Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas
Menu
Watch
My Account
My Account Sign in
My Account Welcome
Basket
See More
Special price
Michael Van Clarke The Heavenly Body Dry Texturizing Spray 250ml
£15.00 £21.00 , was, £21.00
£60.00/1 L
Philip Kingsley Density Scalp Drops Trio
£114.90 £147.00 , was, £147.00
Top rated
Michael Van Clarke Eureka Blow Dry Balm 150ml
£15.45
£103.00/1 L
Philip Kingsley Density Thickening Spray 120ml Duo
£39.00 £47.40 , was, £47.40
£162.50/1 L
Hairfix Follicle+ Anti-Age Melopep 1% Serum 100ml
£33.96
£339.60/1 L
Philip Kingsley Density Starter Collection
£57.00 £78.00 , was, £78.00
Pay in 4 instalments
My Hair Doctor Keraplex Liquid Gold Hydrating Oil 150ml
£21.00
£140.00/1 L
Aveda Volumizing Tonic Home & Away
£28.92
£206.57/1 L
Michael Van Clarke Magic Oil 50ml
£21.00 £27.60 , was, £27.60
£420.00/1 L
Philip Kingsley Density Shampoo Refill Collection
£96.00
£64.00/1 L
Hairfix Scalp & Volume Collection
£33.60 £65.00 , was, £65.00
Michael Van Clarke 4 Piece Cleanse, Protect & Style Collection
£80.00
SKINN Divine Elixir Revitalizing Ayurvedic Body Blend 500ml Duo
£49.80
£49.80/1 L
Hair Gain Hydrating Shampoo and Conditioner Starter Kit
£34.98
Philip Kingsley Density Conditioner 1L
£81.00
£81.00/1 L
Scandinavian BioLabs 3 Piece Hair Routine
£61.80
My Hair Doctor Root Touch Up
£18.96
Philip Kingsley Root Lifting Duo
£44.40
Aveda Thickening Tonic 100ml
£21.96
£219.60/1 L
Percy & Reed Scalp Concentrate 50ml Duo
£48.00
£480.00/1 L
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo and Scrunchie
£15.00
My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up
£24.96 £34.92 , was, £34.92
No P&P
Sea Magik Pink Salt Shampoo & Conditioniser Set
£27.00
Aveda Thickening Tonic Duo
£42.00
£210.00/1 L
Hair Gain Scalp Foam
Hair Gain A Puff Of Magic Bauble
£14.40
Molton Brown Rosemary Shampoo and Conditioner
£39.00
Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray 250ml Duo
£41.88
£83.76/1 L
Pay in 3 instalments
Hair Loving Beauty Renewal Hair Oil
£18.00
£600.00/1 L
My Hair Doctor Supersize Root Touch Up Duo
£54.00
Aveda Pure Abundance Shampoo & Conditioner Duo
£45.00
Percy & Reed Session Styling Volumising Mousse 200ml Duo
£72.30/1 L
SBC Shampoo Wardrobe
£36.96 £45.00 , was, £45.00
Michael Van Clarke Cashmere Protein Moisturising Duo
£37.80
Australian Body Care Hair Clean & Scalp Scrub Set
Percy and Reed 2 Piece Wonder Treatment Collection
£24.60
My Hair Doctor Keraplex Instant Repair Duo
£135.00/1 L
Aveda Night & Day Repair Duo
£46.80
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo Trio
£37.92
Hair Gain Hair Mask 180ml
£27.96
My Hair Doctor Volume Trio
£53.88
Aveda Pure Abundance Volume Prep & Style Duo
SBC Propolis & Salicylic Scalp Rescue Shampoo & Conditioner
My Hair Doctor Keraplex Shampoo 250ml and Conditioner 200ml
£34.80
Scandinavian BioLabs Hair Protection Oil
£21.60
£720.00/1 L
Percy & Reed Strengthening & Styling 4 Piece Collection
£49.80 £72.60 , was, £72.60
Michael Van Clarke Volumising Mousse 200ml Duo
£31.80
£159.00/1 L
Australian Bodycare Castor Oil Duo
£18.54
£92.70/1 L
Aveda Be Curly Advanced Shampoo & Conditioner
£48.96
Aveda Botanical Conditioner 200ml
£28.50
£142.50/1 L
Hair Gain Scalp Foam 50ml Duo
£55.92
£559.20/1 L
Hairfix Lift-UP & Feed UP 100ml Duo
£57.00
£285.00/1 L
£121.20 £156.00 , was, £156.00
£475.30/1 L
SKINN Scientific Colour Foundation & Brush With Bag
£39.96
Hair Gain Shampoo & Conditioner 250ml Refill Duo
£30.60
Hair Loving Silk Renewal Shampoo & Conditioner 300ml Duo
Aveda Botanical Repair Purple Toning Shampoo 200ml
My Hair Doctor Keraplex Instant Repair Supersize
£75.00
My Hair Doctor Keraplex Instant Repair 100ml Trio
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo Duo
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo
£12.00
My Hair Doctor Keraplex Liquid Gold 300ml
£39.60
Aveda Miraculous Hair Oil
£30.96
£619.20/1 L
Philip Kingsley Density Conditioner Refill Collection
£103.80
£69.20/1 L
My Hair Doctor Keraplex Molucle Repair 150ml
£180.00/1 L
Aveda Invati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum 150ml
£55.00
£366.66/1 L
Beauty Works Argan Oil Gift Set
£33.00
Hair Loving Natural Life Hair & Scalp Oil
My Hair Doctor Keraplex Liquid Gold & Kerabond Miracle Mist Duo
Percy & Reed Blow Dry Basics
£24.00
We Are Paradoxx Hair Repair Mask 200ml
£24.95
£124.75/1 L
Hairfix Purify & Renew Pre-Shampoo Treatment 250ml Duo
£61.92/1 L
Philip Kingsley Prep & Protect Travel Trio
£25.80 £33.00 , was, £33.00
Scandinavian BioLabs Hair Styling Gel
Scandinavian BioLabs Shampoo 250ml
£84.00/1 L
Hair Gain 4 Piece Holiday Hair Edit with Bag
Scandinavian BioLabs Hair Serum & Sea Mineral Spray Duo
£66.00
Scandinavian BioLabs Scalp Derma Roller Hair Oil & Mask 3 Piece Set
£72.00
SKINN Body Scrub 177ml & Divine Elixir Body Blend 500ml Duo
Percy & Reed Nourish & Care 5 Piece Complete Discovery Edit
Scandinavian BioLabs Hybrid Clay
£266.66/1 L
Alpha-H Peptide Body Oil 100ml
£289.20/1 L
Clearance
Aveda Shampowder & Thickening Tonic Duo
£22.98 £48.00 , was, £48.00
Philip Kingsley Elasticizer Home & Away Set
£37.92 £42.00 , was, £42.00
£168.53/1 L