Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • Liz Earle
  • Laura Geller
  • Skingredients
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.

White

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Chocolate, Sweets & Snacks
  • Cleansers & Toners
  • Jeans
  • White
  • £25 - £50

Category

  • Home & Kitchen (27)
  • Beauty (37)
  • Fashion (32)

  • Chocolate, Sweets & Snacks
  • Cleansers & Toners
  • Jeans
  • Trousers (296)
  • Macs & Raincoats (1)
  • Home Fragrance (22)
  • Dresses (308)
  • Hampers & Food Gifts (14)
  • Jumpers (170)
  • Cardigans (96)

  • White
  • Blue (102)
  • Brown (55)
  • Red (29)
  • Green (28)
  • Yellow (22)
  • Purple (11)
  • Pink (22)
  • Gray (12)
  • Orange (16)

  • £25 - £50

  • Joe & Seph's (9)
  • Flower & White (2)
  • Joypots (1)
  • Hotel Chocolat (8)
  • NassifMD (4)
  • Calico Cottage (2)
  • Alpha-H (9)
  • SBC (2)
  • Liz Earle (12)
  • skinSense (2)

  • Top rated (10)
  • New arrivals (7)
  • Easy Pay instalments (19)
  • Special prices (13)
  • No P&P (3)
  • Clearance (19)

  • 2XL (1)
  • XL (1)
  • XS (1)
  • S (1)
  • L (1)
  • 26 WAIST (1)
  • 36 WAIST (1)
  • 30 WAIST (1)
  • 32 WAIST (1)
  • 34 WAIST (1)

  • Wide leg (11)
  • Straight (10)
  • Skinny/Slim (6)
  • Flare (2)
  • Tapered (2)
  • Boot cut (1)

  • All Skin Types (26)
  • Oily Skin (2)
  • Sensitive Skin (4)
  • Dull & Tired Skin (3)
  • Dry Skin (3)
  • Ageing Skin (3)
  • Blackheads (1)

  • Petite (6)

  • Her (27)
  • Him (1)

  • Plain (4)
  • Embellished (1)
Done
1 - 96 of 96
|
Page 1 of 1
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Your Selections:

  • Chocolate, Sweets & Snacks
  • Cleansers & Toners
  • Jeans
  • White
  • £25 - £50
Joe & Seph's Popcorn Extravaganza Selection Box

New arrivals

Joe & Seph's Popcorn Extravaganza Selection Box

£38.00

£66.67/1 Kg

+P&P: £4.95
4.9 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
Joe & Seph's Set of 6 Popcorn Bites

New arrivals

Joe & Seph's Set of 6 Popcorn Bites

£27.00

+P&P: £4.95
Joe & Sephs Round Popcorn Jar & Pouch

New arrivals

Joe & Sephs Round Popcorn Jar & Pouch

£30.00

£136.37/1 Kg

+P&P: £4.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Flower & White 20 Piece Mint Chocolate Meringue Bars

New arrivals

Flower & White 20 Piece Mint Chocolate Meringue Bars

£27.96

£69.90/1 Kg

+P&P: £3.95
JoyPots Christmas Confectionary Selection

New arrivals

JoyPots Christmas Confectionary Selection

£28.95 £35.00 , was, £35.00

£34.06/1 Kg

+P&P: £4.95

Pay in 3 instalments

Hotel Chocolat Carry Me Home 10 Selector Box

Special price

Hotel Chocolat Carry Me Home 10 Selector Box

£39.90 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £4.95
3.2 of 5 Stars  (17) 17 Reviews

Pay in 5 instalments

Joe & Sephs Set of 3 Decorated Popcorn Jars

New arrivals

Joe & Sephs Set of 3 Decorated Popcorn Jars

£40.00

+P&P: £5.95

NassifMD 60 Detox Pads Duo

No P&P

NassifMD 60 Detox Pads Duo

£39.96 £69.00 , was, £69.00

+P&P: £0.00
4.3 of 5 Stars  (85) 85 Reviews

Pay in 3 instalments

Calico Ultimate 36 Piece Chocolate Finger Box

Special price

Calico Ultimate 36 Piece Chocolate Finger Box

£27.96 £36.00 , was, £36.00

£43.69/1 Kg

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Hotel Chocolat 4 Piece Stocking Filler Bundle

Special price

Hotel Chocolat 4 Piece Stocking Filler Bundle

£33.90 £40.00 , was, £40.00

£88.88/1 Kg

+P&P: £4.95

Pay in 5 instalments

Joe & Seph's Set of 4 Very Merry Christmas Stars

Joe & Seph's Set of 4 Very Merry Christmas Stars

£32.00

£266.66/1 Kg

+P&P: £4.95
3.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Hotel Chocolat Christmas 9 Piece Gifting Trio

Special price

Hotel Chocolat Christmas 9 Piece Gifting Trio

£36.90 £42.00 , was, £42.00

£125.38/1 Kg

+P&P: £4.95

Pay in 5 instalments

Hotel Chocolat Large Festive Wreath

Hotel Chocolat Large Festive Wreath

£27.00

£60.00/1 Kg

+P&P: £4.95
3.0 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 5 instalments

Alpha-H Supersize Triple Action Cleanser 500ml

Top rated

Alpha-H Supersize Triple Action Cleanser 500ml

£38.52 £45.00 , was, £45.00

£7.70/100 ml

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (71) 71 Reviews

Pay in 3 instalments

SBC Hydra-Collagen Double Cleanse Duo

Top rated

SBC Hydra-Collagen Double Cleanse Duo

£31.92 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Instant Boost Skin Tonic Trio

Top rated

Liz Earle Instant Boost Skin Tonic Trio

£39.00

£65.00/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (899) 899 Reviews

Pay in 3 instalments

SkinSense Gentle Cleansing Balm Trio 50ml

SkinSense Gentle Cleansing Balm Trio 50ml

£36.96

£246.40/1 L

+P&P: £3.95
3.1 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 3 instalments

Alpha-H Balancing Cleanser Home & Away Duo

Alpha-H Balancing Cleanser Home & Away Duo

£48.00

£70.07/1 L

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 3 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Energising Marine Cleanser 150ml

ELEMIS Pro-Collagen Energising Marine Cleanser 150ml

£49.92

£332.80/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 4 instalments

Liz Earle Cleanse & Polish 200ml With Two Pure Cotton Cloths

Liz Earle Cleanse & Polish 200ml With Two Pure Cotton Cloths

£33.00

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Superskin Cleansing Balm 100ml

Top rated

Liz Earle Superskin Cleansing Balm 100ml

£39.00

£390.00/1 L

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (303) 303 Reviews
Hotel Chocolat Christmas Wreath Box

Hotel Chocolat Christmas Wreath Box

£49.95

+P&P: £4.95
4.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 5 instalments

Alpha-H Liquid Gold Vitamin C 100ml

Alpha-H Liquid Gold Vitamin C 100ml

£42.00

£420.00/1 L

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish Relaxing Edition 100ml Duo

Top rated

Liz Earle Cleanse & Polish Relaxing Edition 100ml Duo

£39.00

£195.00/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (206) 206 Reviews
Perricone Essential FX-Acyl- Glutathione Chia Cleansing Balm 118ml

Perricone Essential FX-Acyl- Glutathione Chia Cleansing Balm 118ml

£36.00

£305.09/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
NassifMD Purifying Glycolic Facial Cleanser 180 ml

NassifMD Purifying Glycolic Facial Cleanser 180 ml

£30.00

£166.67/1 L

+P&P: £2.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Alpha-H Supersize Balancing Cleanser 500ml Orange & Neroli

Alpha-H Supersize Balancing Cleanser 500ml Orange & Neroli

£45.00

£90.00/1 L

+P&P: £2.95
Alpha-H Supersize Balancing Cleanser 500ml

Top rated

Alpha-H Supersize Balancing Cleanser 500ml

£45.00

£9.00/100 ml

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (99) 99 Reviews
Alpha-H Balancing Cleanser 185ml

Alpha-H Balancing Cleanser 185ml

£27.00

£14.59/100 ml

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
NassifMD Pure Hydration Facial Cleanser Supersize 720ml

Special price

NassifMD Pure Hydration Facial Cleanser Supersize 720ml

£39.90 £54.00 , was, £54.00

£55.42/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (9) 9 Reviews
NassifMD 3HA Instant Hydrating Facial Mist 120ml Duo

NassifMD 3HA Instant Hydrating Facial Mist 120ml Duo

£33.00

£137.50/1 L

+P&P: £3.95
3.3 of 5 Stars  (7) 7 Reviews
Walnut Tree The Luxe 2 Tiered Jewel Box

Walnut Tree The Luxe 2 Tiered Jewel Box

£39.00

£65.00/1 Kg

+P&P: £4.95
SkinSense Cleanse and Firm Supersize Duo

SkinSense Cleanse and Firm Supersize Duo

£50.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Alpha-H Supersize Tranquil Spa Balancing Cleanser 500ml

Alpha-H Supersize Tranquil Spa Balancing Cleanser 500ml

£45.00

£90.00/1 L

+P&P: £3.95
Alpha-H Melting Moment Cleansing Balm 90g

Top rated

Alpha-H Melting Moment Cleansing Balm 90g

£33.00

£366.67/1 Kg

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Denim & Co. Animal Print Wide-Leg Jeans

Denim & Co. Animal Print Wide-Leg Jeans

£39.60

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
GATINEAU Collagene Expert Melting Cleansing Balm 100ml

Special price

GATINEAU Collagene Expert Melting Cleansing Balm 100ml

£40.00 £48.00 , was, £48.00

£400.00/1 L

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish 250ml

Liz Earle Cleanse & Polish 250ml

£30.00

£120.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Calico Cottage Winter Set of 2 18 Piece Solid Chocolate Finger Boxes

Calico Cottage Winter Set of 2 18 Piece Solid Chocolate Finger Boxes

£27.96

£43.69/1 Kg

+P&P: £4.95

Pay in 3 instalments

Liz Earle Double Cleanse Duo

Liz Earle Double Cleanse Duo

£48.96

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Churchill's Set of 2 Luxury Fudge & Honeycomb Chocolate Tins

Churchill's Set of 2 Luxury Fudge & Honeycomb Chocolate Tins

£27.96

£46.60/1 Kg

+P&P: £4.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

Joe & Seph's Set of 6 Popcorn Bites Favourites

Joe & Seph's Set of 6 Popcorn Bites Favourites

£27.00

£71.42/1 Kg

+P&P: £4.95
4.3 of 5 Stars  (7) 7 Reviews
Australian Bodycare B12 Micellar Water 250ml Duo

Special price

Australian Bodycare B12 Micellar Water 250ml Duo

£27.00 £33.00 , was, £33.00

£54.00/1 L

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Apricot Ikat Giana 2 Pocket Wide Leg Jeans

Apricot Ikat Giana 2 Pocket Wide Leg Jeans

£48.60

+P&P: £3.95
Alpha-H Triple Action Cleanser 185ml

Alpha-H Triple Action Cleanser 185ml

£27.00

£14.59/100 ml

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Izabel London Straight Leg Cotton Jeans

Izabel London Straight Leg Cotton Jeans

£39.96

+P&P: £3.95

Joe & Seph's Ultimate Chocolate Popcorn Biscotti Jar 330g

Joe & Seph's Ultimate Chocolate Popcorn Biscotti Jar 330g

£30.00

£90.91/1 Kg

+P&P: £5.95
Sea Magik Gentle Cleansing Wash Trio

No P&P

Sea Magik Gentle Cleansing Wash Trio

£27.00

£60.00/1 L

+P&P: £0.00
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

The Walnut Tree Chocolate Covered Luxury Fruit & Nut Gift Box

Special price

The Walnut Tree Chocolate Covered Luxury Fruit & Nut Gift Box

£27.00 £30.00 , was, £30.00

£54.00/1 Kg

+P&P: £4.95
Liz Earle Cleanse & Polish Neroli

Liz Earle Cleanse & Polish Neroli

£34.00

£169.99/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Churchill's Floral Bouquet Set of Two Sweet Tins

Churchill's Floral Bouquet Set of Two Sweet Tins

£30.00

+P&P: £4.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Dorothy Perkins Comfort Stretch Slim Jean Standard

Dorothy Perkins Comfort Stretch Slim Jean Standard

£27.96

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

SBC Hydra-Collagen Cream Cleanser 300ml Duo

SBC Hydra-Collagen Cream Cleanser 300ml Duo

£33.96

£56.60/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Pai Double Cleanse Duo

Pai Double Cleanse Duo

£49.92

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Dorothy Perkins Comfort Stretch Slim Jean Petite

Dorothy Perkins Comfort Stretch Slim Jean Petite

£27.96

+P&P: £3.95

Joe & Sephs Set of 8 Sharing Bags

Joe & Sephs Set of 8 Sharing Bags

£27.00

+P&P: £4.95

SKINN Non-Negotiables 60 Multi- Acid Resurfacing Pads

SKINN Non-Negotiables 60 Multi- Acid Resurfacing Pads

£36.96

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (7) 7 Reviews
Hotel Chocolat 18 Piece Chocolate Box

Hotel Chocolat 18 Piece Chocolate Box

£25.40

+P&P: £4.95

Hotel Chocolat 29 Piece Chocolate Box

Hotel Chocolat 29 Piece Chocolate Box

£33.48

+P&P: £4.95
Joe & Seph's Set of 2 Chocolate Truffles

Joe & Seph's Set of 2 Chocolate Truffles

£25.92

£129.60/1 Kg

+P&P: £4.95
2.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Flower & White 30 Piece Caramel, Vanilla & Fruit Classics Meringue Bar Bundle

Flower & White 30 Piece Caramel, Vanilla & Fruit Classics Meringue Bar Bundle

£42.00

£70.00/1 Kg

+P&P: £4.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Liz Earle Neroli Cleanse & Polish 200ml

Liz Earle Neroli Cleanse & Polish 200ml

£34.00

£169.99/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Walnut Tree Luxury Cornucopia Sweetmeats Selection

Walnut Tree Luxury Cornucopia Sweetmeats Selection

£28.00

+P&P: £4.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
MarlaWynne Denim Wide Leg Flare Jean Sand & Cloud

MarlaWynne Denim Wide Leg Flare Jean Sand & Cloud

£27.00 £62.40 , was, £62.40

+P&P: £3.95
3.6 of 5 Stars  (17) 17 Reviews

NYDJ Sheri Slim Rolled Cuff Ankle Jeans

Clearance

NYDJ Sheri Slim Rolled Cuff Ankle Jeans

£36.00 £129.96 , was, £129.96

+P&P: £4.95
3.2 of 5 Stars  (19) 19 Reviews

Ruth Langsford Hem Detail Jean Petite

Ruth Langsford Hem Detail Jean Petite

£30.00 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish Hot Cloth Cleanser 200ml

Liz Earle Cleanse & Polish Hot Cloth Cleanser 200ml

£30.00

£15.00/100 ml

+P&P: £2.95
Ruth Langsford Slim Twill Jean Tall

Clearance

Ruth Langsford Slim Twill Jean Tall

£27.00 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Ruth Langsford Classic Wash Straight Leg Jeans Tall

Ruth Langsford Classic Wash Straight Leg Jeans Tall

£42.00 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £4.95
3.8 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Ben De Lisi Twill Barrel Leg Jean Petite

Clearance

Ben De Lisi Twill Barrel Leg Jean Petite

£36.00 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (14) 14 Reviews

Ben de Lisi Twill Wide Leg Jean with Belt Petite

Clearance

Ben de Lisi Twill Wide Leg Jean with Belt Petite

£30.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Ruth Langsford Barrel Leg Twill Jeans Standard

Ruth Langsford Barrel Leg Twill Jeans Standard

£39.90 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £3.95
2.8 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Sosandar White Wide Leg Jean

Clearance

Sosandar White Wide Leg Jean

£38.52 £54.96 , was, £54.96

+P&P: £3.95
Ruth Langsford 7/8th Kick Flare Stretch Jeans Standard

Clearance

Ruth Langsford 7/8th Kick Flare Stretch Jeans Standard

£36.00 £55.52 , was, £55.52

+P&P: £3.95
2.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Ruth Langsford Classic Wash Slim Leg Jeans Standard

Clearance

Ruth Langsford Classic Wash Slim Leg Jeans Standard

£36.00 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £4.95
3.5 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

White Stuff Tia Wide Leg Crop Jean

Clearance

White Stuff Tia Wide Leg Crop Jean

£36.00 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

NYDJ Alina Skinny Ankle Jeans

Clearance

NYDJ Alina Skinny Ankle Jeans

£42.00 £134.88 , was, £134.88

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Ruth Langsford 7/8th Kick Flare Stretch Jeans Petite

Clearance

Ruth Langsford 7/8th Kick Flare Stretch Jeans Petite

£36.00 £55.50 , was, £55.50

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Ben De Lisi Twill Barrel Leg Jean Standard

Ben De Lisi Twill Barrel Leg Jean Standard

£36.00 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (21) 21 Reviews
Sosandar Straight Jean

Sosandar Straight Jean

£29.88 £54.96 , was, £54.96

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Izabel London Straight Leg Embroidery Detail Jean

Izabel London Straight Leg Embroidery Detail Jean

£25.84 £49.92 , was, £49.92

+P&P: £3.95
3.2 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Liz Earle Orange Flower Cleanse & Polish Hot Cloth Cleanser

Top rated

Liz Earle Orange Flower Cleanse & Polish Hot Cloth Cleanser

£34.00

£169.99/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (34) 34 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish Iris & Nutmeg 200ml w/2x Pure Cotton Cloths

Liz Earle Cleanse & Polish Iris & Nutmeg 200ml w/2x Pure Cotton Cloths

£34.00

£169.99/1 L

+P&P: £2.95
White Stuff Men's Eastwood Garment Dye Jeans

Clearance

White Stuff Men's Eastwood Garment Dye Jeans

£27.96 £50.85 , was, £50.85

+P&P: £3.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Compania Fantastica Raw Hem Straight Leg Jeans

Clearance

Compania Fantastica Raw Hem Straight Leg Jeans

£39.96 £69.00 , was, £69.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Liz Earle Bourbon Vanilla & Clove Bud Cleanse & Polish 200ml

No P&P

Liz Earle Bourbon Vanilla & Clove Bud Cleanse & Polish 200ml

£33.96

£169.80/1 L

+P&P: £0.00
4.6 of 5 Stars  (73) 73 Reviews
Apricot Zana Wide Leg Jeans

Apricot Zana Wide Leg Jeans

£29.88 £48.96 , was, £48.96

+P&P: £3.95
White Stuff Bailey Straight Turn Up Jeans

Clearance

White Stuff Bailey Straight Turn Up Jeans

£36.60 £61.20 , was, £61.20

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Seasalt Cornwall Gwenver Jean

Clearance

Seasalt Cornwall Gwenver Jean

£45.00 £66.90 , was, £66.90

+P&P: £2.95

Ruth Langsford Side Stripe Straight leg Jean Tall

Clearance

Ruth Langsford Side Stripe Straight leg Jean Tall

£30.00 £54.60 , was, £54.60

+P&P: £4.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Ruth Langsford Side Stripe Straight leg Jean Petite

Clearance

Ruth Langsford Side Stripe Straight leg Jean Petite

£30.00 £54.60 , was, £54.60

+P&P: £4.95
3.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

ICHI Ziggy Raven Straight Leg Jean

Clearance

ICHI Ziggy Raven Straight Leg Jean

£27.00 £40.80 , was, £40.80

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Orfeo Paris Mindy Jeans

Clearance

Orfeo Paris Mindy Jeans

£39.60 £69.60 , was, £69.60

+P&P: £3.95

ICHI Ziggy High Waist Barrel Leg Jeans

Clearance

ICHI Ziggy High Waist Barrel Leg Jeans

£39.00 £61.20 , was, £61.20

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
GATINEAU Supersize Gentle Silk 500ml Duo
WAITLIST

Special price

GATINEAU Supersize Gentle Silk 500ml Duo

£48.96 £60.00 , was, £60.00

£48.96/1 L

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 4 instalments

Hotel Chocolat H Box & Sleekster Duo

New arrivals

Hotel Chocolat H Box & Sleekster Duo

£48.00

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
  • 1

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences