Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • Liz Earle
  • Laura Geller
  • Skingredients
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Haircare Sets
  • Styling Products

Category

  • Haircare (169)
  • Men's Grooming (3)
  • Tools & Accessories (3)
  • Bath & Body (2)
  • Suncare & Tanning (1)

  • Haircare Sets
  • Styling Products
  • Skincare Sets (278)
  • Nailcare Sets (74)
  • Cleansers & Toners (83)
  • Body & Skincare Sets (110)
  • Men's Bath & Body (13)
  • Fragrance Sets (84)
  • Make-Up Sets (106)
  • Make-Up Palettes (10)

  • Philip Kingsley (24)
  • Michael Van Clarke (7)
  • Liz Earle (1)
  • Hairfix (2)
  • Sea Magik (4)
  • Percy & Reed (30)
  • Nakery Beauty (1)
  • My Hair Doctor (18)
  • Scandinavian BioLabs (5)
  • Aveda (14)

  • New arrivals (9)
  • Special prices (21)
  • Easy Pay instalments (12)
  • Top rated (23)
  • No P&P (8)
  • Clearance (3)

  • £100 - £200 (5)
  • £50 - £100 (39)
  • £10 - £25 (34)
  • £25 - £50 (90)
  • £500 - £1000 (1)
  • £200 - £500 (2)
  • £0 - £10 (1)

  • White (118)
  • Green (33)
  • Brown (26)
  • Black (52)
  • Red (11)
  • Pink (37)
  • Yellow (21)
  • Blue (21)
  • Orange (9)
  • Purple (14)

  • All hair types (12)
Done
1 - 96 of 172
|
Page 1 of 2
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • Haircare Sets
  • Styling Products
Philip Kingsley Baked Pistachio & Vanilla 3 Piece Collection

New arrivals

Philip Kingsley Baked Pistachio & Vanilla 3 Piece Collection

£115.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Michael Van Clarke 4 Piece Cleanse, Protect & Style Collection

Michael Van Clarke 4 Piece Cleanse, Protect & Style Collection

£80.00

+P&P: £3.95
3.9 of 5 Stars  (28) 28 Reviews
Michael Van Clarke Thicker Quicker Blowdry Spray

Michael Van Clarke Thicker Quicker Blowdry Spray

£18.00

£180.00/1 L

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (9) 9 Reviews
Philip Kingsley Density Starter Collection

Special price

Philip Kingsley Density Starter Collection

£57.00 £78.00 , was, £78.00

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (22) 22 Reviews

Pay in 4 instalments

Michael Van Clarke Eureka Blow Dry Balm 150ml

Top rated

Michael Van Clarke Eureka Blow Dry Balm 150ml

£15.45

£103.00/1 L

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Philip Kingsley Elasticizer Booster 50ml Quad

New arrivals

Philip Kingsley Elasticizer Booster 50ml Quad

£45.00

£225.00/1 L

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (136) 136 Reviews

Pay in 5 instalments

Philip Kingsley 3 Piece Coconut Breeze Collection

Top rated

Philip Kingsley 3 Piece Coconut Breeze Collection

£100.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Philip Kingsley Elasti-Styler 100ml Duo

Top rated

Philip Kingsley Elasti-Styler 100ml Duo

£42.60

£213.00/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (121) 121 Reviews
Liz Earle 3 Piece Complete Botanical Hair Collection

Liz Earle 3 Piece Complete Botanical Hair Collection

£36.00

+P&P: £3.95
2.3 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Michael Van Clarke Magic Oil 50ml

Special price

Michael Van Clarke Magic Oil 50ml

£21.00 £27.60 , was, £27.60

£420.00/1 L

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Philip Kingsley Total Treatment Supersize Collection

Philip Kingsley Total Treatment Supersize Collection

£94.20

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray 250ml Duo

Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray 250ml Duo

£41.88

£83.76/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

Hairfix Scalp & Volume Collection

Hairfix Scalp & Volume Collection

£33.60 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 4 instalments

Philip Kingsley Frizz Fighting Gloss 50ml Duo

Top rated

Philip Kingsley Frizz Fighting Gloss 50ml Duo

£36.96

£369.60/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (133) 133 Reviews
Michael Van Clarke The Heavenly Body Dry Texturizing Spray 250ml

Special price

Michael Van Clarke The Heavenly Body Dry Texturizing Spray 250ml

£15.00 £21.00 , was, £21.00

£60.00/1 L

+P&P: £2.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Sea Magik Magnesium and Seaweed Shampoo Duo

No P&P

Sea Magik Magnesium and Seaweed Shampoo Duo

£18.96

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Percy & Reed Surprisingly Strong Extra Hold Hairspray Duo 250ml

Percy & Reed Surprisingly Strong Extra Hold Hairspray Duo 250ml

£28.92

£5.78/100 ml

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Pay in 3 instalments

Sea Magik Volumising & Exfoliating Pink Salt Shampoo Trio

No P&P

Sea Magik Volumising & Exfoliating Pink Salt Shampoo Trio

£34.92

£58.20/1 Kg

+P&P: £0.00
4.4 of 5 Stars  (9) 9 Reviews
Percy & Reed 4 Piece Fuller Hair Edit

Percy & Reed 4 Piece Fuller Hair Edit

£95.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Philip Kingsley Bond Builder Rescue Duo

Top rated

Philip Kingsley Bond Builder Rescue Duo

£33.95 £45.00 , was, £45.00

£169.75/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (7795) 7795 Reviews
Percy & Reed Session Styling Hairspray 250ml Duo

Percy & Reed Session Styling Hairspray 250ml Duo

£28.92

£5.78/100 ml

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (15) 15 Reviews
Percy & Reed Session Styling Dry Volumising Spray 200ml Trio

Percy & Reed Session Styling Dry Volumising Spray 200ml Trio

£34.92

£58.20/1 L

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (8) 8 Reviews
Philip Kingsley Extreme Hair Care Collection

Top rated

Philip Kingsley Extreme Hair Care Collection

£111.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (504) 504 Reviews

Pay in 4 instalments

Philip Kingsley Elasti- Styler Extreme Curl Cream Duo

Philip Kingsley Elasti- Styler Extreme Curl Cream Duo

£42.60

£142.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Philip Kingsley Baked Pistachio & Vanilla 3 Piece Collection

New arrivals

Philip Kingsley Baked Pistachio & Vanilla 3 Piece Collection

£54.80 £115.00 , was, £115.00

+P&P: £3.95
Philip Kingsley Density Thickening Spray 120ml Duo

Special price

Philip Kingsley Density Thickening Spray 120ml Duo

£39.00 £47.40 , was, £47.40

£162.50/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (154) 154 Reviews
Nakery Beauty Bombshell Burst Hair Styling Foam 200ml

New arrivals

Nakery Beauty Bombshell Burst Hair Styling Foam 200ml

£24.00

£120.00/1 L

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (43) 43 Reviews
Michael Van Clarke 4 Piece Cleanse, Protect & Style Collection

New arrivals

Michael Van Clarke 4 Piece Cleanse, Protect & Style Collection

£39.96 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
Percy & Reed Volume & Shine Duo

New arrivals

Percy & Reed Volume & Shine Duo

£60.00

+P&P: £3.95
My Hair Doctor Typhoon Dryer & Heroes Kit

New arrivals

My Hair Doctor Typhoon Dryer & Heroes Kit

£147.96 £200.00 , was, £200.00

+P&P: £3.95

Sea Magik Pink Salt Hair & Scalp Detox + Mineral Mud Treatment Kit

No P&P

Sea Magik Pink Salt Hair & Scalp Detox + Mineral Mud Treatment Kit

£24.00

+P&P: £0.00

Pay in 4 instalments

Scandinavian BioLabs 3 Piece Hair Routine

Scandinavian BioLabs 3 Piece Hair Routine

£61.80

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Percy & Reed Scalp Concentrate 50ml Duo

Percy & Reed Scalp Concentrate 50ml Duo

£48.00

£480.00/1 L

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (64) 64 Reviews
Percy & Reed Dry Volumizing Spray 200ml Duo

Percy & Reed Dry Volumizing Spray 200ml Duo

£28.92

£72.30/1 L

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
We are Paradoxx Volume Blow Dry Spray 100ml

We are Paradoxx Volume Blow Dry Spray 100ml

£21.96

£219.60/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Aveda Pure Abundance Shampoo & Conditioner Duo

Aveda Pure Abundance Shampoo & Conditioner Duo

£45.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (8) 8 Reviews

Pay in 3 instalments

Percy & Reed Big, Bold Volume Duo

Top rated

Percy & Reed Big, Bold Volume Duo

£18.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Michael Van Clarke Cashmere Protein Moisturising Duo

Michael Van Clarke Cashmere Protein Moisturising Duo

£37.80

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
My Hair Doctor Kerabond Miracle Mist 150ml

My Hair Doctor Kerabond Miracle Mist 150ml

£24.00

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
My Hair Doctor Keraplex Shampoo 250ml and Conditioner 200ml

My Hair Doctor Keraplex Shampoo 250ml and Conditioner 200ml

£34.80

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Aveda Be Curly Duo

Aveda Be Curly Duo

£39.96

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Philip Kingsley Dry Shampoo Home & Away Duo

Top rated

Philip Kingsley Dry Shampoo Home & Away Duo

£38.40

£128.00/1 L

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (73) 73 Reviews
Percy & Reed Supersize Wonder Balm 150ml Duo

Percy & Reed Supersize Wonder Balm 150ml Duo

£48.60

£162.00/1 L

+P&P: £3.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Percy & Reed Session Styling Hairspray Collection 250ml

Percy & Reed Session Styling Hairspray Collection 250ml

£28.92

£57.84/1 L

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Aveda Thickening Tonic Home & Away Collection

Aveda Thickening Tonic Home & Away Collection

£28.92

£222.46/1 L

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (9) 9 Reviews
Silver Cloud Satin Gift Set

Silver Cloud Satin Gift Set

£30.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Only Curls Curl Styling Set

Only Curls Curl Styling Set

£30.96

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Only Curls Wavy Styling Set

Only Curls Wavy Styling Set

£30.96

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Only Curls 4 Piece Cleanse and Style Set

Only Curls 4 Piece Cleanse and Style Set

£50.00

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Percy & Reed Sea Salt Spray 150ml Duo

Percy & Reed Sea Salt Spray 150ml Duo

£30.96

£103.20/1 L

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Percy & Reed Essential Styling Hairspray & Mousse 2 Piece Set

Percy & Reed Essential Styling Hairspray & Mousse 2 Piece Set

£28.92

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (8) 8 Reviews
Aveda Volumizing Tonic Home & Away

Aveda Volumizing Tonic Home & Away

£28.92

£206.57/1 L

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Aveda Night & Day Repair Duo

Aveda Night & Day Repair Duo

£46.80

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Percy & Reed Strengthening 4 Piece Shampoo & Conditioner Home & Away Set

Percy & Reed Strengthening 4 Piece Shampoo & Conditioner Home & Away Set

£49.80

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Tweak'd by Nature Supersize Blue Zone Hair Cleanser & Mask

Tweak'd by Nature Supersize Blue Zone Hair Cleanser & Mask

£145.00

+P&P: £2.95
3.9 of 5 Stars  (72) 72 Reviews

Pay in 4 instalments

Aveda Invati Ultra Advanced Styling Foam 150ml

Aveda Invati Ultra Advanced Styling Foam 150ml

£25.92

£172.80/1 L

+P&P: £2.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Tweak'd by Nature All-Purpose Rescue Cream 15.75oz & 5.25oz Set

Tweak'd by Nature All-Purpose Rescue Cream 15.75oz & 5.25oz Set

£65.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Percy & Reed Sea Salt Spray

Percy & Reed Sea Salt Spray

£15.96

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Percy & Reed 2 Piece Scalp Soothing Set

Top rated

Percy & Reed 2 Piece Scalp Soothing Set

£43.92

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (21) 21 Reviews
Percy & Reed Session Styling Volumising Mousse 200ml

Percy & Reed Session Styling Volumising Mousse 200ml

£15.96

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (16) 16 Reviews
Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler with Diffuser

No P&P

Dyson Airwrap Co-anda2x Multi Styler with Diffuser

£579.95

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (132) 132 Reviews
Only Curls Creme and Mousse Duo

Only Curls Creme and Mousse Duo

£33.00

+P&P: £2.95
Sea Magik Soothing Seaweed Scalp & Hair Mud Trio

No P&P

Sea Magik Soothing Seaweed Scalp & Hair Mud Trio

£33.00

+P&P: £0.00
4.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
My Hair Doctor Root Touch Up Duo

My Hair Doctor Root Touch Up Duo

£39.00

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Percy & Reed Give Me Strength Collection

Percy & Reed Give Me Strength Collection

£64.44

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Philip Kingsley Root Lifting Duo

Philip Kingsley Root Lifting Duo

£44.40

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Only Curls The Jet Set Curls Kit

Only Curls The Jet Set Curls Kit

£50.00

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Only Curls Hydration Heroes

Only Curls Hydration Heroes

£34.92

+P&P: £2.95
Percy & Reed Blow Dry Basics

Percy & Reed Blow Dry Basics

£24.00

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
SACHAJUAN Ocean Mist Hair Mousse

SACHAJUAN Ocean Mist Hair Mousse

£27.96

+P&P: £2.95
Only Curls Blonde Curl Revival Cleanse & Conditioner

Only Curls Blonde Curl Revival Cleanse & Conditioner

£36.00

+P&P: £2.95
My Hair Doctor Volume Trio

My Hair Doctor Volume Trio

£53.88

+P&P: £2.95
2.9 of 5 Stars  (8) 8 Reviews
Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo and Scrunchie

Hair Gain Peptide Puff Dry Shampoo and Scrunchie

£15.00

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
UKHAIR Travel Essentials Collection

Special price

UKHAIR Travel Essentials Collection

£39.60 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (15) 15 Reviews
Bumble & Bumble Long Lasting Styling Cream

Bumble & Bumble Long Lasting Styling Cream

£27.96

£139.80/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
SACHAJUAN Scalp Shampoo & Conditioner Set

SACHAJUAN Scalp Shampoo & Conditioner Set

£51.96

+P&P: £3.95
SAHCAJUAN Hair Suncare Protection Set

SAHCAJUAN Hair Suncare Protection Set

£45.96

+P&P: £2.95
FUL Styling Spray

FUL Styling Spray

£15.00

£150.00/1 L

+P&P: £2.95
Michael Van Clarke Essential Moisturising 3 Piece Set

Michael Van Clarke Essential Moisturising 3 Piece Set

£49.80

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
SACHAJUAN Thickening 3 Piece Travel Set

SACHAJUAN Thickening 3 Piece Travel Set

£42.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (7) 7 Reviews
SACHAJUAN Thickening Cleanse & Condition Set

SACHAJUAN Thickening Cleanse & Condition Set

£62.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
SACHAJUAN Volume Cream 125ml

SACHAJUAN Volume Cream 125ml

£21.96

+P&P: £2.95
FUL All Rounder 4 Piece Travel Set

FUL All Rounder 4 Piece Travel Set

£36.96

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Bumble & bumble Invisible Primer Duo

Bumble & bumble Invisible Primer Duo

£56.00

£112.00/1 L

+P&P: £2.95
Bumble & Bumble Instant Volume Duo

Bumble & Bumble Instant Volume Duo

£55.92

+P&P: £2.95
SBC Hydra-Collagen & Coffee Hair & Body Collection

Special price

SBC Hydra-Collagen & Coffee Hair & Body Collection

£33.00 £38.00 , was, £38.00

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Percy & Reed Styling Hair Icons

Percy & Reed Styling Hair Icons

£64.92

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
SACHAJUAN Ocean Mist Volume Set

Special price

SACHAJUAN Ocean Mist Volume Set

£51.00 £63.96 , was, £63.96

+P&P: £2.95
SACHAJUAN Ocean Mist Volume Travel Set

SACHAJUAN Ocean Mist Volume Travel Set

£42.00

+P&P: £2.95
2.8 of 5 Stars  (8) 8 Reviews
SACHAJUAN Silver Shampoo & Conditioner Duo

SACHAJUAN Silver Shampoo & Conditioner Duo

£49.92

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
SACHAJUAN Shine and Style Set

SACHAJUAN Shine and Style Set

£51.96

+P&P: £2.95
SACHAJUAN Ultimate Hairspray Duo

SACHAJUAN Ultimate Hairspray Duo

£42.00

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
SACHAJUAN Strong Control Hairspray

SACHAJUAN Strong Control Hairspray

£27.96

+P&P: £2.95
SACHAJUAN Ultimate Volume Set

SACHAJUAN Ultimate Volume Set

£51.96

+P&P: £2.95

FUL Reset Repair 3 Piece Hair Collection

FUL Reset Repair 3 Piece Hair Collection

£54.96

+P&P: £3.95
SACHAJUAN Heat & Protect Set

SACHAJUAN Heat & Protect Set

£49.92

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
  • 1
  • 2

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences