Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas
Menu
Watch
My Account
My Account Sign in
My Account Welcome
Basket
See More
Michael Van Clarke Thicker Quicker Blowdry Spray
£18.00
£180.00/1 L
We are Paradoxx Volume Blow Dry Spray 100ml
£21.96
£219.60/1 L
Hairfix Follicle+ Anti-Age Melopep 1% Serum 100ml
£33.96
£339.60/1 L
We are Paradoxx Growth Advanced Shampoo & Conditioner
£42.95
Hairfix Scalp & Volume Collection
£33.60 £65.00 , was, £65.00
Pay in 4 instalments
Hair Gain Hydrating Shampoo and Conditioner Starter Kit
£34.98
Aveda Invati Ultra Advanced Revitalizing Scalp Serum 150ml
£55.00
£366.66/1 L
Special price
My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up
£24.96 £34.92 , was, £34.92
My Hair Doctor Maximise Super Spray 500ml
£42.00
Hair Gain A Puff Of Magic Bauble
£14.40
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo and Scrunchie
£15.00
Hair Gain Scalp Foam
£28.92
No P&P
Sea Magik Pink Salt Shampoo & Conditioniser Set
£27.00
Hair Gain Hair Mask 180ml
£27.96
Top rated
My Hair Doctor Supersize Root Touch Up Duo
£54.00
Pay in 3 instalments
My Hair Doctor Volume Trio
£53.88
Percy & Reed Session Styling Volumising Mousse 200ml Duo
£72.30/1 L
Michael Van Clarke Volumising Mousse 200ml Duo
£31.80
£159.00/1 L
My Hair Doctor Volume-ise Supplement 1 Month Supply
My Hair Doctor Volume-ise Supplement 9 Month Supply
£234.84
Philip Kingsley Frizz Fighting Gloss 50ml Duo
£36.96
£369.60/1 L
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo Trio
£37.92
Hair Gain Scalp Foam 50ml Duo
£55.92
£559.20/1 L
Hair Loving Natural Life Hair & Scalp Oil
Philip Kingsley Prep & Protect Travel Trio
£25.80 £33.00 , was, £33.00
SKINN Non Negotiables Dermappeal Body 170ml
£24.96
£141.01/1 L
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo
£12.00
Hair Gain Shampoo & Conditioner 250ml Refill Duo
£30.60
Aveda Shampowder 56g Duo
£45.00
£401.78/1 Kg
SKINN Scientific Colour Foundation & Brush With Bag
£39.96
Aveda Botanical Repair Pre-Shampoo Treatment
£36.00
£240.00/1 L
Hairfix Lift-UP & Feed UP 100ml Duo
£57.00
£285.00/1 L
Aveda Botanical Repair Purple Toning Shampoo 200ml
£135.00/1 L
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo Duo
Percy & Reed Blow Dry Basics
£24.00
Hairfix Purify & Renew Pre-Shampoo Treatment 250ml Duo
£30.96
£61.92/1 L
My Hair Doctor Insta-Glam Peptide Spray 150ml
Hair Gain 4 Piece Holiday Hair Edit with Bag
£48.00
SKINN Body Scrub 177ml & Divine Elixir Body Blend 500ml Duo
SKINN 4 Piece Non Negotiables Collection
£85.00
Clearance
Aveda Shampowder & Thickening Tonic Duo
£22.98 £48.00 , was, £48.00
Philip Kingsley Elasticizer Home & Away Set
£37.92 £42.00 , was, £42.00
£168.53/1 L