Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
  • Beauty Gifts of The Season
  • Top 10 Christmas Picks
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • GATINEAU
  • ELEMIS
  • Nakery Beauty
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

Red - Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • £25 - £50
  • £100 - £200
  • Red

Category

  • Nailcare (28)
  • Bath & Body (34)
  • Make-Up (41)
  • Skincare (34)
  • Suncare & Tanning (13)
  • Men's Grooming (1)
  • Fragrance (6)
  • Haircare (16)
  • Tools & Accessories (12)
  • Health & Fitness (25)

  • £25 - £50
  • £100 - £200
  • £10 - £25 (80)
  • £50 - £100 (111)
  • £200 - £500 (12)
  • £0 - £10 (4)
  • £500 - £1000 (1)

  • Red
  • Pink (552)
  • Black (372)
  • Blue (329)
  • Yellow (235)
  • Gray (185)
  • White (910)
  • Brown (518)
  • Green (274)
  • Purple (172)

  • OPI (6)
  • L'Occitane (5)
  • Gatineau (6)
  • Nails Inc (10)
  • Laura Geller (11)
  • Molton Brown (10)
  • Ultrasun (14)
  • ELEMIS (2)
  • Shay & Blue (2)
  • HairMax (1)

  • Special prices (37)
  • Easy Pay instalments (37)
  • New arrivals (16)
  • No P&P (2)
  • Top rated (19)
  • Clearance (6)

  • Nailcare Sets (5)
  • Bath & Body Sets (20)
  • Nail Polish (18)
  • Foundations (1)
  • Lip Glosses (9)
  • Lip Care (5)
  • Nail Polish Removers (1)
  • Suncare (14)
  • Make-Up Sets (12)
  • Men's Skincare & Shaving (1)

  • Ageing Skin (10)
  • Dry Skin (4)
  • Dull & Tired Skin (3)
  • Sensitive Skin (1)
  • All Skin Types (11)

  • Night cream (2)
  • All purpose (2)

  • Face (8)
  • Lips (29)
  • Eyes (3)

  • 30 (7)
  • 50 (3)
  • 50+ (4)

  • Woody (1)
  • Floral (4)
  • Fruit (2)
  • Fresh (1)

  • All hair types (2)

  • One size (2)

  • Pressed powder (1)
Done
97 - 192 of 196
|
Page 2 of 3
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • £25 - £50
  • £100 - £200
  • Red
My Hair Doctor Root Touch Up Duo

My Hair Doctor Root Touch Up Duo

£39.00

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

RENPHO Neck & Back Massage Cushion

RENPHO Neck & Back Massage Cushion

£169.92

+P&P: £4.95
LONDONTOWN Timeless Tones 5 Piece Collection

LONDONTOWN Timeless Tones 5 Piece Collection

£36.00

£600.00/1 L

+P&P: £3.95
Nails Inc It's Topless The Core Collection

Nails Inc It's Topless The Core Collection

£33.00

£589.28/1 L

+P&P: £2.95
3.5 of 5 Stars  (17) 17 Reviews
Nakery Beauty SkinRenew Face, Body & Hair Wash 1 Litre

Top rated

Nakery Beauty SkinRenew Face, Body & Hair Wash 1 Litre

£36.00

£36.00/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (40) 40 Reviews

Ultrasun Sun Protection Sports Gel SPF 30 200ml

Ultrasun Sun Protection Sports Gel SPF 30 200ml

£27.96

£139.80/1 L

+P&P: £3.95
3.3 of 5 Stars  (18) 18 Reviews
Zooki Turmeric Full Spectrum Curcumin 4 Week Supply

Top rated

Zooki Turmeric Full Spectrum Curcumin 4 Week Supply

£49.50

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (397) 397 Reviews
Gale Hayman Lipstick Wardrobe

Gale Hayman Lipstick Wardrobe

£49.92

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Ancient + Brave Radiant Collagyn Vegan 1 Month Supply

Ancient + Brave Radiant Collagyn Vegan 1 Month Supply

£31.92

£159.60/1 Kg

+P&P: £2.95
My Hair Doctor Volume-ise Supplement 6 Month Supply

My Hair Doctor Volume-ise Supplement 6 Month Supply

£156.00

+P&P: £2.95
3.1 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 4 instalments

Bobbi Brown Blush

Bobbi Brown Blush

£25.92

+P&P: £2.95

Bobbi Brown Lip Pencil

Top rated

Bobbi Brown Lip Pencil

£27.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (34) 34 Reviews

Gale Hayman Lip-Lift Serum Trio

Gale Hayman Lip-Lift Serum Trio

£39.96

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
My Hair Doctor 6 Pack 100% Silk Scrunchies

My Hair Doctor 6 Pack 100% Silk Scrunchies

£25.80

+P&P: £2.95

Huygens Lifting & Firming Resveratrol Serum

Huygens Lifting & Firming Resveratrol Serum

£45.00

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
My Hair Doctor 30 Day Collagen Supply

Special price

My Hair Doctor 30 Day Collagen Supply

£49.92 £70.00 , was, £70.00

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Turmeric Zooki 2 Week Supply

Top rated

Turmeric Zooki 2 Week Supply

£26.50

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (395) 395 Reviews
LONDOTOWN 4 Piece Crown Jewel Collection

LONDOTOWN 4 Piece Crown Jewel Collection

£30.00

£625.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Rodial Collagen Lip Oil Pick n Mix Duo

Rodial Collagen Lip Oil Pick n Mix Duo

£40.92

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Nakery Beauty SkinRepair Body Butter 300mL

Nakery Beauty SkinRepair Body Butter 300mL

£36.90

£123.00/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (89) 89 Reviews

Rodial Dragons Blood Water Serum

Rodial Dragons Blood Water Serum

£117.96

+P&P: £2.95
Bodi-Tek Infrared Heat Lamp

Bodi-Tek Infrared Heat Lamp

£39.96

+P&P: £3.95
Ultrasun Sun Protection Supersize Family SPF 30 400ml

Ultrasun Sun Protection Supersize Family SPF 30 400ml

£46.92

£117.30/1 L

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc Cranberry Superfood Nail Oil Trio

Nails Inc Cranberry Superfood Nail Oil Trio

£30.00

£714.29/1 L

+P&P: £2.95
3.8 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Doll 10 Peptide Bounce Lip Duo

Doll 10 Peptide Bounce Lip Duo

£33.96

+P&P: £2.95

Rodial Duo of Little Luxuries Gift Sets

Rodial Duo of Little Luxuries Gift Sets

£174.00

+P&P: £3.95
Philip Kingsley Re-Moisturizing 170ml Duo

Philip Kingsley Re-Moisturizing 170ml Duo

£27.00

£79.42/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Manucurist Core Colour Trio

Manucurist Core Colour Trio

£30.00

£666.67/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
My Hair Doctor Volume Shampoo 500ml

My Hair Doctor Volume Shampoo 500ml

£29.52

+P&P: £2.95
Pura Collagen GLPure Advanced Powder Formula

Pura Collagen GLPure Advanced Powder Formula

£49.92

£445.72/1 Kg

+P&P: £3.95
SkinSense Collagen Body Butter 200ml Trio

Special price

SkinSense Collagen Body Butter 200ml Trio

£37.92 £65.00 , was, £65.00

£63.20/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

Clinique Pop Lip & Cheek Oil Duo

Clinique Pop Lip & Cheek Oil Duo

£34.98

+P&P: £3.95

Clinique Nude Honey Lip Duo

Clinique Nude Honey Lip Duo

£34.98

+P&P: £3.95
Nails Inc We Love Pink 4 Piece Set

Nails Inc We Love Pink 4 Piece Set

£34.80

£621.43/1 L

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

Special price

Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

£43.80 £57.96 , was, £57.96

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Margaret Dabbs London PURE Nail Strengthening Treatment Red Duo

Margaret Dabbs London PURE Nail Strengthening Treatment Red Duo

£25.95

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Laura Geller 6 Piece Modern Classic Lip Liner Wardrobe

Laura Geller 6 Piece Modern Classic Lip Liner Wardrobe

£45.00

+P&P: £2.95
3.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Reviber Deep Tissue Body Massager with Hot & Cold Therapy

Reviber Deep Tissue Body Massager with Hot & Cold Therapy

£49.92

+P&P: £3.95
My Hair Doctor Insta-Glam Peptide Spray 150ml

My Hair Doctor Insta-Glam Peptide Spray 150ml

£27.00

£180.00/1 L

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Jude Pumpkin Seed & Soy Germ Food Supplement 1 Month Supply

Top rated

Jude Pumpkin Seed & Soy Germ Food Supplement 1 Month Supply

£36.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (109) 109 Reviews
StriVectin Daily Reveal Exfoliating Pads 60 Pads

StriVectin Daily Reveal Exfoliating Pads 60 Pads

£30.96

+P&P: £2.95
M. Asam Retinol Intense Age Correcting Ampoules 54 x 1ml

Special price

M. Asam Retinol Intense Age Correcting Ampoules 54 x 1ml

£43.92 £59.00 , was, £59.00

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Kevyn Aucoin Unforgettable Lipstick Cream

Kevyn Aucoin Unforgettable Lipstick Cream

£27.00

+P&P: £2.95

bareMinerals Mineralist Dewy Lip Set

Special price

bareMinerals Mineralist Dewy Lip Set

£26.40 £28.80 , was, £28.80

+P&P: £2.95

Ruby Hammer Mascara & Eyeliner Duo

Ruby Hammer Mascara & Eyeliner Duo

£33.00

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Kevyn Aucoin Volume Tubing Mascara Duo

Kevyn Aucoin Volume Tubing Mascara Duo

£42.96

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
SkinSense Advanced Collagen Body Cleanser & Body Butter Collection

SkinSense Advanced Collagen Body Cleanser & Body Butter Collection

£29.88

+P&P: £3.95
Dr Paw Paw the Complete Charm Balm Bundle

Dr Paw Paw the Complete Charm Balm Bundle

£25.92

£432.00/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
SkinSense Advanced Overnight Mask 200ml Trio

SkinSense Advanced Overnight Mask 200ml Trio

£150.00

£250.00/1 L

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Scottie Canes Adjustable Vibration Dampening Walking Cane

Special price

Scottie Canes Adjustable Vibration Dampening Walking Cane

£49.92 £78.00 , was, £78.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 4 instalments

bareMinerals Nourishing Lip Oil Trio

bareMinerals Nourishing Lip Oil Trio

£37.80

+P&P: £2.95
SBC Hydra-Collagen & Geranium Body Wash Duo

SBC Hydra-Collagen & Geranium Body Wash Duo

£25.92

£25.92/1 L

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
LaCabine BTx7 Lift 2 Piece Treatment Collection

Special price

LaCabine BTx7 Lift 2 Piece Treatment Collection

£48.00 £57.96 , was, £57.96

+P&P: £3.95
Nails Inc It's Topless Essential Elegance Collection

Nails Inc It's Topless Essential Elegance Collection

£33.00

£589.28/1 L

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Cath Kidston Hand Cream And Lip Balm Handbag Bundle

Special price

Cath Kidston Hand Cream And Lip Balm Handbag Bundle

£25.56 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £2.95
LUSTRE REVIVE LED Face Mask

Top rated

LUSTRE REVIVE LED Face Mask

£198.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Manucurist Complete Active Glow Collection

Manucurist Complete Active Glow Collection

£33.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Ultrasun Sun Protection Glimmer Max & Tinted Face Fluid 2 Piece Set

Ultrasun Sun Protection Glimmer Max & Tinted Face Fluid 2 Piece Set

£49.92

+P&P: £3.95
2.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
STYLPRO LED Face & Body Smoother

STYLPRO LED Face & Body Smoother

£39.00

+P&P: £3.95
1.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 3 instalments

Ultrasun All Over Protection 3 Piece Collection

Ultrasun All Over Protection 3 Piece Collection

£45.00

+P&P: £3.95
Manucurist Bold & Beautiful 3 Piece Collection

Manucurist Bold & Beautiful 3 Piece Collection

£30.00

£666.67/1 L

+P&P: £2.95
Manucurist Petal Perfection 3 Piece Collection

Manucurist Petal Perfection 3 Piece Collection

£30.00

£666.67/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Cath Kidston Flower Market Bath Fizzer, Body Wash and Hand Care Bundle Set

Cath Kidston Flower Market Bath Fizzer, Body Wash and Hand Care Bundle Set

£27.96

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
LONDONTOWN Limited Edition Spring Fling Lakur 4 Piece Set

LONDONTOWN Limited Edition Spring Fling Lakur 4 Piece Set

£30.00

£625.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Cath Kidston Wild Flowers Travel Beauty Pouch with Mirror

Cath Kidston Wild Flowers Travel Beauty Pouch with Mirror

£28.92

+P&P: £2.95
Laura Mercier Secret Camouflage Complexion Perfector & Brush

Special price

Laura Mercier Secret Camouflage Complexion Perfector & Brush

£34.92 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95

Gymform Complete Home Multi Gym

Gymform Complete Home Multi Gym

£198.00

+P&P: £9.95

Pay in 4 instalments

Kevyn Aucoin Curling Mascara & Eyelash Curler Duo

Kevyn Aucoin Curling Mascara & Eyelash Curler Duo

£37.80

+P&P: £2.95
Rock & Ruddle Large Mixed Bristle Hairbrush

Rock & Ruddle Large Mixed Bristle Hairbrush

£39.00

+P&P: £3.95

Butler & Wilson Long Crystal Bow Hairclip

Special price

Butler & Wilson Long Crystal Bow Hairclip

£36.95 £46.00 , was, £46.00

+P&P: £3.95

Gale Hayman First Kiss Full Lip Collection

Gale Hayman First Kiss Full Lip Collection

£34.92

+P&P: £2.95
Rock & Ruddle Pocket Detangle & Shine Brush & Comb Duo

Rock & Ruddle Pocket Detangle & Shine Brush & Comb Duo

£45.00

+P&P: £3.95

Jude Pumpkin Seed & Magnesium Supplements 1 Month Supply

Top rated

Jude Pumpkin Seed & Magnesium Supplements 1 Month Supply

£36.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (14) 14 Reviews
Jude Collagen & Creatine Supplements 1 Month Supply

Jude Collagen & Creatine Supplements 1 Month Supply

£33.00

£129.41/1 Kg

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (7) 7 Reviews
bareMinerals Mineralist Lip Gloss Balm Trio

Special price

bareMinerals Mineralist Lip Gloss Balm Trio

£33.00 £36.96 , was, £36.96

+P&P: £2.95
SkinSense Cleanse & Overnight Mask Set

SkinSense Cleanse & Overnight Mask Set

£45.00

+P&P: £3.95
Aveda Rosemary Mint Hand Duo

Aveda Rosemary Mint Hand Duo

£39.96

+P&P: £3.95
bareMinerals Mineralist Lip Liner 4 Piece Wardrobe

Special price

bareMinerals Mineralist Lip Liner 4 Piece Wardrobe

£35.88 £70.00 , was, £70.00

+P&P: £2.95
Zooki Super Strength Collagen 11,000mg 2 Month Supply

Top rated

Zooki Super Strength Collagen 11,000mg 2 Month Supply

£150.00

£135.13/1 Kg

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (3050) 3050 Reviews

Pay in 4 instalments

Noma Sana Silk Tress Hair Straightener

Clearance

Noma Sana Silk Tress Hair Straightener

£129.96 £168.00 , was, £168.00

+P&P: £3.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
GP Nutrition RadiantMe 4 Week Supply

GP Nutrition RadiantMe 4 Week Supply

£42.00

+P&P: £3.95
Laura Geller Dream Hyaluronic Serum Blush Duo

Clearance

Laura Geller Dream Hyaluronic Serum Blush Duo

£30.88 £37.20 , was, £37.20

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Forest Floor Vitality 120 Capsules

Clearance

Forest Floor Vitality 120 Capsules

£29.88 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95
Zooki Liposomal Multi Capsules 1 Month Supply

Top rated

Zooki Liposomal Multi Capsules 1 Month Supply

£36.00

£205.72/1 Kg

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (109) 109 Reviews
JML NuYou Body Massage Roller

Clearance

JML NuYou Body Massage Roller

£30.00 £49.98 , was, £49.98

+P&P: £3.95
Butler & Wilson Multi Butterfly Headband

Butler & Wilson Multi Butterfly Headband

£29.92 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
3.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Zooki Iron Liquid Sachets 1 Month Supply

Top rated

Zooki Iron Liquid Sachets 1 Month Supply

£36.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (69) 69 Reviews
Zooki Hydration+ Exercise & Recover 30 x Powder Sticks

Top rated

Zooki Hydration+ Exercise & Recover 30 x Powder Sticks

£36.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (66) 66 Reviews
Zooki Hydration+ Skin Radiance 30 x Powder Sticks

Top rated

Zooki Hydration+ Skin Radiance 30 x Powder Sticks

£36.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (113) 113 Reviews
Laura Geller 4 Piece Lip Collection

Laura Geller 4 Piece Lip Collection

£34.92

+P&P: £2.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Liz Earle Cleanse & Polish Cannister Duo 200ml

Special price

Liz Earle Cleanse & Polish Cannister Duo 200ml

£42.00 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 3 instalments

Prai Scent of a Woman Passion Gift Collection

Prai Scent of a Woman Passion Gift Collection

£36.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
SKINN EDP Fragrance 50ml & Crimson Lip  Oil 5ml Gift Collection

Clearance

SKINN EDP Fragrance 50ml & Crimson Lip Oil 5ml Gift Collection

£33.00 £55.00 , was, £55.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

bareMinerals Lasting Matte Liquid Lipstick Set

Clearance

bareMinerals Lasting Matte Liquid Lipstick Set

£34.20 £40.20 , was, £40.20

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
L'Occitane Wonderful Rose Hand Cream 150ml

L'Occitane Wonderful Rose Hand Cream 150ml

£36.00

£240.00/1 L

+P&P: £2.95
Estee Lauder Futurist Hydraplump Lip Balm

Estee Lauder Futurist Hydraplump Lip Balm

£28.92

+P&P: £2.95
2.6 of 5 Stars  (8) 8 Reviews
  • 1
  • 2
  • 3

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences