Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas
Menu
Watch
My Account
My Account Sign in
My Account Welcome
Basket
See More
Philip Kingsley Density Essential Vitamin Complex 60 Tablets
£28.20
Michael Van Clarke 4 Piece Cleanse, Protect & Style Collection
£80.00
Percy & Reed Scalp Concentrate 50ml Duo
£48.00
£480.00/1 L
My Hair Doctor Root Touch Up
£18.96
Hairfix Scalp & Volume Collection
£33.60 £65.00 , was, £65.00
Pay in 4 instalments
Michael Van Clarke Volumising Mousse 200ml Duo
£31.80
£159.00/1 L
Aveda Thickening Tonic Duo
£42.00
£210.00/1 L
Aveda Thickening Tonic 100ml
£21.96
£219.60/1 L
Aveda Volumizing Tonic Home & Away
£28.92
£206.57/1 L
Philip Kingsley Root Lifting Duo
£44.40
Hair Gain Hydrating Shampoo and Conditioner Starter Kit
£34.98
Top rated
My Hair Doctor Supersize Root Touch Up Duo
£54.00
Pay in 3 instalments
Special price
Michael Van Clarke The Heavenly Body Dry Texturizing Spray 250ml
£15.00 £21.00 , was, £21.00
£60.00/1 L
Michael Van Clarke Eureka Blow Dry Balm 150ml
£15.45
£103.00/1 L
Scandinavian BioLabs 3 Piece Hair Routine
£61.80
We are Paradoxx Growth Advanced Shampoo & Conditioner
£42.95
We are Paradoxx Volume Blow Dry Spray 100ml
My Hair Doctor Keraplex Liquid Gold Hydrating Oil 150ml
£21.00
£140.00/1 L
Percy & Reed Session Styling Volumising Mousse 200ml Duo
£72.30/1 L
Percy & Reed Big, Bold Volume Duo
£18.00
No P&P
Sea Magik Pink Salt Shampoo & Conditioniser Set
£27.00
Michael Van Clarke Cashmere Protein Moisturising Duo
£37.80
My Hair Doctor Keraplex Shampoo 250ml and Conditioner 200ml
£34.80
Percy and Reed 2 Piece Wonder Treatment Collection
£24.60
My Hair Doctor Keraplex Instant Repair Duo
£135.00/1 L
SBC Propolis & Salicylic Scalp Rescue Shampoo & Conditioner
Australian Body Care Hair Clean & Scalp Scrub Set
Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray 250ml Duo
£41.88
£83.76/1 L
Hairfix Follicle+ Anti-Age Melopep 1% Serum 100ml
£33.96
£339.60/1 L
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo Trio
£37.92
Australian Bodycare Castor Oil Duo
£18.54
£92.70/1 L
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo
£12.00
Aveda Shampowder 56g Duo
£45.00
£401.78/1 Kg
Hair Gain Scalp Foam
SBC Shampoo Wardrobe
£36.96 £45.00 , was, £45.00
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo and Scrunchie
£15.00
Hair Loving Natural Life Hair & Scalp Oil
£27.96
£559.20/1 L
Aveda Invati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum 150ml
£55.00
£366.66/1 L
Percy & Reed Blow Dry Basics
£24.00
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo Duo
Aveda Botanical Repair Pre-Shampoo Treatment
£36.00
£240.00/1 L
Hair Gain Hair Mask 180ml
Hairfix Lift-UP & Feed UP 100ml Duo
£57.00
£285.00/1 L
Hair Loving Beauty Renewal Hair Oil
£600.00/1 L
Hair Gain Scalp Foam 50ml Duo
£55.92
My Hair Doctor Keraplex Liquid Gold 300ml
£39.60
Aveda Miraculous Hair Oil
£30.96
£619.20/1 L
My Hair Doctor Keraplex Liquid Gold & Kerabond Miracle Mist Duo
Percy & Reed Strengthening & Styling 4 Piece Collection
£49.80 £72.60 , was, £72.60
Hair Gain A Puff Of Magic Bauble
£14.40
Beauty Works Argan Oil Gift Set
£33.00
Michael Van Clarke Magic Oil 50ml
£21.00 £27.60 , was, £27.60
£420.00/1 L
My Hair Doctor Keraplex Molucle Repair 150ml
£180.00/1 L
My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up
£24.96 £34.92 , was, £34.92
My Hair Doctor Keraplex Instant Repair 100ml Trio
Hairfix Purify & Renew Pre-Shampoo Treatment 250ml Duo
£61.92/1 L
Aveda Botanical Repair Purple Toning Shampoo 200ml
Hair Gain Shampoo & Conditioner 250ml Refill Duo
£30.60
Scandinavian BioLabs Hair Protection Oil
£21.60
£720.00/1 L
Percy & Reed Royal Blossom 5 Piece Travel Collection
SKINN Non Negotiables Dermappeal Body 170ml
£24.96
£141.01/1 L
My Hair Doctor Keraplex Instant Repair Supersize
£75.00
Philip Kingsley Prep & Protect Travel Trio
£25.80 £33.00 , was, £33.00
Scandinavian BioLabs Hair Serum & Sea Mineral Spray Duo
£66.00
Alpha-H Peptide Body Oil 100ml
£289.20/1 L
SKINN Scientific Colour Foundation & Brush With Bag
£39.96
SKINN Body Scrub 177ml & Divine Elixir Body Blend 500ml Duo
Hair Loving Silk Renewal Shampoo & Conditioner 300ml Duo
Philip Kingsley Frizz Fighting Gloss 50ml Duo
£36.96
£369.60/1 L
Scandinavian BioLabs Scalp Derma Roller Hair Oil & Mask 3 Piece Set
£72.00
Percy & Reed Nourish & Care 5 Piece Complete Discovery Edit
Hair Gain 4 Piece Holiday Hair Edit with Bag
Scandinavian BioLabs Shampoo 250ml
£84.00/1 L
SKINN 4 Piece Non Negotiables Collection
£85.00
Clearance
Aveda Shampowder & Thickening Tonic Duo
£22.98 £48.00 , was, £48.00
Philip Kingsley Elasticizer Home & Away Set
£37.92 £42.00 , was, £42.00
£168.53/1 L