Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Dune
  • White Stuff
  • Monsoon
  • Molton Brown
  • Liz Earle
New This Month
  • Ninja CRISPi DualZone Glass Air Fryer
  • The Cozee Home Throw in New Ombre Shades
  • New Brand: Oh So Floral
Exclusive Brands
  • Explore All
  • Discover New Arrivals
Beauty Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Beauty
Fashion Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Fashion
Shoes & Handbags Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Accessories
Jewellery Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Jewellery
Home & Kitchen Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Home & Kitchen
Garden & Leisure Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Garden
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • Liz Earle
  • Laura Geller
  • Skingredients
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • September Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jumpsuits
  • Jeans
  • Occasionwear
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Transitional Fashion
  • Animal Prints
  • Pretty Blouses
  • Autumnal Tones
  • Seasonal Stripes
  • Polka Dots
  • Dresses with Pockets
Collections
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Sunglasses
  • Scarves
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Woven Flats
  • Boho Clogs
  • Neutral Tones
  • Smart Shoes
  • Animal Print
  • Textured Accessories
Collections
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Head-to-Toe Styling
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.

£10 - £25

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Cake, Biscuits & Desserts
  • Trousers
  • Wildlife
  • Brown
  • Gray
  • Orange
  • £10 - £25

Category

  • Home & Kitchen (25)
  • Fashion (125)
  • Garden & Leisure (25)

  • Cake, Biscuits & Desserts
  • Trousers
  • Wildlife
  • Jumpers (62)
  • Nail Polish (20)
  • Nail Polish Removers (1)
  • Cushions & Throws (18)
  • Wallets & Purses (15)
  • Flameless Candles (9)
  • Highlighters (1)

  • Brown
  • Gray
  • Orange
  • White (140)
  • Yellow (30)
  • Black (144)
  • Red (30)
  • Purple (23)
  • Blue (132)
  • Pink (33)

  • £10 - £25

  • Wilfreds Pies (4)
  • Vero Moda (1)
  • The Original Cake Company (8)
  • Denim & Co. (16)
  • Grumpy Gardener (23)
  • EasiYo Yoghurt (9)
  • Churchills (1)
  • Richard Jackson (1)
  • Nana Lily (1)
  • Kim & Co (28)

  • XL (45)
  • L (31)
  • XS (45)
  • S (29)
  • M (23)
  • 8 (18)
  • 14 (17)
  • 10 (16)
  • 18 (15)
  • 12 (14)

  • Flare (7)
  • Straight (24)
  • Wide leg (52)
  • Skinny/Slim (25)
  • Crop (11)
  • Chinos (2)
  • Tapered (2)
  • Boot cut (1)

  • Petite (15)
  • Tall (1)

  • New arrivals (5)
  • Special prices (9)
  • Easy Pay instalments (4)
  • Clearance (94)
  • Top rated (1)

  • Plain (83)
  • Printed (20)
  • Embellished (10)
  • Patterned (2)
  • Lace (1)

  • Her (115)
Done
1 - 96 of 173
|
Page 1 of 2
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Your Selections:

  • Cake, Biscuits & Desserts
  • Trousers
  • Wildlife
  • Brown
  • Gray
  • Orange
  • £10 - £25
Wilfred's Pies Luxury Baileys & Flaked Almond Mince Pies

New arrivals

Wilfred's Pies Luxury Baileys & Flaked Almond Mince Pies

£19.95

£21.45/1 Kg

+P&P: £5.95
JDY Tanja Wide Flowy Trouser

New arrivals

JDY Tanja Wide Flowy Trouser

£22.80 £25.80 , was, £25.80

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

Wilfred's Pies Luxury Amaretto & Flaked Almond Mince Pies

New arrivals

Wilfred's Pies Luxury Amaretto & Flaked Almond Mince Pies

£19.95

£21.45/1 Kg

+P&P: £5.95

Pay in 5 instalments

Vero Moda Texas Straight Leg Trouser

New arrivals

Vero Moda Texas Straight Leg Trouser

£24.96 £27.96 , was, £27.96

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

The Original Cake Company 10 Piece Christmas Festive Plumpy Cake Collection

Special price

The Original Cake Company 10 Piece Christmas Festive Plumpy Cake Collection

£17.90 £24.00 , was, £24.00

£22.38/1 Kg

+P&P: £5.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Denim & Co. Cotton Pull On Wide Leg Trouser Petite

Special price

Denim & Co. Cotton Pull On Wide Leg Trouser Petite

£24.00 £33.60 , was, £33.60

+P&P: £3.95

The Original Cake Company 10 Piece Sponge Slab Collection

Special price

The Original Cake Company 10 Piece Sponge Slab Collection

£24.90 £36.00 , was, £36.00

£10.83/1 Kg

+P&P: £5.95
3.7 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 5 instalments

Grumpy Gardener 1 x 50 Deluxe Fatball Box

Grumpy Gardener 1 x 50 Deluxe Fatball Box

£19.20

+P&P: £4.95
4.0 of 5 Stars  (251) 251 Reviews
Grumpy Gardener 2.5kg Nutpecker Refill with 2 Coconut Feeders

Grumpy Gardener 2.5kg Nutpecker Refill with 2 Coconut Feeders

£18.48

+P&P: £4.95
3.7 of 5 Stars  (73) 73 Reviews
Original Cake Company 8 Piece Summer Slab Collection

Special price

Original Cake Company 8 Piece Summer Slab Collection

£22.95 £31.92 , was, £31.92

£13.04/1 Kg

+P&P: £5.95
3.9 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
The Original Cake Company 6 Inch Sharing Cake

The Original Cake Company 6 Inch Sharing Cake

£15.00

£23.08/1 Kg

+P&P: £5.95

Wilfred's Pies Set of 6 Luxury Brandy Butter Mince Pies

Wilfred's Pies Set of 6 Luxury Brandy Butter Mince Pies

£19.92

£21.42/1 Kg

+P&P: £5.95
Grumpy Gardener Set of 6 Nutpecker Logs

Grumpy Gardener Set of 6 Nutpecker Logs

£19.92

£7.91/1 Kg

+P&P: £4.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Easiyo Set of 6 Flavours of the Month

Easiyo Set of 6 Flavours of the Month

£21.00

£17.72/1 Kg

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Grumpy Gardener 50 Gold Mix No Mess Wild Bird Food Fatballs

Grumpy Gardener 50 Gold Mix No Mess Wild Bird Food Fatballs

£19.92

£4.98/1 Kg

+P&P: £4.95
3.4 of 5 Stars  (78) 78 Reviews
Churchills Set of 2 Lily Pond Biscuit Tins

Churchills Set of 2 Lily Pond Biscuit Tins

£24.00

£80.00/1 Kg

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Richard Jackson's High Energy Premium 50 Suet Balls

Richard Jackson's High Energy Premium 50 Suet Balls

£19.56

+P&P: £4.95
3.9 of 5 Stars  (30) 30 Reviews
Grumpy Gardener 5kg Deluxe Suet Pellets

Grumpy Gardener 5kg Deluxe Suet Pellets

£24.60

£4.92/1 Kg

+P&P: £4.95
3.5 of 5 Stars  (22) 22 Reviews
Easiyo Set of 4 Dessert Style Coffee & Caramel Yoghurt Selection

Easiyo Set of 4 Dessert Style Coffee & Caramel Yoghurt Selection

£15.00

£16.30/1 Kg

+P&P: £1.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Grumpy Gardener 2kg Deluxe Suet Pellets with 2x Suet Feeders

Grumpy Gardener 2kg Deluxe Suet Pellets with 2x Suet Feeders

£19.80

+P&P: £4.95
2.7 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

JDY Debbie Pull On Trouser

JDY Debbie Pull On Trouser

£19.80

+P&P: £2.95

Grumpy Gardener Set of 3 Nutpecker Feeders and Jars

Special price

Grumpy Gardener Set of 3 Nutpecker Feeders and Jars

£18.60 £21.96 , was, £21.96

+P&P: £4.95
1.8 of 5 Stars  (15) 15 Reviews
JDY Geggo Button Detail Wide Leg Trousers

JDY Geggo Button Detail Wide Leg Trousers

£24.60

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Grumpy Gardener 30 x Peanut Butter Fat Balls

Special price

Grumpy Gardener 30 x Peanut Butter Fat Balls

£12.48 £17.88 , was, £17.88

£5.94/1 Kg

+P&P: £4.95
4.1 of 5 Stars  (8) 8 Reviews
Izabel London Relaxed Printed Trouser

Izabel London Relaxed Printed Trouser

£22.92

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Grumpy Gardener 3.5kg Nutpecker Nuggets

Grumpy Gardener 3.5kg Nutpecker Nuggets

£24.00

£6.85/1 Kg

+P&P: £4.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Original Cake Company Light Fruit Cake Gift Box

Original Cake Company Light Fruit Cake Gift Box

£18.00

£30.00/1 Kg

+P&P: £5.95

Original Cake Company Chocolate Orange Truffle Cake Gift Box

Original Cake Company Chocolate Orange Truffle Cake Gift Box

£18.00

£51.43/1 Kg

+P&P: £5.95

Grumpy Gardener 2.5kg Nutpecker Gold Refill Tub

Grumpy Gardener 2.5kg Nutpecker Gold Refill Tub

£24.00

£9.60/1 Kg

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Easiyo Set of 6 Complete Natural Yoghurt Selection

Easiyo Set of 6 Complete Natural Yoghurt Selection

£21.96

£23.61/1 Kg

+P&P: £2.95
Grumpy Gardener 3kg Chipped Sunflower Hearts

Grumpy Gardener 3kg Chipped Sunflower Hearts

£15.00

£5.00/1 Kg

+P&P: £4.95
3.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
JDY Ocean Pull-on Trouser

JDY Ocean Pull-on Trouser

£21.60

+P&P: £2.95

Grumpy Gardener Set of 2 Suet/Seed Feeders

Grumpy Gardener Set of 2 Suet/Seed Feeders

£11.88

+P&P: £4.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Grumpy Gardener Ten Squirrel-Resistant Suet Cakes

Grumpy Gardener Ten Squirrel-Resistant Suet Cakes

£21.96

£7.85/1 Kg

+P&P: £4.95
The Original Cake Company Caramel & Chocolate Truffle Cake Gift Box

The Original Cake Company Caramel & Chocolate Truffle Cake Gift Box

£18.00

£51.43/1 Kg

+P&P: £5.95

Grumpy Gardener 1kg Insect Only Gold Mix

Grumpy Gardener 1kg Insect Only Gold Mix

£24.00

£24.00/1 Kg

+P&P: £4.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Nana Lily's Set of 2 Boxed Puddings

Nana Lily's Set of 2 Boxed Puddings

£15.96

£27.52/1 Kg

+P&P: £5.95

Easiyo Yoghurt Maker & Drinking Yoghurt Sachet

Easiyo Yoghurt Maker & Drinking Yoghurt Sachet

£24.96

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Easiyo Set of 6 Coffee & Chocolate Yoghurt Selection

Easiyo Set of 6 Coffee & Chocolate Yoghurt Selection

£21.96

£15.57/1 Kg

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Grumpy Gardener Squirrel-Resistant Peanut Butter Nuggets

Grumpy Gardener Squirrel-Resistant Peanut Butter Nuggets

£15.00

£8.57/1 Kg

+P&P: £4.95
1.7 of 5 Stars  (19) 19 Reviews
Wilfred's Pies Set of 8 Giant Teacakes

Wilfred's Pies Set of 8 Giant Teacakes

£21.00

£16.41/1 Kg

+P&P: £3.95
2.2 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Finery London Caryl Front Seam Detail Trouser Standard

Clearance

Finery London Caryl Front Seam Detail Trouser Standard

£22.08 £48.96 , was, £48.96

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Kim & Co Houndstooth Sweater Jaquard Kati Straight Petite Trousers

Clearance

Kim & Co Houndstooth Sweater Jaquard Kati Straight Petite Trousers

£17.52 £49.92 , was, £49.92

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Denim & Co. Chino Trouser Standard

Clearance

Denim & Co. Chino Trouser Standard

£11.76 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £3.95
2.7 of 5 Stars  (18) 18 Reviews
Denim & Co. Chino Trouser Petite

Clearance

Denim & Co. Chino Trouser Petite

£20.80 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £3.95
2.8 of 5 Stars  (23) 23 Reviews

Nina Leonard Wide Leg Denim Standard Trousers With Pockets

Clearance

Nina Leonard Wide Leg Denim Standard Trousers With Pockets

£18.00 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Grumpy Gardener Set of 3 Nutpecker Gold with Bark Feeder

Grumpy Gardener Set of 3 Nutpecker Gold with Bark Feeder

£24.00

+P&P: £4.95
2.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
YAS Reema High Waisted Trousers

Clearance

YAS Reema High Waisted Trousers

£23.10 £54.96 , was, £54.96

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Only Roma Soft Flare Trouser

Clearance

Only Roma Soft Flare Trouser

£12.52 £27.96 , was, £27.96

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Frank Usher Textured Jersey Wide Leg Trousers

Clearance

Frank Usher Textured Jersey Wide Leg Trousers

£21.88 £52.50 , was, £52.50

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
EasiYo Set of 4 Dessert Style Yoghurt Selection

Clearance

EasiYo Set of 4 Dessert Style Yoghurt Selection

£10.95 £15.00 , was, £15.00

£11.65/1 Kg

+P&P: £1.95
Denim & Co. Ponte Straight Leg Trousers Standard

Denim & Co. Ponte Straight Leg Trousers Standard

£15.00 £24.60 , was, £24.60

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (25) 25 Reviews

Kim & Co Soft Millennium Narrow Leg Cropped Petite Trousers with Side Slit

Kim & Co Soft Millennium Narrow Leg Cropped Petite Trousers with Side Slit

£22.06 £49.92 , was, £49.92

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (33) 33 Reviews

Frank Usher Wide Leg Knitted Trouser

Clearance

Frank Usher Wide Leg Knitted Trouser

£20.87 £51.00 , was, £51.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Denim & Co Brushed Sateen Straight Leg Trousers

Clearance

Denim & Co Brushed Sateen Straight Leg Trousers

£15.31 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (8) 8 Reviews

Ruth Langsford Faux Leather Cigarette Trouser Petite

Clearance

Ruth Langsford Faux Leather Cigarette Trouser Petite

£15.12 £66.00 , was, £66.00

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (22) 22 Reviews
Grumpy Gardener Nutpecker Pre-Filled Coconut Feeders

Grumpy Gardener Nutpecker Pre-Filled Coconut Feeders

£21.96 - £36.48

+P&P: £4.95
Denim & Co. Wide Leg Ponte Trouser

Clearance

Denim & Co. Wide Leg Ponte Trouser

£17.58 £45.54 , was, £45.54

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (21) 21 Reviews

JDY Geggo Mia Checked Trousers

Clearance

JDY Geggo Mia Checked Trousers

£15.38 £33.96 , was, £33.96

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Izabel London Sequin Lined Trousers

Clearance

Izabel London Sequin Lined Trousers

£12.00 £29.94 , was, £29.94

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Frank Usher Swirly Woven Lined Trousers

Frank Usher Swirly Woven Lined Trousers

£15.00 £47.46 , was, £47.46

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Denim & Co. Barrel Leg Chino Trouser Petite

Clearance

Denim & Co. Barrel Leg Chino Trouser Petite

£15.84 £39.60 , was, £39.60

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Kim & Co Divine Knit Wide Leg PinTuck Petite Trousers

Clearance

Kim & Co Divine Knit Wide Leg PinTuck Petite Trousers

£18.00 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
2.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Kim & Co Divine Knit Wide Leg PinTuck Standard Trousers

Clearance

Kim & Co Divine Knit Wide Leg PinTuck Standard Trousers

£24.00 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Nina Leonard Drawstring Waist Crushed Woven Cargo Trousers

Clearance

Nina Leonard Drawstring Waist Crushed Woven Cargo Trousers

£14.04 £39.96 , was, £39.96

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Denim & Co. Pleat Detail Trousers with Pockets

Clearance

Denim & Co. Pleat Detail Trousers with Pockets

£14.98 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £3.95
2.8 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Kim & Co Metallic Croco Pleather Knit Camilia Straight Trouser Standard

Clearance

Kim & Co Metallic Croco Pleather Knit Camilia Straight Trouser Standard

£15.59 £45.54 , was, £45.54

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Kim & Co Soft Millennium Narrow Leg Cropped Standard Trousers with Side Slit

Kim & Co Soft Millennium Narrow Leg Cropped Standard Trousers with Side Slit

£22.06 £49.92 , was, £49.92

+P&P: £3.95
3.3 of 5 Stars  (36) 36 Reviews

Nina Leonard Twill Crop Trousers With Embroidered Hem

Clearance

Nina Leonard Twill Crop Trousers With Embroidered Hem

£14.04 £39.96 , was, £39.96

+P&P: £3.95
1.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Only Mid Waist Knitted Trouser

Clearance

Only Mid Waist Knitted Trouser

£15.56 £33.00 , was, £33.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Nina Leonard Faux Leather Narrow Leg Standard Trousers

Clearance

Nina Leonard Faux Leather Narrow Leg Standard Trousers

£11.76 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

ICHI Kate Sus Wide Trousers

Clearance

ICHI Kate Sus Wide Trousers

£18.00 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Denim & Co. Velvet Wide Leg Culottes

Clearance

Denim & Co. Velvet Wide Leg Culottes

£13.56 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95
2.8 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Kim & Co Textured Satin Crop Trousers Standard

Kim & Co Textured Satin Crop Trousers Standard

£18.00 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
2.6 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Denim & Co. Ponte Straight Leg Trouser Petite

Denim & Co. Ponte Straight Leg Trouser Petite

£15.00 £24.60 , was, £24.60

+P&P: £3.95
3.6 of 5 Stars  (26) 26 Reviews
Nina Leonard Faux Leather Narrow Leg Petite Trousers

Clearance

Nina Leonard Faux Leather Narrow Leg Petite Trousers

£11.76 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Cuddl Dudds Seriously Soft Wide Leg Trouser

Clearance

Cuddl Dudds Seriously Soft Wide Leg Trouser

£13.80 £27.60 , was, £27.60

+P&P: £3.95
2.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Grumpy Gardener Christmas Pudding Bird Feeder with Nutpecker Jar

Grumpy Gardener Christmas Pudding Bird Feeder with Nutpecker Jar

£21.00

+P&P: £4.95
2.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
JDY Troya Wide Leg Printed Trouser

Clearance

JDY Troya Wide Leg Printed Trouser

£14.40 £24.96 , was, £24.96

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Ruth Langsford Pull On Cropped Linen Blend Trousers Tall

Clearance

Ruth Langsford Pull On Cropped Linen Blend Trousers Tall

£24.00 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

JDY Debbie Wide Leg Trouser

Clearance

JDY Debbie Wide Leg Trouser

£14.40 £18.00 , was, £18.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Kim & Co Divine Knit Elasticated Kim Wide Leg Standard Trousers

Clearance

Kim & Co Divine Knit Elasticated Kim Wide Leg Standard Trousers

£18.30 £48.60 , was, £48.60

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Ruth Langsford Wide Leg 7/8th Trouser Petite

Ruth Langsford Wide Leg 7/8th Trouser Petite

£24.30 £51.00 , was, £51.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Apricot Wide Leg Dog-Tooth Trousers

Clearance

Apricot Wide Leg Dog-Tooth Trousers

£16.15 £34.92 , was, £34.92

+P&P: £3.95
Ruth Langsford Pull On Cropped Linen Blend Trousers Standard

Clearance

Ruth Langsford Pull On Cropped Linen Blend Trousers Standard

£24.00 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (34) 34 Reviews

Only High Waisted Metallic Trouser

Clearance

Only High Waisted Metallic Trouser

£18.29 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Kim & Co Textured Satin Culottes

Clearance

Kim & Co Textured Satin Culottes

£16.80 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Kim & Co Stretch Suede Elastic Waistband Hailey Slim Leg Petite Trousers

Clearance

Kim & Co Stretch Suede Elastic Waistband Hailey Slim Leg Petite Trousers

£16.54 £48.54 , was, £48.54

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Kim & Co Textured Satin Palazzo Trousers Petite

Kim & Co Textured Satin Palazzo Trousers Petite

£19.20 £51.00 , was, £51.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Nina Leonard Hammered Satin Wide Leg Trousers with Pockets

Clearance

Nina Leonard Hammered Satin Wide Leg Trousers with Pockets

£14.95 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £3.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Kim & Co Textured Satin Crop Trousers Petite

Kim & Co Textured Satin Crop Trousers Petite

£18.00 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Izabel London Slim Leg Cigarette Trouser

Clearance

Izabel London Slim Leg Cigarette Trouser

£17.04 £28.44 , was, £28.44

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Finery London Dixie Rayon Trouser with Stretch Waist Standard

Clearance

Finery London Dixie Rayon Trouser with Stretch Waist Standard

£19.56 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £3.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Izabel London Cargo Wide Leg Denim Trousers

Clearance

Izabel London Cargo Wide Leg Denim Trousers

£17.76 £44.40 , was, £44.40

+P&P: £3.95
3.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
JDY Linen Cargo Trousers

Clearance

JDY Linen Cargo Trousers

£13.92 £34.92 , was, £34.92

+P&P: £2.95

Denim & Co. Linen Blend Cropped Trouser Petite

Denim & Co. Linen Blend Cropped Trouser Petite

£17.88 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

  • 1
  • 2

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences