Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Dune
  • White Stuff
  • Monsoon
  • Molton Brown
  • Liz Earle
New This Month
  • Ninja CRISPi DualZone Glass Air Fryer
  • The Cozee Home Throw in New Ombre Shades
  • New Brand: Oh So Floral
Exclusive Brands
  • Explore All
  • Discover New Arrivals
Beauty Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Beauty
Fashion Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Fashion
Shoes & Handbags Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Accessories
Jewellery Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Jewellery
Home & Kitchen Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Home & Kitchen
Garden & Leisure Brands
  • Discover All
  • Browse Exclusive Garden
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • Liz Earle
  • Laura Geller
  • Skingredients
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • September Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jumpsuits
  • Jeans
  • Occasionwear
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Transitional Fashion
  • Animal Prints
  • Pretty Blouses
  • Autumnal Tones
  • Seasonal Stripes
  • Polka Dots
  • Dresses with Pockets
Collections
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Sunglasses
  • Scarves
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Woven Flats
  • Boho Clogs
  • Neutral Tones
  • Smart Shoes
  • Animal Print
  • Textured Accessories
Collections
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Head-to-Toe Styling
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.
  2. Beauty

£10 - £25 - Beauty

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • £10 - £25
  • Pink
  • Black

Category

  • Nailcare (61)
  • Make-Up (103)
  • Tools & Accessories (58)
  • Skincare (39)
  • Fragrance (8)
  • Bath & Body (44)
  • Health & Fitness (34)
  • Haircare (40)
  • Men's Grooming (3)
  • Suncare & Tanning (9)

  • £10 - £25
  • £50 - £100 (355)
  • £25 - £50 (738)
  • £200 - £500 (50)
  • £100 - £200 (86)
  • £500 - £1000 (8)
  • £0 - £10 (13)

  • Pink
  • Black
  • Brown (181)
  • Purple (88)
  • Red (79)
  • Gray (71)
  • Yellow (68)
  • Orange (50)
  • White (341)
  • Blue (118)

  • Nails Inc (19)
  • Laura Geller (25)
  • Tili (11)
  • Liz Earle (5)
  • AILORIA (1)
  • Shay & Blue (1)
  • Kenzzi (2)
  • Gatineau (2)
  • Ciroa (8)
  • Floral Street (3)

  • Special prices (29)
  • Easy Pay instalments (26)
  • New arrivals (9)
  • Top rated (18)
  • No P&P (6)
  • Clearance (90)
  • Outlet (3)

  • Nail Polish (28)
  • Nail Treatments (5)
  • Eyeliners (4)
  • Cases (2)
  • Skincare Sets (12)
  • Blushers (17)
  • Fragrance Sets (7)
  • Make-Up Brushes (3)
  • Beauty Accessories (32)
  • Skincare Tools (4)

  • Ageing Skin (5)
  • Dry Skin (4)
  • All Skin Types (19)
  • Sensitive Skin (2)
  • Dull & Tired Skin (2)
  • Acne & Breakouts (1)

  • Day cream (1)

  • Eyes (22)
  • Face (47)
  • Lips (35)

  • 30 (1)
  • 50 (1)

  • Fruit (2)
  • Floral (3)
  • Fresh (5)
  • Oriental/Spicy (1)

  • Her (2)

  • All hair types (5)
  • Oily (1)
  • Dandruff (1)

  • M (4)
  • XL (3)
  • 2XL (2)
  • S (2)
  • 3XL (1)
  • One size (3)
  • L (2)
  • WIDE SMALL (1)
  • 200 ML (1)
  • WIDE MEDIUM (1)

  • Liquid (2)
  • Cream (1)
Done
97 - 192 of 380
|
Page 2 of 4
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Clear All Filters Your Selections:

  • Beauty
  • £10 - £25
  • Pink
  • Black
Studio10 Plumping Blush Glow-Plexion Blusher

Studio10 Plumping Blush Glow-Plexion Blusher

£22.20

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 3 instalments

Waschies 2 Piece Hair Towels

Waschies 2 Piece Hair Towels

£21.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (9) 9 Reviews
Ashleigh & Burwood & The Scented Home Gift of Scent Bag

Ashleigh & Burwood & The Scented Home Gift of Scent Bag

£18.96

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

JML VivaLife Easy Grabber

JML VivaLife Easy Grabber

£14.40

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Rio Beauty Station Flexible LED Ring Light

Rio Beauty Station Flexible LED Ring Light

£12.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
UKLASH Volume Boost Mascara

UKLASH Volume Boost Mascara

£12.60

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Perfect Formula 2 Piece Crystal Nail File Collection

Perfect Formula 2 Piece Crystal Nail File Collection

£19.20

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (17) 17 Reviews
Ciroa Bubble Bath 350ml Trio

Ciroa Bubble Bath 350ml Trio

£15.00

£14.28/1 L

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 3 instalments

Tili Mini Velvet Chevron Quilted Flat Lay Bag

Tili Mini Velvet Chevron Quilted Flat Lay Bag

£18.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

GrandeDRAMA Intense Thickening Mascara with Castor Oil 9g

Special price

GrandeDRAMA Intense Thickening Mascara with Castor Oil 9g

£16.92 £18.96 , was, £18.96

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (336) 336 Reviews
SBC Set of 3 Skin Shammys

Top rated

SBC Set of 3 Skin Shammys

£13.02

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (80) 80 Reviews
M. Asam Magic Finish Satin Lipstick 4g Duo

M. Asam Magic Finish Satin Lipstick 4g Duo

£24.00

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 3 instalments

Zen Ten On The Glow Wireless Portable Straightening Comb

Zen Ten On The Glow Wireless Portable Straightening Comb

£24.00

+P&P: £3.95
2.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Tili Mini Organiser Flat Lay Bag

Top rated

Tili Mini Organiser Flat Lay Bag

£15.96

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (20) 20 Reviews
Waschies 3 Piece Face Towels

Waschies 3 Piece Face Towels

£24.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (35) 35 Reviews
SBC Collagen Gel 500ml

Top rated

SBC Collagen Gel 500ml

£24.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (179) 179 Reviews

Pay in 3 instalments

JML 90 Piece Sleep Knight Mouth Patches

JML 90 Piece Sleep Knight Mouth Patches

£19.92

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Rio WOWLash Pro Heated Eyelash Curler

Rio WOWLash Pro Heated Eyelash Curler

£24.00

+P&P: £3.95
Tili Set of 2 Compact Mirror & Puff Sets

Tili Set of 2 Compact Mirror & Puff Sets

£18.00

+P&P: £2.95
M. Asam Magic Finish Blush Drops 15ml

M. Asam Magic Finish Blush Drops 15ml

£13.92

£928.00/1 L

+P&P: £2.95
bareMinerals GenNude Blonzer Blush & Bronzer

bareMinerals GenNude Blonzer Blush & Bronzer

£24.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Tweezerman Rose Gold Slant Tweezer

Tweezerman Rose Gold Slant Tweezer

£18.00

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Bellalicious Detachable Handheld Mirror

Special price

Bellalicious Detachable Handheld Mirror

£24.96 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

OPI 45 Years of Icons Limited Edition 2 Piece Lacquer Collection

OPI 45 Years of Icons Limited Edition 2 Piece Lacquer Collection

£18.00

£600.00/1 L

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Perfect Formula Glossy Topcoat Duo

Perfect Formula Glossy Topcoat Duo

£24.96

£693.34/1 L

+P&P: £2.95
Panda London Bamboo Eye Mask

Panda London Bamboo Eye Mask

£16.80

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (74) 74 Reviews

Ancient + Brave True Magnesium+ 60 Capsules 1 Month Supply

Top rated

Ancient + Brave True Magnesium+ 60 Capsules 1 Month Supply

£21.00

£72.66/1 Kg

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (139) 139 Reviews
UKLASH Lengthening Mascara

UKLASH Lengthening Mascara

£12.00

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Cath Kidston 300ml Hand Wash In Glass

Cath Kidston 300ml Hand Wash In Glass

£14.52

£48.40/1 L

+P&P: £1.95

M. Asam Magic Finish Lip Designer Duo

M. Asam Magic Finish Lip Designer Duo

£22.80

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
LONDONTOWN Brighten and Conceal Collection

LONDONTOWN Brighten and Conceal Collection

£24.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Margaret Dabbs London Fast Drying UV Top Coat 9ml Duo

Margaret Dabbs London Fast Drying UV Top Coat 9ml Duo

£24.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
JML Soft Sitter Luxe

JML Soft Sitter Luxe

£24.96

+P&P: £3.95
Waschies Body Scrub & Clean Pad Duo

Waschies Body Scrub & Clean Pad Duo

£13.80

+P&P: £2.95
3.8 of 5 Stars  (15) 15 Reviews
OPI RapiDry Clearly Fast 3-in-1 Duo

OPI RapiDry Clearly Fast 3-in-1 Duo

£13.80

£766.67/1 L

+P&P: £2.95
Homedics Automatic Arm Blood Pressure Monitor

Homedics Automatic Arm Blood Pressure Monitor

£22.50

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
UKBROW Brow Pomade

UKBROW Brow Pomade

£12.96

+P&P: £2.95
Manucurist Rosy Radiance Duo

Manucurist Rosy Radiance Duo

£21.00

£700.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Nakery Beauty Plumparadise Peptide Lip Drench

Nakery Beauty Plumparadise Peptide Lip Drench

£21.96

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (8) 8 Reviews
Nails Inc GelLED Polish Modern Classics Trio

Nails Inc GelLED Polish Modern Classics Trio

£21.00

£700.00/1 L

+P&P: £2.95
bareMinerals Dewy Lip Gloss Balm

bareMinerals Dewy Lip Gloss Balm

£21.96

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Margaret Dabbs London Nail Strengthening Treatment & Longwear Top Coat

Margaret Dabbs London Nail Strengthening Treatment & Longwear Top Coat

£24.96

+P&P: £3.95
3.2 of 5 Stars  (20) 20 Reviews
Prime Fifty Brain & Cognition 4 Week Supply

Prime Fifty Brain & Cognition 4 Week Supply

£15.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (20) 20 Reviews
SkinSense 4 Piece Reuseable Cleansing Pads

SkinSense 4 Piece Reuseable Cleansing Pads

£19.92

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

bareMinerals Maximist Phyto-Fiber Volumising Mascara

bareMinerals Maximist Phyto-Fiber Volumising Mascara

£21.00

+P&P: £2.95
Clinique High Impact Mascara & Almost Lipstick Duo

Clinique High Impact Mascara & Almost Lipstick Duo

£24.00

+P&P: £3.95
bareMinerals Mineralist Lip-Gloss Balm

bareMinerals Mineralist Lip-Gloss Balm

£19.92

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Gale Hayman 14k Gold Lipstick 3.4g

Gale Hayman 14k Gold Lipstick 3.4g

£18.00

+P&P: £1.95
3.6 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Bellalicious Long Reach Pedicure Tool

Bellalicious Long Reach Pedicure Tool

£18.96

+P&P: £2.95
1.5 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
OPI Top and Base Coat Duo

OPI Top and Base Coat Duo

£22.20

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
LONDONTOWN Highlight Kur Duo

LONDONTOWN Highlight Kur Duo

£21.00

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (7) 7 Reviews
Gale Hayman Blush Lip Lift Tint 2.6g

Gale Hayman Blush Lip Lift Tint 2.6g

£19.50

+P&P: £1.95
4.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Nails Inc Vitamin E Cuticle Oil Pen Duo

Nails Inc Vitamin E Cuticle Oil Pen Duo

£13.80

+P&P: £2.95
2.2 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Nails Inc Totally Tropical Cocktail Gifting Duo of Duos

Nails Inc Totally Tropical Cocktail Gifting Duo of Duos

£24.00

£428.57/1 L

+P&P: £2.95
Prime Fifty Maintaining Muscle 2 Week Supply

Prime Fifty Maintaining Muscle 2 Week Supply

£24.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (20) 20 Reviews
LONDONTOWN S.O.S Nail Duo

LONDONTOWN S.O.S Nail Duo

£21.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
LONDONTOWN 3 Piece Glowing Manicure Set

LONDONTOWN 3 Piece Glowing Manicure Set

£24.00

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
Margaret Dabbs London PURE Cuticle Oil 10ml

Margaret Dabbs London PURE Cuticle Oil 10ml

£15.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (5) 5 Reviews
FutureYou Cambridge Metabolic Thrive+ 4 Week Supply

FutureYou Cambridge Metabolic Thrive+ 4 Week Supply

£21.00

+P&P: £2.95
OPI RapiDry I Can't Wait To Try 3 Piece

OPI RapiDry I Can't Wait To Try 3 Piece

£21.00

£777.78/1 L

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Nails Inc GelLED Polish Pink Glow Trio

Nails Inc GelLED Polish Pink Glow Trio

£21.00

£700.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
UKLASH Lash Curler

UKLASH Lash Curler

£10.92

+P&P: £2.95
Perfect Formula My Favourite Topcoat Duo

Perfect Formula My Favourite Topcoat Duo

£25.00

£69.44/100 ml

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (6) 6 Reviews
Blue Badge Co. Disabled Parking Permit Wallet in William Morris Print

Blue Badge Co. Disabled Parking Permit Wallet in William Morris Print

£24.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Nails Inc Cosmos & Palomas Cocktail Gifting Duos of Duos

Nails Inc Cosmos & Palomas Cocktail Gifting Duos of Duos

£24.00

£428.57/1 L

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
ELEMIS Rose & Mimosa Velvet Body Butter 100ml

ELEMIS Rose & Mimosa Velvet Body Butter 100ml

£19.44

£194.40/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Doctor Seaweed Menopause+ Supplement 30 Day Supply

Doctor Seaweed Menopause+ Supplement 30 Day Supply

£21.00

£840.00/1 Kg

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
SKINN Scientific Colour 4 in 1 Lash Redemption Mascara 9ml

SKINN Scientific Colour 4 in 1 Lash Redemption Mascara 9ml

£22.92

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (14) 14 Reviews
LONDONTOWN Colour Pop Lakur Trio

LONDONTOWN Colour Pop Lakur Trio

£24.00

£666.67/1 L

+P&P: £2.95
Boxbollen Interactive Fitness Tool

Boxbollen Interactive Fitness Tool

£24.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Bobbi Brown Long Wear Brow Pencil Refills

Bobbi Brown Long Wear Brow Pencil Refills

£22.92

+P&P: £2.95

JML Ez Stride Arch Support Set of 2

JML Ez Stride Arch Support Set of 2

£21.00

+P&P: £3.95
Gale Hayman Color Lock Lip Pencil Duo

Gale Hayman Color Lock Lip Pencil Duo

£21.00

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Nails Inc Prep & Seal Gel Refill Kit

Nails Inc Prep & Seal Gel Refill Kit

£12.00

+P&P: £2.95
Gale Hayman Sunset Sheer Lipstick 3.4g

Gale Hayman Sunset Sheer Lipstick 3.4g

£18.00

+P&P: £1.95
Laura Mercier Caviar Eyeliner

Laura Mercier Caviar Eyeliner

£19.20

+P&P: £2.95

The Big Silk Pocket Size Bristle Brush

The Big Silk Pocket Size Bristle Brush

£24.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Gale Hayman First Kiss Lipstick 3.4g

Gale Hayman First Kiss Lipstick 3.4g

£18.00

+P&P: £1.95
Manucurist Base & Top Coat 2 Piece Collection

Manucurist Base & Top Coat 2 Piece Collection

£18.00

+P&P: £2.95
Hollywood Browzer 3 Piece Travel Microplaner Set

Hollywood Browzer 3 Piece Travel Microplaner Set

£18.00

+P&P: £2.95

UKLASH Lash Separator & UKLASH Curler

UKLASH Lash Separator & UKLASH Curler

£15.60

+P&P: £2.95
3.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews
Gale Hayman Tea Rose Lipstick 3.4g

Gale Hayman Tea Rose Lipstick 3.4g

£18.00

+P&P: £1.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
LONDONTOWN Prep & Glow 4 Piece Set

Special price

LONDONTOWN Prep & Glow 4 Piece Set

£24.00 £30.00 , was, £30.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
UKBROW Brow Sculpt & UKBROW Brow Pomade

UKBROW Brow Sculpt & UKBROW Brow Pomade

£24.96

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Kevyn Aucoin Eyelash Curler

Kevyn Aucoin Eyelash Curler

£21.60

+P&P: £2.95
Laura Geller Tinted Lip Shine Longwearing Lip Gloss

Laura Geller Tinted Lip Shine Longwearing Lip Gloss

£18.00

+P&P: £2.95
Zooki Vitamin D 2 Week Supply

Top rated

Zooki Vitamin D 2 Week Supply

£21.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (497) 497 Reviews
NuActive EMS Massager Additional Wrap

NuActive EMS Massager Additional Wrap

£24.00

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Laura Mercier Caviar Extravagant Mascara

Laura Mercier Caviar Extravagant Mascara

£22.20

£26.11/10 ml

+P&P: £2.95
1.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
Gale Hayman Rose Suede Lipstick 3.4g

Gale Hayman Rose Suede Lipstick 3.4g

£18.00

+P&P: £1.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Laura Mercier Pure Canvas Primer Travel Size

Laura Mercier Pure Canvas Primer Travel Size

£18.60

+P&P: £2.95

SKINN Scientific Colour Primer Brush

SKINN Scientific Colour Primer Brush

£24.96

+P&P: £2.95
Doctor Pillow Swivel Gel Comfort Cushion

Doctor Pillow Swivel Gel Comfort Cushion

£18.00

+P&P: £3.95
1.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews
Revive Collagen 6 Day Collagen Try Me Collection

Revive Collagen 6 Day Collagen Try Me Collection

£18.00

£136.37/1 Kg

+P&P: £3.95
JML Thermapress Hot & Cold Knee Sleeve

JML Thermapress Hot & Cold Knee Sleeve

£18.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

SBC Collagen & Cherry Blossom Hand Duo

SBC Collagen & Cherry Blossom Hand Duo

£22.92

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences