Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • Liz Earle
  • Laura Geller
  • Skingredients
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • September Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jumpsuits
  • Jeans
  • Occasionwear
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Transitional Fashion
  • Animal Prints
  • Pretty Blouses
  • Autumnal Tones
  • Seasonal Stripes
  • Polka Dots
  • Dresses with Pockets
Collections
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Sunglasses
  • Scarves
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Woven Flats
  • Boho Clogs
  • Neutral Tones
  • Smart Shoes
  • Animal Print
  • Textured Accessories
Collections
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Head-to-Toe Styling
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.

Brown

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Brown
  • Top rated
  • Outlet
  • £25 - £50

Category

  • Home & Kitchen (17)
  • Beauty (41)
  • Fashion (17)
  • Shoes & Handbags (135)
  • Garden & Leisure (4)
  • Jewellery (1)

  • Brown
  • White (347)
  • Blue (186)
  • Green (124)
  • Yellow (86)
  • Red (67)
  • Black (194)
  • Gray (123)
  • Pink (140)
  • Purple (45)

  • Top rated
  • Outlet
  • Special prices (237)
  • New arrivals (158)
  • Easy Pay instalments (155)
  • No P&P (77)
  • Clearance (538)

  • £25 - £50

  • Hampers & Food Gifts (3)
  • Chocolate, Sweets & Snacks (1)
  • Living Aid (1)
  • Cardigans (1)
  • Trousers (3)
  • Decorative Lights (4)
  • Christmas Decorations (3)
  • Baubles (1)
  • Bath Accessories (2)
  • Towels (1)

  • Joe & Seph's (1)
  • Neom (1)
  • Denim & Co. (7)
  • Home Stories (2)
  • Christy (1)
  • Kim & Co (3)
  • L'Occitane (1)
  • Festive (1)
  • Molton Brown (5)
  • Cozee Home (3)

  • S (9)
  • L (8)
  • M (7)
  • XS (6)
  • 3XL (8)
  • 2 HT 2BT (1)
  • Superking (1)
  • 2XL (6)
  • XL (6)
  • 7 (35)

  • Ankle length (14)
  • Calf length (1)

  • Low (63)
  • Medium (19)
  • Flat (11)
  • High (9)

  • Wide leg (2)
  • Straight (1)

  • Petite (2)
  • Comfy Knit (1)

  • Her (19)
  • Him (2)

  • Plain (5)
  • Patterned (2)
  • Printed (3)
  • Lace (1)

  • Collar (2)
  • V neck (1)
  • Round neck (2)

  • Long Sleeve (3)
  • Short Sleeve (1)
  • 3/4 Sleeve (1)

  • All Skin Types (4)
  • Sensitive Skin (2)
  • Dry Skin (1)
  • Ageing Skin (1)
  • Dull & Tired Skin (1)
Done
1 - 96 of 212
|
Page 1 of 3
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Your Selections:

  • Brown
  • Top rated
  • Outlet
  • £25 - £50
Joe & Seph's Popcorn Extravaganza Selection Box

New arrivals

Joe & Seph's Popcorn Extravaganza Selection Box

£38.00

£66.67/1 Kg

+P&P: £4.95
4.9 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
NEOM Wellbeing Essential Oil Duo

Top rated

NEOM Wellbeing Essential Oil Duo

£30.96

£172.00/1 L

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (22) 22 Reviews

Pay in 3 instalments

Denim & Co. Crew Neck Viscose Blend Cardigan

Top rated

Denim & Co. Crew Neck Viscose Blend Cardigan

£30.00 £34.80 , was, £34.80

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (36) 36 Reviews

Pay in 3 instalments

Denim & Co. Comfy Knit Wide-Leg Draw Cord Trousers Petite

Top rated

Denim & Co. Comfy Knit Wide-Leg Draw Cord Trousers Petite

£42.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (83) 83 Reviews

Home Stories Pre Lit Large Bauble Decor

Top rated

Home Stories Pre Lit Large Bauble Decor

£45.00 £69.96 , was, £69.96

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 5 instalments

Christy Serene Hand & Bath 4 Piece Towel Bundle

New arrivals

Christy Serene Hand & Bath 4 Piece Towel Bundle

£39.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (84) 84 Reviews

Kim & Co Soft Touch Long Sleeves Cowl Neck Top

Top rated

Kim & Co Soft Touch Long Sleeves Cowl Neck Top

£39.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

L'Occitane Men's Shower Gel Trio

Top rated

L'Occitane Men's Shower Gel Trio

£45.00

£6.00/100 ml

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 4 instalments

Festive Set Of 2 Wax LED Candle In Glass Decorative Ball

Top rated

Festive Set Of 2 Wax LED Candle In Glass Decorative Ball

£30.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (27) 27 Reviews
Molton Brown Black Pepper Shower Gel & Deodorant

Top rated

Molton Brown Black Pepper Shower Gel & Deodorant

£39.95 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (21) 21 Reviews

Pay in 5 instalments

Home Stories Pre Lit Snow Village in Glass House

Top rated

Home Stories Pre Lit Snow Village in Glass House

£34.92 £49.92 , was, £49.92

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (81) 81 Reviews

Spice Kitchen Gift Wrapped Spice Tin in Sari

Top rated

Spice Kitchen Gift Wrapped Spice Tin in Sari

£27.90 £34.98 , was, £34.98

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (43) 43 Reviews

Cozee Home Fleece Fitted Sheet

Top rated

Cozee Home Fleece Fitted Sheet

£18.00 - £27.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (49) 49 Reviews

GATINEAU Tan Accelerating Lotion and Hand and Body Wash 400ml Duo

Top rated

GATINEAU Tan Accelerating Lotion and Hand and Body Wash 400ml Duo

£49.96 £73.62 , was, £73.62

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (37) 37 Reviews

Pay in 4 instalments

Denim & Co. Side Stripe Wide Leg Trouser Standard

Top rated

Denim & Co. Side Stripe Wide Leg Trouser Standard

£42.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

The Greek Farmer Set of 4 Salami Selection

Top rated

The Greek Farmer Set of 4 Salami Selection

£27.96

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Ruth Langsford Knitted Jumper with Collar Placket

Top rated

Ruth Langsford Knitted Jumper with Collar Placket

£49.80

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Denim & Co. Super Soft Crew Neck Jumper

Top rated

Denim & Co. Super Soft Crew Neck Jumper

£42.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Molton Brown 2 Piece Milk Musk Body Wash Set

Top rated

Molton Brown 2 Piece Milk Musk Body Wash Set

£45.00

£77.59/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (18) 18 Reviews
Molton Brown Milk Musk Body Duo

Top rated

Molton Brown Milk Musk Body Duo

£48.00

£82.76/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (28) 28 Reviews

Pay in 3 instalments

SCRUBZZ 75 Piece Rinse Free Bath & Shower Sponges

Top rated

SCRUBZZ 75 Piece Rinse Free Bath & Shower Sponges

£36.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (68) 68 Reviews

Ruth Langsford Cotton Modal V-Neck T-Shirt

Top rated

Ruth Langsford Cotton Modal V-Neck T-Shirt

£33.60

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Nails Inc Retinol 45 Second Top Coat Trio

Top rated

Nails Inc Retinol 45 Second Top Coat Trio

£30.00

£714.29/1 L

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown Black Pepper Body Wash & Scrub Bar

Top rated

Molton Brown Black Pepper Body Wash & Scrub Bar

£39.95

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (36) 36 Reviews
Molton Brown 2 Piece Rosa Absolute & Tobacco Absolute Bathing Collection

Top rated

Molton Brown 2 Piece Rosa Absolute & Tobacco Absolute Bathing Collection

£47.00

£78.34/1 L

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (36) 36 Reviews

Pay in 4 instalments

Australian Bodycare Tea Tree Oil 30ml Trio

Top rated

Australian Bodycare Tea Tree Oil 30ml Trio

£33.00

£36.67/100 ml

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 3 instalments

Skechers Men's Renten Ulrich Slipper

Top rated

Skechers Men's Renten Ulrich Slipper

£39.60 £55.00 , was, £55.00

+P&P: £4.95
4.6 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 3 instalments

Denim & Co. Essentials Borg Jacket

Top rated

Denim & Co. Essentials Borg Jacket

£48.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Estee Lauder Futurist Aqua Brilliance Watery Glow Primer Duo 40ml

Top rated

Estee Lauder Futurist Aqua Brilliance Watery Glow Primer Duo 40ml

£45.00

£562.50/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (1753) 1753 Reviews
Margaret Dabbs London Supersize PURE Repairing Hand Cream 600ml

Top rated

Margaret Dabbs London Supersize PURE Repairing Hand Cream 600ml

£46.50

£77.50/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Pay in 3 instalments

Mia Tui Kirsty Backpack

Top rated

Mia Tui Kirsty Backpack

£33.00 £39.96 , was, £39.96

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Margaret Dabbs London PURE Repairing Hand Cream Duo 75ml

Top rated

Margaret Dabbs London PURE Repairing Hand Cream Duo 75ml

£30.00

£200.00/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (14) 14 Reviews
Denim & Co. Pointelle Jumper

Top rated

Denim & Co. Pointelle Jumper

£33.60

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Hayloft Plants 3 x Provence Planter 30cm

Top rated

Hayloft Plants 3 x Provence Planter 30cm

£26.88

+P&P: £4.95
4.9 of 5 Stars  (33) 33 Reviews

Cozee Home Velvetsoft Cherry Blossom 4 Piece Duvet Set

Top rated

Cozee Home Velvetsoft Cherry Blossom 4 Piece Duvet Set

£48.00 - £69.00 £57.00 - £78.00 , was, £57.00 - £78.00

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Laura Geller Quench-n-Tint Hydrating Foundation Duo

Top rated

Laura Geller Quench-n-Tint Hydrating Foundation Duo

£39.96

£399.60/1 Kg

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Paul Costelloe Dressage Reversible Wrap

Top rated

Paul Costelloe Dressage Reversible Wrap

£49.92

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (14) 14 Reviews

Zooki Magensium Capsules 1 Month Supply

Top rated

Zooki Magensium Capsules 1 Month Supply

£30.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (98) 98 Reviews
Pai Skincare Tri-Mushroom Soothing Booster 10ml Duo

Top rated

Pai Skincare Tri-Mushroom Soothing Booster 10ml Duo

£30.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (74) 74 Reviews
Bobbi Brown Crushed Oil-Infused Gloss

Top rated

Bobbi Brown Crushed Oil-Infused Gloss

£27.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (50) 50 Reviews

Pai Skincare Hyaluronic Acid Hydrating Booster 10ml Duo

Top rated

Pai Skincare Hyaluronic Acid Hydrating Booster 10ml Duo

£30.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (98) 98 Reviews
Prime Fifty Collagen Gel Shots 2 Week Supply

Top rated

Prime Fifty Collagen Gel Shots 2 Week Supply

£28.80

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (41) 41 Reviews
Set of 3 Peter Rabbit Potty Feet

Top rated

Set of 3 Peter Rabbit Potty Feet

£27.96

+P&P: £4.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Zooki Lion's Mane Focus+ 1 Month Supply

Top rated

Zooki Lion's Mane Focus+ 1 Month Supply

£36.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (42) 42 Reviews
Nakery Beauty LiftTox Triple Powered Serum 100ml

Top rated

Nakery Beauty LiftTox Triple Powered Serum 100ml

£39.00 £55.00 , was, £55.00

£390.00/1 L

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (75) 75 Reviews

Pay in 3 instalments

Nakery Beauty SkinRenew Face, Body & Hair Wash 1 Litre

Top rated

Nakery Beauty SkinRenew Face, Body & Hair Wash 1 Litre

£36.00

£36.00/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (40) 40 Reviews

Floral Street Wild Vanilla Orchid 10ml & 5 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Wild Vanilla Orchid 10ml & 5 Piece Discovery Set

£42.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (170) 170 Reviews
GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence Night Recovery 120ml

Top rated

GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence Night Recovery 120ml

£46.98

£391.50/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (32) 32 Reviews
Emu Angahook Ear Muffs

Top rated

Emu Angahook Ear Muffs

£42.60

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (29) 29 Reviews

Estee Lauder Beautiful EDP 30ml

Top rated

Estee Lauder Beautiful EDP 30ml

£49.92

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (648) 648 Reviews
Estee Lauder Pure Colour Explicit Slick Shine Lipstick

Top rated

Estee Lauder Pure Colour Explicit Slick Shine Lipstick

£27.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (57) 57 Reviews
Tili Standing Makeup Case with Brushes

Top rated

Tili Standing Makeup Case with Brushes

£27.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

Nakery Beauty Pure Refresh Intimate Moisturiser 150ml

Top rated

Nakery Beauty Pure Refresh Intimate Moisturiser 150ml

£27.00

£180.00/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (107) 107 Reviews
Kochblume Set of 6 Assorted Microfibre Cloths

Top rated

Kochblume Set of 6 Assorted Microfibre Cloths

£32.88

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

bareMinerals Loose Powder Concealer SPF 20 & Brush

Top rated

bareMinerals Loose Powder Concealer SPF 20 & Brush

£35.40 £37.92 , was, £37.92

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Floral Street Spring Scents Eau de Parfum 10ml Duo

Top rated

Floral Street Spring Scents Eau de Parfum 10ml Duo

£27.96

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (176) 176 Reviews
Nakery Beauty Advanced Resurfacing Microderm Treatment 100ml

Top rated

Nakery Beauty Advanced Resurfacing Microderm Treatment 100ml

£25.90

£259.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (39) 39 Reviews
Floral Street London Poppy 10ml & 8 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street London Poppy 10ml & 8 Piece Discovery Set

£45.00

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (43) 43 Reviews
Floral Street Arizona Bloom 10ml & 8 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Arizona Bloom 10ml & 8 Piece Discovery Set

£45.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (314) 314 Reviews
GATINEAU Golden Glow Gradual Tan Face Serum 50ml

Top rated

GATINEAU Golden Glow Gradual Tan Face Serum 50ml

£35.92 £43.92 , was, £43.92

£718.39/1 L

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (398) 398 Reviews

Floral Street Wild Vanilla Orchid 10ml & 8 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Wild Vanilla Orchid 10ml & 8 Piece Discovery Set

£45.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (169) 169 Reviews
Outlet Hush Puppies Alayna Loafer

Outlet

Outlet Hush Puppies Alayna Loafer

£31.44 £70.62 , was, £70.62

+P&P: £4.95

Outlet Adesso Trista Triple Strap Sandal

Outlet

Outlet Adesso Trista Triple Strap Sandal

£42.24 £52.92 , was, £52.92

+P&P: £4.95
Centigrade Faux Shearling Coat

Clearance

Centigrade Faux Shearling Coat

£26.28 £105.00 , was, £105.00

+P&P: £4.95
4.9 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Centigrade Single Breasted Long Coat

Clearance

Centigrade Single Breasted Long Coat

£28.32 £81.00 , was, £81.00

+P&P: £4.95
4.7 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Ben de Lisi Cargo Trousers Petite

Clearance

Ben de Lisi Cargo Trousers Petite

£25.92 £64.92 , was, £64.92

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (24) 24 Reviews

Outlet Strive Penelope Wedge Sandal

Outlet

Outlet Strive Penelope Wedge Sandal

£45.84 £85.50 , was, £85.50

+P&P: £4.95

Outlet Rieker Wedge Panel Print Trainer

Outlet

Outlet Rieker Wedge Panel Print Trainer

£46.92 £66.96 , was, £66.96

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Outlet Ruth Langsford Wedge Platform Sandal

Outlet

Outlet Ruth Langsford Wedge Platform Sandal

£40.56 £95.46 , was, £95.46

+P&P: £4.95

Ruth Langsford Stack Platform Sandal

Clearance

Ruth Langsford Stack Platform Sandal

£39.00 £99.60 , was, £99.60

+P&P: £4.95
4.7 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Outlet Rieker Zip Wedge Leather Shoe

Outlet

Outlet Rieker Zip Wedge Leather Shoe

£48.72 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £4.95

Zooki Liposomal Multi Capsules 1 Month Supply

Top rated

Zooki Liposomal Multi Capsules 1 Month Supply

£36.00

£205.72/1 Kg

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (109) 109 Reviews
Outlet Adesso Chloe Leather Embellished Sandal

Outlet

Outlet Adesso Chloe Leather Embellished Sandal

£37.20 £69.96 , was, £69.96

+P&P: £4.95

GrandeLASH-MD Lash Enhancing Serum 2ml

Top rated

GrandeLASH-MD Lash Enhancing Serum 2ml

£49.80

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (4740) 4740 Reviews
Outlet Adesso Acacia Leather Sandal

Outlet

Outlet Adesso Acacia Leather Sandal

£38.88 £64.92 , was, £64.92

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Outlet My Garden Stories Oslo Collapsing Hanging Chair Cushion

Outlet

Outlet My Garden Stories Oslo Collapsing Hanging Chair Cushion

£35.64 £54.80 , was, £54.80

+P&P: £4.95
Outlet Moda in Pelle Kinzey Loafer

Outlet

Outlet Moda in Pelle Kinzey Loafer

£42.48 £100.50 , was, £100.50

+P&P: £4.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Outlet Ben de Lisi Stripe Shaped Hem Shirt

Outlet

Outlet Ben de Lisi Stripe Shaped Hem Shirt

£36.96 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Outlet Ruth Langsford Cleated Loafer

Outlet

Outlet Ruth Langsford Cleated Loafer

£33.96 £96.00 , was, £96.00

+P&P: £4.95

GrandeBROW 2-in-1

Top rated

GrandeBROW 2-in-1

£33.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (1559) 1559 Reviews
Outlet Ruth Langsford Platform Sandal

Outlet

Outlet Ruth Langsford Platform Sandal

£37.80 £79.92 , was, £79.92

+P&P: £4.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Outlet Rieker Embellished Sandal

Outlet

Outlet Rieker Embellished Sandal

£39.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £4.95

Outlet Blowfish Malibu Anuella Open Weave Sandal

Outlet

Outlet Blowfish Malibu Anuella Open Weave Sandal

£35.04 £58.92 , was, £58.92

+P&P: £4.95
Kim & Co Printed Brazil Jersey Blouson Sleeve Tulip Hem Top

Top rated

Kim & Co Printed Brazil Jersey Blouson Sleeve Tulip Hem Top

£39.96

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Outlet Strive Samoa Triple Strap Sandal

Outlet

Outlet Strive Samoa Triple Strap Sandal

£48.72 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £4.95

Outlet Skechers On-The-Go Joy Slip-Ins Boot

Outlet

Outlet Skechers On-The-Go Joy Slip-Ins Boot

£46.80 £90.00 , was, £90.00

+P&P: £4.95

Outlet Rieker Hi Top Trainer with Cuff

Outlet

Outlet Rieker Hi Top Trainer with Cuff

£45.48 £65.04 , was, £65.04

+P&P: £4.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Outlet Ruth Langsford Stack Platform Sandal

Outlet

Outlet Ruth Langsford Stack Platform Sandal

£35.16 £99.96 , was, £99.96

+P&P: £4.95

Outlet Rieker Leather Zip Trainer

Outlet

Outlet Rieker Leather Zip Trainer

£27.00 £72.54 , was, £72.54

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Outlet Moda In Pelle Pepper Wedge Leather Sandal

Outlet

Outlet Moda In Pelle Pepper Wedge Leather Sandal

£30.60 £94.92 , was, £94.92

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Outlet Rieker Chelsea Boot

Outlet

Outlet Rieker Chelsea Boot

£42.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £4.95
Panda London Bamboo Bath Rug

Top rated

Panda London Bamboo Bath Rug

£31.80

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (23) 23 Reviews
Outlet Adesso Tamar Leather Chelsea Boot

Outlet

Outlet Adesso Tamar Leather Chelsea Boot

£48.72 £84.96 , was, £84.96

+P&P: £4.95

Outlet Rieker Woven Wedge Sandal

Outlet

Outlet Rieker Woven Wedge Sandal

£35.04 £61.92 , was, £61.92

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Outlet Moda in Pelle Rakeb Leather Wedge Sandal

Outlet

Outlet Moda in Pelle Rakeb Leather Wedge Sandal

£33.00 £108.96 , was, £108.96

+P&P: £4.95
Outlet Adesso Harper Leather Sandal

Outlet

Outlet Adesso Harper Leather Sandal

£45.84 £70.50 , was, £70.50

+P&P: £4.95

  • 1
  • 2
  • 3

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences