Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas
Menu
Watch
My Account
My Account Sign in
My Account Welcome
Basket
See More
Philip Kingsley Density Essential Vitamin Complex 60 Tablets
£28.20
Michael Van Clarke Thicker Quicker Blowdry Spray
£18.00
£180.00/1 L
Top rated
Percy & Reed Big, Bold Volume Duo
Special price
Hairfix Scalp & Volume Collection
£33.60 £65.00 , was, £65.00
Hairfix Follicle+ Anti-Age Melopep 1% Serum 100ml
£33.96
£339.60/1 L
My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up
£24.96 £34.92 , was, £34.92
Hair Gain Hydrating Shampoo and Conditioner Starter Kit
£34.98
Aveda Invati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum 150ml
£55.00
£366.66/1 L
My Hair Doctor Maximise Super Spray 500ml
£42.00
Hair Gain A Puff Of Magic Bauble
£14.40
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo and Scrunchie
£15.00
My Hair Doctor Volume-ise Supplement 1 Month Supply
£27.00
No P&P
Sea Magik Pink Salt Shampoo & Conditioniser Set
Hair Gain Scalp Foam
£28.92
My Hair Doctor Volume-ise Supplement 9 Month Supply
£234.84
My Hair Doctor Supersize Root Touch Up Duo
£54.00
Pay in 3 instalments
Hair Gain Hair Mask 180ml
£27.96
Michael Van Clarke Volumising Mousse 200ml Duo
£31.80
£159.00/1 L
My Hair Doctor Volume Trio
£53.88
Percy & Reed Session Styling Volumising Mousse 200ml Duo
£72.30/1 L
Hair Gain Shampoo & Conditioner 250ml Refill Duo
£30.60
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo
£12.00
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo Trio
£37.92
Hair Loving Natural Life Hair & Scalp Oil
£559.20/1 L
Philip Kingsley Prep & Protect Travel Trio
£25.80 £33.00 , was, £33.00
Percy & Reed Strengthening & Styling 4 Piece Collection
£49.80 £72.60 , was, £72.60
Hair Gain Scalp Foam 50ml Duo
£55.92
SKINN Scientific Colour Foundation & Brush With Bag
£39.96
Hairfix Lift-UP & Feed UP 100ml Duo
£57.00
£285.00/1 L
Aveda Botanical Repair Purple Toning Shampoo 200ml
£135.00/1 L
My Hair Doctor Insta-Glam Peptide Spray 150ml
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo Duo
Percy & Reed Royal Blossom 5 Piece Travel Collection
£48.00
Percy & Reed Blow Dry Basics
£24.00
Hairfix Purify & Renew Pre-Shampoo Treatment 250ml Duo
£30.96
£61.92/1 L
Hair Gain 4 Piece Holiday Hair Edit with Bag
Philip Kingsley Elasticizer Home & Away Set
£37.92 £42.00 , was, £42.00
£168.53/1 L