Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Dune
  • White Stuff
  • Monsoon
  • Molton Brown
  • Liz Earle
New This Month
  • Ninja CRISPi DualZone Glass Air Fryer
  • The Cozee Home Throw in New Ombre Shades
  • New Brand: Oh So Floral
Exclusive Brands
  • Explore All
  • Discover New Arrivals
Beauty Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Beauty
Fashion Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Fashion
Shoes & Handbags Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Accessories
Jewellery Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Jewellery
Home & Kitchen Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Home & Kitchen
Garden & Leisure Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Garden
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • Liz Earle
  • Laura Geller
  • Skingredients
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • September Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jumpsuits
  • Jeans
  • Occasionwear
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Transitional Fashion
  • Animal Prints
  • Pretty Blouses
  • Autumnal Tones
  • Seasonal Stripes
  • Polka Dots
  • Dresses with Pockets
Collections
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Sunglasses
  • Scarves
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Woven Flats
  • Boho Clogs
  • Neutral Tones
  • Smart Shoes
  • Animal Print
  • Textured Accessories
Collections
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Head-to-Toe Styling
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • No P&P
  • Clearance
  • Blue
  • Pink
  • Red

Category

  • Skincare (28)
  • Make-Up (56)
  • Tools & Accessories (35)
  • Nailcare (11)
  • Bath & Body (16)
  • Haircare (23)
  • Health & Fitness (18)
  • Suncare & Tanning (6)
  • Fragrance (3)
  • Men's Grooming (2)

  • No P&P
  • Clearance
  • Easy Pay instalments (260)
  • Special prices (216)
  • Top rated (209)
  • New arrivals (83)
  • Outlet (10)

  • Blue
  • Pink
  • Red
  • White (127)
  • Black (89)
  • Yellow (17)
  • Green (32)
  • Gray (32)
  • Brown (87)
  • Orange (27)

  • ELEMIS (2)
  • Laura Geller (18)
  • Dyson (19)
  • Nails Inc (2)
  • AILORIA (1)
  • Sea Magik (16)
  • Tili (3)
  • Shark (1)
  • Tarte (18)
  • BlanCreme (9)

  • Cleansers & Toners (3)
  • Lip Glosses (6)
  • Styling Tools (16)
  • Nail Polish Removers (1)
  • Face Serums (1)
  • Nailcare Sets (4)
  • Bath & Body Sets (11)
  • Beauty Accessories (9)
  • Cases (1)
  • Shampoo & Conditioners (8)

  • £25 - £50 (49)
  • £200 - £500 (15)
  • £50 - £100 (9)
  • £500 - £1000 (4)
  • £10 - £25 (104)
  • £100 - £200 (2)
  • £0 - £10 (2)

  • Ageing Skin (2)
  • All Skin Types (12)
  • Dry Skin (2)
  • Sensitive Skin (2)
  • Acne & Breakouts (1)
  • Blackheads (1)
  • Uneven Skin Tone (1)

  • All purpose (2)
  • Day cream (1)

  • Lips (17)
  • Face (34)
  • Eyes (6)

  • Floral (2)
  • Fruit (2)
  • Fresh (1)

  • All hair types (4)

  • One size (2)
  • WIDE SMALL (1)
  • WIDE MEDIUM (1)

  • Liquid (2)
  • Pressed powder (1)
  • Cream (1)
Done
1 - 96 of 185
|
Page 1 of 2
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • No P&P
  • Clearance
  • Blue
  • Pink
  • Red
ELEMIS Pro-Collagen Hydrating Cleansing Mousse 125ml

No P&P

ELEMIS Pro-Collagen Hydrating Cleansing Mousse 125ml

£27.00 £45.00 , was, £45.00

£216.00/1 L

+P&P: £0.00
4.4 of 5 Stars  (53) 53 Reviews

Pay in 3 instalments

Laura Geller Fine Shine Glossy Lip Oil Trio

No P&P

Laura Geller Fine Shine Glossy Lip Oil Trio

£28.92 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £0.00

Pay in 3 instalments

Dyson Supersonic r Hair Dryer Straight+Wavy
Top Offer

No P&P

Dyson Supersonic r Hair Dryer Straight+Wavy

£349.96 £399.96 , was, £399.96

+P&P: £0.00
4.6 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Nails Inc Limited Edition Summer Scents Nail Polish Remover Pot Trio

No P&P

Nails Inc Limited Edition Summer Scents Nail Polish Remover Pot Trio

£27.00

£180.00/1 L

+P&P: £0.00
4.3 of 5 Stars  (27) 27 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Rose Essence-In Lotion 100ml

No P&P

ELEMIS Pro-Collagen Rose Essence-In Lotion 100ml

£63.96

£639.60/1 L

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Hydrating Cleansing Mousse 125ml

No P&P

ELEMIS Pro-Collagen Hydrating Cleansing Mousse 125ml

£27.00 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £0.00
Nails Inc Ultimate 10 Piece Mystery Collection

No P&P

Nails Inc Ultimate 10 Piece Mystery Collection

£34.98

+P&P: £0.00
3.4 of 5 Stars  (28) 28 Reviews

Pay in 3 instalments

Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler & Dryer

No P&P

Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler & Dryer

£579.96

+P&P: £0.00
2.6 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Sea Magik Uplifting Body Trio

No P&P

Sea Magik Uplifting Body Trio

£45.00

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

Dyson Airstrait Ceramic Pink & Rose Gold Hair Straightener

No P&P

Dyson Airstrait Ceramic Pink & Rose Gold Hair Straightener

£349.95

+P&P: £0.00
4.2 of 5 Stars  (218) 218 Reviews
Tili Medium Travel Bag

No P&P

Tili Medium Travel Bag

£15.00

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Sea Magik Volume & Shine Pink Salt Conditioniser Trio

No P&P

Sea Magik Volume & Shine Pink Salt Conditioniser Trio

£33.99

£37.76/1 L

+P&P: £0.00
4.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

Sea Magik Supersize Pink Salt Shampoo 400g Duo

No P&P

Sea Magik Supersize Pink Salt Shampoo 400g Duo

£39.96

£49.94/1 Kg

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (16) 16 Reviews
Sea Magik Pink Salt Shampoo 200g

No P&P

Sea Magik Pink Salt Shampoo 200g

£13.92

+P&P: £0.00
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Sea Magik Volumising & Exfoliating Pink Salt Shampoo Trio

No P&P

Sea Magik Volumising & Exfoliating Pink Salt Shampoo Trio

£34.92

£58.20/1 Kg

+P&P: £0.00
4.4 of 5 Stars  (9) 9 Reviews
Sea Magik Pink Salt Shampoo & Conditioniser Set

No P&P

Sea Magik Pink Salt Shampoo & Conditioniser Set

£27.00

+P&P: £0.00
4.5 of 5 Stars  (39) 39 Reviews
Sea Magik Magnesium Sleep & Muscle Relief Salts 4 Pack

No P&P

Sea Magik Magnesium Sleep & Muscle Relief Salts 4 Pack

£19.92

£4.98/1 Kg

+P&P: £0.00

Pay in 3 instalments

Shark CryoGlow LED Mask with Charging Stand

No P&P

Shark CryoGlow LED Mask with Charging Stand

£329.00

+P&P: £0.00
4.5 of 5 Stars  (649) 649 Reviews

Sea Magik Gentle Cleansing Wash Trio

No P&P

Sea Magik Gentle Cleansing Wash Trio

£27.00

£60.00/1 L

+P&P: £0.00
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 3 instalments

Sea Magik 21 Mineral Hydrating Mist 150ml Duo

No P&P

Sea Magik 21 Mineral Hydrating Mist 150ml Duo

£21.00

£70.00/1 L

+P&P: £0.00
4.4 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Sea Magik Pink Salt Hair & Scalp Detox + Mineral Mud Treatment Kit

No P&P

Sea Magik Pink Salt Hair & Scalp Detox + Mineral Mud Treatment Kit

£24.00

+P&P: £0.00

Pay in 4 instalments

Tili Silicone Facial Cleansing Brush

No P&P

Tili Silicone Facial Cleansing Brush

£24.96

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (97) 97 Reviews

Dyson Airwrap i.d. Multi Styler with Case & Chitosan Serum

No P&P

Dyson Airwrap i.d. Multi Styler with Case & Chitosan Serum

£479.95

+P&P: £0.00
3.6 of 5 Stars  (445) 445 Reviews
Dyson Supersonic Hair Dryer with Stand

No P&P

Dyson Supersonic Hair Dryer with Stand

£329.95

+P&P: £0.00
4.2 of 5 Stars  (41) 41 Reviews
Dyson Supersonic Nural Hair Dryer Curly+Coily

No P&P

Dyson Supersonic Nural Hair Dryer Curly+Coily

£349.95

+P&P: £0.00
4.0 of 5 Stars  (105) 105 Reviews
Sea Magik Seaweed Supersize Energy Body Wash & Lotion Duo

No P&P

Sea Magik Seaweed Supersize Energy Body Wash & Lotion Duo

£54.00

+P&P: £0.00
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler with Diffuser

No P&P

Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler with Diffuser

£579.95

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (132) 132 Reviews
Dyson Supersonic Travel Hair Dryer

No P&P

Dyson Supersonic Travel Hair Dryer

£249.95

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (313) 313 Reviews

Pay in 5 instalments

Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler Straight+Wavy

No P&P

Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler Straight+Wavy

£579.96

+P&P: £0.00
4.2 of 5 Stars  (261) 261 Reviews
Dyson Supersonic Origin Hair Dryer

No P&P

Dyson Supersonic Origin Hair Dryer

£249.96

+P&P: £0.00
4.2 of 5 Stars  (21) 21 Reviews
Dyson Supersonic r Hair Dryer Curly+Coily

No P&P

Dyson Supersonic r Hair Dryer Curly+Coily

£399.96

+P&P: £0.00
4.8 of 5 Stars  (129) 129 Reviews
Sea Magik Supersize Pink Salt Shampoo

No P&P

Sea Magik Supersize Pink Salt Shampoo

£24.00

+P&P: £0.00
4.5 of 5 Stars  (34) 34 Reviews
Sea Magik Soothing Seaweed Scalp & Hair Mud Trio

No P&P

Sea Magik Soothing Seaweed Scalp & Hair Mud Trio

£33.00

+P&P: £0.00
4.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Dyson Supersonic r Hair Dryer Straight+Wavy

No P&P

Dyson Supersonic r Hair Dryer Straight+Wavy

£399.96

+P&P: £0.00
4.3 of 5 Stars  (97) 97 Reviews
Dyson Airwrap i.d. Multi Styler & Dryer Curly+Coily

No P&P

Dyson Airwrap i.d. Multi Styler & Dryer Curly+Coily

£479.96

+P&P: £0.00
3.8 of 5 Stars  (120) 120 Reviews
Sea Magik Pink Salt Shampoo Home & Away Duo

No P&P

Sea Magik Pink Salt Shampoo Home & Away Duo

£32.88

£54.80/1 Kg

+P&P: £0.00
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Dyson Chitosan Pre-Style Cream Straight to Wavy Rich Conditioning

No P&P

Dyson Chitosan Pre-Style Cream Straight to Wavy Rich Conditioning

£49.92

£499.20/1 L

+P&P: £0.00
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Dyson Chitosan Pre-Style Cream Curly to Coily Light Conditioning

No P&P

Dyson Chitosan Pre-Style Cream Curly to Coily Light Conditioning

£49.92

£499.20/1 L

+P&P: £0.00
4.8 of 5 Stars  (45) 45 Reviews

Pay in 4 instalments

Blancreme Happy Hour 75ml Quad

Clearance

Blancreme Happy Hour 75ml Quad

£18.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Doll 10 TCE Luminous Foundation 30ml with Brush

Clearance

Doll 10 TCE Luminous Foundation 30ml with Brush

£17.52 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £2.95
3.9 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

tarte Maracuja Juicy Shift Lip Trio

Clearance

tarte Maracuja Juicy Shift Lip Trio

£22.92 £37.80 , was, £37.80

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Doll 10 Limited Edition Yellow Powder & Double Ended Brush

Clearance

Doll 10 Limited Edition Yellow Powder & Double Ended Brush

£31.20 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Blancreme Shower and Body Treats 400ml Duo

Clearance

Blancreme Shower and Body Treats 400ml Duo

£19.98 £39.00 , was, £39.00

£24.97/1 L

+P&P: £3.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Blancreme Body Wash 400ml Duo

Clearance

Blancreme Body Wash 400ml Duo

£15.00 £24.00 , was, £24.00

£18.74/1 L

+P&P: £3.95
TruHair Color & Lift Applicator Brush

Clearance

TruHair Color & Lift Applicator Brush

£7.50 £13.50 , was, £13.50

+P&P: £1.95
Noma Sana Silk Tress Hair Straightener

Clearance

Noma Sana Silk Tress Hair Straightener

£129.96 £168.00 , was, £168.00

+P&P: £3.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
tarte Maracuja Juicy Lip Stain Pen Liner & Plump Duo

Clearance

tarte Maracuja Juicy Lip Stain Pen Liner & Plump Duo

£21.00 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

tarte Amazonian Clay 16-hr Foundation with Brush

Clearance

tarte Amazonian Clay 16-hr Foundation with Brush

£30.36 £38.00 , was, £38.00

+P&P: £2.95
3.1 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Australian Bodycare After Wax Lotion 1 Litre

Clearance

Australian Bodycare After Wax Lotion 1 Litre

£24.96 £36.00 , was, £36.00

£24.96/1 L

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Sorted Skin 3 Piece Anti Redness Skin Collection

Clearance

Sorted Skin 3 Piece Anti Redness Skin Collection

£36.00 £69.00 , was, £69.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Doll 10 Liquid Filter Face Colour Duo

Clearance

Doll 10 Liquid Filter Face Colour Duo

£14.88 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
tarte Maracuja Juicy Lip Plump Trio

Clearance

tarte Maracuja Juicy Lip Plump Trio

£21.96 £37.80 , was, £37.80

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Doll 10 In The Mood PH Adapative Blush & Brush Set

Clearance

Doll 10 In The Mood PH Adapative Blush & Brush Set

£21.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Simply Beauty Aquafacial Pore Cleansing Tool

Clearance

Simply Beauty Aquafacial Pore Cleansing Tool

£14.64 £48.96 , was, £48.96

+P&P: £3.95
1.3 of 5 Stars  (29) 29 Reviews
Tabuu Stainless Steel Daily Pill Case

Clearance

Tabuu Stainless Steel Daily Pill Case

£12.60 £18.00 , was, £18.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Tabuu 7 Day Pill Case with Mirror

Clearance

Tabuu 7 Day Pill Case with Mirror

£12.60 £21.00 , was, £21.00

+P&P: £2.95
2.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Laura Geller Baked Kisses Eyeshadow Palette

Clearance

Laura Geller Baked Kisses Eyeshadow Palette

£21.60 £34.92 , was, £34.92

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Forest Floor Serenity 120 Capsules

Clearance

Forest Floor Serenity 120 Capsules

£29.88 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95
Bobbi Brown Intensive Serum Concealer

Clearance

Bobbi Brown Intensive Serum Concealer

£29.40 £34.92 , was, £34.92

+P&P: £2.95

Skin in Motion Keeping it Cool Duo

Clearance

Skin in Motion Keeping it Cool Duo

£12.00 £27.90 , was, £27.90

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Laura Geller Baked Blush & Bronze

Clearance

Laura Geller Baked Blush & Bronze

£16.20 £27.00 , was, £27.00

+P&P: £2.95
3.1 of 5 Stars  (8) 8 Reviews
Laura Geller Dream Hyaluronic Serum Blush Duo

Clearance

Laura Geller Dream Hyaluronic Serum Blush Duo

£30.88 £37.20 , was, £37.20

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

TensCare OVA Therma Belt

Clearance

TensCare OVA Therma Belt

£18.90 £28.00 , was, £28.00

+P&P: £3.95
2.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Laura Geller Radiant Balance n Glow Liquid Foundation with Brush

Clearance

Laura Geller Radiant Balance n Glow Liquid Foundation with Brush

£18.00 £31.92 , was, £31.92

+P&P: £2.95
2.3 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

Forest Floor Vitality 120 Capsules

Clearance

Forest Floor Vitality 120 Capsules

£29.88 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95
ORLY 50th Anniversary the 70's Collection with Gift Box

Clearance

ORLY 50th Anniversary the 70's Collection with Gift Box

£21.42 £34.92 , was, £34.92

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
ORLY Rose Gold Collection

Clearance

ORLY Rose Gold Collection

£20.80 £36.96 , was, £36.96

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
tarte Sculpt & Lift System & Brush

Clearance

tarte Sculpt & Lift System & Brush

£30.96 £55.20 , was, £55.20

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Footlogix Cracked Heel Formula 125ml

Clearance

Footlogix Cracked Heel Formula 125ml

£12.96 £19.00 , was, £19.00

£103.68/1 L

+P&P: £2.95
Hair Gain Dry Shampoo & Comb

Clearance

Hair Gain Dry Shampoo & Comb

£13.80 £24.96 , was, £24.96

+P&P: £2.95
3.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Blancreme Skincare Discovery Collection

Clearance

Blancreme Skincare Discovery Collection

£18.00 £27.00 , was, £27.00

+P&P: £3.95
Tommie Copper Set of 4 EcoWick Compression Socks

Clearance

Tommie Copper Set of 4 EcoWick Compression Socks

£19.92 - £21.96 £87.00 - £90.00 , was, £87.00 - £90.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (34) 34 Reviews

Tweezerman Mini Nail Rescue Kit

Clearance

Tweezerman Mini Nail Rescue Kit

£15.76 £18.96 , was, £18.96

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Aveda Shampowder & Thickening Tonic Duo

Clearance

Aveda Shampowder & Thickening Tonic Duo

£22.98 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

tarte Maracuja Juicy Lip & Cheek Multi Stick Duo

Clearance

tarte Maracuja Juicy Lip & Cheek Multi Stick Duo

£24.96 £37.20 , was, £37.20

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Laura Geller Italian Marble Blush Stick

Clearance

Laura Geller Italian Marble Blush Stick

£20.16 £24.00 , was, £24.00

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Yensa Super Bright Serum Silk Under Eye Corrector with Concealer Brush

Clearance

Yensa Super Bright Serum Silk Under Eye Corrector with Concealer Brush

£18.60 £24.96 , was, £24.96

+P&P: £2.95
3.1 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pop Sonic Set of 2 Facial Hair Removers

Clearance

Pop Sonic Set of 2 Facial Hair Removers

£17.52 £24.96 , was, £24.96

+P&P: £2.95
2.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
bareMinerals Gen Nude Powder Blush Kit

Clearance

bareMinerals Gen Nude Powder Blush Kit

£24.00 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Doll 10 In The Mood PH Adaptive Lip Oil Duo

Clearance

Doll 10 In The Mood PH Adaptive Lip Oil Duo

£21.00 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £2.95
2.8 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Tommie Copper Set of 2 Adjustable Wrist Wraps

Clearance

Tommie Copper Set of 2 Adjustable Wrist Wraps

£14.88 £24.00 , was, £24.00

+P&P: £2.95
3.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
JML NuYou Body Massage Roller

Clearance

JML NuYou Body Massage Roller

£30.00 £49.98 , was, £49.98

+P&P: £3.95
tarte Maracuja Juicy Vinyl Shimmer Glass Duo

Clearance

tarte Maracuja Juicy Vinyl Shimmer Glass Duo

£21.96 £33.60 , was, £33.60

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Doll 10 Iconic Nudes Plumping Lip Wardrobe Collection

Clearance

Doll 10 Iconic Nudes Plumping Lip Wardrobe Collection

£15.96 £27.00 , was, £27.00

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
tarte Amazonian Clay Blurring Powder Foundation & Brush

Clearance

tarte Amazonian Clay Blurring Powder Foundation & Brush

£24.00 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £2.95
2.4 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

GGDF30 Silk Moisturising Glove

Clearance

GGDF30 Silk Moisturising Glove

£24.00 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £2.95
TensCare Oko Eye Massager with Air Pressure Vibration & Hot Compress

Clearance

TensCare Oko Eye Massager with Air Pressure Vibration & Hot Compress

£63.00 £99.00 , was, £99.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Laura Geller Super-Size Double Take Foundation

Clearance

Laura Geller Super-Size Double Take Foundation

£29.76 £59.40 , was, £59.40

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (39) 39 Reviews
Able2 Folding Adjustable Walking Stick

Clearance

Able2 Folding Adjustable Walking Stick

£21.00 £27.00 , was, £27.00

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Smile Science Harley Street Dental Cleaning & Whitening Foam Duo

Clearance

Smile Science Harley Street Dental Cleaning & Whitening Foam Duo

£14.40 £18.00 , was, £18.00

+P&P: £2.95
2.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
SVR Sensifine Cleanse and Moisture Duo

Clearance

SVR Sensifine Cleanse and Moisture Duo

£21.30 £28.92 , was, £28.92

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
tarte Fake Awake Eye Highlight Duo

Clearance

tarte Fake Awake Eye Highlight Duo

£14.88 £27.00 , was, £27.00

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
OPI Gifting Cherry Blossom Trio with Box

Clearance

OPI Gifting Cherry Blossom Trio with Box

£15.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95
1.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Benamor Revitalising Skincare Duo

Clearance

Benamor Revitalising Skincare Duo

£17.52 £50.00 , was, £50.00

+P&P: £3.95
1.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Rodial SPF15 Collagen Lip Oil Duo

Clearance

Rodial SPF15 Collagen Lip Oil Duo

£33.00 £39.96 , was, £39.96

+P&P: £2.95
3.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Laura Geller Baked Blush-n-Brighten Duo with Brush

Clearance

Laura Geller Baked Blush-n-Brighten Duo with Brush

£31.80 £34.80 , was, £34.80

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
  • 1
  • 2

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences