Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas
Menu
Watch
My Account
My Account Sign in
My Account Welcome
Basket
See More
Special price
Pieces Scrunchie and Washbag Set
£8.00 £15.00 , was, £15.00
My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up
£24.96 £34.92 , was, £34.92
Shark FlexStyle 5-in-1 Marilyn Monroe Centenary Limited Edition
£249.96 £299.95 , was, £299.95
Pay in 4 instalments
UKLASH Original Lash Duo or Brow Duo
£55.92 £72.00 , was, £72.00
New arrivals
Philip Kingsley Baked Pistachio & Vanilla Elasticizer 500ml
£45.80 £80.00 , was, £80.00
£91.60/1 L
My Hair Doctor Typhoon Dryer & Heroes Kit
£147.96 £200.00 , was, £200.00
Top rated
Shark SilkiPro Straight Wet-to-Dry Hair Straightener & Dryer
£179.96 £249.96 , was, £249.96
No P&P
Dyson Airwrap i.d. Multi Styler & Dryer Ceramic Apricot
£369.95 £479.96 , was, £479.96
Pay in 5 instalments
Michael Van Clarke The Heavenly Body Dry Texturizing Spray 250ml
£15.00 £21.00 , was, £21.00
£60.00/1 L
Philip Kingsley Density Thickening Spray 120ml Duo
£39.00 £47.40 , was, £47.40
£162.50/1 L
Michael Van Clarke Magic Oil 50ml
£21.00 £27.60 , was, £27.60
£420.00/1 L
Tweak'd by Nature Supersize Hair Volumizing Scrub 16oz
£37.80 £90.00 , was, £90.00
£83.26/1 Kg
Pay in 3 instalments
HairMax Actonis Dual-Action Hair Growth LaserComb
£179.88 £300.00 , was, £300.00
Hairfix Scalp & Volume Collection
£33.60 £65.00 , was, £65.00
Philip Kingsley Density Starter Collection
£57.00 £78.00 , was, £78.00
Michael Van Clarke Silver Blonde Shampoo 250ml Duo
£33.00 £37.80 , was, £37.80
£66.00/1 L
Percy & Reed Wonder Balm 75ml Duo
£27.96 £39.48 , was, £39.48
£186.40/1 L
L'Occitane Repairing Hair and Eco Refill
£37.96 £42.00 , was, £42.00
Tweak'd by Nature AlcheMYST Mist 12oz. Duo
£54.00 £150.00 , was, £150.00
£76.06/1 L
SBC Hydra-Collagen & Caffiene Hair Trio
£39.96 £45.00 , was, £45.00
SBC Shampoo Wardrobe
£36.96 £45.00 , was, £45.00
Percy & Reed Strengthening & Styling 4 Piece Collection
£49.80 £72.60 , was, £72.60
Dyson Supersonic Nural Hair Dryer Ceramic Apricot
£299.96 £349.96 , was, £349.96
Philip Kingsley Bond Builder Rescue Duo
£33.95 £45.00 , was, £45.00
£169.75/1 L
SBC Hydra-Collagen & Coffee Hair & Body Collection
£33.00 £38.00 , was, £38.00
Tweak'd by Nature AccliBOOST'R 7-Second Climate Adapter 16oz
£30.60 £45.00 , was, £45.00
£64.69/1 L
Percy & Reed Smooth & Shine Duo
£34.98 £60.00 , was, £60.00
My Hair Doctor Keraplex Molecular Repair 150ml Duo
£36.96 £52.00 , was, £52.00
£123.20/1 L
UKHAIR Travel Essentials Collection
£39.60 £45.00 , was, £45.00
Philip Kingsley Prep & Protect Travel Trio
£25.80 £33.00 , was, £33.00
SACHAJUAN Ocean Mist Volume Set
£51.00 £63.96 , was, £63.96
Philip Kingsley Density Scalp Drops Trio
£121.20 £156.00 , was, £156.00
£475.30/1 L
Philip Kingsley Swimcap 100ml & Daily Damage Defence 200ml
£36.96 £48.00 , was, £48.00
£114.90 £147.00 , was, £147.00
Aveda Miraculous Oil 50ml Duo
£49.98 £60.00 , was, £60.00
£499.80/1 L
Butler & Wilson Long Crystal Bow Hairclip
£36.95 £46.00 , was, £46.00
Umberto Giannini Scalp Care Trio
£19.80 £24.00 , was, £24.00
Aveda Give Me Volume Duo
£29.88 £42.96 , was, £42.96
Umberto Giannini Curl Styling Trio
My Hair Doctor Daily Scalp 2 Piece Collection
£30.00 £42.00 , was, £42.00
My Hair Doctor Volumise 5 Piece Collection
£54.96 £75.00 , was, £75.00
Clearance
TruHair Color & Lift Applicator Brush
£7.50 £13.50 , was, £13.50
Noma Sana Silk Tress Hair Straightener
£129.96 £168.00 , was, £168.00
My Hair Doctor Keraplex Travel Treatment, Mask & Oil Collection
£19.92 £33.00 , was, £33.00
SACHAJUAN Light & Flexible home and away
£26.16 £34.92 , was, £34.92
Outlet
Outlet Shark FlexStyle 3-in-1 Air Styler & Hair Dryer
£179.96 £270.00 , was, £270.00
Hair Gain Dry Shampoo & Comb
£13.80 £24.96 , was, £24.96
Aveda Shampowder & Thickening Tonic Duo
£22.98 £48.00 , was, £48.00
Cover FX High Performance Setting Spray
£12.60 £24.96 , was, £24.96
£105.00/1 L
The Beauty Spy Moremo Miracle 100 200ml
£13.20 £31.00 , was, £31.00
My Hair Doctor Colour Protection Ultimate Home & Away Collection
£42.00 £83.40 , was, £83.40
Zen Ten Set of 2 Heatless Hair Curlers
£6.99 £16.50 , was, £16.50
mdlondon BRUSH Radial 3 Small Hair Brush
£12.72 £15.96 , was, £15.96
Outlet Simply Beauty Cordless Compact Straightener
£26.28 £72.00 , was, £72.00
Butler & Wilson 3 Butterfly Hairclip
£31.00 £45.00 , was, £45.00
Outlet Shark Glam Ceramic & Air Styling & Drying FrizzFighter
£349.99 £369.96 , was, £369.96