Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
  • Beauty Gifts of The Season
  • Top 10 Christmas Picks
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • GATINEAU
  • ELEMIS
  • Nakery Beauty
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Special prices
  • New arrivals
  • Gray
  • Red
  • Purple

Category

  • Skincare (65)
  • Nailcare (25)
  • Bath & Body (32)
  • Men's Grooming (3)
  • Make-Up (25)
  • Fragrance (12)
  • Tools & Accessories (18)
  • Haircare (13)
  • Health & Fitness (7)

  • Special prices
  • New arrivals
  • Easy Pay instalments (159)
  • Top rated (112)
  • No P&P (22)
  • Clearance (65)
  • Outlet (10)

  • Gray
  • Red
  • Purple
  • White (270)
  • Blue (108)
  • Black (103)
  • Pink (161)
  • Yellow (75)
  • Brown (173)
  • Green (99)

  • Gatineau (21)
  • OPI (7)
  • Tili (4)
  • Laura Geller (6)
  • Molton Brown (7)
  • Nails Inc (13)
  • L'Occitane (6)
  • Neom (3)
  • ELEMIS (5)
  • Floral Street (2)

  • Skincare Sets (20)
  • Nailcare Sets (10)
  • Body & Skincare Sets (24)
  • Men's Bath & Body (2)
  • Make-Up Sets (8)
  • Make-Up Palettes (1)
  • Bath & Body Sets (14)
  • Nail Polish (13)
  • Fragrance Sets (11)
  • Nail Polish Removers (1)

  • £50 - £100 (41)
  • £25 - £50 (106)
  • £10 - £25 (27)
  • £200 - £500 (5)
  • £100 - £200 (6)
  • £0 - £10 (1)

  • Ageing Skin (25)
  • All Skin Types (8)
  • Dull & Tired Skin (2)
  • Uneven Skin Tone (1)
  • Dry Skin (3)

  • All purpose (2)
  • Night cream (2)
  • Day cream (1)

  • Eyes (9)
  • Face (6)
  • Lips (13)

  • Floral (3)
  • Fruit (3)
  • Woody (2)
  • Sweet (2)
  • Fresh (1)

  • All hair types (1)

  • Satin/Silk (1)

  • One size (1)

  • Plain (1)
Done
97 - 186 of 186
|
Page 2 of 2
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Special prices
  • New arrivals
  • Gray
  • Red
  • Purple
Australian Bodycare Intimate Wash 1L

New arrivals

Australian Bodycare Intimate Wash 1L

£25.98 £39.96 , was, £39.96

£25.98/1 L

+P&P: £3.95
Prai 24K Gold Wrinkle Repair Creme Limited Edition 100ml

New arrivals

Prai 24K Gold Wrinkle Repair Creme Limited Edition 100ml

£38.52 £43.50 , was, £43.50

£385.20/1 L

+P&P: £2.95
GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence Day & Night Duo

New arrivals

GATINEAU Collagene Expert Hydra Essence Day & Night Duo

£46.96 £62.00 , was, £62.00

+P&P: £3.95
Rio Radiance Light Therapy Panel

New arrivals

Rio Radiance Light Therapy Panel

£54.00

+P&P: £3.95
SkinSense Discovery Set

New arrivals

SkinSense Discovery Set

£39.96

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

bareMinerals Mineralist Eyeliner Jewels 4 Piece Set

New arrivals

bareMinerals Mineralist Eyeliner Jewels 4 Piece Set

£60.00

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
OPI x M&M Limited Edition Infinite Shine 6 Piece Set

New arrivals

OPI x M&M Limited Edition Infinite Shine 6 Piece Set

£45.00

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

SkinSense Advanced Beauty Book

New arrivals

SkinSense Advanced Beauty Book

£36.00 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

OPI x M&M Limited Edition Nail Lacquer 4 Piece Set

New arrivals

OPI x M&M Limited Edition Nail Lacquer 4 Piece Set

£31.92

+P&P: £2.95
My Hair Doctor 100% Silk Scrunchies 6 Pack x 2

New arrivals

My Hair Doctor 100% Silk Scrunchies 6 Pack x 2

£39.00 £50.00 , was, £50.00

+P&P: £3.95

Skingredients Exfoliating & PreProbiotic Cleansing Duo

New arrivals

Skingredients Exfoliating & PreProbiotic Cleansing Duo

£39.96 £49.96 , was, £49.96

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Unity Rollers & The Little Black Brush By Jack Mead

New arrivals

Unity Rollers & The Little Black Brush By Jack Mead

£45.00

+P&P: £3.95
SBC Lavender Hand & Body Wash Duo 500ml

New arrivals

SBC Lavender Hand & Body Wash Duo 500ml

£24.00

+P&P: £3.95
Sea Magik Magnesium Sleep & Muscle Relief Salts 4 Pack

No P&P

Sea Magik Magnesium Sleep & Muscle Relief Salts 4 Pack

£19.92

£4.98/1 Kg

+P&P: £0.00

Pay in 3 instalments

GATINEAU Supersize Age Benefit Intensive Neck & Decollete Cream 100ml

New arrivals

GATINEAU Supersize Age Benefit Intensive Neck & Decollete Cream 100ml

£66.00 £110.00 , was, £110.00

+P&P: £2.95
Outlet Tili 4 Piece Satin Collection

New arrivals

Outlet Tili 4 Piece Satin Collection

£36.00

+P&P: £2.95

SkinSense Anti-Ageing Overnight Leave On Mask Supersize 400ml

Special price

SkinSense Anti-Ageing Overnight Leave On Mask Supersize 400ml

£46.92 £90.00 , was, £90.00

£117.30/1 L

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (105) 105 Reviews

Pay in 3 instalments

Turbie Twist Set of 3 100% Cotton Safari Hair Towels

Special price

Turbie Twist Set of 3 100% Cotton Safari Hair Towels

£24.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pieces Scrunchie and Washbag Set

Special price

Pieces Scrunchie and Washbag Set

£8.00 £15.00 , was, £15.00

+P&P: £2.95

SkinSense 4 Piece Advanced Skincare Collection

Special price

SkinSense 4 Piece Advanced Skincare Collection

£49.92 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 3 instalments

Nakery Beauty SkinRepair Body Butter Duo & Lip Treatment

Special price

Nakery Beauty SkinRepair Body Butter Duo & Lip Treatment

£39.96 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (6) 6 Reviews

Prai Throat & Decolletage Creme for Night 330ml

Special price

Prai Throat & Decolletage Creme for Night 330ml

£48.00 £66.00 , was, £66.00

£145.45/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (15) 15 Reviews
Prai Platinum Advanced Skincare Three-Piece Collection

Special price

Prai Platinum Advanced Skincare Three-Piece Collection

£49.92 £70.00 , was, £70.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
NassifMD Hydro-Screen Serum Supersize 120ml

Special price

NassifMD Hydro-Screen Serum Supersize 120ml

£60.00 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (48) 48 Reviews
bareMinerals Dewy Lip Gloss Balm Duo

Special price

bareMinerals Dewy Lip Gloss Balm Duo

£36.00 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
AKT The Deodorant Balm & Body Wash Concentrate

Special price

AKT The Deodorant Balm & Body Wash Concentrate

£45.00 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (21) 21 Reviews

American Tourister Urban Groove Pop Washbag

Special price

American Tourister Urban Groove Pop Washbag

£18.00 £21.96 , was, £21.96

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
LONDONTOWN Nail Blush Kur Duo

Special price

LONDONTOWN Nail Blush Kur Duo

£15.96 £21.00 , was, £21.00

£665.00/1 L

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Gale Hayman Limited Edition Lip Lift Duo 3.4g & Pink Leopard Print Scarf

Top rated

Gale Hayman Limited Edition Lip Lift Duo 3.4g & Pink Leopard Print Scarf

£42.00 £51.00 , was, £51.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
bareMinerals Nourishing Lip Oil Duo

Special price

bareMinerals Nourishing Lip Oil Duo

£27.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95

NassifMD Micro-Spa Radiance Resurfacing Peel

Special price

NassifMD Micro-Spa Radiance Resurfacing Peel

£39.96 £55.02 , was, £55.02

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (18) 18 Reviews
Huygens Lifting & Firming Resveratrol Serum & Cream

Special price

Huygens Lifting & Firming Resveratrol Serum & Cream

£54.00 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
OPI Nature Strong Soothe & Remove Cuticle Duo

Special price

OPI Nature Strong Soothe & Remove Cuticle Duo

£39.96 £45.00 , was, £45.00

£399.60/1 L

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

STYLPRO Heated Eyelash Curler & LED Travel Mirror Set

Special price

STYLPRO Heated Eyelash Curler & LED Travel Mirror Set

£29.88 £33.00 , was, £33.00

+P&P: £3.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

Doctor Seaweed Focus+ Supplements 90 Day Supply

Special price

Doctor Seaweed Focus+ Supplements 90 Day Supply

£72.00 £79.92 , was, £79.92

+P&P: £3.95
Prai Platinum Firm & Lift Eye Creme Duo 15ml

Special price

Prai Platinum Firm & Lift Eye Creme Duo 15ml

£37.92 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
My Hair Doctor 30 Day Collagen Supply

Special price

My Hair Doctor 30 Day Collagen Supply

£49.92 £70.00 , was, £70.00

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Silk Addict 100% Mulberry Silk Eyemask

Special price

Silk Addict 100% Mulberry Silk Eyemask

£39.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Percy & Reed Strengthening & Styling 4 Piece Collection

Special price

Percy & Reed Strengthening & Styling 4 Piece Collection

£49.80 £72.60 , was, £72.60

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (59) 59 Reviews
SKINN Magical Eye Look

Special price

SKINN Magical Eye Look

£38.00 £43.80 , was, £43.80

+P&P: £3.95
Ordo Sonic Lite Toothbrush with 3 Additional Heads & Water Flosser

Top rated

Ordo Sonic Lite Toothbrush with 3 Additional Heads & Water Flosser

£54.96 £84.00 , was, £84.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (63) 63 Reviews

Studio10 Fresh Focus I-Brighten Palette & Double Ended Define Brush

Special price

Studio10 Fresh Focus I-Brighten Palette & Double Ended Define Brush

£48.00 £52.20 , was, £52.20

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
OPI Good as Gold Cuticle Serum Duo

Special price

OPI Good as Gold Cuticle Serum Duo

£19.98 £24.60 , was, £24.60

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Doctor Seaweed Menopause+ 30 Day Supply with Ocean Mist Candle

Special price

Doctor Seaweed Menopause+ 30 Day Supply with Ocean Mist Candle

£19.92 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £3.95
SkinSense Collagen Body Butter 200ml Trio

Special price

SkinSense Collagen Body Butter 200ml Trio

£37.92 £65.00 , was, £65.00

£63.20/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

Doll 10 In the Mood Adaptive Lip Colour Trio

Special price

Doll 10 In the Mood Adaptive Lip Colour Trio

£30.96 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £2.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up

Special price

My Hair Doctor Double Ended Root Touch Up

£24.96 £34.92 , was, £34.92

+P&P: £2.95

Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

Special price

Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

£43.80 £57.96 , was, £57.96

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

STYLPRO Dual Microcurrent Face & Body Toning Device

Special price

STYLPRO Dual Microcurrent Face & Body Toning Device

£32.88 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Maysama Pulse40 LED Light Therapy Panel

Special price

Maysama Pulse40 LED Light Therapy Panel

£339.95 £390.00 , was, £390.00

+P&P: £3.95
bareMinerals 4 Piece Mineralist Eyeliner Set

Special price

bareMinerals 4 Piece Mineralist Eyeliner Set

£39.00 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
Blushly Complete Manicure & Pedicure Set with Case

Top rated

Blushly Complete Manicure & Pedicure Set with Case

£24.96 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (63) 63 Reviews
M. Asam Retinol Intense Age Correcting Ampoules 54 x 1ml

Special price

M. Asam Retinol Intense Age Correcting Ampoules 54 x 1ml

£43.92 £59.00 , was, £59.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Studio 10 Hydralift Corrector & Face Brush

Special price

Studio 10 Hydralift Corrector & Face Brush

£39.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
2.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 3 instalments

bareMinerals Mineralist Dewy Lip Set

Special price

bareMinerals Mineralist Dewy Lip Set

£26.40 £28.80 , was, £28.80

+P&P: £2.95

Revitive Medic Circulation Booster

Special price

Revitive Medic Circulation Booster

£279.96 £330.00 , was, £330.00

+P&P: £5.95
4.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 4 instalments

Silver Cloud Satin Gift Set with Silver Ions

Special price

Silver Cloud Satin Gift Set with Silver Ions

£24.95 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

NassifMD Niacinamide Biopeptide Serum Home & Away

Special price

NassifMD Niacinamide Biopeptide Serum Home & Away

£39.96 £60.00 , was, £60.00

£444.00/1 L

+P&P: £3.95
2.7 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Prai Pro Face Correct Advance Night Routine

Special price

Prai Pro Face Correct Advance Night Routine

£42.00 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Carlett Comfort Assist Shopping Trolley with Seat & Accessories

Special price

Carlett Comfort Assist Shopping Trolley with Seat & Accessories

£279.96 £329.00 , was, £329.00

+P&P: £4.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 4 instalments

Prai Supersize Platinum Firm & Lift Creme 118ml

Special price

Prai Supersize Platinum Firm & Lift Creme 118ml

£39.96 £55.00 , was, £55.00

£338.64/1 L

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 4 instalments

Prai Pro Face Correct Advance Day Routine

Special price

Prai Pro Face Correct Advance Day Routine

£42.00 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Scottie Canes Adjustable Vibration Dampening Walking Cane

Special price

Scottie Canes Adjustable Vibration Dampening Walking Cane

£49.92 £78.00 , was, £78.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 4 instalments

Molton Brown 3 Piece Aromatic Body Collection

Special price

Molton Brown 3 Piece Aromatic Body Collection

£54.00 £71.00 , was, £71.00

+P&P: £3.95
LaCabine BTx7 Lift 2 Piece Treatment Collection

Special price

LaCabine BTx7 Lift 2 Piece Treatment Collection

£48.00 £57.96 , was, £57.96

+P&P: £3.95
Cath Kidston Hand Cream And Lip Balm Handbag Bundle

Special price

Cath Kidston Hand Cream And Lip Balm Handbag Bundle

£25.56 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95
Perfect Formula Glitz 'n' Glam Gel Coat 3 Piece Collection

Special price

Perfect Formula Glitz 'n' Glam Gel Coat 3 Piece Collection

£18.00 £21.00 , was, £21.00

+P&P: £2.95
NassifMD Brightening Duo

Special price

NassifMD Brightening Duo

£36.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Laura Mercier Secret Camouflage Complexion Perfector & Brush

Special price

Laura Mercier Secret Camouflage Complexion Perfector & Brush

£34.92 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95

StriVectin 2 Piece Peptide Plump Set

Special price

StriVectin 2 Piece Peptide Plump Set

£67.90 £87.00 , was, £87.00

+P&P: £3.95
Butler & Wilson Long Crystal Bow Hairclip

Special price

Butler & Wilson Long Crystal Bow Hairclip

£36.95 £46.00 , was, £46.00

+P&P: £3.95

Prai Beauty Ageless Discovery Trio

Special price

Prai Beauty Ageless Discovery Trio

£23.88 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £3.95
1.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Studio 10 Complexion Boost & Perfect Set

Special price

Studio 10 Complexion Boost & Perfect Set

£49.92 £64.92 , was, £64.92

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

My Hair Doctor Volumise 5 Piece Collection

Special price

My Hair Doctor Volumise 5 Piece Collection

£54.96 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £3.95
SkinSense Ceramide24 Luxe Collection

Special price

SkinSense Ceramide24 Luxe Collection

£42.96 £72.00 , was, £72.00

+P&P: £3.95
bareMinerals Mineralist Lip Gloss Balm Trio

Special price

bareMinerals Mineralist Lip Gloss Balm Trio

£33.00 £36.96 , was, £36.96

+P&P: £2.95
bareMinerals Mineralist Lip Liner 4 Piece Wardrobe

Special price

bareMinerals Mineralist Lip Liner 4 Piece Wardrobe

£35.88 £70.00 , was, £70.00

+P&P: £2.95
Pop Sonic Set of 3 Smoothie 2.0 Hair Trimmers

Special price

Pop Sonic Set of 3 Smoothie 2.0 Hair Trimmers

£29.88 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
2.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Philip Kingsley Dry Hair Saviours Set
WAITLIST

Top rated

Philip Kingsley Dry Hair Saviours Set

£75.00 £117.60 , was, £117.60

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (506) 506 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish Cannister Duo 200ml

Special price

Liz Earle Cleanse & Polish Cannister Duo 200ml

£42.00 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 3 instalments

Butler & Wilson Butterfly Compact Mirror

Special price

Butler & Wilson Butterfly Compact Mirror

£42.96 £48.96 , was, £48.96

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Revamp Multi Style Revolve 3-in-1 Rotating Hair Styler
WAITLIST

Special price

Revamp Multi Style Revolve 3-in-1 Rotating Hair Styler

£64.92 £96.00 , was, £96.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (30) 30 Reviews

Pay in 4 instalments

Dyson Supersonic Nural Hair Dryer Red Velvet Straight+Wavy
WAITLIST

No P&P

Dyson Supersonic Nural Hair Dryer Red Velvet Straight+Wavy

£329.95 £349.96 , was, £349.96

+P&P: £0.00
4.1 of 5 Stars  (29) 29 Reviews
NassifMD Pre-Op Kit

Special price

NassifMD Pre-Op Kit

£45.00 £127.00 , was, £127.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Prai Supersize Night Ageless Throat & Decolletage Creme 330ml

Special price

Prai Supersize Night Ageless Throat & Decolletage Creme 330ml

£46.92 £70.00 , was, £70.00

£142.18/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
GATINEAU Age Benefit  Advanced Eye and Neck Collection
WAITLIST

Special price

GATINEAU Age Benefit Advanced Eye and Neck Collection

£69.96 £160.00 , was, £160.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
L'Occitane Supersize Shower Gel 500ml Duo
WAITLIST

Special price

L'Occitane Supersize Shower Gel 500ml Duo

£45.00 £57.00 , was, £57.00

£45.00/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
GATINEAU Defi Lift Firming Active Serum 30ml Duo
WAITLIST

Special price

GATINEAU Defi Lift Firming Active Serum 30ml Duo

£61.92 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
GATINEAU Age Benefit Night Renewal Routine Collection
WAITLIST

Special price

GATINEAU Age Benefit Night Renewal Routine Collection

£67.92 £120.00 , was, £120.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
L'Occitane Supersize Shower Gel 500ml Duo
WAITLIST

New arrivals

L'Occitane Supersize Shower Gel 500ml Duo

£45.00 £58.00 , was, £58.00

£45.00/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

  • 1
  • 2

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences