Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • GATINEAU
  • ELEMIS
  • Nakery Beauty
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.

£50 - £100

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Easy Pay instalments
  • No P&P
  • Blue
  • Gray
  • Purple
  • £50 - £100

Category

  • Beauty (65)
  • Fashion (90)
  • Home & Kitchen (56)
  • Shoes & Handbags (49)
  • Jewellery (7)
  • Garden & Leisure (2)
  • Electronics (1)

  • Easy Pay instalments
  • No P&P
  • New arrivals (165)
  • Special prices (147)
  • Top rated (105)
  • Clearance (354)
  • Outlet (102)

  • Blue
  • Gray
  • Purple
  • White (303)
  • Black (233)
  • Green (145)
  • Red (80)
  • Orange (61)
  • Brown (239)
  • Pink (131)

  • £50 - £100

  • Gatineau (6)
  • Tili (1)
  • Neom (1)
  • MONSOON (64)
  • Kim & Co (7)
  • Cozee Home (2)
  • Skechers (23)
  • Seasalt Cornwall (1)
  • White Stuff (6)
  • Helene Berman (5)

  • Skincare Sets (12)
  • Body & Skincare Sets (6)
  • Bath & Body Sets (4)
  • Fragrance Sets (4)
  • Jackets & Blazers (9)
  • Duvet Sets (16)
  • Boots (29)
  • Ankle Boots (23)
  • Cardigans (4)
  • Bedspreads (2)

  • L (51)
  • M (50)
  • XL (51)
  • 2XL (42)
  • S (41)
  • XS (10)
  • 3XL (8)
  • King Size (23)
  • Superking (13)
  • 8 (57)

  • Ankle length (23)
  • Calf length (1)

  • Medium (6)
  • Low (24)
  • Flat (4)

  • Floral (4)
  • Woody (1)
  • Festive (1)

  • 15 (1)
  • 50+ (2)
  • 50 (2)
  • 30 (1)

  • Short Sleeve (8)
  • Long Sleeve (19)
  • Elbow length (4)
  • 3/4 Sleeve (5)
  • Sleeveless (4)

  • Fitted sheets (5)
  • Flat sheets (4)

  • Midi (21)
  • Above the knee (2)
  • Knee length (3)
  • Maxi (7)

  • Cooling (1)
  • Anti-allergy (6)

  • Ageing Skin (17)
  • All Skin Types (12)
  • Dry Skin (6)
  • Dark Circles & Puffiness (1)
  • Sensitive Skin (1)
Done
97 - 192 of 269
|
Page 2 of 3
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Your Selections:

  • Easy Pay instalments
  • No P&P
  • Blue
  • Gray
  • Purple
  • £50 - £100
Ultrasun Sun Protection Supersize Extreme SPF 50+ 400ml

Ultrasun Sun Protection Supersize Extreme SPF 50+ 400ml

£54.00

£135.00/1 L

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (56) 56 Reviews

Pay in 4 instalments

HomeWorx by Slatkin+Co.Cozy Nights 4 Piece Home Fragrance Bundle

No P&P

HomeWorx by Slatkin+Co.Cozy Nights 4 Piece Home Fragrance Bundle

£78.00

+P&P: £0.00
4.1 of 5 Stars  (44) 44 Reviews
Blowfish Malibu Riley Boot

Blowfish Malibu Riley Boot

£59.40

+P&P: £4.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Skechers Glacial Ultra Boots

Skechers Glacial Ultra Boots

£75.00

+P&P: £4.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

Ultrasun Sun Protection Megasize Anti-Pigmentation Face SPF 50+ 150ml

Ultrasun Sun Protection Megasize Anti-Pigmentation Face SPF 50+ 150ml

£75.00

£500.00/1 L

+P&P: £2.95
3.2 of 5 Stars  (111) 111 Reviews

Pay in 4 instalments

Ninja Foodi StaySharp 6 Piece Set Steak Knives

Ninja Foodi StaySharp 6 Piece Set Steak Knives

£90.00

+P&P: £5.95
4.8 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Pay in 3 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Renewal Serum 15ml

ELEMIS Pro-Collagen Renewal Serum 15ml

£78.00

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (14) 14 Reviews

Pay in 4 instalments

Tweak'd by Nature AlcheMYST Mist 12oz. Duo

Special price

Tweak'd by Nature AlcheMYST Mist 12oz. Duo

£54.00 £150.00 , was, £150.00

£76.06/1 L

+P&P: £3.95
3.9 of 5 Stars  (36) 36 Reviews

Pay in 4 instalments

L'Occitane 2 Piece White Lavender scent collection

Special price

L'Occitane 2 Piece White Lavender scent collection

£57.00 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 4 instalments

OPI 5 Piece Nail Envy Complete Collection

OPI 5 Piece Nail Envy Complete Collection

£65.00

£866.68/1 L

+P&P: £3.95
2.6 of 5 Stars  (26) 26 Reviews

Pay in 4 instalments

Homedics Shiatsu Massager with Heat

Homedics Shiatsu Massager with Heat

£63.00

+P&P: £4.95
4.4 of 5 Stars  (27) 27 Reviews

Pay in 4 instalments

Skechers Easy Going Cozy Weather Boot

Skechers Easy Going Cozy Weather Boot

£67.92

+P&P: £4.95
2.7 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Eye Revive Mask 15ml

ELEMIS Pro-Collagen Eye Revive Mask 15ml

£65.00

+P&P: £2.95
3.9 of 5 Stars  (26) 26 Reviews

Pay in 4 instalments

Adesso Tamar Leather Chelsea Boot

Adesso Tamar Leather Chelsea Boot

£84.60

+P&P: £4.95
4.2 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 4 instalments

Emma Weighted Blanket

No P&P

Emma Weighted Blanket

£85.92

+P&P: £0.00
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Joseph Joseph Pocket Folding Table Top Ironing Board

Joseph Joseph Pocket Folding Table Top Ironing Board

£90.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

Night Lark x Eleanor Bowmer Electric Coast Coverless 10.5 Tog Duvet

No P&P

Night Lark x Eleanor Bowmer Electric Coast Coverless 10.5 Tog Duvet

£79.92 - £109.92

+P&P: £0.00
4.6 of 5 Stars  (8) 8 Reviews

Pay in 3 instalments

Rieker Ruched Warm Lined Boot

Rieker Ruched Warm Lined Boot

£69.60

+P&P: £4.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

Night Lark Tufted Dot Coverless 4.5 Tog Duvet

No P&P

Night Lark Tufted Dot Coverless 4.5 Tog Duvet

£54.00 - £93.00

+P&P: £0.00
4.9 of 5 Stars  (231) 231 Reviews

Ultrasun Sun Protection Photo Age Control Fluid 40ml Trio

Ultrasun Sun Protection Photo Age Control Fluid 40ml Trio

£57.00

£475.00/1 L

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (25) 25 Reviews

Pay in 3 instalments

Night Lark x Eleanor Bowmer Rainbow Coverless 10.5 Tog Duvet

No P&P

Night Lark x Eleanor Bowmer Rainbow Coverless 10.5 Tog Duvet

£79.92 - £109.90

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 5 instalments

Kim & Co Ponte Crepe Ankle Length Wide Leg Sailor Standard Trousers

Kim & Co Ponte Crepe Ankle Length Wide Leg Sailor Standard Trousers

£54.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

Fiona Summers Cardio Core with Floor Mat & 2 x Additional Resistance Bands

Fiona Summers Cardio Core with Floor Mat & 2 x Additional Resistance Bands

£60.00

+P&P: £5.95
3.7 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 4 instalments

FutureYou Cambridge Magnesium+ 6 Month Supply

FutureYou Cambridge Magnesium+ 6 Month Supply

£63.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Marine Oil 15ml

ELEMIS Pro-Collagen Marine Oil 15ml

£75.00

£500.00/100 ml

+P&P: £2.95
3.5 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 4 instalments

Hush Puppies Hollis Zip Boot

Special price

Hush Puppies Hollis Zip Boot

£68.40 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £4.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Hush Puppies Ambre Zip Boot

Hush Puppies Ambre Zip Boot

£90.60

+P&P: £4.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 4 instalments

Sea Magik Seaweed Supersize Energy Body Wash & Lotion Duo

No P&P

Sea Magik Seaweed Supersize Energy Body Wash & Lotion Duo

£54.00

+P&P: £0.00
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Emma Microfibre Pillow

No P&P

Emma Microfibre Pillow

£63.00

+P&P: £0.00
3.3 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
Joseph Joseph Level Plus Adjustable Shoe Rack - Triple

Joseph Joseph Level Plus Adjustable Shoe Rack - Triple

£75.00

+P&P: £2.95

Pay in 4 instalments

Emma Original Hybrid Pillow

No P&P

Emma Original Hybrid Pillow

£63.00

+P&P: £0.00
3.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Curtis Stone 3L All Day Chef's Pan with Silicone Handle Covers

Curtis Stone 3L All Day Chef's Pan with Silicone Handle Covers

£93.00

+P&P: £3.95
3.1 of 5 Stars  (60) 60 Reviews

Pay in 4 instalments

Connect 2 Sport 40'' Foldable Rebounder Trampoline

Connect 2 Sport 40'' Foldable Rebounder Trampoline

£99.00

+P&P: £8.95
4.7 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Pay in 4 instalments

Northern Nights Pure 100% Mulberry Silk Oxford Pillowcase

Northern Nights Pure 100% Mulberry Silk Oxford Pillowcase

£48.00 - £84.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Emma Waterproof Mattress Protector

No P&P

Emma Waterproof Mattress Protector

£60.00 - £87.00

+P&P: £0.00
3.8 of 5 Stars  (107) 107 Reviews

ELEMIS Pro-Collagen Marine Mask 100ml

ELEMIS Pro-Collagen Marine Mask 100ml

£99.96

£999.60/1 L

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

Night Lark Herringbone Stripe Coverless 10.5 Tog Duvet & Pillowcase Set

No P&P

Night Lark Herringbone Stripe Coverless 10.5 Tog Duvet & Pillowcase Set

£64.92 - £94.92

+P&P: £0.00
4.5 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 4 instalments

Adesso Jet Boot

Adesso Jet Boot

£99.00

+P&P: £4.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Skechers Texas Sweet Lookin Boot

Skechers Texas Sweet Lookin Boot

£84.60

+P&P: £4.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

NorthenNights 300TC  HygroCotton Duvet Cover EmbroideryDetail

NorthenNights 300TC HygroCotton Duvet Cover EmbroideryDetail

£66.00 - £84.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Toucan PRO 2k Video Doorbell with Motion Detection and Chime

Special price

Toucan PRO 2k Video Doorbell with Motion Detection and Chime

£64.95 £129.99 , was, £129.99

+P&P: £4.95
1.8 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 3 instalments

ELEMIS Instant Refreshing Gel 150ml Duo

ELEMIS Instant Refreshing Gel 150ml Duo

£57.96

£193.20/1 L

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 4 instalments

Northern Nights 400TC Bamboo Cotton Set of 2 Fitted Sheets

Northern Nights 400TC Bamboo Cotton Set of 2 Fitted Sheets

£51.00 - £60.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

Skechers Keepsakes Cozy Cozy Mini Slip-Ins Boot

Skechers Keepsakes Cozy Cozy Mini Slip-Ins Boot

£69.60

+P&P: £4.95
3.1 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 4 instalments

SFIXX Set of 2 Rechargeable Glass Wall Lights with Remote

SFIXX Set of 2 Rechargeable Glass Wall Lights with Remote

£69.96

+P&P: £3.95
2.2 of 5 Stars  (76) 76 Reviews

Pay in 4 instalments

Monsoon Samara Sequin Jumper

No P&P

Monsoon Samara Sequin Jumper

£69.00

+P&P: £0.00
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Simba Performance Mattress Protector

No P&P

Simba Performance Mattress Protector

£99.00 - £168.00

+P&P: £0.00
4.8 of 5 Stars  (3786) 3786 Reviews

Northern Nights 300TC HygroCotton Set of 2 Fitted Sheets

Northern Nights 300TC HygroCotton Set of 2 Fitted Sheets

£54.00 - £60.00

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Sara by Sara Davies Cotton Blend Bedspread

Sara by Sara Davies Cotton Blend Bedspread

£52.92

+P&P: £4.95

Pay in 3 instalments

SkinSense Magnesium Night Time Support Gummies 3 Month Supply

SkinSense Magnesium Night Time Support Gummies 3 Month Supply

£81.00

£91.52/1 Kg

+P&P: £3.95
2.9 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 4 instalments

Laura Geller INKcredible 10 Piece Gel Eyeliner Wardrobe

Special price

Laura Geller INKcredible 10 Piece Gel Eyeliner Wardrobe

£54.60 £64.80 , was, £64.80

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Northern Nights 400TC Bamboo Cotton Piping Detail Duvet Cover

Northern Nights 400TC Bamboo Cotton Piping Detail Duvet Cover

£66.00 - £84.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

tarte Maracuja Juicy Glow Tint & Creaseless Translucent Powder Duo

tarte Maracuja Juicy Glow Tint & Creaseless Translucent Powder Duo

£57.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 5 instalments

Monsoon Padma Dress

No P&P

Monsoon Padma Dress

£85.20

+P&P: £0.00
4.2 of 5 Stars  (9) 9 Reviews
Skechers Men's Slade Quinto Slip-Ins Trainer

Skechers Men's Slade Quinto Slip-Ins Trainer

£72.00

+P&P: £4.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

Skechers Glide-Step Vortex Avalin Trainer

Skechers Glide-Step Vortex Avalin Trainer

£61.20

+P&P: £4.95

Pay in 3 instalments

Bethlehem Lights 50cm Pre Lit Prism Wreath

Bethlehem Lights 50cm Pre Lit Prism Wreath

£67.92

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

Monsoon Bonny Print Top

No P&P

Monsoon Bonny Print Top

£54.60

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
ELEMIS 2 Piece Resurface & Replenish Set

ELEMIS 2 Piece Resurface & Replenish Set

£85.92

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Kim & Co Ponte Crepe Ankle Length Wide Leg Sailor Petite Trousers

Kim & Co Ponte Crepe Ankle Length Wide Leg Sailor Petite Trousers

£54.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Monsoon Lucie Embroidered Dress

No P&P

Monsoon Lucie Embroidered Dress

£94.92

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Monsoon Erin Zip Front Dress

No P&P

Monsoon Erin Zip Front Dress

£79.92

+P&P: £0.00
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Monsoon Holly Hareem Jersey Trouser

No P&P

Monsoon Holly Hareem Jersey Trouser

£55.20

+P&P: £0.00
4.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Monsoon Keli Contrast Dress

No P&P

Monsoon Keli Contrast Dress

£84.60

+P&P: £0.00
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Floral Street Enchanted Masquerade Eau de Parfum

Top rated

Floral Street Enchanted Masquerade Eau de Parfum

£78.00 - £115.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (125) 125 Reviews

Pay in 4 instalments

Bethlehem Lights 45cm Pre Lit Prism Swag

Special price

Bethlehem Lights 45cm Pre Lit Prism Swag

£51.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane 4 Piece Hand and Nail Collection

L'Occitane 4 Piece Hand and Nail Collection

£67.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Future Restore Serum 15ml

ELEMIS Pro-Collagen Future Restore Serum 15ml

£72.96

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Camper Pelotas Soller Trainer

Camper Pelotas Soller Trainer

£95.40

+P&P: £4.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 3 instalments

Dyson Chitosan Multi-Use Styling Spray

No P&P

Dyson Chitosan Multi-Use Styling Spray

£62.88

£381.10/1 L

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (106) 106 Reviews
Monsoon Alison Belt Detail Denim Dress

No P&P

Monsoon Alison Belt Detail Denim Dress

£84.60

+P&P: £0.00
Algenist Supersize Genius Liquid Collagen 60ml with Cleanser

Special price

Algenist Supersize Genius Liquid Collagen 60ml with Cleanser

£97.92 £139.98 , was, £139.98

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Hush Puppies Hyacinth Lace Boots

Special price

Hush Puppies Hyacinth Lace Boots

£72.00 £79.80 , was, £79.80

+P&P: £4.95

Pay in 4 instalments

Monsoon Beach Carmen Dress

No P&P

Monsoon Beach Carmen Dress

£78.60

+P&P: £0.00
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Monsoon Mabel Longline Jacket

No P&P

Monsoon Mabel Longline Jacket

£69.00

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Monsoon Ines Print Top

No P&P

Monsoon Ines Print Top

£55.20

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Monsoon Eliza Denim Dress

No P&P

Monsoon Eliza Denim Dress

£79.80

+P&P: £0.00
Kim & Co Ponte Crepe 3/4 Sleeve Blazer

Kim & Co Ponte Crepe 3/4 Sleeve Blazer

£59.88

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 3 instalments

Monsoon Betty Cornelli Dress

No P&P

Monsoon Betty Cornelli Dress

£88.80

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Ruth Langsford Lace Up Trainers

Ruth Langsford Lace Up Trainers

£73.80

+P&P: £4.95
3.8 of 5 Stars  (8) 8 Reviews

Pay in 5 instalments

Monsoon Artisan Beach Clover Batik Trousers

No P&P

Monsoon Artisan Beach Clover Batik Trousers

£54.60

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Monsoon Paloma Denim Skirt

No P&P

Monsoon Paloma Denim Skirt

£58.80

+P&P: £0.00
Monsoon Lucy Linen Trousers Short

No P&P

Monsoon Lucy Linen Trousers Short

£64.80

+P&P: £0.00

Monsoon Mimi Gingham Dress

No P&P

Monsoon Mimi Gingham Dress

£79.80

+P&P: £0.00
Monsoon Lucy Linen Trousers Standard

No P&P

Monsoon Lucy Linen Trousers Standard

£64.80

+P&P: £0.00
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Monsoon Padma Printed Trouser

No P&P

Monsoon Padma Printed Trouser

£64.80

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Monsoon Mona Floral Dress

No P&P

Monsoon Mona Floral Dress

£84.60

+P&P: £0.00
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Monsoon Jojo Wide Leg Denim Jean

No P&P

Monsoon Jojo Wide Leg Denim Jean

£64.80

+P&P: £0.00
L'Occitane 4 Piece Shea Bath & Body Favourites Collection

L'Occitane 4 Piece Shea Bath & Body Favourites Collection

£95.00

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (14) 14 Reviews

Pay in 4 instalments

Clarks Meridor Lace Trainer

Clarks Meridor Lace Trainer

£58.20

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 3 instalments

Monsoon Luna Lemon Embroidery Jersey Top

No P&P

Monsoon Luna Lemon Embroidery Jersey Top

£54.60

+P&P: £0.00
Monsoon Lizzie Lemon Jumper

No P&P

Monsoon Lizzie Lemon Jumper

£64.80

+P&P: £0.00
Monsoon Marisol Embroidered Dress

No P&P

Monsoon Marisol Embroidered Dress

£84.60

+P&P: £0.00
Monsoon Keira Embroidered Dress

No P&P

Monsoon Keira Embroidered Dress

£90.00

+P&P: £0.00
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Monsoon Safi Shell Jumper

No P&P

Monsoon Safi Shell Jumper

£58.80

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Northern Nights 500TC 100% Egyptian Cotton Triple Pleat Duvet Cover

Northern Nights 500TC 100% Egyptian Cotton Triple Pleat Duvet Cover

£69.00 - £99.00

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

  • 1
  • 2
  • 3

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences