Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Dune
  • White Stuff
  • Monsoon
  • Molton Brown
  • Liz Earle
New This Month
  • Ninja CRISPi DualZone Glass Air Fryer
  • The Cozee Home Throw in New Ombre Shades
  • New Brand: Oh So Floral
Exclusive Brands
  • Explore All
  • Discover New Arrivals
Beauty Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Beauty
Fashion Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Fashion
Shoes & Handbags Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Accessories
Jewellery Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Jewellery
Home & Kitchen Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Home & Kitchen
Garden & Leisure Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Garden
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • Liz Earle
  • Laura Geller
  • Skingredients
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • September Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jumpsuits
  • Jeans
  • Occasionwear
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Transitional Fashion
  • Animal Prints
  • Pretty Blouses
  • Autumnal Tones
  • Seasonal Stripes
  • Polka Dots
  • Dresses with Pockets
Collections
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Sunglasses
  • Scarves
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Woven Flats
  • Boho Clogs
  • Neutral Tones
  • Smart Shoes
  • Animal Print
  • Textured Accessories
Collections
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Head-to-Toe Styling
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

Special prices - Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Special prices
  • Black
  • Brown
  • Red

Category

  • Skincare (70)
  • Haircare (22)
  • Make-Up (52)
  • Fragrance (14)
  • Bath & Body (37)
  • Nailcare (16)
  • Men's Grooming (2)
  • Suncare & Tanning (6)
  • Tools & Accessories (13)
  • Health & Fitness (12)

  • Special prices
  • Easy Pay instalments (274)
  • Top rated (165)
  • New arrivals (88)
  • No P&P (41)
  • Clearance (132)
  • Outlet (9)

  • Black
  • Brown
  • Red
  • White (225)
  • Blue (90)
  • Gray (66)
  • Green (81)
  • Pink (135)
  • Yellow (68)
  • Orange (40)

  • Gatineau (22)
  • Philip Kingsley (2)
  • Tarte (3)
  • L'Occitane (6)
  • Molton Brown (8)
  • Nails Inc (8)
  • Australian Bodycare (2)
  • ELEMIS (2)
  • Liz Earle (4)
  • Shay & Blue (5)

  • Skincare Sets (30)
  • Haircare Sets (6)
  • Make-Up Sets (20)
  • Body & Skincare Sets (22)
  • Fragrance Sets (13)
  • Bath & Body Sets (18)
  • Nail Polish (7)
  • Men's Bath & Body (2)
  • Nailcare Sets (8)
  • Advent Calendars (1)

  • £50 - £100 (43)
  • £25 - £50 (141)
  • £10 - £25 (25)
  • £100 - £200 (2)
  • £200 - £500 (9)
  • £0 - £10 (2)
  • £500 - £1000 (1)

  • Ageing Skin (19)
  • All Skin Types (20)
  • Sensitive Skin (1)
  • Dry Skin (5)
  • Dull & Tired Skin (2)
  • Acne & Breakouts (1)

  • Night cream (2)
  • All purpose (8)
  • Day cream (2)

  • Face (28)
  • Lips (13)
  • Eyes (16)

  • 30 (1)

  • Floral (5)
  • Fresh (2)
  • Fruit (2)
  • Woody (3)
  • Citrus (1)
  • Oriental/Spicy (1)
  • Food/Spice (1)
  • Sweet (2)

  • Him (1)

  • All hair types (1)

  • One size (1)

  • Liquid (1)
Done
97 - 192 of 223
|
Page 2 of 3
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Special prices
  • Black
  • Brown
  • Red
Ciroa Shimmer Shower Gel 350ml Trio

Special price

Ciroa Shimmer Shower Gel 350ml Trio

£18.00 £24.00 , was, £24.00

+P&P: £2.95

Pay in 5 instalments

Pai Ultimate Summer Glow 3 Piece Kit

Special price

Pai Ultimate Summer Glow 3 Piece Kit

£52.98 £105.00 , was, £105.00

+P&P: £3.95
Michael Van Clarke The Heavenly Body Dry Texturizing Spray 250ml

Special price

Michael Van Clarke The Heavenly Body Dry Texturizing Spray 250ml

£15.00 £21.00 , was, £21.00

£60.00/1 L

+P&P: £2.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Dyson Airwrap i.d. Multi Styler & Dryer Ceramic Apricot

No P&P

Dyson Airwrap i.d. Multi Styler & Dryer Ceramic Apricot

£369.96 £479.96 , was, £479.96

+P&P: £0.00
3.8 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 4 instalments

Margaret Dabbs London PURE Foot Scrub and Oil

Special price

Margaret Dabbs London PURE Foot Scrub and Oil

£30.00 £49.92 , was, £49.92

+P&P: £3.95
Dyson Supersonic r Hair Dryer Straight+Wavy
Top Offer

No P&P

Dyson Supersonic r Hair Dryer Straight+Wavy

£349.96 £399.96 , was, £399.96

+P&P: £0.00
4.6 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 4 instalments

Shay & Blue Hero Scents 8 Piece Discovery & Be Real Scent Booster

New arrivals

Shay & Blue Hero Scents 8 Piece Discovery & Be Real Scent Booster

£59.88 £84.00 , was, £84.00

+P&P: £2.95
Sunday Riley 4 Piece The C Suite Gift Set

New arrivals

Sunday Riley 4 Piece The C Suite Gift Set

£45.95 £55.92 , was, £55.92

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Australian Bodycare Body Oil Trio

New arrivals

Australian Bodycare Body Oil Trio

£33.96 £39.00 , was, £39.00

£75.47/1 L

+P&P: £3.95
Oskia Ultimate 5 Piece Holiday Heroes Collection

New arrivals

Oskia Ultimate 5 Piece Holiday Heroes Collection

£214.92 £305.00 , was, £305.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (148) 148 Reviews
Sunday Riley Double Shot Auto Correct Gift Set

New arrivals

Sunday Riley Double Shot Auto Correct Gift Set

£55.95 £72.00 , was, £72.00

£186.50/1 L

+P&P: £2.95

Pay in 5 instalments

GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence Day & Night Duo

New arrivals

GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence Day & Night Duo

£46.96 £62.00 , was, £62.00

+P&P: £3.95
My Hair Doctor 100% Silk Scrunchies 6 Pack x 2

New arrivals

My Hair Doctor 100% Silk Scrunchies 6 Pack x 2

£39.00 £50.00 , was, £50.00

+P&P: £3.95

M. Asam Vinolift Eye & Skin Tightening Cream Leopard Print Gift Collection

New arrivals

M. Asam Vinolift Eye & Skin Tightening Cream Leopard Print Gift Collection

£39.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
SkinSense Advanced Day & Night Cream Gift Set

New arrivals

SkinSense Advanced Day & Night Cream Gift Set

£37.92 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95
SkinSense Advanced Beauty Book

New arrivals

SkinSense Advanced Beauty Book

£36.00 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95
Sunday Riley 4 Piece Hydration Station Gift Set

New arrivals

Sunday Riley 4 Piece Hydration Station Gift Set

£45.95 £55.92 , was, £55.92

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Turbie Twist Set of 3 100% Cotton Safari Hair Towels

Special price

Turbie Twist Set of 3 100% Cotton Safari Hair Towels

£24.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

UKLASH Original Lash Duo or Brow Duo

Special price

UKLASH Original Lash Duo or Brow Duo

£55.92 £72.00 , was, £72.00

+P&P: £2.95
3.4 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Nakery Beauty SkinRepair Body Butter Duo & Lip Treatment

Special price

Nakery Beauty SkinRepair Body Butter Duo & Lip Treatment

£39.96 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

SkinSense 4 Piece Advanced Skincare Collection

Special price

SkinSense 4 Piece Advanced Skincare Collection

£49.92 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (9) 9 Reviews
Pieces Scrunchie and Washbag Set

Special price

Pieces Scrunchie and Washbag Set

£8.00 £15.00 , was, £15.00

+P&P: £2.95

Waschies 8 Piece Face & Body Cleansing Collection

Special price

Waschies 8 Piece Face & Body Cleansing Collection

£22.92 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (33) 33 Reviews
Self Glow by James Read 2 Piece Tan & Hydrate Set

Special price

Self Glow by James Read 2 Piece Tan & Hydrate Set

£33.00 £48.00 , was, £48.00

£110.00/1 L

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Pay in 3 instalments

Nakery Beauty LiftTox Triple Powered Serum 100ml

Top rated

Nakery Beauty LiftTox Triple Powered Serum 100ml

£39.00 £55.00 , was, £55.00

£390.00/1 L

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (75) 75 Reviews
Prai 24K Gold Caviar Wrinkle Repair Serum 120ml

Special price

Prai 24K Gold Caviar Wrinkle Repair Serum 120ml

£39.96 £90.00 , was, £90.00

£333.00/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (27) 27 Reviews

Pay in 3 instalments

Doll 10 In the Mood Adaptive Lip Colour Trio

Special price

Doll 10 In the Mood Adaptive Lip Colour Trio

£30.96 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £2.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up

Special price

My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up

£24.96 £34.92 , was, £34.92

+P&P: £2.95

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30 & Face Brush

Special price

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30 & Face Brush

£39.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

Doll 10 Conceal It Duo with Sponge

Special price

Doll 10 Conceal It Duo with Sponge

£36.00 £39.96 , was, £39.96

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Doctor Seaweed Menopause+ 30 Day Supply with Ocean Mist Candle

Special price

Doctor Seaweed Menopause+ 30 Day Supply with Ocean Mist Candle

£19.92 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £3.95
Perfect Formula Glitz 'n' Glam Gel Coat 3 Piece Collection

Special price

Perfect Formula Glitz 'n' Glam Gel Coat 3 Piece Collection

£18.00 £21.00 , was, £21.00

+P&P: £2.95
Huygens 3 Piece Discovery Collection

Special price

Huygens 3 Piece Discovery Collection

£39.96 £85.00 , was, £85.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

Special price

Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

£43.80 £57.96 , was, £57.96

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

AKT The Deodorant Balm & Body Wash Concentrate

Special price

AKT The Deodorant Balm & Body Wash Concentrate

£45.00 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (21) 21 Reviews

Doll 10 3 Piece Peptide Plump Collection

Special price

Doll 10 3 Piece Peptide Plump Collection

£43.95 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 3 instalments

bareMinerals Loose Powder Concealer SPF 20 & Brush

Top rated

bareMinerals Loose Powder Concealer SPF 20 & Brush

£35.40 £37.92 , was, £37.92

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Tweak'd by Nature Supersize Hair Volumizing Scrub 16oz

Special price

Tweak'd by Nature Supersize Hair Volumizing Scrub 16oz

£37.80 £90.00 , was, £90.00

£83.26/1 Kg

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 3 instalments

SkinSense Collagen Body Butter 200ml Trio

Special price

SkinSense Collagen Body Butter 200ml Trio

£37.92 £65.00 , was, £65.00

£63.20/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Ciroa Shimmer Body Oil 100ml Trio

Special price

Ciroa Shimmer Body Oil 100ml Trio

£15.00 £24.00 , was, £24.00

£50.00/1 L

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
SkinSense Metabolism Support Gummies 3x 60pcs 3 Month Supply

Special price

SkinSense Metabolism Support Gummies 3x 60pcs 3 Month Supply

£59.88 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £3.95
2.9 of 5 Stars  (22) 22 Reviews

Pay in 3 instalments

bareMinerals 4 Piece Mineralist Eyeliner Set

Special price

bareMinerals 4 Piece Mineralist Eyeliner Set

£39.00 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
Prai Supersize Platinum Firm & Lift Creme 118ml

Special price

Prai Supersize Platinum Firm & Lift Creme 118ml

£39.96 £55.00 , was, £55.00

£338.64/1 L

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Nakery Beauty Lift-Tox Firming 2 Piece Collection

Special price

Nakery Beauty Lift-Tox Firming 2 Piece Collection

£49.95 £156.00 , was, £156.00

+P&P: £3.95
2.7 of 5 Stars  (49) 49 Reviews
Self Glow by James Read Golden Days Milky Glow Toner 80ml

No P&P

Self Glow by James Read Golden Days Milky Glow Toner 80ml

£29.94 £39.00 , was, £39.00

£374.26/1 L

+P&P: £0.00
4.0 of 5 Stars  (46) 46 Reviews
GrandeDRAMA Intense Thickening Mascara with Castor Oil 9g

Special price

GrandeDRAMA Intense Thickening Mascara with Castor Oil 9g

£16.92 £18.96 , was, £18.96

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (336) 336 Reviews
Laura Mercier Caviar Cravings Eye Essentials

Special price

Laura Mercier Caviar Cravings Eye Essentials

£29.88 £34.92 , was, £34.92

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Dyson Supersonic Nural Hair Dryer Red Velvet Straight+Wavy

No P&P

Dyson Supersonic Nural Hair Dryer Red Velvet Straight+Wavy

£329.95 £349.96 , was, £349.96

+P&P: £0.00
4.1 of 5 Stars  (29) 29 Reviews

Pay in 5 instalments

Huygens Lifting & Firming Resveratrol Serum & Cream

Special price

Huygens Lifting & Firming Resveratrol Serum & Cream

£54.00 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
M. Asam Magic Finish 4 Piece Collection

Special price

M. Asam Magic Finish 4 Piece Collection

£35.00 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Bellalicious Detachable Handheld Mirror

Special price

Bellalicious Detachable Handheld Mirror

£24.96 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Doll 10 Your Skin But Younger 4 Piece Peptide Foundation Collection

Special price

Doll 10 Your Skin But Younger 4 Piece Peptide Foundation Collection

£43.92 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £3.95
3.9 of 5 Stars  (61) 61 Reviews
Kevyn Aucoin Precision Eye Definer Duo

Special price

Kevyn Aucoin Precision Eye Definer Duo

£33.00 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

Tweak'd by Nature AccliBOOST'R 7-Second Climate Adapter 16oz

Special price

Tweak'd by Nature AccliBOOST'R 7-Second Climate Adapter 16oz

£30.60 £45.00 , was, £45.00

£64.69/1 L

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

SBC Shampoo Wardrobe

Special price

SBC Shampoo Wardrobe

£36.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Percy & Reed Strengthening & Styling 4 Piece Collection

Special price

Percy & Reed Strengthening & Styling 4 Piece Collection

£49.80 £72.60 , was, £72.60

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (59) 59 Reviews
Prai Ageless Throat & Decolletage Overnight Treatment Duo

Special price

Prai Ageless Throat & Decolletage Overnight Treatment Duo

£48.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
LONDONTOWN Nail Blush Kur Duo

Special price

LONDONTOWN Nail Blush Kur Duo

£15.96 £21.00 , was, £21.00

£665.00/1 L

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
bareMinerals Original Creamy Concealer & Brush

Special price

bareMinerals Original Creamy Concealer & Brush

£34.92 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £2.95

Revitive Medic Circulation Booster

Special price

Revitive Medic Circulation Booster

£279.96 £330.00 , was, £330.00

+P&P: £5.95
4.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 4 instalments

SKINN Divine Elixir Facial Oil 30ml Duo

Special price

SKINN Divine Elixir Facial Oil 30ml Duo

£54.96 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
Scottie Canes Adjustable Vibration Dampening Walking Cane

Special price

Scottie Canes Adjustable Vibration Dampening Walking Cane

£49.92 £78.00 , was, £78.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 4 instalments

Butler & Wilson Long Crystal Bow Hairclip

Special price

Butler & Wilson Long Crystal Bow Hairclip

£36.95 £46.00 , was, £46.00

+P&P: £3.95

bareMinerals Mineralist Dewy Lip Set

Special price

bareMinerals Mineralist Dewy Lip Set

£26.40 £28.80 , was, £28.80

+P&P: £2.95

Hair Gain 3 Month Gummies Set with Bag

Special price

Hair Gain 3 Month Gummies Set with Bag

£69.96 £99.00 , was, £99.00

+P&P: £3.95
3.6 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 4 instalments

Tweak'd by Nature All-Purpose Rescue Cream

Special price

Tweak'd by Nature All-Purpose Rescue Cream

£45.96 £63.60 , was, £63.60

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (28) 28 Reviews

The Naked Pharmacy Ashwadisiac for Women 120 Capsules 4 Month Supply

Special price

The Naked Pharmacy Ashwadisiac for Women 120 Capsules 4 Month Supply

£49.92 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £3.95
Gale Hayman 3 Piece Lip Lift Collection

Special price

Gale Hayman 3 Piece Lip Lift Collection

£37.98 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
SKINN Magical Eye Look

Special price

SKINN Magical Eye Look

£38.00 £43.80 , was, £43.80

+P&P: £3.95
Philip Kingsley Bond Builder Rescue Duo

Top rated

Philip Kingsley Bond Builder Rescue Duo

£33.95 £45.00 , was, £45.00

£169.75/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (7795) 7795 Reviews
bareMinerals Nourishing Lip Oil Duo

Special price

bareMinerals Nourishing Lip Oil Duo

£27.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95

Laura Mercier Translucent Setting Powder

Special price

Laura Mercier Translucent Setting Powder

£33.00 £35.40 , was, £35.40

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Doctor Seaweed Beauty+ Supplements 60 Day Supply

Special price

Doctor Seaweed Beauty+ Supplements 60 Day Supply

£39.96 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £3.95
Studio10 Fresh Focus I-Brighten Palette & Double Ended Define Brush

Special price

Studio10 Fresh Focus I-Brighten Palette & Double Ended Define Brush

£48.00 £52.20 , was, £52.20

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
OPI RapiDry The Quick Appeal Polish Duo

Special price

OPI RapiDry The Quick Appeal Polish Duo

£9.96 £13.80 , was, £13.80

£553.33/1 L

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
M. Asam Retinol Intense Age Correcting Ampoules 54 x 1ml

Special price

M. Asam Retinol Intense Age Correcting Ampoules 54 x 1ml

£43.92 £59.00 , was, £59.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Percy & Reed Smooth & Shine Duo

Special price

Percy & Reed Smooth & Shine Duo

£34.98 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
My Hair Doctor Keraplex Molecular Repair 150ml Duo

Special price

My Hair Doctor Keraplex Molecular Repair 150ml Duo

£36.96 £52.00 , was, £52.00

£123.20/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
LONDONTOWN Prep & Glow 4 Piece Set

Special price

LONDONTOWN Prep & Glow 4 Piece Set

£24.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler Special Edition with Diffuser

No P&P

Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler Special Edition with Diffuser

£529.95 £579.95 , was, £579.95

+P&P: £0.00
4.4 of 5 Stars  (157) 157 Reviews
My Hair Doctor 30 Day Collagen Supply

Special price

My Hair Doctor 30 Day Collagen Supply

£49.92 £70.00 , was, £70.00

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
bareMinerals All Over Face Colour & Brush

Special price

bareMinerals All Over Face Colour & Brush

£35.88 £55.00 , was, £55.00

+P&P: £2.95
Bobbi Brown Hydrating Skincare Duo

Special price

Bobbi Brown Hydrating Skincare Duo

£51.00 £55.95 , was, £55.95

+P&P: £3.95
Algenist Regenerative Peptide Moisturiser & Vitamin C+ Serum

Special price

Algenist Regenerative Peptide Moisturiser & Vitamin C+ Serum

£75.00 £130.00 , was, £130.00

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
OPI Good as Gold Cuticle Serum Duo

Special price

OPI Good as Gold Cuticle Serum Duo

£19.98 £24.60 , was, £24.60

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Cath Kidston Hand Cream And Lip Balm Handbag Bundle

Special price

Cath Kidston Hand Cream And Lip Balm Handbag Bundle

£25.56 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95
Doll10 Genius Skin Bronze & Glow 3 Piece Collection

Special price

Doll10 Genius Skin Bronze & Glow 3 Piece Collection

£43.95 £64.80 , was, £64.80

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

Maysama Pulse40 LED Light Therapy Panel

Special price

Maysama Pulse40 LED Light Therapy Panel

£339.95 £390.00 , was, £390.00

+P&P: £3.95
Carlett Comfort Assist Shopping Trolley with Seat & Accessories

Special price

Carlett Comfort Assist Shopping Trolley with Seat & Accessories

£279.96 £329.00 , was, £329.00

+P&P: £4.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

StriVectin Advanced Face & Neck Treatment 2 Piece Set

Special price

StriVectin Advanced Face & Neck Treatment 2 Piece Set

£69.00 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
3.1 of 5 Stars  (33) 33 Reviews

Pay in 4 instalments

Dr Bouhon Bundle The Super Serum Deal

Special price

Dr Bouhon Bundle The Super Serum Deal

£49.98 £85.00 , was, £85.00

+P&P: £3.95
Studio10 I-Lift Longwear Eye Liner & 6-in-1 Mascara Set

Special price

Studio10 I-Lift Longwear Eye Liner & 6-in-1 Mascara Set

£42.00 £49.95 , was, £49.95

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pai British Summertime Glow SPF Everyday Duo

Special price

Pai British Summertime Glow SPF Everyday Duo

£43.92 £69.00 , was, £69.00

+P&P: £3.95
Grass & Co. EASE CBD Oil 1000mg Duo Pack

No P&P

Grass & Co. EASE CBD Oil 1000mg Duo Pack

£49.92 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £0.00
Dyson Supersonic Nural Hair Dryer Ceramic Apricot

No P&P

Dyson Supersonic Nural Hair Dryer Ceramic Apricot

£299.96 £349.96 , was, £349.96

+P&P: £0.00
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Laura Mercier Secret Camouflage Complexion Perfector & Brush

Special price

Laura Mercier Secret Camouflage Complexion Perfector & Brush

£34.92 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95

  • 1
  • 2
  • 3

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences