Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Dune
  • White Stuff
  • Monsoon
  • Molton Brown
  • Liz Earle
New This Month
  • Ninja CRISPi DualZone Glass Air Fryer
  • The Cozee Home Throw in New Ombre Shades
  • New Brand: Oh So Floral
Exclusive Brands
  • Explore All
  • Discover New Arrivals
Beauty Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Beauty
Fashion Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Fashion
Shoes & Handbags Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Accessories
Jewellery Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Jewellery
Home & Kitchen Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Home & Kitchen
Garden & Leisure Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Garden
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • Liz Earle
  • Laura Geller
  • Skingredients
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • September Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jumpsuits
  • Jeans
  • Occasionwear
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Transitional Fashion
  • Animal Prints
  • Pretty Blouses
  • Autumnal Tones
  • Seasonal Stripes
  • Polka Dots
  • Dresses with Pockets
Collections
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Sunglasses
  • Scarves
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Woven Flats
  • Boho Clogs
  • Neutral Tones
  • Smart Shoes
  • Animal Print
  • Textured Accessories
Collections
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Head-to-Toe Styling
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Easy Pay instalments
  • Special prices
  • Outlet
  • Yellow
  • Red

Category

  • Bath & Body (49)
  • Fragrance (19)
  • Skincare (64)
  • Nailcare (26)
  • Make-Up (20)
  • Men's Grooming (1)
  • Haircare (18)
  • Suncare & Tanning (7)
  • Tools & Accessories (9)
  • Health & Fitness (6)

  • Easy Pay instalments
  • Special prices
  • Outlet
  • New arrivals (49)
  • Top rated (103)
  • No P&P (11)
  • Clearance (38)

  • Yellow
  • Red
  • White (423)
  • Blue (189)
  • Black (166)
  • Gray (115)
  • Pink (244)
  • Brown (235)
  • Green (142)
  • Purple (97)

  • Neom (1)
  • Liz Earle (5)
  • Molton Brown (10)
  • OPI (4)
  • Nails Inc (12)
  • ELEMIS (17)
  • L'Occitane (22)
  • Gatineau (6)
  • Laura Geller (5)
  • Floral Street (6)

  • Bath & Body Sets (22)
  • Fragrance Sets (14)
  • Skincare Sets (23)
  • Cleansers & Toners (6)
  • Nailcare Sets (9)
  • Nail Polish (9)
  • Nail Polish Removers (2)
  • Foundations (4)
  • Lip Glosses (2)
  • Body & Skincare Sets (13)

  • £50 - £100 (49)
  • £25 - £50 (112)
  • £10 - £25 (25)
  • £200 - £500 (7)
  • £100 - £200 (8)
  • £0 - £10 (2)

  • All Skin Types (20)
  • Ageing Skin (22)
  • Dull & Tired Skin (8)
  • Dry Skin (7)
  • Sensitive Skin (1)
  • Stretch Marks (1)
  • Uneven Skin Tone (1)

  • Night cream (4)
  • All purpose (6)
  • Day cream (1)

  • Face (9)
  • Lips (9)
  • Eyes (3)

  • 30 (3)
  • 50+ (2)
  • 50 (1)

  • Fresh (2)
  • Floral (8)
  • Fruit (4)
  • Woody (2)
  • Citrus (1)
  • Sweet (1)

  • Her (1)

  • All hair types (2)
  • Dandruff (1)

  • One size (1)

  • Pressed powder (2)
  • Cream (1)
  • Liquid (1)
Done
97 - 192 of 203
|
Page 2 of 3
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Easy Pay instalments
  • Special prices
  • Outlet
  • Yellow
  • Red
Nails Inc It's Topless Summer Haze Quad

Special price

Nails Inc It's Topless Summer Haze Quad

£21.00 £33.00 , was, £33.00

£375.00/1 L

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Decleor White Magnolia Aromessence & Night Balm Set

Decleor White Magnolia Aromessence & Night Balm Set

£111.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 5 instalments

Ciroa Shimmer Shower Gel 350ml Trio

Special price

Ciroa Shimmer Shower Gel 350ml Trio

£18.00 £24.00 , was, £24.00

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray 250ml Duo

Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray 250ml Duo

£41.88

£83.76/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

Gale Hayman Archival Limited Edition Lip-Lift Trio

Special price

Gale Hayman Archival Limited Edition Lip-Lift Trio

£43.80 £57.96 , was, £57.96

£42.94/10 gm

+P&P: £2.95
Laura Mercier Caviar Creme Lipstick & Liner Set

Special price

Laura Mercier Caviar Creme Lipstick & Liner Set

£39.00 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Pay in 3 instalments

Ciroa Skinification 350ml Shower Gel Trio

Ciroa Skinification 350ml Shower Gel Trio

£18.00

£17.15/1 L

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (19) 19 Reviews

Pay in 3 instalments

Alpha-H Golden Haze Face Oil 25ml Duo

Special price

Alpha-H Golden Haze Face Oil 25ml Duo

£36.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
SBC Propolis & Honey Rescue Balm Duo 50ml

SBC Propolis & Honey Rescue Balm Duo 50ml

£24.00

£240.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 3 instalments

Ultrasun Sun Protection Family SPF 30 150ml Duo

Ultrasun Sun Protection Family SPF 30 150ml Duo

£42.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (60) 60 Reviews

Pay in 3 instalments

My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up

Special price

My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up

£24.96 £34.92 , was, £34.92

+P&P: £2.95

Alpha-H Liquid Gold & SPF Duo

Special price

Alpha-H Liquid Gold & SPF Duo

£39.00 £54.96 , was, £54.96

+P&P: £3.95

Ultrasun Sun Protection Supersize Extreme SPF 50+ 400ml

Ultrasun Sun Protection Supersize Extreme SPF 50+ 400ml

£54.00

£135.00/1 L

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (56) 56 Reviews

Pay in 4 instalments

Decleor Lavender Iris Night Cream Duo

Decleor Lavender Iris Night Cream Duo

£76.92

£769.20/1 L

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (8) 8 Reviews

Pay in 4 instalments

L'Occitane 4 Piece Hand and Nail Collection

L'Occitane 4 Piece Hand and Nail Collection

£67.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Shay & Blue Hero Scents 8 Piece Discovery & Be Real Scent Booster

New arrivals

Shay & Blue Hero Scents 8 Piece Discovery & Be Real Scent Booster

£59.88 £84.00 , was, £84.00

+P&P: £2.95
Unity Rollers by Jack Mead

New arrivals

Unity Rollers by Jack Mead

£30.00

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Prai 24K Gold Wrinkle Repair Creme Limited Edition 100ml

New arrivals

Prai 24K Gold Wrinkle Repair Creme Limited Edition 100ml

£38.52 £43.50 , was, £43.50

£385.20/1 L

+P&P: £2.95
Floral Street Grapefruit Bloom Hand Care 250ml Duo

New arrivals

Floral Street Grapefruit Bloom Hand Care 250ml Duo

£30.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (167) 167 Reviews

Pay in 5 instalments

GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence Day & Night Duo

New arrivals

GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence Day & Night Duo

£46.96 £62.00 , was, £62.00

+P&P: £3.95
Prai 24k Gold Day & Night Drops

New arrivals

Prai 24k Gold Day & Night Drops

£39.96 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95
STYLPRO LED Patch Duo with Replacement Patches

New arrivals

STYLPRO LED Patch Duo with Replacement Patches

£45.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

OPI x M&M Limited Edition Infinite Shine 6 Piece Set

New arrivals

OPI x M&M Limited Edition Infinite Shine 6 Piece Set

£45.00

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Laura Mercier Vanille Eau de Parfum 50ml

Special price

Laura Mercier Vanille Eau de Parfum 50ml

£66.00 £72.00 , was, £72.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
SkinSense Advanced Day & Night Cream Gift Set

New arrivals

SkinSense Advanced Day & Night Cream Gift Set

£37.92 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

L'Occitane Premiers Rayons Fragrance 4 Piece Collection

L'Occitane Premiers Rayons Fragrance 4 Piece Collection

£95.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 4 instalments

Skingredients Serum Squad

New arrivals

Skingredients Serum Squad

£75.00 £89.96 , was, £89.96

+P&P: £3.95
Floral Street Summer Nights Black Lotus & London Poppy 50ml Duo

Top rated

Floral Street Summer Nights Black Lotus & London Poppy 50ml Duo

£108.00

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (41) 41 Reviews

Pay in 4 instalments

My Hair Doctor 100% Silk Scrunchies 6 Pack x 2

New arrivals

My Hair Doctor 100% Silk Scrunchies 6 Pack x 2

£39.00 £50.00 , was, £50.00

+P&P: £3.95

L'Occitane Verbena Mimosa EDT 50ML

L'Occitane Verbena Mimosa EDT 50ML

£65.00

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

SkinSense Advanced Beauty Book

New arrivals

SkinSense Advanced Beauty Book

£36.00 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

SkinSense Discovery Set

New arrivals

SkinSense Discovery Set

£39.96

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Pieces Scrunchie and Washbag Set

Special price

Pieces Scrunchie and Washbag Set

£8.00 £15.00 , was, £15.00

+P&P: £2.95

Nakery Beauty SkinRepair Body Butter Duo & Lip Treatment

Special price

Nakery Beauty SkinRepair Body Butter Duo & Lip Treatment

£39.96 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

SkinSense 4 Piece Advanced Skincare Collection

Special price

SkinSense 4 Piece Advanced Skincare Collection

£49.92 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 3 instalments

Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

Special price

Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

£43.80 £57.96 , was, £57.96

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Laura Mercier Loose Setting Powder & Velour Puff

Laura Mercier Loose Setting Powder & Velour Puff

£49.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

NassifMD Advanced Overnight Renewal 3 Step Collection

Special price

NassifMD Advanced Overnight Renewal 3 Step Collection

£42.96 £130.00 , was, £130.00

+P&P: £3.95
4.1 of 5 Stars  (46) 46 Reviews
bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30 & Face Brush

Special price

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30 & Face Brush

£39.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

Ciroa Shimmer Body Oil 100ml Trio

Ciroa Shimmer Body Oil 100ml Trio

£24.00

£80.00/1 L

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

Perfect Formula Glitz 'n' Glam Gel Coat 3 Piece Collection

Special price

Perfect Formula Glitz 'n' Glam Gel Coat 3 Piece Collection

£18.00 £21.00 , was, £21.00

+P&P: £2.95
Tweak'd by Nature Supersize Hair Volumizing Scrub 16oz

Special price

Tweak'd by Nature Supersize Hair Volumizing Scrub 16oz

£37.80 £90.00 , was, £90.00

£83.26/1 Kg

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 3 instalments

StriVectin Advanced Face & Neck Treatment 2 Piece Set

Special price

StriVectin Advanced Face & Neck Treatment 2 Piece Set

£69.00 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
3.1 of 5 Stars  (33) 33 Reviews
Doll 10 Conceal It Duo with Sponge

Special price

Doll 10 Conceal It Duo with Sponge

£36.00 £39.96 , was, £39.96

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

M. Asam Retinol Intense Age Correcting Ampoules 54 x 1ml

Special price

M. Asam Retinol Intense Age Correcting Ampoules 54 x 1ml

£43.92 £59.00 , was, £59.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 3 instalments

SkinSense Collagen Body Butter 200ml Trio

Special price

SkinSense Collagen Body Butter 200ml Trio

£37.92 £65.00 , was, £65.00

£63.20/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

SBC Propolis & Salicylic Scalp Rescue Shampoo & Conditioner

SBC Propolis & Salicylic Scalp Rescue Shampoo & Conditioner

£27.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 3 instalments

Nakery Beauty Lift-Tox Firming 2 Piece Collection

Special price

Nakery Beauty Lift-Tox Firming 2 Piece Collection

£49.95 £156.00 , was, £156.00

+P&P: £3.95
2.7 of 5 Stars  (49) 49 Reviews
StriVectin Supersize Crepe Control Tightening Body Cream 300ml

Special price

StriVectin Supersize Crepe Control Tightening Body Cream 300ml

£45.00 £49.92 , was, £49.92

£150.00/1 L

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
NassifMD Hydro-Screen 60 ml Hydration Serum

Special price

NassifMD Hydro-Screen 60 ml Hydration Serum

£42.96 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (26) 26 Reviews

Pay in 3 instalments

Tweak'd by Nature AlcheMYST Mist 12oz. Duo

Special price

Tweak'd by Nature AlcheMYST Mist 12oz. Duo

£54.00 £150.00 , was, £150.00

£76.06/1 L

+P&P: £3.95
3.9 of 5 Stars  (36) 36 Reviews

Pay in 5 instalments

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30

£30.00

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Pay in 3 instalments

Ultrasun Anti-Pigmentation Face Fluid SPF 50+ 40ml Duo

Top rated

Ultrasun Anti-Pigmentation Face Fluid SPF 50+ 40ml Duo

£45.00

£562.50/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

Pay in 3 instalments

bareMinerals Dewy Lip Gloss Balm Duo

Special price

bareMinerals Dewy Lip Gloss Balm Duo

£36.00 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
StriVectin TL Advanced Tightening Neck Cream Plus 50ml

Special price

StriVectin TL Advanced Tightening Neck Cream Plus 50ml

£48.00 £66.00 , was, £66.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Prai 24K Gold Precious Oil Drops 30ml Duo

Special price

Prai 24K Gold Precious Oil Drops 30ml Duo

£33.96 £49.96 , was, £49.96

£566.00/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

LONDONTOWN Nail Blush Kur Duo

Special price

LONDONTOWN Nail Blush Kur Duo

£15.96 £21.00 , was, £21.00

£665.00/1 L

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
SBC Hydra-Collagen & Coffee Hair & Body Collection

Special price

SBC Hydra-Collagen & Coffee Hair & Body Collection

£33.00 £38.00 , was, £38.00

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Tweak'd by Nature 2XL Fiber Lift Style Volumizing Thermo Foam to Elixir

Tweak'd by Nature 2XL Fiber Lift Style Volumizing Thermo Foam to Elixir

£27.00

£182.44/1 L

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (19) 19 Reviews

Pay in 3 instalments

Algenist Supersize Genius Liquid Collagen 60ml with Cleanser

Special price

Algenist Supersize Genius Liquid Collagen 60ml with Cleanser

£97.92 £139.98 , was, £139.98

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

SBC Shampoo Wardrobe

Special price

SBC Shampoo Wardrobe

£36.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Percy & Reed Strengthening & Styling 4 Piece Collection

Special price

Percy & Reed Strengthening & Styling 4 Piece Collection

£49.80 £72.60 , was, £72.60

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (59) 59 Reviews
Ultrasun Sun Protection Supersize Family SPF 30 400ml

Ultrasun Sun Protection Supersize Family SPF 30 400ml

£46.92

£117.30/1 L

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

Ultrasun Sun Protection Eye Cream SPF 30 15ml Duo

Ultrasun Sun Protection Eye Cream SPF 30 15ml Duo

£36.96

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown 3 Piece Aromatic Body Collection

Special price

Molton Brown 3 Piece Aromatic Body Collection

£54.00 £71.00 , was, £71.00

+P&P: £3.95
Alpha-H Golden Haze Face Oil 25ml

Special price

Alpha-H Golden Haze Face Oil 25ml

£27.00 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Scottie Canes Adjustable Vibration Dampening Walking Cane

Special price

Scottie Canes Adjustable Vibration Dampening Walking Cane

£49.92 £78.00 , was, £78.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 4 instalments

NassifMD 3 Piece Detox Pads & Hydro-Screen Routine

Special price

NassifMD 3 Piece Detox Pads & Hydro-Screen Routine

£53.88 £105.00 , was, £105.00

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (34) 34 Reviews
bareMinerals Mineralist Dewy Lip Set

Special price

bareMinerals Mineralist Dewy Lip Set

£26.40 £28.80 , was, £28.80

+P&P: £2.95

Vitayes Instant Ageback Lifting Cream 15ml Duo

Vitayes Instant Ageback Lifting Cream 15ml Duo

£60.00

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 4 instalments

Percy & Reed Smooth & Shine Duo

Special price

Percy & Reed Smooth & Shine Duo

£34.98 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
Ultrasun After Sun 150ml Duo

Ultrasun After Sun 150ml Duo

£31.92

£106.40/1 L

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (30) 30 Reviews

Pay in 3 instalments

Ultrasun Sun Protection Sports Spray 150ml Duo

Ultrasun Sun Protection Sports Spray 150ml Duo

£44.40

£148.00/1 L

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Pay in 3 instalments

OPI RapiDry The Quick Appeal Polish Duo

Special price

OPI RapiDry The Quick Appeal Polish Duo

£9.96 £13.80 , was, £13.80

£553.33/1 L

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
bareMinerals Nourishing Lip Oil Duo

Special price

bareMinerals Nourishing Lip Oil Duo

£27.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95

STYLPRO LED Face & Body Smoother

STYLPRO LED Face & Body Smoother

£39.00

+P&P: £3.95
1.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 3 instalments

Ultrasun Sun Protection Extreme SPF 50+ 150ml Duo

Ultrasun Sun Protection Extreme SPF 50+ 150ml Duo

£54.00

£18.00/100 ml

+P&P: £3.95
4.1 of 5 Stars  (28) 28 Reviews

Pay in 4 instalments

Huygens Lifting & Firming Resveratrol Serum & Cream

Special price

Huygens Lifting & Firming Resveratrol Serum & Cream

£54.00 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Carlett Comfort Assist Shopping Trolley with Seat & Accessories

Special price

Carlett Comfort Assist Shopping Trolley with Seat & Accessories

£279.96 £329.00 , was, £329.00

+P&P: £4.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Laura Mercier Vanille Bath & Body Collection

Special price

Laura Mercier Vanille Bath & Body Collection

£81.96 £124.95 , was, £124.95

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

My Hair Doctor Volume-ise Supplement 6 Month Supply

My Hair Doctor Volume-ise Supplement 6 Month Supply

£156.00

+P&P: £2.95
3.1 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 4 instalments

Philip Kingsley Prep & Protect Travel Trio

Top rated

Philip Kingsley Prep & Protect Travel Trio

£25.80 £33.00 , was, £33.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (107) 107 Reviews
Maysama Pulse40 LED Light Therapy Panel

Special price

Maysama Pulse40 LED Light Therapy Panel

£339.95 £390.00 , was, £390.00

+P&P: £3.95
OPI Good as Gold Cuticle Serum Duo

Special price

OPI Good as Gold Cuticle Serum Duo

£19.98 £24.60 , was, £24.60

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
My Hair Doctor 30 Day Collagen Supply

Special price

My Hair Doctor 30 Day Collagen Supply

£49.92 £70.00 , was, £70.00

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Cath Kidston Hand Cream And Lip Balm Handbag Bundle

Special price

Cath Kidston Hand Cream And Lip Balm Handbag Bundle

£25.56 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95
Laura Mercier Secret Camouflage Complexion Perfector & Brush

Special price

Laura Mercier Secret Camouflage Complexion Perfector & Brush

£34.92 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95

Aveda Miraculous Oil 50ml Duo

Special price

Aveda Miraculous Oil 50ml Duo

£49.98 £60.00 , was, £60.00

£499.80/1 L

+P&P: £3.95
Zooki Super Strength Collagen 11,000mg 2 Month Supply

Top rated

Zooki Super Strength Collagen 11,000mg 2 Month Supply

£150.00

£135.13/1 Kg

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (3038) 3038 Reviews

Pay in 4 instalments

Butler & Wilson Long Crystal Bow Hairclip

Special price

Butler & Wilson Long Crystal Bow Hairclip

£36.95 £46.00 , was, £46.00

+P&P: £3.95

Cereria Molla 1899 Set of 2 Hand Creams

Special price

Cereria Molla 1899 Set of 2 Hand Creams

£33.00 £36.00 , was, £36.00

£206.26/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

LaCabine BTx7 Lift 2 Piece Treatment Collection

Special price

LaCabine BTx7 Lift 2 Piece Treatment Collection

£48.00 £57.96 , was, £57.96

+P&P: £3.95
Gymform Complete Home Multi Gym

Gymform Complete Home Multi Gym

£198.00

+P&P: £9.95

Pay in 4 instalments

Umberto Giannini Scalp Care Trio

Special price

Umberto Giannini Scalp Care Trio

£19.80 £24.00 , was, £24.00

+P&P: £2.95
SBC Spiced Saffron & Amber with Arnica Moisturising Gel Trio 500ml

SBC Spiced Saffron & Amber with Arnica Moisturising Gel Trio 500ml

£55.00

£36.67/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

My Hair Doctor Volumise 5 Piece Collection

Special price

My Hair Doctor Volumise 5 Piece Collection

£54.96 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £3.95
  • 1
  • 2
  • 3

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences