Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • GATINEAU
  • ELEMIS
  • Nakery Beauty
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Top rated
  • White
  • Red
  • Gray
  • Purple
  • £25 - £50

Category

  • Home & Kitchen (40)
  • Beauty (109)
  • Fashion (23)
  • Garden & Leisure (10)
  • Shoes & Handbags (13)
  • Jewellery (6)

  • Top rated
  • Special prices (498)
  • Easy Pay instalments (340)
  • New arrivals (282)
  • No P&P (155)
  • Clearance (1152)
  • Outlet (247)

  • White
  • Red
  • Gray
  • Purple
  • Blue (100)
  • Green (80)
  • Brown (74)
  • Yellow (58)
  • Pink (74)
  • Black (46)

  • £25 - £50

  • Hampers & Food Gifts (3)
  • Chocolate, Sweets & Snacks (1)
  • Hand Creams (3)
  • Hand & Footcare Sets (1)
  • Bedspreads (2)
  • Cushions & Throws (1)
  • Knives & Sharpeners (2)
  • Living Aid (1)
  • Cardigans (2)
  • Trousers (2)

  • Joe & Seph's (1)
  • Floral Street (6)
  • Cozee Home (13)
  • Sabatier (1)
  • Neom (1)
  • Denim & Co. (5)
  • Home Stories (2)
  • Philip Kingsley (11)
  • Christy (2)
  • Kim & Co (2)

  • S (12)
  • L (10)
  • M (9)
  • XS (6)
  • 2XL (10)
  • 3XL (6)
  • 2 HT 2BT (1)
  • Single (16)
  • Double (10)
  • XL (9)

  • Fitted sheets (5)

  • Temperature regulating (4)
  • Anti-allergy (4)
  • Water resistant (1)

  • Polyester (6)
  • Fleece (1)
  • Stainless steel (1)
  • Fabric (1)
  • 100% Cotton (1)
  • Costume (2)
  • Silver (3)

  • Oily Skin (2)
  • All Skin Types (17)
  • Dry Skin (5)
  • Ageing Skin (7)
  • Dull & Tired Skin (4)

  • Synthetic (9)
  • Foam (1)

  • Plain (8)
  • Patterned (2)
  • Printed (6)
  • Embellished (1)
  • Lace (1)

  • Medium (1)
  • Firm (1)

  • Standard (1)

  • Winter (2)
  • Spring (2)
Done
1 - 96 of 197
|
Page 1 of 3
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Your Selections:

  • Top rated
  • White
  • Red
  • Gray
  • Purple
  • £25 - £50
Joe & Seph's Popcorn Extravaganza Selection Box

New arrivals

Joe & Seph's Popcorn Extravaganza Selection Box

£38.00

£66.67/1 Kg

+P&P: £4.95
4.9 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
Floral Street Grapefruit Bloom Hand Care 250ml Duo

New arrivals

Floral Street Grapefruit Bloom Hand Care 250ml Duo

£30.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (167) 167 Reviews

Pay in 5 instalments

Cozee Home Velvetsoft Filled Throw

Top rated

Cozee Home Velvetsoft Filled Throw

£48.00

+P&P: £4.95
4.6 of 5 Stars  (276) 276 Reviews

Pay in 3 instalments

Sabatier Edgekeeper Set of 3 Stainless Steel Knives in Gift Box

Top rated

Sabatier Edgekeeper Set of 3 Stainless Steel Knives in Gift Box

£27.95 £51.00 , was, £51.00

+P&P: £4.95
4.7 of 5 Stars  (54) 54 Reviews

Pay in 5 instalments

NEOM Wellbeing Essential Oil Duo

Top rated

NEOM Wellbeing Essential Oil Duo

£30.96

£172.00/1 L

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (22) 22 Reviews

Pay in 3 instalments

Denim & Co. Crew Neck Viscose Blend Cardigan

Top rated

Denim & Co. Crew Neck Viscose Blend Cardigan

£30.00 £34.80 , was, £34.80

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (36) 36 Reviews

Pay in 3 instalments

Denim & Co. Comfy Knit Wide-Leg Draw Cord Trousers Petite

Top rated

Denim & Co. Comfy Knit Wide-Leg Draw Cord Trousers Petite

£42.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (83) 83 Reviews

Home Stories Pre Lit Large Bauble Decor

Top rated

Home Stories Pre Lit Large Bauble Decor

£45.00 £69.96 , was, £69.96

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 5 instalments

Philip Kingsley Elasticizer Booster 50ml Quad

New arrivals

Philip Kingsley Elasticizer Booster 50ml Quad

£45.00

£225.00/1 L

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (136) 136 Reviews

Pay in 5 instalments

Christy Serene Hand & Bath 4 Piece Towel Bundle

New arrivals

Christy Serene Hand & Bath 4 Piece Towel Bundle

£39.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (84) 84 Reviews

Supersoft by Cozee Home 15 Tog Winter Weight Duvet with Micro-Fresh

Top rated

Supersoft by Cozee Home 15 Tog Winter Weight Duvet with Micro-Fresh

£39.00 - £54.00 £45.00 - £60.00 , was, £45.00 - £60.00

+P&P: £5.95
4.6 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

Kim & Co Soft Touch Long Sleeves Cowl Neck Top

Top rated

Kim & Co Soft Touch Long Sleeves Cowl Neck Top

£39.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Supersoft by Cozee Home 10.5 Tog All Year-Round Duvet with Micro-Fresh

Top rated

Supersoft by Cozee Home 10.5 Tog All Year-Round Duvet with Micro-Fresh

£27.60 - £45.60

+P&P: £5.95
4.8 of 5 Stars  (22) 22 Reviews

Pay in 3 instalments

Cozee Home Set of 2 Fleece Deep Fitted Sheets

Top rated

Cozee Home Set of 2 Fleece Deep Fitted Sheets

£33.00 - £42.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (178) 178 Reviews

L'Occitane Men's Shower Gel Trio

Top rated

L'Occitane Men's Shower Gel Trio

£45.00

£6.00/100 ml

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 4 instalments

Nails Inc Nail Polish Remover Pot Quad

Top rated

Nails Inc Nail Polish Remover Pot Quad

£36.00

£180.00/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (24) 24 Reviews
Cozee Home Sherpa Micro-Fresh Mattress Enhancer

Top rated

Cozee Home Sherpa Micro-Fresh Mattress Enhancer

£33.60 - £42.60

+P&P: £4.95
4.5 of 5 Stars  (35) 35 Reviews

Kuhn Rikon SecureGrip 4 Piece Knife set

Top rated

Kuhn Rikon SecureGrip 4 Piece Knife set

£25.92 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Periea 3 Piece Large Collapsible Storage Boxes

Top rated

Periea 3 Piece Large Collapsible Storage Boxes

£39.96 £49.98 , was, £49.98

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (19) 19 Reviews

Home Stories Pre Lit Snow Village in Glass House

Top rated

Home Stories Pre Lit Snow Village in Glass House

£34.92 £49.92 , was, £49.92

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (81) 81 Reviews

Spice Kitchen Gift Wrapped Spice Tin in Sari

Top rated

Spice Kitchen Gift Wrapped Spice Tin in Sari

£27.90 £34.98 , was, £34.98

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (43) 43 Reviews

Cozee Home Fleece Fitted Sheet

Top rated

Cozee Home Fleece Fitted Sheet

£18.00 - £27.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (49) 49 Reviews

Plants2Gardens Viburnum Tinus Lisa Rose in 4.5 Litre Pot

Top rated

Plants2Gardens Viburnum Tinus Lisa Rose in 4.5 Litre Pot

£26.40 £29.40 , was, £29.40

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Denim & Co. Side Stripe Wide Leg Trouser Standard

Top rated

Denim & Co. Side Stripe Wide Leg Trouser Standard

£42.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

The Greek Farmer Set of 4 Salami Selection

Top rated

The Greek Farmer Set of 4 Salami Selection

£27.96

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Ruth Langsford Knitted Jumper with Collar Placket

Top rated

Ruth Langsford Knitted Jumper with Collar Placket

£49.80

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Alpha-H Supersize Triple Action Cleanser 500ml

Top rated

Alpha-H Supersize Triple Action Cleanser 500ml

£38.52 £45.00 , was, £45.00

£7.70/100 ml

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (71) 71 Reviews

Pay in 3 instalments

Denim & Co. Super Soft Crew Neck Jumper

Top rated

Denim & Co. Super Soft Crew Neck Jumper

£42.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

ELEMIS Pro-Collagen Energise & Hydrate Duo

Top rated

ELEMIS Pro-Collagen Energise & Hydrate Duo

£46.92

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 3 instalments

Periea Set of 4 SmartFit Collapsible Storage Boxes

Top rated

Periea Set of 4 SmartFit Collapsible Storage Boxes

£49.98

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Estee Lauder Futurist Peptide-Power Serum Primer

Top rated

Estee Lauder Futurist Peptide-Power Serum Primer

£34.92

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (337) 337 Reviews
Molton Brown 2 Piece Milk Musk Body Wash Set

Top rated

Molton Brown 2 Piece Milk Musk Body Wash Set

£45.00

£77.59/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (18) 18 Reviews
Molton Brown Milk Musk Body Duo

Top rated

Molton Brown Milk Musk Body Duo

£48.00

£82.76/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (28) 28 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Set of 14 Pure Cotton Cloths

Top rated

Liz Earle Set of 14 Pure Cotton Cloths

£30.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (43) 43 Reviews

Pay in 3 instalments

Margaret Dabbs London Professional Foot File & Replacement Pads

Top rated

Margaret Dabbs London Professional Foot File & Replacement Pads

£33.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (163) 163 Reviews

Pay in 3 instalments

SCRUBZZ 75 Piece Rinse Free Bath & Shower Sponges

Top rated

SCRUBZZ 75 Piece Rinse Free Bath & Shower Sponges

£36.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (68) 68 Reviews

Ruth Langsford Cotton Modal V-Neck T-Shirt

Top rated

Ruth Langsford Cotton Modal V-Neck T-Shirt

£33.96

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

SBC Hydra-Collagen Double Cleanse Duo

Top rated

SBC Hydra-Collagen Double Cleanse Duo

£31.92 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane 2 Piece Footcream

Top rated

L'Occitane 2 Piece Footcream

£46.00

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (114) 114 Reviews

Pay in 4 instalments

Cozee Home Floral Culotte Short PJ Set

Top rated

Cozee Home Floral Culotte Short PJ Set

£27.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (32) 32 Reviews

Plants2Gardens Pittosporum Bannow Bay 4.5ltr

Top rated

Plants2Gardens Pittosporum Bannow Bay 4.5ltr

£33.96

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Liz Earle Instant Boost Skin Tonic Trio

Top rated

Liz Earle Instant Boost Skin Tonic Trio

£39.00

£65.00/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (899) 899 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane Hand & Foot Care Duo

Top rated

L'Occitane Hand & Foot Care Duo

£46.96

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (104) 104 Reviews

Pay in 4 instalments

Liz Earle Perfect Partners

Top rated

Liz Earle Perfect Partners

£28.55

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (891) 891 Reviews
Kuhn Rikon Multi 2.7L Strainer Pot with Additional Basket

Top rated

Kuhn Rikon Multi 2.7L Strainer Pot with Additional Basket

£25.98 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

Molton Brown Tranquil Seas 2 Piece Bathing Collection

Top rated

Molton Brown Tranquil Seas 2 Piece Bathing Collection

£45.00

£75.00/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (23) 23 Reviews
Prime Fifty Gut & Immunity 12 Week Supply

Top rated

Prime Fifty Gut & Immunity 12 Week Supply

£36.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Molton Brown Black Pepper Body Wash & Scrub Bar

Top rated

Molton Brown Black Pepper Body Wash & Scrub Bar

£39.95

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (36) 36 Reviews
Supersoft by Cozee Home 7 Tog Duvet with Micro-Fresh

Top rated

Supersoft by Cozee Home 7 Tog Duvet with Micro-Fresh

£27.60 - £36.60

+P&P: £4.95
4.6 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

K By Kelly Hoppen Set of 3 Outdoor Battery Stake Lights with Candle & Timer

Top rated

K By Kelly Hoppen Set of 3 Outdoor Battery Stake Lights with Candle & Timer

£49.92

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (25) 25 Reviews

Plants2Gardens Sarcococca Purple Gem 4.5ltr

Top rated

Plants2Gardens Sarcococca Purple Gem 4.5ltr

£34.92 £49.92 , was, £49.92

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Estee Lauder Futurist Aqua Brilliance Watery Glow Primer 40ml

Top rated

Estee Lauder Futurist Aqua Brilliance Watery Glow Primer 40ml

£31.92

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (1757) 1757 Reviews
Molton Brown 2 Piece Rosa Absolute & Tobacco Absolute Bathing Collection

Top rated

Molton Brown 2 Piece Rosa Absolute & Tobacco Absolute Bathing Collection

£47.00

£78.34/1 L

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (36) 36 Reviews

Pay in 4 instalments

Supersoft by Cozee Home 4.5 Tog Summer Weight Duvet with Micro-Fresh

Top rated

Supersoft by Cozee Home 4.5 Tog Summer Weight Duvet with Micro-Fresh

£24.60 - £39.60

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Australian Bodycare Tea Tree Oil 30ml Trio

Top rated

Australian Bodycare Tea Tree Oil 30ml Trio

£33.00

£36.67/100 ml

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 3 instalments

Margaret Dabbs London Supersize Hydrating Foot Lotion 600ml

Top rated

Margaret Dabbs London Supersize Hydrating Foot Lotion 600ml

£50.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (84) 84 Reviews

Pay in 4 instalments

Denim & Co. Essentials Borg Jacket

Top rated

Denim & Co. Essentials Borg Jacket

£48.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Estee Lauder Futurist Aqua Brilliance Watery Glow Primer Duo 40ml

Top rated

Estee Lauder Futurist Aqua Brilliance Watery Glow Primer Duo 40ml

£45.00

£562.50/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (1753) 1753 Reviews
Night Lark Seersucker Coverless 4.5 Tog Duvet

No P&P

Night Lark Seersucker Coverless 4.5 Tog Duvet

£45.00 - £84.00

+P&P: £0.00
4.8 of 5 Stars  (647) 647 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Eyebright Trio 150ml

Top rated

Liz Earle Eyebright Trio 150ml

£48.00

£106.67/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (596) 596 Reviews
Tili Medium Velvet Vanity Case

Top rated

Tili Medium Velvet Vanity Case

£33.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Invisible Glass 946ml Spray Bottles with 4 Microfibre Cloths

Top rated

Invisible Glass 946ml Spray Bottles with 4 Microfibre Cloths

£33.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (38) 38 Reviews
Mia Tui Kirsty Backpack

Top rated

Mia Tui Kirsty Backpack

£33.00 £39.96 , was, £39.96

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Silentnight Ultimate Deep Sleep 10.5 Tog Duvet

Top rated

Silentnight Ultimate Deep Sleep 10.5 Tog Duvet

£39.00 - £57.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Night Lark Linen Print Coverless 4.5 Tog Duvet

No P&P

Night Lark Linen Print Coverless 4.5 Tog Duvet

£45.00 - £85.00

+P&P: £0.00
4.8 of 5 Stars  (1175) 1175 Reviews

Pay in 5 instalments

Ultrasun Anti-Pigmentation Face Fluid SPF 50+ 40ml Duo

Top rated

Ultrasun Anti-Pigmentation Face Fluid SPF 50+ 40ml Duo

£45.00

£562.50/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

Pay in 3 instalments

Panda London Bamboo Mattress Protector

Top rated

Panda London Bamboo Mattress Protector

£26.40 - £39.60 £29.40 - £44.40 , was, £29.40 - £44.40

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (332) 332 Reviews

Hayloft Plants 3 x Provence Planter 30cm

Top rated

Hayloft Plants 3 x Provence Planter 30cm

£26.88

+P&P: £4.95
4.9 of 5 Stars  (33) 33 Reviews

Cozee Home Velvetsoft Cherry Blossom 4 Piece Duvet Set

Top rated

Cozee Home Velvetsoft Cherry Blossom 4 Piece Duvet Set

£48.00 - £69.00 £57.00 - £78.00 , was, £57.00 - £78.00

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Gale Hayman Limited Edition Lip Lift Duo 3.4g & Pink Leopard Print Scarf

Top rated

Gale Hayman Limited Edition Lip Lift Duo 3.4g & Pink Leopard Print Scarf

£42.00 £51.00 , was, £51.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
Crocs Classic Clog

Top rated

Crocs Classic Clog

£45.60

+P&P: £4.95
4.7 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

Liz Earle Superskin Cleansing Balm 100ml

Top rated

Liz Earle Superskin Cleansing Balm 100ml

£39.00

£390.00/1 L

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (303) 303 Reviews
Liz Earle Gentle Face Exfoliator Duo

Top rated

Liz Earle Gentle Face Exfoliator Duo

£30.00

£200.00/1 L

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (260) 260 Reviews
Philip Kingsley Dry Shampoo Home & Away Duo

Top rated

Philip Kingsley Dry Shampoo Home & Away Duo

£38.40

£128.00/1 L

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (73) 73 Reviews
Liz Earle Skin Repair Cream 50ml

Top rated

Liz Earle Skin Repair Cream 50ml

£28.00

£559.99/1 L

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (29) 29 Reviews

Silentnight Night Light and Sound Machine

Top rated

Silentnight Night Light and Sound Machine

£30.00

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (32) 32 Reviews
Liz Earle Eyebright 150ml Duo

Top rated

Liz Earle Eyebright 150ml Duo

£32.00

£106.67/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (588) 588 Reviews

Pay in 4 instalments

Philip Kingsley Elasticizer Booster 150ml

Top rated

Philip Kingsley Elasticizer Booster 150ml

£28.80

£192.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
GATINEAU Supersize Florale Hand Balm 200ml Duo

Top rated

GATINEAU Supersize Florale Hand Balm 200ml Duo

£37.92 £39.84 , was, £39.84

£94.80/1 L

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Philip Kingsley Flaky Itchy Scalp Curl Anti-Dandruff Shampoo Duo

Top rated

Philip Kingsley Flaky Itchy Scalp Curl Anti-Dandruff Shampoo Duo

£44.40

£88.80/1 L

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
Plants2Gardens Kalmia Ginkona in 4 Litre Pot

Top rated

Plants2Gardens Kalmia Ginkona in 4 Litre Pot

£37.92

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (16) 16 Reviews
Zooki Beauty & Health Marine Collagen Supplements 4 Week Supply

Top rated

Zooki Beauty & Health Marine Collagen Supplements 4 Week Supply

£47.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (1891) 1891 Reviews

Izabel London Crochet Knit Cardigan

Top rated

Izabel London Crochet Knit Cardigan

£36.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (17) 17 Reviews

ELEMIS Pro-Radiance Hand & Nail Cream Duo

Top rated

ELEMIS Pro-Radiance Hand & Nail Cream Duo

£49.92

£24.96/100 ml

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (19) 19 Reviews

Pay in 4 instalments

Margaret Dabbs London Supersize Hygiene Cream and Foot File

Top rated

Margaret Dabbs London Supersize Hygiene Cream and Foot File

£45.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (20) 20 Reviews
Kipling Amalfi Cosmetic Pouch

Top rated

Kipling Amalfi Cosmetic Pouch

£49.92

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (24) 24 Reviews
My Hair Doctor Keraplex Instant Repair Duo

Top rated

My Hair Doctor Keraplex Instant Repair Duo

£27.00

£135.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (15) 15 Reviews
Paul Costelloe Dressage Reversible Wrap

Top rated

Paul Costelloe Dressage Reversible Wrap

£49.92

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (14) 14 Reviews

Nails Inc 3 Piece Polish Essentials Collection

Top rated

Nails Inc 3 Piece Polish Essentials Collection

£30.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (25) 25 Reviews
Ruth Langsford Smart Scoop Neck Jersey Top

Top rated

Ruth Langsford Smart Scoop Neck Jersey Top

£34.80

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (39) 39 Reviews

Liz Earle Orange Flower Hand Wash Duo

Top rated

Liz Earle Orange Flower Hand Wash Duo

£28.92

£72.30/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (159) 159 Reviews
Margaret Dabbs London Professional Foot File

Top rated

Margaret Dabbs London Professional Foot File

£27.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (59) 59 Reviews

Pay in 3 instalments

Supersoft by Cozee Home 2.5 Tog Summer Weight Duvet with Micro-Fresh

Top rated

Supersoft by Cozee Home 2.5 Tog Summer Weight Duvet with Micro-Fresh

£21.60 - £30.60

+P&P: £4.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Philip Kingsley Elasti-Styler 100ml Duo

Top rated

Philip Kingsley Elasti-Styler 100ml Duo

£42.60

£213.00/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (121) 121 Reviews
Zooki Super Strength Marine Collagen Liquid Sachets 2 Week Supply

Top rated

Zooki Super Strength Marine Collagen Liquid Sachets 2 Week Supply

£39.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (3247) 3247 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish Relaxing Edition 100ml Duo

Top rated

Liz Earle Cleanse & Polish Relaxing Edition 100ml Duo

£39.00

£195.00/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (206) 206 Reviews
  • 1
  • 2
  • 3

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences