Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas
Menu
Watch
My Account
My Account Sign in
My Account Welcome
Basket
See More
Special price
Apricot Sequin Iridescent Cable Jumper
£24.00 £39.96 , was, £39.96
Pay in 5 instalments
New arrivals
Kim & Co Deluxe Brazil Jersey Culottes Petite
£39.96 £57.00 , was, £57.00
Pay in 3 instalments
Kim & Co Deluxe Brazil Jersey Culottes Standard
Kim & Co Deluxe Brazil Edge to Edge Long Sleeve Cardigan
£38.88 £48.96 , was, £48.96
Apricot Pinstripe Oversized Shirt
£31.20 £34.80 , was, £34.80
Prai 24K Gold Caviar Wrinkle Repair Serum 120ml
£39.96 £90.00 , was, £90.00
£333.00/1 L
Apricot Inverted Pleat Super Wide Tailored Trousers Short
£37.80 £45.00 , was, £45.00
Kim & Co Fine Cable Knit Edge To Edge Long Sleeve Cardigan
£45.96 £55.92 , was, £55.92
Prai Oceanic Jewels Ageless Throat & Decolletage Creme & Serum Duo
£42.00 £90.00 , was, £90.00
Apricot Embroidered Heart Jumper
£27.60 £31.80 , was, £31.80
Kim & Co Brazil Jersey 3/4 Sleeve Wide Neck Top
£21.00 £36.00 , was, £36.00
Kim & Co Brazil Jersey Blouson Sleeve Tulip Hem Top
£36.96 £42.96 , was, £42.96
Kim & Co Soft Touch Long Sleeve High Neck Tunic
£39.90 £48.00 , was, £48.00
Kim & Co Fine Cable Knit Short Sleeve Mock Neck Top
£36.96 £45.00 , was, £45.00
Kim & Co Deluxe Denim Knit Simone Ankle Narrow Leg Petite Trousers.
£49.92 £54.96 , was, £54.96
Prai 24K Gold Wrinkle Repair Creme Limited Edition 100ml
£38.52 £43.50 , was, £43.50
£385.20/1 L
Prai Platinum Advanced Skincare Three-Piece Collection
£49.92 £70.00 , was, £70.00
Prai Supersize Platinum Firm & Lift Creme 118ml
£39.96 £55.00 , was, £55.00
£338.64/1 L
Pay in 4 instalments
Kim & Co Deluxe Brazil Jersey Square Neckline Top
£36.96 £42.00 , was, £42.00
Kim & Co Deluxe Denim Knit Simone Ankle Narrow Leg Standard Trousers
Kim & Co Brazil Jersey Crop Tulip Hem Trousers
£29.88 £36.00 , was, £36.00
Kim & Co Soft Touch Long Sleeve Collar Top
£39.96 £45.00 , was, £45.00
Prai Beauty Ageless Discovery Trio
£23.88 £30.00 , was, £30.00
Kim & Co Printed Brazil Jersey Twist Front Midi Dress
£57.96 £61.92 , was, £61.92
Kim & Co Deluxe Denim Wide Waistband Narrow Leg Standard Trousers
£24.96 £42.60 , was, £42.60
Prai 24k Gold Day & Night Drops
£39.96 £54.00 , was, £54.00
Kim & Co Luxe Knit Long Sleege Peplum Cardigan
£54.96 £65.88 , was, £65.88
Apricot Mini Embroidered Floral Cardigan
£34.80 £39.00 , was, £39.00
Apricot Embroidered Tie Up Cardigan
£43.92 £48.96 , was, £48.96
Apricot Button Detail Collar Cardigan
£29.88 £39.00 , was, £39.00
Kim & Co Stretch Faux Suede Bomber Jacket with Zip
£54.60 £72.96 , was, £72.96
Prai Ageless Solar Bloom Design Throat & Decolletage Creme 100ml
£30.00 £37.92 , was, £37.92
£300.00/1 L
Prai Throat & Decolletage Creme for Night 330ml
£48.00 £66.00 , was, £66.00
£145.45/1 L
Prai Supersize Platinum Firm & Lift Eye Creme 30ml
£29.88 £45.00 , was, £45.00
Prai 24K Gold Precious Oil Drops 30ml Duo
£33.96 £49.96 , was, £49.96
£566.00/1 L
Prai Ageless Throat & Decolletage Overnight Treatment Duo
£48.00 £60.00 , was, £60.00
Prai Platinum Firm & Lift Eye Creme Duo 15ml
£37.92 £45.00 , was, £45.00
Prai Pro Face Correct Advance Night Routine
£42.00 £80.00 , was, £80.00
Kim & Co Deluxe Denim Knit Soft Flare Petite Trousers
£49.80 £54.96 , was, £54.96
Prai Pro Face Correct Advance Day Routine
Apricot Inverted Pleat Super Wide Tailored Trouser Standard
Kim & Co Deluxe Denim Wide Waistband Narrow Leg Petite Trousers
Kim & Co Stretch Faux Suede Nova Straight Leg Standard Trousers
£39.96 £48.96 , was, £48.96
Kim & Co Stretch Faux Suede Nova Straight Leg Petite Trousers
Kim & Co Mini Plaid Boucle Knit Yelena Wide-Leg Trousers Standard
£48.96 £54.00 , was, £54.00
Kim & Co Deluxe Denim Wide Leg Crop Standard Trousers
£45.96 £57.48 , was, £57.48
Kim & Co Mini Plaid Boucle Knit Yelena Wide-Leg Trousers Petite
Kim & Co Deluxe Denim Wide Leg Crop Petite Trousers
Kim & Co Deluxe Denim Knit Soft Flare Standard Trousers
Clearance
Kim & Co Shadow Pleather Knit Camilia Straight Standard Trousers
£17.52 £49.92 , was, £49.92
Kim & Co Houndstooth Sweater Jaquard Kati Straight Petite Trousers
Apricot Broderie Ruffle Neck Blouse
£16.15 £34.92 , was, £34.92
Apricot Fine Gauge Cable Batwing Jumper
£14.76 £29.40 , was, £29.40
Apricot Cricket Cable Cropped Jumper
Apricot Stretch Denim Buttoned Skirt
£15.90 £39.00 , was, £39.00
Kim & Co Cashmere Look Cropped Jacket
£23.70 £63.00 , was, £63.00
Apricot Circles Crochet Midi Skirt
£22.68 £34.92 , was, £34.92
Apricot Constellation Tassle Boho Midaxi Dress
£21.84 £48.60 , was, £48.60
Kim & Co Brazil Jersey Maxi Skirt
£19.92 £39.00 , was, £39.00
Kim & Co Ponte Crepe Wide Leg Trousers - Standard
£27.00 £51.00 , was, £51.00
Apricot Graphic Tropical Wrap Maxi Dress
£21.00 £45.00 , was, £45.00
Kim & Co Linen Look Knit Sleeveless Double Layer Tunic
£17.16 £42.90 , was, £42.90
Kim & Co Textured Satin Palazzo Trousers Standard
£25.20 £51.00 , was, £51.00
Kim & Co Plisse Palazzo Standard Trousers
£28.98 £51.54 , was, £51.54
Kim & Co Stretch Ponte Long Sleeve Relaxed Blazer
£24.48 £69.96 , was, £69.96
Apricot Wool-Blend Stripe Aran Jumper
£19.92 £45.00 , was, £45.00
Apricot Scattered Ditsy Top with Smock Detail Sleeve
£18.00 £26.88 , was, £26.88
Kim & Co Brazil Jersey Midi Dress with Side Slits and Shoulder Pads
£38.88 £59.88 , was, £59.88
Kim & Co Soft Millennium Narrow Leg Cropped Petite Trousers with Side Slit
£22.06 £49.92 , was, £49.92
Apricot Opulent Faux Fur Zip Jacket
£36.46 £78.96 , was, £78.96
Apricot Embroidery Big Ruffle Shirt
£14.40 £36.00 , was, £36.00
Kim & Co Deluxe Denim Knit Paris Ankle Length Narrow Leg Petite Trousers
£33.00 £66.00 , was, £66.00
Kim & Co Deluxe Denim Knit Paris Ankle Length Narrow Leg Standard Trousers
Kim & Co Textured Boucle 3/4 Sleeve Long Jacket/Dress
£28.32 £81.00 , was, £81.00
Apricot Textured Cotton Mix Top
£21.60 £26.94 , was, £26.94
Apricot Faux Wrap Sleeveless Buckle Midaxi Dress
£19.80 £39.96 , was, £39.96
Kim & Co Strech Ponte Mary Straight Leg Petite Trousers with Pockets
£43.92 £54.96 , was, £54.96
Kim & Co Strech Ponte Mary Straight Leg Standard Trousers with Pockets
Apricot Freya Paper Bag Waist Crop Jeans
Kim & Co Ponte Crepe Long Sleeve Jacket
£24.16 £69.96 , was, £69.96
Kim & Co Stretch Ponte Kloe Narrow Leg Petite Trousers
£29.70 £49.95 , was, £49.95
Apricot Vintage Tortoise Shell Button Dress
Kim & Co Stretch Crinkle Knit Short Sleeve Hi-Lo Top
£24.72 £37.95 , was, £37.95
Kim & Co Deluxe Brazil Jersey Wide Leg Riviera Standard Trousers
£38.28 £47.85 , was, £47.85
Kim & Co Contrast Stitch Jenna Twill Jacket
£28.36 £63.90 , was, £63.90
Apricot Bold Leaf Linen Mix Shirt
£14.77 £31.92 , was, £31.92
Apricot Mia Cargo Jeans
£22.20 £49.20 , was, £49.20
Apricot Tailored Pleat Detail Trousers
£17.40 £34.92 , was, £34.92
Kim & Co Deluxe Denim Knit Cropped Leggings with Turn Up Detail
£32.52 £49.95 , was, £49.95
Kim & Co Printed Brazil Jersey Short Sleeve Tiered Dress
£33.00 £56.85 , was, £56.85
Apricot Broderie Anglaise Tiered Midi Dress
£13.86 £45.00 , was, £45.00
Kim & Co Divine Knit Kristy Straight-Leg Petite Trousers
£30.00 £49.92 , was, £49.92
Apricot Grandad Collar Self Stripe Cuff Shirt
£23.16 £28.92 , was, £28.92
Apricot Utility Casa Midi Long Sleeve Shirt Dress
£20.28 £45.00 , was, £45.00
Kim & Co Crinkle Poplin Breezy Summer Wide Leg Ankle Trousers
£28.36 £54.00 , was, £54.00
Kim & Co Divine Knit Wide Leg PinTuck Petite Trousers
£18.00 £48.00 , was, £48.00