Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
  • Beauty Gifts of The Season
  • Top 10 Christmas Picks
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • GATINEAU
  • ELEMIS
  • Nakery Beauty
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

Easy Pay instalments - Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Easy Pay instalments
  • £25 - £50
  • £10 - £25

Category

  • Nailcare (37)
  • Skincare (92)
  • Bath & Body (64)
  • Men's Grooming (12)
  • Fragrance (9)
  • Health & Fitness (5)
  • Make-Up (35)
  • Haircare (24)
  • Tools & Accessories (15)
  • Suncare & Tanning (17)

  • Easy Pay instalments
  • Special prices (325)
  • New arrivals (101)
  • Top rated (240)
  • No P&P (39)
  • Clearance (216)
  • Outlet (13)

  • £25 - £50
  • £10 - £25
  • £50 - £100 (165)
  • £100 - £200 (48)
  • £200 - £500 (29)
  • £500 - £1000 (4)

  • OPI (7)
  • ELEMIS (21)
  • Tili (2)
  • L'Occitane (27)
  • Liz Earle (13)
  • Nails Inc (16)
  • Gatineau (16)
  • Neom (4)
  • Laura Geller (10)
  • Molton Brown (13)

  • Nailcare Sets (7)
  • Cleansers & Toners (19)
  • Men's Bath & Body (5)
  • Fragrance Sets (5)
  • Nail Polish (9)
  • Bath & Body Sets (17)
  • Skincare Sets (24)
  • Nail Polish Removers (3)
  • Living Aid (4)
  • Foundations (9)

  • Pink (80)
  • Blue (58)
  • Black (48)
  • Yellow (41)
  • Red (36)
  • Gray (35)
  • White (141)
  • Brown (79)
  • Green (30)
  • Purple (29)

  • All Skin Types (45)
  • Ageing Skin (21)
  • Dull & Tired Skin (12)
  • Dry Skin (10)
  • Sensitive Skin (5)
  • Oily Skin (1)

  • All purpose (6)
  • Day cream (6)

  • Face (23)
  • Eyes (6)
  • Lips (6)

  • 50 (6)
  • 30 (6)
  • 20 (1)

  • Floral (6)
  • Fruit (2)
  • Food/Spice (1)
  • Sweet (1)

  • Him (4)
  • Her (2)

  • Dry (1)
  • All hair types (5)
  • Dandruff (1)

  • Pressed powder (2)
  • Cream (1)
  • Loose powder (2)
Done
97 - 192 of 283
|
Page 2 of 3
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Easy Pay instalments
  • £25 - £50
  • £10 - £25
Nails Inc Gels On The Go 8 Piece Collection with Bag

New arrivals

Nails Inc Gels On The Go 8 Piece Collection with Bag

£34.80

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

SBC Salon Gel Trio 500ml

Special price

SBC Salon Gel Trio 500ml

£33.00 £54.96 , was, £54.96

£22.00/1 L

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (42) 42 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane 2 Piece Ultra Rich Shea Body Lotion

L'Occitane 2 Piece Ultra Rich Shea Body Lotion

£49.92

£9.98/100 ml

+P&P: £3.95
4.1 of 5 Stars  (65) 65 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Dynamic Resurfacing Gel Mask 15ml Quad

ELEMIS Dynamic Resurfacing Gel Mask 15ml Quad

£46.92

£782.00/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Molton Brown Milk Musk Body Duo

Top rated

Molton Brown Milk Musk Body Duo

£48.00

£82.76/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (28) 28 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Instant Boost Skin Tonic Duo

Top rated

Liz Earle Instant Boost Skin Tonic Duo

£33.00

£82.50/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (897) 897 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane Hand & Foot Care Duo

Top rated

L'Occitane Hand & Foot Care Duo

£46.96

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (104) 104 Reviews

Pay in 4 instalments

L'Occitane Repairing Hair and Eco Refill

Special price

L'Occitane Repairing Hair and Eco Refill

£37.96 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (19) 19 Reviews

Pay in 4 instalments

SBC Hydra-Collagen Double Cleanse Duo

Top rated

SBC Hydra-Collagen Double Cleanse Duo

£31.92 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc Gifting Duo of Duos

Special price

Nails Inc Gifting Duo of Duos

£16.00 £24.00 , was, £24.00

£285.71/1 L

+P&P: £2.95
3.8 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Pay in 5 instalments

Nails Inc Retinol 45 Second Top Coat Trio

Top rated

Nails Inc Retinol 45 Second Top Coat Trio

£30.00

£714.29/1 L

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 3 instalments

Laura Mercier Blush Colour Infusion Duo & Brush

New arrivals

Laura Mercier Blush Colour Infusion Duo & Brush

£49.95

+P&P: £2.99

Pay in 5 instalments

Margaret Dabbs London Professional Foot File & Replacement Pads

Top rated

Margaret Dabbs London Professional Foot File & Replacement Pads

£33.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (163) 163 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Eyebright 150ml Duo

Top rated

Liz Earle Eyebright 150ml Duo

£32.00

£106.67/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (588) 588 Reviews

Pay in 4 instalments

Molton Brown 4 Piece Luxury Hand Cream Collection 40ml

Molton Brown 4 Piece Luxury Hand Cream Collection 40ml

£33.00

£206.26/1 L

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (14) 14 Reviews

Pay in 5 instalments

Margaret Dabbs London Miracle Foot Cream 45ml Trio

Margaret Dabbs London Miracle Foot Cream 45ml Trio

£27.00

£20.00/1 L

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (14) 14 Reviews

Pay in 3 instalments

Laura Geller INKcredible Brow Gel Pencil Duo

Laura Geller INKcredible Brow Gel Pencil Duo

£29.88

+P&P: £2.95
2.9 of 5 Stars  (8) 8 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Smooth & Glow Exfoliating Tonic 200ml Duo

Top rated

Liz Earle Smooth & Glow Exfoliating Tonic 200ml Duo

£33.00

£82.50/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (231) 231 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Cleanse & Polish 200ml With Two Pure Cotton Cloths

Liz Earle Cleanse & Polish 200ml With Two Pure Cotton Cloths

£33.00

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

Margaret Dabbs London 2 Piece Nail Strengthening & Cuticle Serum Set

Margaret Dabbs London 2 Piece Nail Strengthening & Cuticle Serum Set

£24.30

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown 2 Piece Rosa Absolute & Tobacco Absolute Bathing Collection

Top rated

Molton Brown 2 Piece Rosa Absolute & Tobacco Absolute Bathing Collection

£47.00

£78.34/1 L

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (36) 36 Reviews

Pay in 4 instalments

OPI x M&M Limited Edition Infinite Shine 6 Piece Set

New arrivals

OPI x M&M Limited Edition Infinite Shine 6 Piece Set

£45.00

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Liz Earle Cleanse & Polish Neroli

Liz Earle Cleanse & Polish Neroli

£34.00

£169.99/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Floral Street Grapefruit Bloom Hand Care 250ml Duo

New arrivals

Floral Street Grapefruit Bloom Hand Care 250ml Duo

£30.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (167) 167 Reviews

Pay in 5 instalments

Laura Geller Supersize Bronze Spackle Primer

Laura Geller Supersize Bronze Spackle Primer

£48.00

£406.78/1 L

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane 9PC Scents of Shea Soap Collection

L'Occitane 9PC Scents of Shea Soap Collection

£48.60

£54.00/1 Kg

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 4 instalments

Laura Geller 4 Piece Treat-N-Go Kajal & Lip Oil Collection

Laura Geller 4 Piece Treat-N-Go Kajal & Lip Oil Collection

£37.20

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

Margaret Dabbs London Supersize Hydrating Foot Lotion 600ml

Top rated

Margaret Dabbs London Supersize Hydrating Foot Lotion 600ml

£50.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (84) 84 Reviews

Pay in 4 instalments

Ciroa Shimmer Shower Gel 350ml Trio

Special price

Ciroa Shimmer Shower Gel 350ml Trio

£18.00 £24.00 , was, £24.00

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 5 instalments

Margaret Dabbs London PURE Nail Strengthening Treatment Duo

Margaret Dabbs London PURE Nail Strengthening Treatment Duo

£25.92

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (45) 45 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown Glossing & Purifying 2 Piece Hair Collection

Molton Brown Glossing & Purifying 2 Piece Hair Collection

£39.00

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (30) 30 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane L'umier D'Hiver Hand Cream Duo

L'Occitane L'umier D'Hiver Hand Cream Duo

£36.00

£120.00/1 L

+P&P: £3.95
3.9 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 4 instalments

GATINEAU Collagene Expert Night Recovery and Eye Cream Duo

Special price

GATINEAU Collagene Expert Night Recovery and Eye Cream Duo

£49.98 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

Percy & Reed Wonder Balm 75ml Duo

Special price

Percy & Reed Wonder Balm 75ml Duo

£27.96 £39.48 , was, £39.48

£186.40/1 L

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Pay in 3 instalments

Ultrasun Sun Protection Tinted Face SPF 30 50ml Duo

Ultrasun Sun Protection Tinted Face SPF 30 50ml Duo

£45.00

£45.00/100 ml

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (136) 136 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc Ultimate 10 Piece Mystery Collection

No P&P

Nails Inc Ultimate 10 Piece Mystery Collection

£34.98

+P&P: £0.00
3.4 of 5 Stars  (28) 28 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown 4 Piece Luxury Hand Cream 40ml

Top rated

Molton Brown 4 Piece Luxury Hand Cream 40ml

£33.96

£212.26/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (17) 17 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc SOS Pen Duo

Nails Inc SOS Pen Duo

£19.20

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 5 instalments

NassifMD 60 Detox Pads Duo

No P&P

NassifMD 60 Detox Pads Duo

£39.96 £69.00 , was, £69.00

+P&P: £0.00
4.3 of 5 Stars  (85) 85 Reviews

Pay in 4 instalments

Ultrasun Sun Protection Face SPF 30 50ml Duo

Ultrasun Sun Protection Face SPF 30 50ml Duo

£37.92

£37.92/100 ml

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (168) 168 Reviews

Pay in 3 instalments

Sea Magik Algimud Seaweed Radiance Six-Pack

No P&P

Sea Magik Algimud Seaweed Radiance Six-Pack

£29.00

+P&P: £0.00

Pay in 4 instalments

L'Occitane Hair and Body Trio

L'Occitane Hair and Body Trio

£49.92

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Sea Magik Deep Sleep & Rejuvenate 6 Oil Super Serum Duo

No P&P

Sea Magik Deep Sleep & Rejuvenate 6 Oil Super Serum Duo

£36.00

+P&P: £0.00
4.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 3 instalments

Margaret Dabbs London Supersize PURE Repairing Hand Cream 600ml

Top rated

Margaret Dabbs London Supersize PURE Repairing Hand Cream 600ml

£46.50

£77.50/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Pay in 3 instalments

Sea Magik Supersize Pink Salt Shampoo 400g Duo

No P&P

Sea Magik Supersize Pink Salt Shampoo 400g Duo

£39.96

£49.94/1 Kg

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Pay in 3 instalments

Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray 250ml Duo

Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray 250ml Duo

£41.88

£83.76/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

GATINEAU Aromatique Hand Balm 75ml Trio

GATINEAU Aromatique Hand Balm 75ml Trio

£36.00

£160.00/1 L

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

ELEMIS Pro-Radiance Hand & Nail Cream Duo

Top rated

ELEMIS Pro-Radiance Hand & Nail Cream Duo

£49.92

£24.96/100 ml

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (19) 19 Reviews

Pay in 4 instalments

Ultrasun Sun Protection Face & Scalp Mist Spray SPF 50 75ml Duo

Ultrasun Sun Protection Face & Scalp Mist Spray SPF 50 75ml Duo

£30.00

£200.00/1 L

+P&P: £3.95
3.1 of 5 Stars  (87) 87 Reviews

Pay in 3 instalments

Sea Magik Volume & Shine Pink Salt Conditioniser Trio

No P&P

Sea Magik Volume & Shine Pink Salt Conditioniser Trio

£33.99

£37.76/1 L

+P&P: £0.00
4.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

Ultrasun Anti-Pigmentation Face Fluid SPF 50 40ml

Ultrasun Anti-Pigmentation Face Fluid SPF 50 40ml

£28.92

£723.00/1 L

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (38) 38 Reviews

Pay in 3 instalments

ELEMIS Skin Nourishing Milk Bath Home & Away

ELEMIS Skin Nourishing Milk Bath Home & Away

£49.92

£108.52/1 L

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Pay in 4 instalments

Nails Inc Hyaluronic Glow Base Coat Trio

Nails Inc Hyaluronic Glow Base Coat Trio

£30.00

£714.29/1 L

+P&P: £2.95
3.9 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 3 instalments

Hairfix Scalp & Volume Collection

Hairfix Scalp & Volume Collection

£33.60 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 4 instalments

Alpha-H Two Daily Essential Moisturisers with Hydrosella

Special price

Alpha-H Two Daily Essential Moisturisers with Hydrosella

£36.00 £45.96 , was, £45.96

£360.00/1 L

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Pay in 3 instalments

Percy & Reed Surprisingly Strong Extra Hold Hairspray Duo 250ml

Percy & Reed Surprisingly Strong Extra Hold Hairspray Duo 250ml

£28.92

£5.78/100 ml

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc Retinol 45 Seconds Speedy Top Coat 14ml Duo

Nails Inc Retinol 45 Seconds Speedy Top Coat 14ml Duo

£25.20

£900.00/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (8) 8 Reviews

Pay in 5 instalments

Ultrasun Sun Protection Family SPF 30 150ml Duo

Ultrasun Sun Protection Family SPF 30 150ml Duo

£42.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (60) 60 Reviews

Pay in 3 instalments

SBC Propolis Body Wash 1 Litre

SBC Propolis Body Wash 1 Litre

£29.04

£2.90/100 ml

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (36) 36 Reviews

Pay in 3 instalments

SBC Propolis & Honey Rescue Balm Duo 50ml

SBC Propolis & Honey Rescue Balm Duo 50ml

£24.00

£240.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc Base Glow Hyaluronic Base Coat 14ml Duo

Top rated

Nails Inc Base Glow Hyaluronic Base Coat 14ml Duo

£25.20

£90.00/100 ml

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

Margaret Dabbs London Foot Hygiene Cream 100g

Top rated

Margaret Dabbs London Foot Hygiene Cream 100g

£21.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (161) 161 Reviews

Pay in 3 instalments

Bobbi Brown Vitamin Enriched Eye Base Duo

Bobbi Brown Vitamin Enriched Eye Base Duo

£49.92

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

Percy & Reed Session Styling Volumising Mousse 200ml Duo

Percy & Reed Session Styling Volumising Mousse 200ml Duo

£28.92

£72.30/1 L

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 3 instalments

Ultrasun Anti-Pigmentation Face Fluid SPF 50+ 40ml Duo

Top rated

Ultrasun Anti-Pigmentation Face Fluid SPF 50+ 40ml Duo

£45.00

£562.50/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

Pay in 3 instalments

Sea Magik Uplifting Body Trio

No P&P

Sea Magik Uplifting Body Trio

£45.00

+P&P: £0.00
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane Immortelle 150ml Hand Cream

L'Occitane Immortelle 150ml Hand Cream

£50.00

£333.34/1 L

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Tova Signature Eau De Parfum 100ml

Tova Signature Eau De Parfum 100ml

£45.00

£450.00/1 L

+P&P: £2.95
3.4 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

Fussy Deodorant Case and 3 Piece 40g Refill Collection

Fussy Deodorant Case and 3 Piece 40g Refill Collection

£26.00

£216.67/1 Kg

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

Pay in 4 instalments

Ultrasun Sun Protection Supersize Face & Scalp Mist 150ml Duo

Ultrasun Sun Protection Supersize Face & Scalp Mist 150ml Duo

£49.92

£166.40/1 L

+P&P: £3.95
2.3 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Pay in 3 instalments

SkinSense Advanced Day & Night Cream Gift Set

New arrivals

SkinSense Advanced Day & Night Cream Gift Set

£37.92 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

STYLPRO LED Patch Duo with Replacement Patches

New arrivals

STYLPRO LED Patch Duo with Replacement Patches

£45.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

STYLPRO Cryo Facial Massager

New arrivals

STYLPRO Cryo Facial Massager

£30.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Nakery Beauty Supersize Retinol Deep Wrinkle Serum with NAD+ 200ml

No P&P

Nakery Beauty Supersize Retinol Deep Wrinkle Serum with NAD+ 200ml

£45.00 £100.00 , was, £100.00

£225.00/1 L

+P&P: £0.00

Pay in 3 instalments

Unity Rollers by Jack Mead

New arrivals

Unity Rollers by Jack Mead

£30.00

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 5 instalments

SkinSense Discovery Set

New arrivals

SkinSense Discovery Set

£39.96

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Studio10 Plumping Blush Glow-Plexion Blusher

Studio10 Plumping Blush Glow-Plexion Blusher

£22.20

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 3 instalments

Simply Beauty 2 in 1 Super Smooth Face & Brows Hair Remover

Simply Beauty 2 in 1 Super Smooth Face & Brows Hair Remover

£24.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 3 instalments

SkinSense Advanced Beauty Book

New arrivals

SkinSense Advanced Beauty Book

£36.00 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Sea Magik Magnesium Sleep & Muscle Relief Salts 4 Pack

No P&P

Sea Magik Magnesium Sleep & Muscle Relief Salts 4 Pack

£19.92

£4.98/1 Kg

+P&P: £0.00

Pay in 3 instalments

Sea Magik Pink Salt Hair & Scalp Detox + Mineral Mud Treatment Kit

No P&P

Sea Magik Pink Salt Hair & Scalp Detox + Mineral Mud Treatment Kit

£24.00

+P&P: £0.00

Pay in 4 instalments

Studio10 Perfect Canvas Foundation SPF 30

Studio10 Perfect Canvas Foundation SPF 30

£28.92

+P&P: £2.95
3.9 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Pay in 3 instalments

SkinSense Anti-Ageing Overnight Leave On Mask Supersize 400ml

Special price

SkinSense Anti-Ageing Overnight Leave On Mask Supersize 400ml

£46.92 £90.00 , was, £90.00

£117.30/1 L

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (105) 105 Reviews

Pay in 3 instalments

STYLPRO Fabulous Firmer Portable LED Light Therapy Device

STYLPRO Fabulous Firmer Portable LED Light Therapy Device

£27.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

STYLPRO Heated LED Electric Gua Sha

STYLPRO Heated LED Electric Gua Sha

£27.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (24) 24 Reviews

Pay in 3 instalments

SkinSense 4 Piece Advanced Skincare Collection

Special price

SkinSense 4 Piece Advanced Skincare Collection

£49.92 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 3 instalments

SkinSense Supersize Firming Neck & Decollete Cream 200ml Duo

Special price

SkinSense Supersize Firming Neck & Decollete Cream 200ml Duo

£45.96 £66.00 , was, £66.00

£114.90/1 L

+P&P: £3.95
3.3 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 3 instalments

SkinSense Advanced Multi Peptide Serum Duo

SkinSense Advanced Multi Peptide Serum Duo

£39.96

£666.00/1 L

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

NassifMD Advanced Overnight Renewal 3 Step Collection

Special price

NassifMD Advanced Overnight Renewal 3 Step Collection

£42.96 £130.00 , was, £130.00

+P&P: £3.95
4.1 of 5 Stars  (46) 46 Reviews

Pay in 4 instalments

Prai 24K Gold Caviar Wrinkle Repair Serum 120ml

Special price

Prai 24K Gold Caviar Wrinkle Repair Serum 120ml

£39.96 £90.00 , was, £90.00

£333.00/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (27) 27 Reviews

Pay in 3 instalments

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30 & Face Brush

Special price

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30 & Face Brush

£39.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

SkinSense Gentle Cleansing Balm Trio 50ml

SkinSense Gentle Cleansing Balm Trio 50ml

£36.96

£246.40/1 L

+P&P: £3.95
3.1 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 3 instalments

Percy & Reed Session Styling Dry Shampoo 200ml Duo

Percy & Reed Session Styling Dry Shampoo 200ml Duo

£27.96

£69.90/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 3 instalments

NassifMD Firm & Smooth Targeted 3 Piece Collection

Special price

NassifMD Firm & Smooth Targeted 3 Piece Collection

£45.00 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
3.3 of 5 Stars  (41) 41 Reviews

Pay in 3 instalments

Gale Hayman Lip Lift Duo 3.4g

Gale Hayman Lip Lift Duo 3.4g

£42.96

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (65) 65 Reviews

Pay in 3 instalments

bareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF15 & Brush

bareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF15 & Brush

£45.00

+P&P: £2.95
3.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 3 instalments

  • 1
  • 2
  • 3

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences