Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas
Menu
Watch
My Account
My Account Sign in
My Account Welcome
Basket
See More
Aveda Thickening Tonic 100ml
£21.96
£219.60/1 L
Special price
Philip Kingsley Density Scalp Drops Trio
£114.90 £147.00 , was, £147.00
My Hair Doctor Root Touch Up
£18.96
My Hair Doctor Keraplex Liquid Gold Hydrating Oil 150ml
£21.00
£140.00/1 L
Hairfix Follicle+ Anti-Age Melopep 1% Serum 100ml
£33.96
£339.60/1 L
We are Paradoxx Growth Advanced Shampoo & Conditioner
£42.95
Percy & Reed Volumising No Oil Oil 60ml Duo
£30.60
£255.00/1 L
Hair Gain Hydrating Shampoo and Conditioner Starter Kit
£34.98
My Hair Doctor Keraplex Molucle Repair 150ml
£27.00
£180.00/1 L
Aveda Invati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum 150ml
£55.00
£366.66/1 L
Top rated
Philip Kingsley Density Conditioner 1L
£81.00
£81.00/1 L
Aveda Thickening Tonic Duo
£42.00
£210.00/1 L
My Hair Doctor Maximise Super Spray 500ml
Hair Gain A Puff Of Magic Bauble
£14.40
Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray Trio
£27.96
£74.56/1 L
Percy and Reed 2 Piece Wonder Treatment Collection
£24.60
Hair Gain Scalp Foam
£28.92
SBC Shampoo Wardrobe
£36.96 £45.00 , was, £45.00
My Hair Doctor Kerabond Miracle Mist 150ml
£24.00
SBC Propolis & Salicylic Scalp Rescue Shampoo & Conditioner
Pay in 3 instalments
No P&P
Sea Magik Pink Salt Shampoo & Conditioniser Set
Michael Van Clarke Cashmere Protein Moisturising Duo
£37.80
Hair Gain Hair Mask 180ml
My Hair Doctor Supersize Root Touch Up Duo
£54.00
Hair Loving Beauty Renewal Hair Oil
£18.00
£600.00/1 L
Molton Brown Rosemary Shampoo and Conditioner
£39.00
Percy & Reed Session Styling Dry Shampoo 200ml Duo
£69.90/1 L
£121.20 £156.00 , was, £156.00
£475.30/1 L
Percy & Reed Session Styling Volumising Mousse 200ml Duo
£72.30/1 L
My Hair Doctor Keraplex Instant Repair Duo
£135.00/1 L
Michael Van Clarke Volumising Mousse 200ml Duo
£31.80
£159.00/1 L
Hairfix Lift-UP & Feed UP 100ml Trio
£75.00
£250.00/1 L
Aveda Pure Abundance Shampoo & Conditioner Duo
£45.00
Australian Body Care Hair Clean & Scalp Scrub Set
My Hair Doctor Keraplex Instant Repair Supersize
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo Trio
£37.92
Aveda Botanical Conditioner 200ml
£28.50
£142.50/1 L
Hair Gain Scalp Foam 50ml Duo
£55.92
£559.20/1 L
Hair Loving Natural Life Hair & Scalp Oil
FUL Hyaluronic Hair Serum
SKINN Non Negotiables Dermappeal Body 170ml
£24.96
£141.01/1 L
Percy & Reed Strengthening Shampoo & Conditioner Set
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo
£12.00
Hair Gain Shampoo & Conditioner 250ml Refill Duo
Aveda Shampowder 56g Duo
£401.78/1 Kg
Aveda Be Curly Advanced Shampoo & Conditioner
£48.96
Aveda Botanical Repair Pre-Shampoo Treatment
£36.00
£240.00/1 L
Scandinavian BioLabs Hair Protection Oil
£21.60
£720.00/1 L
Philip Kingsley Density Conditioner Refill Collection
£103.80
£69.20/1 L
My Hair Doctor Keraplex Liquid Gold & Kerabond Miracle Mist Duo
Percy & Reed Volumising Shampoo & Conditioner
£36.48
Scandinavian BioLabs Shampoo 250ml
£84.00/1 L
Aveda Botanical Repair Purple Toning Shampoo 200ml
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo Duo
We Are Paradoxx Hair Repair Mask 200ml
£24.95
£124.75/1 L
Scandinavian BioLabs Conditioner 250ml
Hairfix Purify & Renew Pre-Shampoo Treatment 250ml Duo
£30.96
£61.92/1 L
SKINN Tricholab Shampoo 8oz
£30.00
£127.12/1 L
Scandinavian BioLabs Hair Mask
£270.00/1 L
SKINN Tricholab Conditioner 8oz