Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Dune
  • White Stuff
  • Monsoon
  • Molton Brown
  • Liz Earle
New This Month
  • Ninja CRISPi DualZone Glass Air Fryer
  • The Cozee Home Throw in New Ombre Shades
  • New Brand: Oh So Floral
Exclusive Brands
  • Explore All
  • Discover New Arrivals
Beauty Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Beauty
Fashion Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Fashion
Shoes & Handbags Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Accessories
Jewellery Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Jewellery
Home & Kitchen Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Home & Kitchen
Garden & Leisure Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Garden
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • Liz Earle
  • Laura Geller
  • Skingredients
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • September Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jumpsuits
  • Jeans
  • Occasionwear
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Transitional Fashion
  • Animal Prints
  • Pretty Blouses
  • Autumnal Tones
  • Seasonal Stripes
  • Polka Dots
  • Dresses with Pockets
Collections
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Sunglasses
  • Scarves
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Woven Flats
  • Boho Clogs
  • Neutral Tones
  • Smart Shoes
  • Animal Print
  • Textured Accessories
Collections
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Head-to-Toe Styling
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Cleansers & Toners
  • Fragrance Sets
  • Moisturisers
  • Face Exfoliators

Category

  • Skincare (231)
  • Fragrance (83)
  • Bath & Body (26)
  • Nailcare (1)
  • Suncare & Tanning (2)
  • Make-Up (1)
  • Health & Fitness (1)

  • Cleansers & Toners
  • Fragrance Sets
  • Moisturisers
  • Face Exfoliators
  • Skincare Sets (272)
  • Haircare Sets (117)
  • Make-Up Sets (107)
  • Body & Skincare Sets (117)
  • Make-Up Palettes (10)
  • Candles (7)

  • ELEMIS (29)
  • Floral Street (25)
  • Liz Earle (41)
  • L'Occitane (7)
  • Neom (3)
  • Molton Brown (15)
  • Shay & Blue (18)
  • Gatineau (9)
  • Estee Lauder (8)
  • Laura Mercier (1)

  • Special prices (53)
  • Easy Pay instalments (53)
  • New arrivals (22)
  • No P&P (7)
  • Top rated (65)
  • Clearance (13)

  • £25 - £50 (166)
  • £100 - £200 (11)
  • £10 - £25 (33)
  • £50 - £100 (99)
  • £200 - £500 (2)
  • £0 - £10 (4)

  • Blue (91)
  • White (179)
  • Pink (75)
  • Yellow (68)
  • Black (36)
  • Green (68)
  • Brown (55)
  • Red (25)
  • Gray (24)
  • Purple (22)

  • All Skin Types (113)
  • Ageing Skin (70)
  • Dull & Tired Skin (24)
  • Sensitive Skin (19)
  • Dry Skin (42)
  • Uneven Skin Tone (1)
  • Oily Skin (4)
  • Enlarged Pores (2)
  • Acne & Breakouts (4)
  • Blackheads (2)

  • Night cream (30)
  • Day cream (27)
  • All purpose (41)

  • Face (1)

  • 30 (1)

  • Floral (39)
  • Woody (10)
  • Oriental/Spicy (3)
  • Sweet (3)
  • Fresh (12)
  • Fruit (13)
  • Food/Spice (5)
  • Citrus (8)
  • Chypre (1)

  • Him (1)

  • 200 ML (1)
Done
1 - 96 of 315
|
Page 1 of 4
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Cleansers & Toners
  • Fragrance Sets
  • Moisturisers
  • Face Exfoliators
ELEMIS Pro-Collagen Hydrating Cleansing Mousse 125ml

No P&P

ELEMIS Pro-Collagen Hydrating Cleansing Mousse 125ml

£27.00 £45.00 , was, £45.00

£216.00/1 L

+P&P: £0.00
4.4 of 5 Stars  (50) 50 Reviews

Pay in 5 instalments

Floral Street Eau de Parfum Layering 3 Piece Collection

New arrivals

Floral Street Eau de Parfum Layering 3 Piece Collection

£120.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (124) 124 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish 30th Anniversary Limited Edition 200ml

Top rated

Liz Earle Cleanse & Polish 30th Anniversary Limited Edition 200ml

£19.55

£97.75/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (25) 25 Reviews

Pay in 5 instalments

L'Occitane 3 Piece Fragrance Collection

New arrivals

L'Occitane 3 Piece Fragrance Collection

£49.96 £100.00 , was, £100.00

+P&P: £3.95

Liz Earle Limited Edition Cleanse & Polish Duo

New arrivals

Liz Earle Limited Edition Cleanse & Polish Duo

£38.55

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 5 instalments

ELEMIS Soothing Apricot Toner 200ml Duo

ELEMIS Soothing Apricot Toner 200ml Duo

£31.95

£79.87/1 L

+P&P: £3.95
4.1 of 5 Stars  (29) 29 Reviews

Pay in 5 instalments

ELEMIS Balancing Lavender Toner 200ml Duo

Top rated

ELEMIS Balancing Lavender Toner 200ml Duo

£31.95

£79.87/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Pay in 5 instalments

ELEMIS 3 Piece Pro-Collagen Double Cleanse & Nourish Collection

ELEMIS 3 Piece Pro-Collagen Double Cleanse & Nourish Collection

£57.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

ELEMIS Cleansing Balm Home & Away Set

Top rated

ELEMIS Cleansing Balm Home & Away Set

£42.95 £57.00 , was, £57.00

£357.92/1 L

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 5 instalments

Liz Earle Botanical Essence with Iris & Nutmeg Body Wash

Liz Earle Botanical Essence with Iris & Nutmeg Body Wash

£52.92

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

Liz Earle Botanical Essence with Hand Care Duo

New arrivals

Liz Earle Botanical Essence with Hand Care Duo

£64.95 £95.00 , was, £95.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 5 instalments

NEOM Wellbeing 10ml Essential Oil Blend 10 Piece Heroes Collection

New arrivals

NEOM Wellbeing 10ml Essential Oil Blend 10 Piece Heroes Collection

£99.95 £215.00 , was, £215.00

£499.75/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 5 instalments

Liz Earle Superskin Night Cream 50ml

Top rated

Liz Earle Superskin Night Cream 50ml

£27.00 £39.00 , was, £39.00

£540.00/1 L

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (409) 409 Reviews
Liz Earle Superskin Moisturiser 50ml

Top rated

Liz Earle Superskin Moisturiser 50ml

£30.00

£600.00/1 L

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (1000) 1000 Reviews
ELEMIS Superfood Glow Priming Moisturiser 60ml Duo

Special price

ELEMIS Superfood Glow Priming Moisturiser 60ml Duo

£51.96 £73.92 , was, £73.92

£433.00/1 L

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Pay in 4 instalments

Molton Brown 4 Piece 7.5ml Fragrance Quad

New arrivals

Molton Brown 4 Piece 7.5ml Fragrance Quad

£39.95

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Liz Earle Instant Boost Skin Tonic Quad

Top rated

Liz Earle Instant Boost Skin Tonic Quad

£45.00

£56.26/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (16) 16 Reviews
Liz Earle Skin Repair 100ml

Liz Earle Skin Repair 100ml

£27.00

£270.00/1 L

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Liz Earle Skin Repair Hydrating Night Cream 50ml Duo

Special price

Liz Earle Skin Repair Hydrating Night Cream 50ml Duo

£30.00 £50.00 , was, £50.00

£300.00/1 L

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (7) 7 Reviews
ELEMIS Skin Bliss Capsules Home & Away

ELEMIS Skin Bliss Capsules Home & Away

£64.92

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (21) 21 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Original Cleansing Balm 100g

ELEMIS Pro-Collagen Original Cleansing Balm 100g

£51.96

£519.60/1 Kg

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

ELEMIS Supersize Pro-Collagen Cleansing Balm 200g

Top rated

ELEMIS Supersize Pro-Collagen Cleansing Balm 200g

£79.92

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (127) 127 Reviews
Shay & Blue Gourmand Scents Eau Du Parfum Cracker Gift Set

New arrivals

Shay & Blue Gourmand Scents Eau Du Parfum Cracker Gift Set

£24.90 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95

Pay in 5 instalments

GATINEAU Supersize Gentle Silk 500ml Duo

Special price

GATINEAU Supersize Gentle Silk 500ml Duo

£48.96 £60.00 , was, £60.00

£48.96/1 L

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 4 instalments

Floral Street Complete 6 Piece Fragrance Mist Wardrobe

New arrivals

Floral Street Complete 6 Piece Fragrance Mist Wardrobe

£79.95 £130.00 , was, £130.00

£106.60/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (67) 67 Reviews
Floral Street New Season Fragrance Mist Collection with Bag

Special price

Floral Street New Season Fragrance Mist Collection with Bag

£36.90 £51.00 , was, £51.00

£147.60/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (28) 28 Reviews
Shay & Blue Black Label 10ml 5 Piece Eau De Parfum Fragrance Wardrobe

New arrivals

Shay & Blue Black Label 10ml 5 Piece Eau De Parfum Fragrance Wardrobe

£54.96 £111.00 , was, £111.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Liz Earle Instant Boost Skin Tonic Trio

Top rated

Liz Earle Instant Boost Skin Tonic Trio

£39.00

£65.00/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (899) 899 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane 4 Piece Luxury Fragrance Collection

Special price

L'Occitane 4 Piece Luxury Fragrance Collection

£60.00 £90.00 , was, £90.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (28) 28 Reviews
Liz Earle Superskin Night Cream 50ml Tube

Liz Earle Superskin Night Cream 50ml Tube

£27.00

£540.00/1 L

+P&P: £3.95
NEOM Wellbeing Real Luxury Room Spray 100ml Duo

NEOM Wellbeing Real Luxury Room Spray 100ml Duo

£39.96

£199.80/1 L

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Floral Street Wonderland Peony & Sweet Almond Blossom 125ml Mist Duo

New arrivals

Floral Street Wonderland Peony & Sweet Almond Blossom 125ml Mist Duo

£30.00 £48.00 , was, £48.00

£200.00/1 L

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (68) 68 Reviews
Shay & Blue Botanical 8 Piece Discovery Set & 10ml Eau Du Parfum

Special price

Shay & Blue Botanical 8 Piece Discovery Set & 10ml Eau Du Parfum

£36.00 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Floral Street Eau de Parfum Gifting Duo of Duos 4 Piece Set

New arrivals

Floral Street Eau de Parfum Gifting Duo of Duos 4 Piece Set

£49.95 £95.00 , was, £95.00

+P&P: £3.95
Shay & Blue Warm Woods 8 Piece Discovery Set & 10ml Eau de Parfum

Special price

Shay & Blue Warm Woods 8 Piece Discovery Set & 10ml Eau de Parfum

£36.00 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
ELEMIS Pro-Collagen Black Cherry Cleansing Balm 50g

ELEMIS Pro-Collagen Black Cherry Cleansing Balm 50g

£30.96

£619.20/1 Kg

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 3 instalments

Estee Lauder Youth Dew Eau de Parfum 67ml Duo

Special price

Estee Lauder Youth Dew Eau de Parfum 67ml Duo

£63.96 £116.00 , was, £116.00

£477.31/1 L

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (118) 118 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Nourishing Omega Rich Cleansing Oil 195ml

ELEMIS Nourishing Omega Rich Cleansing Oil 195ml

£39.96

£20.50/100 ml

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (18) 18 Reviews
ELEMIS Pro-Collagen Toning Mist 150ml

ELEMIS Pro-Collagen Toning Mist 150ml

£42.00

£280.00/1 L

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (9) 9 Reviews
Molton Brown Milk Musk EDT & Body Wash Duo

Molton Brown Milk Musk EDT & Body Wash Duo

£99.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 5 instalments

Shay & Blue Christmas Cracker with 10ml Duo

Special price

Shay & Blue Christmas Cracker with 10ml Duo

£24.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
ELEMIS Pro-Collagen Rose Cleansing Balm 100g

ELEMIS Pro-Collagen Rose Cleansing Balm 100g

£51.96

£519.60/1 Kg

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 4 instalments

Shay & Blue Hero Scents 8 Piece Discovery Set & 10ml Eau Du Parfum

Special price

Shay & Blue Hero Scents 8 Piece Discovery Set & 10ml Eau Du Parfum

£36.00 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
Liz Earle Hydrating Night Cream 50ml

Top rated

Liz Earle Hydrating Night Cream 50ml

£21.00

£420.00/1 L

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (495) 495 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown EDT 100ml Duo

Molton Brown EDT 100ml Duo

£133.00

£664.99/1 L

+P&P: £3.95
2.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
ELEMIS Pro-Collagen Rose Cleansing Balm 50g

Top rated

ELEMIS Pro-Collagen Rose Cleansing Balm 50g

£30.96

£61.92/100 gm

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown Bluebell & Wild Strawberry & Dark Leather Fragrance Collection

Special price

Molton Brown Bluebell & Wild Strawberry & Dark Leather Fragrance Collection

£59.90 £70.00 , was, £70.00

+P&P: £3.95
Laura Mercier Ambre Vanille & Almond Coconut Eau de Parfum 50ml Duo

Laura Mercier Ambre Vanille & Almond Coconut Eau de Parfum 50ml Duo

£90.00 £129.00 , was, £129.00

£900.00/1 L

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Rose Marine Cream 30ml

Top rated

ELEMIS Pro-Collagen Rose Marine Cream 30ml

£66.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 5 instalments

ELEMIS Dynamic Resurfacing Facial Pads

ELEMIS Dynamic Resurfacing Facial Pads

£48.00

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 3 instalments

Floral Street Spring Scents Eau de Parfum 10ml Duo

Top rated

Floral Street Spring Scents Eau de Parfum 10ml Duo

£27.96

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (176) 176 Reviews
Floral Street Wonderland Peony On the Go Fragrance Duo

Top rated

Floral Street Wonderland Peony On the Go Fragrance Duo

£24.96

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
ELEMIS Pro-Collagen Marine Cream 30ml

ELEMIS Pro-Collagen Marine Cream 30ml

£66.00

£220.00/100 ml

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (139) 139 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Energising Marine Cleanser 150ml

ELEMIS Pro-Collagen Energising Marine Cleanser 150ml

£49.92

£332.80/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Superfood AHA Glow Butter 90ml

ELEMIS Superfood AHA Glow Butter 90ml

£36.96

£410.66/1 L

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 3 instalments

ELEMIS Dynamic Resurfacing Cleansing Duo

Top rated

ELEMIS Dynamic Resurfacing Cleansing Duo

£69.96

£174.90/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (280) 280 Reviews
ELEMIS Pro-Collagen Cleansing Balm 50g

ELEMIS Pro-Collagen Cleansing Balm 50g

£30.96

£61.92/100 gm

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Molton Brown EDP Fragrance 100ml Duo

Molton Brown EDP Fragrance 100ml Duo

£240.00

+P&P: £3.95
3.9 of 5 Stars  (24) 24 Reviews
Shay & Blue 3 Piece 30ml Fragrance Collection

Special price

Shay & Blue 3 Piece 30ml Fragrance Collection

£52.92 £60.00 , was, £60.00

£588.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
ELEMIS Pro-Collagen Hydrating Cleansing Mousse 30ml

ELEMIS Pro-Collagen Hydrating Cleansing Mousse 30ml

£16.00

£533.32/1 L

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
M. Asam Retinol Intense Wrinkle Repair Night Cream 100ml

New arrivals

M. Asam Retinol Intense Wrinkle Repair Night Cream 100ml

£27.00

£270.00/1 L

+P&P: £2.95
GATINEAU Radiance Enhancing Gommage 75ml Duo

Top rated

GATINEAU Radiance Enhancing Gommage 75ml Duo

£54.96

£36.64/100 ml

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (79) 79 Reviews

Pay in 4 instalments

Alpha-H Supersize Triple Action Cleanser 500ml

Top rated

Alpha-H Supersize Triple Action Cleanser 500ml

£38.52 £45.00 , was, £45.00

£7.70/100 ml

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (71) 71 Reviews

Pay in 3 instalments

ELEMIS Pro Collagen Night Cream 30ml

ELEMIS Pro Collagen Night Cream 30ml

£78.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 4 instalments

SBC Aloe Vera & Cucumber Moisturising Gel Supersize 1000ml Duo

New arrivals

SBC Aloe Vera & Cucumber Moisturising Gel Supersize 1000ml Duo

£40.98

£20.50/1 L

+P&P: £3.95
L'Occitane 4 Piece Fragrance Collection

L'Occitane 4 Piece Fragrance Collection

£100.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 4 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Marine Cream Ultra-Rich 50ml

ELEMIS Pro-Collagen Marine Cream Ultra-Rich 50ml

£97.92

£195.84/100 ml

+P&P: £2.95

Pay in 4 instalments

ELEMIS Superfood Multi Mist 100ml

ELEMIS Superfood Multi Mist 100ml

£30.00

£300.00/1 L

+P&P: £1.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Molton Brown 100ml EDT & 300ml Body Wash Duo

Special price

Molton Brown 100ml EDT & 300ml Body Wash Duo

£85.95 £97.92 , was, £97.92

+P&P: £3.95
L'Occitane Eau de Toilette 50ml

L'Occitane Eau de Toilette 50ml

£43.20

£864.00/1 L

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown Rose Dunes Collection

Top rated

Molton Brown Rose Dunes Collection

£135.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (16) 16 Reviews
Liz Earle Smooth & Glow Exfoliating Tonic 200ml Duo

Top rated

Liz Earle Smooth & Glow Exfoliating Tonic 200ml Duo

£33.00

£82.50/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (230) 230 Reviews

Pay in 4 instalments

Liz Earle Cleanse & Polish Neroli

Liz Earle Cleanse & Polish Neroli

£34.00

£169.99/1 L

+P&P: £2.95

Pay in 4 instalments

Oskia Bedtime Beauty Boost 50ml

Top rated

Oskia Bedtime Beauty Boost 50ml

£78.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (63) 63 Reviews
Floral Street Arizona Bloom On the Go Fragrance Duo

Floral Street Arizona Bloom On the Go Fragrance Duo

£24.96

+P&P: £2.95
Molton Brown Tobacco Absolute Fragrance Collection

Molton Brown Tobacco Absolute Fragrance Collection

£96.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
GATINEAU Collagene Expert Melting Cleansing Balm 100ml

Special price

GATINEAU Collagene Expert Melting Cleansing Balm 100ml

£40.00 £48.00 , was, £48.00

£400.00/1 L

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish 250ml

Liz Earle Cleanse & Polish 250ml

£30.00

£120.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Liz Earle Superskin Advanced Firming Serum in Moisturiser SPF20 50ml

Liz Earle Superskin Advanced Firming Serum in Moisturiser SPF20 50ml

£48.00

£960.00/1 L

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (109) 109 Reviews
Estee Lauder Supreme Night Power Bounce Creme 50ml

Top rated

Estee Lauder Supreme Night Power Bounce Creme 50ml

£75.92 £84.00 , was, £84.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (1653) 1653 Reviews

Pay in 4 instalments

Psychic Sisters Abundance and Wellbeing 4 Piece Bundle

Psychic Sisters Abundance and Wellbeing 4 Piece Bundle

£36.00

+P&P: £3.95
Liz Earle Glow Moisturiser 100ml Supersize

Liz Earle Glow Moisturiser 100ml Supersize

£28.92

£289.20/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish 200ml With Two Pure Cotton Cloths

Liz Earle Cleanse & Polish 200ml With Two Pure Cotton Cloths

£33.00

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown 3 Piece Pepper & Tobacco EDT & Body Collection

Special price

Molton Brown 3 Piece Pepper & Tobacco EDT & Body Collection

£96.00 £121.00 , was, £121.00

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Molton Brown Body & Fragrance Rosemary 3 Piece Collection

Molton Brown Body & Fragrance Rosemary 3 Piece Collection

£70.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Shay & Blue Floral Eau de Parfum 100ml Duo

Shay & Blue Floral Eau de Parfum 100ml Duo

£140.00

£700.01/1 L

+P&P: £2.95

Pay in 4 instalments

SBC Hydra-Collagen Double Cleanse Duo

Top rated

SBC Hydra-Collagen Double Cleanse Duo

£31.92 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

Alpha-H Orange Creme Brulee Melting Moment Cleansing Balm Limited Edition

Special price

Alpha-H Orange Creme Brulee Melting Moment Cleansing Balm Limited Edition

£24.00 £34.92 , was, £34.92

£266.66/1 Kg

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
L'Occitane 2 Piece White Lavender scent collection

Special price

L'Occitane 2 Piece White Lavender scent collection

£57.00 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Liz Earle Superskin Night Cream 50ml Duo

Top rated

Liz Earle Superskin Night Cream 50ml Duo

£66.00

£660.00/1 L

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (400) 400 Reviews
Molton Brown 2 Piece Gingerlily Fragrance Layering Set

Molton Brown 2 Piece Gingerlily Fragrance Layering Set

£96.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish Hot Cloth Cleanser 100ml Duo

Top rated

Liz Earle Cleanse & Polish Hot Cloth Cleanser 100ml Duo

£39.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (740) 740 Reviews
Liz Earle Superskin Cleansing Balm 100ml

Top rated

Liz Earle Superskin Cleansing Balm 100ml

£39.00

£390.00/1 L

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (303) 303 Reviews
Liz Earle Skin Repair Cream 50ml

Top rated

Liz Earle Skin Repair Cream 50ml

£28.00

£559.99/1 L

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (29) 29 Reviews

NassifMD 60 Detox Pads Duo

No P&P

NassifMD 60 Detox Pads Duo

£39.96 £69.00 , was, £69.00

+P&P: £0.00
4.3 of 5 Stars  (85) 85 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish 200ml Duo

Liz Earle Cleanse & Polish 200ml Duo

£61.55

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (309) 309 Reviews
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences