Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
  • Beauty Gifts of The Season
  • Top 10 Christmas Picks
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • GATINEAU
  • ELEMIS
  • Nakery Beauty
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

Pink - Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Special prices
  • Top rated
  • Pink

Category

  • Nailcare (17)
  • Skincare (57)
  • Tools & Accessories (27)
  • Make-Up (48)
  • Bath & Body (40)
  • Fragrance (31)
  • Men's Grooming (1)
  • Haircare (21)
  • Suncare & Tanning (2)
  • Health & Fitness (12)

  • Special prices
  • Top rated
  • Easy Pay instalments (143)
  • New arrivals (45)
  • No P&P (30)
  • Clearance (101)
  • Outlet (4)

  • Pink
  • White (405)
  • Blue (172)
  • Black (138)
  • Gray (96)
  • Yellow (125)
  • Red (109)
  • Green (151)
  • Brown (219)
  • Purple (104)

  • OPI (1)
  • Gatineau (26)
  • ELEMIS (9)
  • StylPro (1)
  • Nails Inc (11)
  • Laura Geller (15)
  • Dyson (5)
  • SBC (12)
  • Sunday Riley (1)
  • Liz Earle (11)

  • Nailcare Sets (4)
  • Skincare Sets (16)
  • Skincare Tools (7)
  • Nail Polish (8)
  • Cleansers & Toners (6)
  • Lip Care (4)
  • Moisturisers (6)
  • Lip Glosses (6)
  • Styling Tools (4)
  • Body & Skincare Sets (19)

  • £25 - £50 (136)
  • £100 - £200 (9)
  • £10 - £25 (38)
  • £50 - £100 (48)
  • £200 - £500 (5)
  • £500 - £1000 (1)
  • £0 - £10 (1)

  • Ageing Skin (11)
  • All Skin Types (22)
  • Dull & Tired Skin (5)
  • Sensitive Skin (7)
  • Dry Skin (4)
  • Uneven Skin Tone (1)

  • Day cream (2)
  • All purpose (4)
  • Night cream (1)

  • Lips (22)
  • Face (26)
  • Eyes (5)

  • Fresh (2)
  • Floral (23)
  • Citrus (2)
  • Oriental/Spicy (1)
  • Fruit (4)
  • Sweet (2)
  • Woody (1)
  • Food/Spice (1)

  • Her (1)

  • All hair types (3)
  • Dry (1)

  • 50ML (4)
  • 100ML (3)
  • One size (1)

  • Liquid (1)
Done
97 - 192 of 238
|
Page 2 of 3
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Special prices
  • Top rated
  • Pink
Estee Lauder Sensuous EDP 50ml

Top rated

Estee Lauder Sensuous EDP 50ml

£60.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (223) 223 Reviews
SBC Hydra-Collagen Body Wash 1 Litre

Top rated

SBC Hydra-Collagen Body Wash 1 Litre

£27.96

£2.80/100 ml

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (92) 92 Reviews
Estee Lauder Beautiful EDP 30ml

Top rated

Estee Lauder Beautiful EDP 30ml

£49.92

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (648) 648 Reviews
Molton Brown 3 Piece Body Wash Collection with 10 Piece Travel Kit

Top rated

Molton Brown 3 Piece Body Wash Collection with 10 Piece Travel Kit

£120.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (37) 37 Reviews

Laura Mercier Caviar Creme Lipstick & Liner Set

Special price

Laura Mercier Caviar Creme Lipstick & Liner Set

£39.00 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Philip Kingsley 3 Piece Coconut Breeze Collection

Top rated

Philip Kingsley 3 Piece Coconut Breeze Collection

£100.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Philip Kingsley Elasti-Styler 100ml Duo

Top rated

Philip Kingsley Elasti-Styler 100ml Duo

£42.60

£213.00/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (121) 121 Reviews
GATINEAU Golden Glow Body Bronzing Collection with Mitt

Special price

GATINEAU Golden Glow Body Bronzing Collection with Mitt

£45.00 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Sea Magik Supersize Pink Salt Shampoo 400g Duo

No P&P

Sea Magik Supersize Pink Salt Shampoo 400g Duo

£39.96

£49.94/1 Kg

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (16) 16 Reviews
Philip Kingsley Elasticizer Booster 150ml

Top rated

Philip Kingsley Elasticizer Booster 150ml

£28.80

£192.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence Day & Night Duo

New arrivals

GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence Day & Night Duo

£46.96 £62.00 , was, £62.00

+P&P: £3.95
Skingredients Serum Squad

New arrivals

Skingredients Serum Squad

£75.00 £89.96 , was, £89.96

+P&P: £3.95
GATINEAU Collagene Expert Plump & Revive Eye Cream 15ml Duo

New arrivals

GATINEAU Collagene Expert Plump & Revive Eye Cream 15ml Duo

£49.00 £58.00 , was, £58.00

+P&P: £3.95
SkinSense 4 Piece Advanced Skincare Collection

Special price

SkinSense 4 Piece Advanced Skincare Collection

£49.92 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 3 instalments

Nakery Beauty SkinRepair Body Butter Duo & Lip Treatment

Special price

Nakery Beauty SkinRepair Body Butter Duo & Lip Treatment

£39.96 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

ELEMIS 2 Piece Pro-Collagen Rose Hydration Heros Set

Special price

ELEMIS 2 Piece Pro-Collagen Rose Hydration Heros Set

£73.92 £105.00 , was, £105.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
SBC Collagen Serum Duo 30ml

Top rated

SBC Collagen Serum Duo 30ml

£45.00

£75.00/100 ml

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (26) 26 Reviews
GATINEAU Collagene Expert Plumping Revival Mask 75ml Duo

Top rated

GATINEAU Collagene Expert Plumping Revival Mask 75ml Duo

£63.90

£426.00/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (40) 40 Reviews
ELEMIS Superfood Midnight Facial Home & Away

Top rated

ELEMIS Superfood Midnight Facial Home & Away

£42.96

£660.92/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (17) 17 Reviews
Nakery Beauty Collagen Defense + 25% Vitamin C Complex Serum 50ml

Top rated

Nakery Beauty Collagen Defense + 25% Vitamin C Complex Serum 50ml

£37.92

£758.40/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (17) 17 Reviews
Shark DePuffi Contrast Therapy Sculpting Tool

Top rated

Shark DePuffi Contrast Therapy Sculpting Tool

£109.92 £180.00 , was, £180.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (70) 70 Reviews

Pay in 4 instalments

GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence 120ml

Top rated

GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence 120ml

£47.04

£392.00/1 L

+P&P: £1.95
4.9 of 5 Stars  (231) 231 Reviews
GATINEAU Cleanse and Tone 3 Piece Collection

Top rated

GATINEAU Cleanse and Tone 3 Piece Collection

£57.96 £82.98 , was, £82.98

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (80) 80 Reviews
Dr Bouhon Bundle The SOS Day & Night Deal

Special price

Dr Bouhon Bundle The SOS Day & Night Deal

£43.00 £55.00 , was, £55.00

+P&P: £3.95
Australian Bodycare B12 Micellar Water 250ml Duo

Special price

Australian Bodycare B12 Micellar Water 250ml Duo

£27.00 £33.00 , was, £33.00

£54.00/1 L

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Liz Earle 4 Piece Day To Night Glowing Skin Collection

Top rated

Liz Earle 4 Piece Day To Night Glowing Skin Collection

£60.00 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (842) 842 Reviews
Doll 10 Mushroom Skin Prep Duo

Special price

Doll 10 Mushroom Skin Prep Duo

£32.88 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95
LaCabine Overnight Retinol Renewal 2 Piece Treatment Collection

Special price

LaCabine Overnight Retinol Renewal 2 Piece Treatment Collection

£37.92 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
StriVectin 2 Piece Peptide Plump Set

Special price

StriVectin 2 Piece Peptide Plump Set

£67.90 £87.00 , was, £87.00

+P&P: £3.95
Ruby Hammer Coral 3 Piece Collection

New arrivals

Ruby Hammer Coral 3 Piece Collection

£45.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Bellamianta SPF Face Base primer & SPF Lip Oil

Special price

Bellamianta SPF Face Base primer & SPF Lip Oil

£24.00 £33.00 , was, £33.00

+P&P: £2.95

SkinSense Ceramide24 Luxe Collection

Special price

SkinSense Ceramide24 Luxe Collection

£42.96 £72.00 , was, £72.00

+P&P: £3.95
My Hair Doctor 100% Silk Scrunchies 6 Pack x 2

New arrivals

My Hair Doctor 100% Silk Scrunchies 6 Pack x 2

£39.00 £50.00 , was, £50.00

+P&P: £3.95

Shay & Blue Hero Scents 8 Piece Discovery & Be Real Scent Booster

New arrivals

Shay & Blue Hero Scents 8 Piece Discovery & Be Real Scent Booster

£59.88 £84.00 , was, £84.00

+P&P: £2.95
GATINEAU Nourishing Hand Wash and Balm 250ml Duo

New arrivals

GATINEAU Nourishing Hand Wash and Balm 250ml Duo

£30.96 £39.96 , was, £39.96

+P&P: £3.95

Sonisk Pulse Sonic Toothbrush Travel Set

Top rated

Sonisk Pulse Sonic Toothbrush Travel Set

£24.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Waschies 8 Piece Face & Body Cleansing Collection

Special price

Waschies 8 Piece Face & Body Cleansing Collection

£22.92 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (33) 33 Reviews
Ordo Set of 4 Sonic+ Brush Heads

Top rated

Ordo Set of 4 Sonic+ Brush Heads

£18.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (83) 83 Reviews
M. Asam Magic Finish Satin Eye Shadow Mirrored Collection

Top rated

M. Asam Magic Finish Satin Eye Shadow Mirrored Collection

£15.96

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (47) 47 Reviews
bareMinerals Dewy Lip Gloss Balm Duo

Special price

bareMinerals Dewy Lip Gloss Balm Duo

£36.00 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Tili Silicone Facial Cleansing Brush

No P&P

Tili Silicone Facial Cleansing Brush

£24.96

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (97) 97 Reviews

Doll 10 3 Piece Peptide Plump Collection

Special price

Doll 10 3 Piece Peptide Plump Collection

£43.95 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

SBC Set of 3 Skin Shammys

Top rated

SBC Set of 3 Skin Shammys

£13.02

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (80) 80 Reviews
Tili Mini Organiser Flat Lay Bag

Top rated

Tili Mini Organiser Flat Lay Bag

£15.96

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (20) 20 Reviews
American Tourister Urban Groove Pop Washbag

Special price

American Tourister Urban Groove Pop Washbag

£18.00 £21.96 , was, £21.96

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Tili Medium Velvet Vanity Case

Top rated

Tili Medium Velvet Vanity Case

£33.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Gale Hayman Limited Edition Lip Lift Duo 3.4g & Pink Leopard Print Scarf

Top rated

Gale Hayman Limited Edition Lip Lift Duo 3.4g & Pink Leopard Print Scarf

£42.00 £51.00 , was, £51.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
The Naked Pharmacy Ashwadisiac for Women 120 Capsules 4 Month Supply

Special price

The Naked Pharmacy Ashwadisiac for Women 120 Capsules 4 Month Supply

£49.92 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £3.95
SBC Collagen Gel 500ml

Top rated

SBC Collagen Gel 500ml

£24.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (179) 179 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc 3 Piece Polish Essentials Collection

Top rated

Nails Inc 3 Piece Polish Essentials Collection

£30.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (25) 25 Reviews
Floral Street Wild Vanilla Orchid Eau De Parfum

Top rated

Floral Street Wild Vanilla Orchid Eau De Parfum

£66.00 - £96.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (168) 168 Reviews

Floral Street Wonderland Peony Eau De Parfum

Top rated

Floral Street Wonderland Peony Eau De Parfum

£66.00 - £96.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (174) 174 Reviews

Doll 10 Your Skin But Younger 4 Piece Peptide Foundation Collection

Special price

Doll 10 Your Skin But Younger 4 Piece Peptide Foundation Collection

£43.92 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £3.95
3.9 of 5 Stars  (61) 61 Reviews
Floral Street Electric Rhubarb Eau De Parfum 50ml & 10ml 2 Piece Set

Top rated

Floral Street Electric Rhubarb Eau De Parfum 50ml & 10ml 2 Piece Set

£75.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (108) 108 Reviews
bareMinerals Nourishing Lip Oil Duo

Special price

bareMinerals Nourishing Lip Oil Duo

£27.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95

Bobbi Brown Crushed Oil-Infused Gloss

Top rated

Bobbi Brown Crushed Oil-Infused Gloss

£27.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (50) 50 Reviews

SBC Lotus Flower Intimate Moisturiser Duo

Top rated

SBC Lotus Flower Intimate Moisturiser Duo

£30.00

£150.00/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Shark CryoGlow LED Mask with Dust Bag

Top rated

Shark CryoGlow LED Mask with Dust Bag

£299.95

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (621) 621 Reviews

ARU Sonic Toothbrush with Additional Heads & Mirror Mount

Top rated

ARU Sonic Toothbrush with Additional Heads & Mirror Mount

£99.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (40) 40 Reviews

Floral Street Neon Rose Eau De Parfum

Top rated

Floral Street Neon Rose Eau De Parfum

£66.00 - £96.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (46) 46 Reviews

Zooki Vitamin C 3 Month Supply

Top rated

Zooki Vitamin C 3 Month Supply

£99.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (1080) 1080 Reviews
Floral Street Sunflower Pop 10ml & 5 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Sunflower Pop 10ml & 5 Piece Discovery Set

£42.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (165) 165 Reviews
Spa-Rific Nano Etched Hardened Glass 2 Piece Foot File

Top rated

Spa-Rific Nano Etched Hardened Glass 2 Piece Foot File

£39.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
M. Asam Magic Finish 4 Piece Collection

Special price

M. Asam Magic Finish 4 Piece Collection

£35.00 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler with Diffuser

No P&P

Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler with Diffuser

£579.95

+P&P: £0.00
4.6 of 5 Stars  (133) 133 Reviews
Zooki Vitamin D 4 Week Supply

Top rated

Zooki Vitamin D 4 Week Supply

£39.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (497) 497 Reviews
SKINN Lip Scrub and Lip Tint Duo

Top rated

SKINN Lip Scrub and Lip Tint Duo

£36.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
Floral Street Vanilla Orchid Eau De Parfum 50ml & 10ml 2 Piece Set

Top rated

Floral Street Vanilla Orchid Eau De Parfum 50ml & 10ml 2 Piece Set

£75.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (25) 25 Reviews
Floral Street Neon Rose Eau De Parfum 50ml & 10ml 2 Piece Set

Top rated

Floral Street Neon Rose Eau De Parfum 50ml & 10ml 2 Piece Set

£75.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (51) 51 Reviews
Floral Street Wild Vanilla Orchid 10ml & 5 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Wild Vanilla Orchid 10ml & 5 Piece Discovery Set

£42.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (170) 170 Reviews
Bobbi Brown Lip Pencil

Top rated

Bobbi Brown Lip Pencil

£27.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (34) 34 Reviews

Zooki Vitamin C 1 Month Supply & Turmeric 2 Week Supply

Top rated

Zooki Vitamin C 1 Month Supply & Turmeric 2 Week Supply

£60.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (1083) 1083 Reviews

Zooki Vitamin D 2 Week Supply

Top rated

Zooki Vitamin D 2 Week Supply

£21.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (497) 497 Reviews
Silk Addict 100% Mulberry Silk Eyemask

Special price

Silk Addict 100% Mulberry Silk Eyemask

£39.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Tili Standing Makeup Case with Brushes

Top rated

Tili Standing Makeup Case with Brushes

£27.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

SKINN Eau de Parfum 50ml Duo Collection

Special price

SKINN Eau de Parfum 50ml Duo Collection

£54.96 £65.00 , was, £65.00

£549.60/1 L

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Nakery Beauty Pure Refresh Intimate Cleanser 200ml

Top rated

Nakery Beauty Pure Refresh Intimate Cleanser 200ml

£27.00

£135.00/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (107) 107 Reviews
Nakery Beauty Pure Refresh Intimate Moisturiser 150ml

Top rated

Nakery Beauty Pure Refresh Intimate Moisturiser 150ml

£27.00

£180.00/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (107) 107 Reviews
SKINN Magical Eye Look

Special price

SKINN Magical Eye Look

£38.00 £43.80 , was, £43.80

+P&P: £3.95
Ordo Sonic Lite Toothbrush with 3 Additional Heads & Water Flosser

Top rated

Ordo Sonic Lite Toothbrush with 3 Additional Heads & Water Flosser

£54.96 £84.00 , was, £84.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (63) 63 Reviews

Gale Hayman 3 Piece Lip Lift Collection

Special price

Gale Hayman 3 Piece Lip Lift Collection

£37.98 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
Silk Addict 100% Mulberry Silk Gift Set

Special price

Silk Addict 100% Mulberry Silk Gift Set

£79.92 £90.00 , was, £90.00

+P&P: £3.95

Doctor Seaweed Menopause+ 30 Day Supply with Ocean Mist Candle

Special price

Doctor Seaweed Menopause+ 30 Day Supply with Ocean Mist Candle

£19.92 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £3.95
Doll 10 In the Mood Adaptive Lip Colour Trio

Special price

Doll 10 In the Mood Adaptive Lip Colour Trio

£30.96 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £2.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

Special price

Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

£43.80 £57.96 , was, £57.96

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

bareMinerals Mineralist Dewy Lip Set

Special price

bareMinerals Mineralist Dewy Lip Set

£26.40 £28.80 , was, £28.80

+P&P: £2.95

Floral Street Electric Rhubarb Eau de Parfum

Top rated

Floral Street Electric Rhubarb Eau de Parfum

£66.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (107) 107 Reviews
Floral Street London Poppy 10ml & 8 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street London Poppy 10ml & 8 Piece Discovery Set

£45.00

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (43) 43 Reviews
bareMinerals On The Glow 3 Piece Collection

Special price

bareMinerals On The Glow 3 Piece Collection

£39.96 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £3.95
3.1 of 5 Stars  (45) 45 Reviews

Floral Street Arizona Bloom 10ml & 8 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Arizona Bloom 10ml & 8 Piece Discovery Set

£45.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (314) 314 Reviews
Ordo Complete Oral Care Kit

Top rated

Ordo Complete Oral Care Kit

£28.92

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (17) 17 Reviews
bareMinerals GenNude Cheek & Lip Stick & Brush

Special price

bareMinerals GenNude Cheek & Lip Stick & Brush

£30.00 £33.00 , was, £33.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Nakery Beauty Pure Refresh Soothing Moisture Wipes 1 x 30 Piece

Top rated

Nakery Beauty Pure Refresh Soothing Moisture Wipes 1 x 30 Piece

£16.92

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (80) 80 Reviews
Nakery Beauty Pure Refresh Soothing Moisture Wipes 3 x 30 Piece

Top rated

Nakery Beauty Pure Refresh Soothing Moisture Wipes 3 x 30 Piece

£25.92 £50.00 , was, £50.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (82) 82 Reviews
Bellamianta Summer Infused Tanning Collection

Special price

Bellamianta Summer Infused Tanning Collection

£36.00 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

LONDONTOWN Prep & Glow 4 Piece Set

Special price

LONDONTOWN Prep & Glow 4 Piece Set

£24.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
  • 1
  • 2
  • 3

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences