Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Dune
  • White Stuff
  • Monsoon
  • Molton Brown
  • Liz Earle
New This Month
  • Ninja CRISPi DualZone Glass Air Fryer
  • The Cozee Home Throw in New Ombre Shades
  • New Brand: Oh So Floral
Exclusive Brands
  • Explore All
  • Discover New Arrivals
Beauty Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Beauty
Fashion Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Fashion
Shoes & Handbags Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Accessories
Jewellery Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Jewellery
Home & Kitchen Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Home & Kitchen
Garden & Leisure Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Garden
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • Liz Earle
  • Laura Geller
  • Skingredients
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • September Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jumpsuits
  • Jeans
  • Occasionwear
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Transitional Fashion
  • Animal Prints
  • Pretty Blouses
  • Autumnal Tones
  • Seasonal Stripes
  • Polka Dots
  • Dresses with Pockets
Collections
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Sunglasses
  • Scarves
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Woven Flats
  • Boho Clogs
  • Neutral Tones
  • Smart Shoes
  • Animal Print
  • Textured Accessories
Collections
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Head-to-Toe Styling
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Nailcare Sets
  • Skincare Tools
  • Lip Care
  • Face Exfoliators

Category

  • Nailcare (72)
  • Skincare (80)
  • Tools & Accessories (44)
  • Men's Grooming (2)
  • Make-Up (14)
  • Bath & Body (1)
  • Suncare & Tanning (1)

  • Nailcare Sets
  • Skincare Tools
  • Lip Care
  • Face Exfoliators
  • Skincare Sets (272)
  • Bath & Body Sets (184)
  • Cleansers & Toners (84)
  • Body & Skincare Sets (112)
  • Men's Bath & Body (13)
  • Haircare Sets (116)

  • OPI (13)
  • StylPro (5)
  • ELEMIS (3)
  • Gatineau (6)
  • AILORIA (1)
  • L'Occitane (1)
  • Liz Earle (2)
  • Nails Inc (18)
  • Perfect Formula (4)
  • Kenzzi (1)

  • Easy Pay instalments (22)
  • Special prices (19)
  • New arrivals (10)
  • Top rated (13)
  • No P&P (3)
  • Clearance (13)
  • Outlet (2)

  • £25 - £50 (71)
  • £100 - £200 (12)
  • £10 - £25 (62)
  • £50 - £100 (35)
  • £200 - £500 (9)
  • £0 - £10 (2)
  • £500 - £1000 (1)

  • Pink (98)
  • Red (39)
  • Gray (32)
  • Blue (32)
  • Black (31)
  • Yellow (19)
  • White (108)
  • Purple (24)
  • Green (23)
  • Brown (39)

  • All Skin Types (14)
  • Ageing Skin (10)
  • Dry Skin (2)
  • Dull & Tired Skin (5)
  • Enlarged Pores (2)
  • Oily Skin (1)
  • Acne & Breakouts (1)

  • Lips (15)
Done
1 - 96 of 192
|
Page 1 of 2
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Nailcare Sets
  • Skincare Tools
  • Lip Care
  • Face Exfoliators
OPI Nail Envy & Lacquer 6 Piece Collection
Top Offer

New arrivals

OPI Nail Envy & Lacquer 6 Piece Collection

£31.80 £110.00 , was, £110.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

ELEMIS Set of 4 Professional Face Cleansing Cloths

ELEMIS Set of 4 Professional Face Cleansing Cloths

£21.96

+P&P: £2.95
3.9 of 5 Stars  (17) 17 Reviews

Pay in 3 instalments

GATINEAU Defi Lift Lip Care Duo Trinkets

Special price

GATINEAU Defi Lift Lip Care Duo Trinkets

£33.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

STYLPRO Wavelength Pro 5-in-1 LED Face Mask
Top Offer

New arrivals

STYLPRO Wavelength Pro 5-in-1 LED Face Mask

£174.95 £240.00 , was, £240.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 5 instalments

L'Occitane 4 Piece Lip Collection

New arrivals

L'Occitane 4 Piece Lip Collection

£28.00

£58.33/1 L

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

ELEMIS Dynamic Resurfacing Facial Pads

ELEMIS Dynamic Resurfacing Facial Pads

£48.00

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Set of 14 Pure Cotton Cloths

Top rated

Liz Earle Set of 14 Pure Cotton Cloths

£30.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (43) 43 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc 24 Days of Nails Advent Calendar

New arrivals

Nails Inc 24 Days of Nails Advent Calendar

£75.00 £150.00 , was, £150.00

£312.50/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 5 instalments

GATINEAU Radiance Enhancing Gommage 75ml Duo

Top rated

GATINEAU Radiance Enhancing Gommage 75ml Duo

£54.96

£36.64/100 ml

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (79) 79 Reviews

Pay in 4 instalments

Perfect Formula Ultimate Gel Coat 5 Piece Collection

Perfect Formula Ultimate Gel Coat 5 Piece Collection

£42.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (26) 26 Reviews
Liz Earle Superskin SuperLip Balm 15ml Duo

Liz Earle Superskin SuperLip Balm 15ml Duo

£19.92

£664.00/1 L

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (276) 276 Reviews
Kenzzi Compact Facial Steamer

Special price

Kenzzi Compact Facial Steamer

£15.00 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Margaret Dabbs London 4 Piece Fabulous Nail Serum Cracker Set

New arrivals

Margaret Dabbs London 4 Piece Fabulous Nail Serum Cracker Set

£35.85

£597.50/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
GATINEAU Defi Lift Peptide Lip Treatment BISOU Duo

Special price

GATINEAU Defi Lift Peptide Lip Treatment BISOU Duo

£34.84 £39.84 , was, £39.84

+P&P: £2.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Estee Lauder Glossy Pout Lip Oil

Estee Lauder Glossy Pout Lip Oil

£21.90

+P&P: £2.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
GATINEAU Defi Lift Peptide Lip Treatment Duo

GATINEAU Defi Lift Peptide Lip Treatment Duo

£39.96

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Nails Inc Perfectly Polished 3 Piece Collection

Nails Inc Perfectly Polished 3 Piece Collection

£30.00

+P&P: £2.95
Laura Geller Hydrating Lip Mask Duo

Laura Geller Hydrating Lip Mask Duo

£24.60

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
GATINEAU Defi Lift Peptide Lip Treatment Bisou 10ml

GATINEAU Defi Lift Peptide Lip Treatment Bisou 10ml

£33.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Nails Inc Gels On The Go 8 Piece Collection with Bag

New arrivals

Nails Inc Gels On The Go 8 Piece Collection with Bag

£34.80

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Nails Inc If You Like Pina Coladas 6 Piece Collection

Nails Inc If You Like Pina Coladas 6 Piece Collection

£75.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 5 instalments

SBC Hydra-Collagen Replenishing Peptide Lip Treatment Duo 12ml

SBC Hydra-Collagen Replenishing Peptide Lip Treatment Duo 12ml

£33.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Nails Inc Jet Set 8 Piece Travel Collection

Nails Inc Jet Set 8 Piece Travel Collection

£27.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Alpha-H Micro Super Scrub Home & Away Duo

Special price

Alpha-H Micro Super Scrub Home & Away Duo

£51.00 £80.00 , was, £80.00

£85.00/1 L

+P&P: £3.95
Margaret Dabbs London 2 Piece Nail Strengthening & Cuticle Serum Set

Margaret Dabbs London 2 Piece Nail Strengthening & Cuticle Serum Set

£24.30

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc Perfect Mani Prep Kit

Nails Inc Perfect Mani Prep Kit

£24.00

+P&P: £2.95
Nails Inc Ultimate 10 Piece Mystery Collection

No P&P

Nails Inc Ultimate 10 Piece Mystery Collection

£34.98

+P&P: £0.00
3.4 of 5 Stars  (28) 28 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc Glazed Candy Chrome Glow 3 Piece Collection

Nails Inc Glazed Candy Chrome Glow 3 Piece Collection

£27.00

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Margaret Dabbs London Cuticle Oil 10ml Duo

Special price

Margaret Dabbs London Cuticle Oil 10ml Duo

£21.00 £25.92 , was, £25.92

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Nails Inc SOS Pen Duo

Nails Inc SOS Pen Duo

£19.20

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 5 instalments

Nails Inc Extra Polished 4 Piece Collection

Special price

Nails Inc Extra Polished 4 Piece Collection

£19.80 £36.00 , was, £36.00

£353.57/1 L

+P&P: £2.95
Margaret Dabbs London Crystal Nail File with Covers Duo

Special price

Margaret Dabbs London Crystal Nail File with Covers Duo

£27.00 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Laura Mercier Caviar Creme Lipstick & Liner Set

Special price

Laura Mercier Caviar Creme Lipstick & Liner Set

£39.00 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Pay in 3 instalments

STYLPRO LED Patch Duo with Replacement Patches

New arrivals

STYLPRO LED Patch Duo with Replacement Patches

£45.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

STYLPRO Cryo Facial Massager

New arrivals

STYLPRO Cryo Facial Massager

£30.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Alpha-H Micro Super Scrub 100ml

New arrivals

Alpha-H Micro Super Scrub 100ml

£44.96

£449.60/1 L

+P&P: £2.95
Shark CryoGlow LED Mask with Charging Stand

No P&P

Shark CryoGlow LED Mask with Charging Stand

£329.00

+P&P: £0.00
4.5 of 5 Stars  (649) 649 Reviews

SKINN Divine Elixir Luminous Lip Oil

SKINN Divine Elixir Luminous Lip Oil

£22.92

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (17) 17 Reviews

Gale Hayman Lip Lift Trio 2.6g

Gale Hayman Lip Lift Trio 2.6g

£44.94

£57.61/10 gm

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (35) 35 Reviews

Pay in 3 instalments

Gale Hayman Lip Lift with Collagen & Vitamin E 2.6g

Gale Hayman Lip Lift with Collagen & Vitamin E 2.6g

£18.96

+P&P: £1.95
3.2 of 5 Stars  (8) 8 Reviews
Gale Hayman Lip Lift with Collagen & Vitamin E 3.4g

Gale Hayman Lip Lift with Collagen & Vitamin E 3.4g

£25.92

+P&P: £1.95
3.4 of 5 Stars  (19) 19 Reviews
SKINN Non-Negotiables DermAppeal Microdermabrasion Treatment 170ml

SKINN Non-Negotiables DermAppeal Microdermabrasion Treatment 170ml

£70.00

£411.77/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (111) 111 Reviews
Australian Bodycare 3 Pack Lip Balm

Australian Bodycare 3 Pack Lip Balm

£9.99

£222.00/1 L

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Alpha-H Micro Super Scrub 500ml Supersize

Alpha-H Micro Super Scrub 500ml Supersize

£48.00

£96.00/1 L

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
Prai Supersize Ageless Lip & Line Filler 8 ml

Prai Supersize Ageless Lip & Line Filler 8 ml

£22.98

+P&P: £2.95
3.9 of 5 Stars  (257) 257 Reviews
SKINN Non Negotiables DermAppeal Daily 177ml

SKINN Non Negotiables DermAppeal Daily 177ml

£46.92

£265.08/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
SKINN Non-Negiotiables Dermappeal Daily Duo

SKINN Non-Negiotiables Dermappeal Daily Duo

£66.00

£279.66/1 L

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
NassifMD Detox Pads x30

NassifMD Detox Pads x30

£22.00

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (14) 14 Reviews
Alpha-H Liquid Gold 100ml

Alpha-H Liquid Gold 100ml

£37.92

£37.92/100 ml

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (144) 144 Reviews
Alpha-H Micro Super Scrub 100ml Duo

Alpha-H Micro Super Scrub 100ml Duo

£39.96

£199.80/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Gale Hayman Lip Lift Exfoliating Duo 3.4g

Gale Hayman Lip Lift Exfoliating Duo 3.4g

£30.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Dr Paw Paw SPF Lip Balm Quad

Dr Paw Paw SPF Lip Balm Quad

£15.00

£468.74/1 L

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Sunday Riley Good Genes Lactic Acid Treatment 30ml

Sunday Riley Good Genes Lactic Acid Treatment 30ml

£64.92

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Alpha-H Brightening Enzyme Polish 50g

Alpha-H Brightening Enzyme Polish 50g

£30.96

£619.20/1 Kg

+P&P: £2.95
NassifMD 60 Detox Pads

NassifMD 60 Detox Pads

£39.00

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (59) 59 Reviews
SKINN Summer Lips Kit

SKINN Summer Lips Kit

£31.95

+P&P: £3.95
Gale Hayman Lip Lift Duo 2.6g

Gale Hayman Lip Lift Duo 2.6g

£36.96

+P&P: £2.95
3.8 of 5 Stars  (350) 350 Reviews
Tweezerman Men's Grooming Kit

Tweezerman Men's Grooming Kit

£51.00

+P&P: £3.95
SKINN Non- Negotiables DermAppeal Lip Scrub - Duo 28ml

SKINN Non- Negotiables DermAppeal Lip Scrub - Duo 28ml

£33.96

£606.43/1 L

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
Australian Bodycare Lip Balm & Lip Scrub

Australian Bodycare Lip Balm & Lip Scrub

£7.50

+P&P: £2.95
2.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Alpha-H Liquid Gold + Vitamin C Duo 100ml

Alpha-H Liquid Gold + Vitamin C Duo 100ml

£75.00

£375.00/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Dr Paw Paw Ultimate Lip & Eye Collection

Dr Paw Paw Ultimate Lip & Eye Collection

£28.92

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Gale Hayman Lip-Lift Serum Trio

Gale Hayman Lip-Lift Serum Trio

£39.96

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
NassifMD HydroScreen for Lips Duo

NassifMD HydroScreen for Lips Duo

£27.96

+P&P: £2.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Shark DePuffi Contrast Therapy Sculpting Tool

Top rated

Shark DePuffi Contrast Therapy Sculpting Tool

£180.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (70) 70 Reviews

Pay in 5 instalments

Geske MicroCurrent 6-in-1 Face Device with Hydrating MicroCurrent Gel

Geske MicroCurrent 6-in-1 Face Device with Hydrating MicroCurrent Gel

£60.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
NassifMD Glycolic Microdermabrasion Polish 120ml

NassifMD Glycolic Microdermabrasion Polish 120ml

£25.80

£215.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Silk'n LumiLips LED Lip Mask

Silk'n LumiLips LED Lip Mask

£75.00

+P&P: £3.95
2.5 of 5 Stars  (17) 17 Reviews
Nakery Beauty Plumping & Line Smoothing Lip Treatment

Nakery Beauty Plumping & Line Smoothing Lip Treatment

£12.90

£860.00/1 L

+P&P: £2.95
NassifMD Hydro-Screen for Lips Pink Champagne 4ml

NassifMD Hydro-Screen for Lips Pink Champagne 4ml

£19.98

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
M. Asam Magic Finish Marble Lip Balm 4g Duo

M. Asam Magic Finish Marble Lip Balm 4g Duo

£22.44

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Australian Bodycare B12 Lip Mask & Lip Balm

Australian Bodycare B12 Lip Mask & Lip Balm

£27.96

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Waschies 5 Piece Mini Glove Cleansing Pads

Waschies 5 Piece Mini Glove Cleansing Pads

£18.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Alpha-H Peptide Lip Perfector

Alpha-H Peptide Lip Perfector

£18.48

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Margaret Dabbs London Classic Heroes 4 Piece Collection

Margaret Dabbs London Classic Heroes 4 Piece Collection

£70.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Gale Hayman Home & Away Lip Lift

Gale Hayman Home & Away Lip Lift

£39.96

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (42) 42 Reviews
Nakery Beauty Advanced Resurfacing Microderm Treatment 100ml

Top rated

Nakery Beauty Advanced Resurfacing Microderm Treatment 100ml

£25.90

£259.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (39) 39 Reviews
StriVectin Daily Reveal Exfoliating Pads 60 Pads

StriVectin Daily Reveal Exfoliating Pads 60 Pads

£30.96

+P&P: £2.95
SKINN Lip 6x Amplifying Serum

SKINN Lip 6x Amplifying Serum

£30.00

£500.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Tili Silicone Cleanser with Storage Case

Tili Silicone Cleanser with Storage Case

£60.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Hollywood Browzer 4 Piece Dermaplaning Kit with Microfibre Puff

Hollywood Browzer 4 Piece Dermaplaning Kit with Microfibre Puff

£15.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
ErthSkin London Age-Defying Face & Neck Massager

ErthSkin London Age-Defying Face & Neck Massager

£39.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

ErthSkin London Microcurrent Face Lift Sculptor

ErthSkin London Microcurrent Face Lift Sculptor

£39.00

+P&P: £3.95
ErthSkin London Advanced LED Youth Glow EMS Sculptor

ErthSkin London Advanced LED Youth Glow EMS Sculptor

£39.00

+P&P: £3.95
ErthSkin London Photon Skin Rejuvenation Anti-Aging Face Mask

ErthSkin London Photon Skin Rejuvenation Anti-Aging Face Mask

£84.00

+P&P: £3.95
ErthSkin London 7 Colour LED Therapy Gloves

ErthSkin London 7 Colour LED Therapy Gloves

£90.00

+P&P: £3.95
ErthSkin London Face Lifting Device

ErthSkin London Face Lifting Device

£39.00

+P&P: £3.95
Dr. Paw Paw Glimmer Glaze & Scrub 4 Piece Collection

Dr. Paw Paw Glimmer Glaze & Scrub 4 Piece Collection

£19.92

+P&P: £2.95
LUSTRE GoGlow Advanced Under Eye LED Patches

LUSTRE GoGlow Advanced Under Eye LED Patches

£144.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (25) 25 Reviews
OPI x M&M Limited Edition Infinite Shine 6 Piece Set

New arrivals

OPI x M&M Limited Edition Infinite Shine 6 Piece Set

£45.00

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

STYLPRO Fabulous Firmer Portable LED Light Therapy Device

STYLPRO Fabulous Firmer Portable LED Light Therapy Device

£27.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

STYLPRO Heated LED Electric Gua Sha

STYLPRO Heated LED Electric Gua Sha

£27.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (24) 24 Reviews

Pay in 3 instalments

Silk'n Dual Face & Neck LED Mask Set

Silk'n Dual Face & Neck LED Mask Set

£399.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Tili 6 Piece Manicure & Pedicure Set with Case
One Day Offer

Special price

Tili 6 Piece Manicure & Pedicure Set with Case

£10.92 £21.00 , was, £21.00

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Perfect Formula 2 Piece Crystal Nail File Collection

Perfect Formula 2 Piece Crystal Nail File Collection

£19.20

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (17) 17 Reviews
Tili Silicone Facial Cleansing Brush

No P&P

Tili Silicone Facial Cleansing Brush

£24.96

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (97) 97 Reviews

  • 1
  • 2

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences