Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
  • Beauty Gifts of The Season
  • Top 10 Christmas Picks
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • GATINEAU
  • ELEMIS
  • Nakery Beauty
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Easy Pay instalments
  • Green
  • Pink
  • Yellow
  • £25 - £50

Category

  • Fashion (42)
  • Beauty (103)
  • Home & Kitchen (36)
  • Shoes & Handbags (2)
  • Jewellery (8)
  • Electronics (1)
  • Garden & Leisure (4)

  • Easy Pay instalments
  • Special prices (361)
  • New arrivals (207)
  • Top rated (163)
  • No P&P (117)
  • Clearance (686)
  • Outlet (109)

  • Green
  • Pink
  • Yellow
  • White (241)
  • Brown (145)
  • Blue (119)
  • Black (115)
  • Purple (46)
  • Gray (75)
  • Red (77)

  • £25 - £50

  • Kim & Co (11)
  • White Stuff (6)
  • OPI (5)
  • Neom (1)
  • Apricot (1)
  • Ruth Langsford (5)
  • MONSOON (1)
  • Seasalt Cornwall (2)
  • Cozee Home (7)
  • Molton Brown (8)

  • Leverback (1)
  • Stud (1)

  • Diamonique (5)

  • Trousers (9)
  • Jumpers (7)
  • Nailcare Sets (5)
  • Home Fragrance (2)
  • Dresses (3)
  • Cardigans (5)
  • Duvet Sets (4)
  • Bath & Body Sets (4)
  • Hair Treatments (5)
  • Body & Skincare Sets (6)

  • Microfibre (1)
  • Silver (6)
  • Satin/Silk (1)
  • Costume (2)
  • Cotton Mix (3)
  • Egyptian Cotton (1)

  • All Skin Types (17)
  • Ageing Skin (4)
  • Dry Skin (2)
  • Sensitive Skin (1)
  • Dull & Tired Skin (2)

  • XL (27)
  • 2XL (25)
  • M (24)
  • 3XL (20)
  • XS (19)
  • L (23)
  • 20 (11)
  • 16 (10)
  • 12 (9)
  • 14 (9)

  • Pressed powder (2)
  • Cream (1)
  • Loose powder (1)

  • Long Sleeve (9)
  • 3/4 Sleeve (3)
  • Short Sleeve (1)

  • Yellow (1)

  • White (3)
  • Multi colour (1)
  • Choice of colour (1)

  • Day cream (1)
Done
97 - 192 of 194
|
Page 2 of 3
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Your Selections:

  • Easy Pay instalments
  • Green
  • Pink
  • Yellow
  • £25 - £50
Diamonique Edit 5ct tw 2 Tone Leverback Earrings Sterling Silver

Special price

Diamonique Edit 5ct tw 2 Tone Leverback Earrings Sterling Silver

£29.88 £40.00 , was, £40.00

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

SBC Hydra-Collagen Double Cleanse Duo

Top rated

SBC Hydra-Collagen Double Cleanse Duo

£31.92 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30 & Face Brush

Special price

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30 & Face Brush

£39.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

Ruth Langsford Nehru Collar Printed Blouse

Special price

Ruth Langsford Nehru Collar Printed Blouse

£45.00 £51.00 , was, £51.00

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 5 instalments

ELEMIS Nourishing Omega Rich Cleansing Oil 195ml

ELEMIS Nourishing Omega Rich Cleansing Oil 195ml

£39.96

£20.50/100 ml

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 3 instalments

Laura Geller Bronze-n-Brighten Full Size with Baked To Go Travel Size

Laura Geller Bronze-n-Brighten Full Size with Baked To Go Travel Size

£33.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

The Mouse House Set of 7 200g Classic Variety Box

Special price

The Mouse House Set of 7 200g Classic Variety Box

£28.95 £33.00 , was, £33.00

£20.68/1 Kg

+P&P: £5.95

Pay in 5 instalments

Supersoft by Cozee Home Palm Print Reversible 4 Piece Duvet Set

Supersoft by Cozee Home Palm Print Reversible 4 Piece Duvet Set

£49.20 - £70.20

+P&P: £4.95
4.4 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc Retinol 45 Second Top Coat Trio

Top rated

Nails Inc Retinol 45 Second Top Coat Trio

£30.00

£714.29/1 L

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown Glossing & Purifying 2 Piece Hair Collection

Molton Brown Glossing & Purifying 2 Piece Hair Collection

£39.00

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (30) 30 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown 4 Piece Luxury Hand Cream Collection 40ml

Molton Brown 4 Piece Luxury Hand Cream Collection 40ml

£33.00

£206.26/1 L

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (14) 14 Reviews

Pay in 5 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Rose Cleansing Balm 50g

Top rated

ELEMIS Pro-Collagen Rose Cleansing Balm 50g

£30.96

£61.92/100 gm

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Pay in 3 instalments

Laura Geller 4 Piece Treat-N-Go Kajal & Lip Oil Collection

Laura Geller 4 Piece Treat-N-Go Kajal & Lip Oil Collection

£37.20

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

Margaret Dabbs London PURE Nail Strengthening Treatment Duo

Margaret Dabbs London PURE Nail Strengthening Treatment Duo

£25.92

+P&P: £3.95
3.4 of 5 Stars  (45) 45 Reviews

Pay in 3 instalments

bareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF15 & Brush

bareMinerals Original Loose Powder Foundation SPF15 & Brush

£45.00

+P&P: £2.95
3.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 3 instalments

Molton Brown Rosemary Hand Wash & Hand Lotion Duo

Special price

Molton Brown Rosemary Hand Wash & Hand Lotion Duo

£36.00 £43.00 , was, £43.00

£60.00/1 L

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

ELEMIS 3 Piece Pro-Collagen Try-Me Collection

ELEMIS 3 Piece Pro-Collagen Try-Me Collection

£48.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Liz Earle Smooth & Glow Exfoliating Tonic 200ml Duo

Top rated

Liz Earle Smooth & Glow Exfoliating Tonic 200ml Duo

£33.00

£82.50/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (231) 231 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane Cherry Blossom EDT 75ml

L'Occitane Cherry Blossom EDT 75ml

£46.96

£626.12/1 L

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 4 instalments

Australian Bodycare Tea Tree Oil 30ml Trio

Top rated

Australian Bodycare Tea Tree Oil 30ml Trio

£33.00

£36.67/100 ml

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Instant Boost & Glow Tonic Set

Top rated

Liz Earle Instant Boost & Glow Tonic Set

£28.92

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (891) 891 Reviews

Pay in 3 instalments

Gale Hayman Lip Lift Trio 2.6g

Gale Hayman Lip Lift Trio 2.6g

£44.94

£57.61/10 gm

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (35) 35 Reviews

Pay in 3 instalments

Night Lark Seersucker Coverless 4.5 Tog Duvet

No P&P

Night Lark Seersucker Coverless 4.5 Tog Duvet

£45.00 - £84.00

+P&P: £0.00
4.8 of 5 Stars  (647) 647 Reviews

Pay in 3 instalments

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30

bareMinerals Complexion Rescue Tinted Moisturiser SPF30

£30.00

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Pay in 3 instalments

Studio 10 Fuller-Lip Colour Duo

Studio 10 Fuller-Lip Colour Duo

£34.92

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc Hyaluronic Glow Base Coat Trio

Nails Inc Hyaluronic Glow Base Coat Trio

£30.00

£714.29/1 L

+P&P: £2.95
3.9 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 3 instalments

M. Asam Collagen Lift Concentrate 100ml

M. Asam Collagen Lift Concentrate 100ml

£39.00

£390.00/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 3 instalments

Fussy Deodorant Case and 3 Piece 40g Refill Collection

Fussy Deodorant Case and 3 Piece 40g Refill Collection

£26.00

£216.67/1 Kg

+P&P: £2.95
3.7 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

Pay in 4 instalments

L'Occitane Almond Citron Luminciana Liquid Soap 500ml Duo

L'Occitane Almond Citron Luminciana Liquid Soap 500ml Duo

£39.96

£39.96/1 L

+P&P: £3.95
3.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

Gale Hayman Home & Away Lip Lift Tint

Gale Hayman Home & Away Lip Lift Tint

£37.50

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 3 instalments

ELEMIS Pro-Collagen Energising Marine Cleanser 150ml

ELEMIS Pro-Collagen Energising Marine Cleanser 150ml

£49.92

£332.80/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 4 instalments

Ultrasun Sun Protection Face SPF 30 50ml Duo

Ultrasun Sun Protection Face SPF 30 50ml Duo

£37.92

£37.92/100 ml

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (168) 168 Reviews

Pay in 3 instalments

STYLPRO Rose Gold Make-Up Brush Cleaner with 500ml Cleanser

STYLPRO Rose Gold Make-Up Brush Cleaner with 500ml Cleanser

£39.00

+P&P: £3.95
3.6 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane L'umier D'Hiver Hand Cream Duo

L'Occitane L'umier D'Hiver Hand Cream Duo

£36.00

£120.00/1 L

+P&P: £3.95
3.9 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 4 instalments

Magni Charm Hanging Magnifying Glass Set of 2

Magni Charm Hanging Magnifying Glass Set of 2

£27.00

+P&P: £3.95
3.0 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 3 instalments

Liz Earle Cleanse & Polish 200ml With Two Pure Cotton Cloths

Liz Earle Cleanse & Polish 200ml With Two Pure Cotton Cloths

£33.00

+P&P: £2.95
4.1 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Pay in 3 instalments

Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray 250ml Duo

Philip Kingsley Maximizer Root Boosting Spray 250ml Duo

£41.88

£83.76/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

Tweak'd by Nature 2XL Fiber Lift Style Volumizing Thermo Foam to Elixir

Tweak'd by Nature 2XL Fiber Lift Style Volumizing Thermo Foam to Elixir

£27.00

£182.44/1 L

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (19) 19 Reviews

Pay in 3 instalments

Sea Magik Volume & Shine Pink Salt Conditioniser Trio

No P&P

Sea Magik Volume & Shine Pink Salt Conditioniser Trio

£33.99

£37.76/1 L

+P&P: £0.00
4.8 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

Hairfix Scalp & Volume Collection

Hairfix Scalp & Volume Collection

£33.60 £65.00 , was, £65.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 4 instalments

L'Occitane Eau de Toilette 50ml

L'Occitane Eau de Toilette 50ml

£43.20

£864.00/1 L

+P&P: £2.95
4.3 of 5 Stars  (9) 9 Reviews

Pay in 4 instalments

Molton Brown 4 Piece Luxury Hand Cream 40ml

Top rated

Molton Brown 4 Piece Luxury Hand Cream 40ml

£33.96

£212.26/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (17) 17 Reviews

Pay in 3 instalments

L'Occitane 9PC Scents of Shea Soap Collection

L'Occitane 9PC Scents of Shea Soap Collection

£48.60

£54.00/1 Kg

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 4 instalments

Ultrasun Sun Protection Family SPF 30 150ml Duo

Ultrasun Sun Protection Family SPF 30 150ml Duo

£42.00

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (60) 60 Reviews

Pay in 3 instalments

Prai 24K Gold Precious Oil Drops 30ml Duo

Special price

Prai 24K Gold Precious Oil Drops 30ml Duo

£33.96 £49.96 , was, £49.96

£566.00/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

Prai 24K Gold Precious Body Lotion 200ml

Prai 24K Gold Precious Body Lotion 200ml

£25.92

£129.60/1 L

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 3 instalments

SBC Propolis & Salicylic Scalp Rescue Shampoo & Conditioner

SBC Propolis & Salicylic Scalp Rescue Shampoo & Conditioner

£27.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Pay in 3 instalments

Sara by Sara Davies Set of 2x 31cm Glass Hurricanes w/ LED candle

Sara by Sara Davies Set of 2x 31cm Glass Hurricanes w/ LED candle

£26.52

+P&P: £3.95
2.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 3 instalments

Thompson & Morgan Hydrangea Living 'Blush' Collection 12cm Pot x 3

Special price

Thompson & Morgan Hydrangea Living 'Blush' Collection 12cm Pot x 3

£34.80 £58.80 , was, £58.80

+P&P: £2.95
4.0 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Pay in 3 instalments

Nails Inc Retinol 45 Seconds Speedy Top Coat 14ml Duo

Nails Inc Retinol 45 Seconds Speedy Top Coat 14ml Duo

£25.20

£900.00/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (8) 8 Reviews

Pay in 5 instalments

ELEMIS 2 Piece Nourish & Peel Collection

ELEMIS 2 Piece Nourish & Peel Collection

£36.00

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Ultrasun Sun Protection Face & Scalp Mist Spray SPF 50 75ml Duo

Ultrasun Sun Protection Face & Scalp Mist Spray SPF 50 75ml Duo

£30.00

£200.00/1 L

+P&P: £3.95
3.1 of 5 Stars  (87) 87 Reviews

Pay in 3 instalments

Tweak'd by Nature Supersize Hair Volumizing Scrub 16oz

Special price

Tweak'd by Nature Supersize Hair Volumizing Scrub 16oz

£37.80 £90.00 , was, £90.00

£83.26/1 Kg

+P&P: £2.95
3.6 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 3 instalments

Northern Nights Pure 100% Mulberry Silk Oxford Pillowcase

Northern Nights Pure 100% Mulberry Silk Oxford Pillowcase

£48.00 - £84.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Northern Nights Silk Pillowcase

Northern Nights Silk Pillowcase

£45.00

+P&P: £3.95
4.1 of 5 Stars  (14) 14 Reviews

Pay in 4 instalments

Bolsetta Luxe Basket Weave Magnetic Hip Pouch w/ RFID Technology & Strap

Bolsetta Luxe Basket Weave Magnetic Hip Pouch w/ RFID Technology & Strap

£30.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 5 instalments

OPI The Purple Purpose 4 Piece Lacquer Collection

OPI The Purple Purpose 4 Piece Lacquer Collection

£31.80

£530.00/1 L

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

NassifMD Hydro-Screen 60 ml Hydration Serum

Special price

NassifMD Hydro-Screen 60 ml Hydration Serum

£42.96 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (26) 26 Reviews

Pay in 3 instalments

Ultrasun Sun Protection Supersize Face & Scalp Mist 150ml Duo

Ultrasun Sun Protection Supersize Face & Scalp Mist 150ml Duo

£49.92

£166.40/1 L

+P&P: £3.95
2.3 of 5 Stars  (13) 13 Reviews

Pay in 3 instalments

NassifMD HydroScreen for Lips Duo

NassifMD HydroScreen for Lips Duo

£27.96

+P&P: £2.95
3.4 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 4 instalments

Kim & Co Mini Check Ponte Jersey Waistcoat

Kim & Co Mini Check Ponte Jersey Waistcoat

£49.95

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Butler & Wilson Christmas Penguin Brooch

Butler & Wilson Christmas Penguin Brooch

£46.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 5 instalments

Northern Nights 400TC Bamboo Cotton Flat Sheet

Northern Nights 400TC Bamboo Cotton Flat Sheet

£21.00 - £30.00

+P&P: £2.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

GATINEAU Age Benefit Exfoliate & Glow Collection with Bag

Special price

GATINEAU Age Benefit Exfoliate & Glow Collection with Bag

£39.88 £80.00 , was, £80.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Tili Salon Skipping Beauty Edit

Tili Salon Skipping Beauty Edit

£39.96

+P&P: £1.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 3 instalments

Butler & Wilson Christmas Penguin Earrings

Butler & Wilson Christmas Penguin Earrings

£42.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 5 instalments

Our Place Fearless Fry

Our Place Fearless Fry

£30.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Nina B Christmas Tree Pendant Necklace Sterling Silver

Nina B Christmas Tree Pendant Necklace Sterling Silver

£34.96

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Kim & Co Printed Brazil Jersey Short Dolman Sleeve High Neck Top

Kim & Co Printed Brazil Jersey Short Dolman Sleeve High Neck Top

£39.96

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Northern Nights 300TC HygroCotton Flat Sheet

Northern Nights 300TC HygroCotton Flat Sheet

£24.00 - £30.00

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Nakery Beauty Instant Brow Filler Universal Eyebrow Pencil Duo

Nakery Beauty Instant Brow Filler Universal Eyebrow Pencil Duo

£27.00

+P&P: £2.95
3.8 of 5 Stars  (16) 16 Reviews

Pay in 3 instalments

GATINEAU Radiant Golden Glow Collection

Special price

GATINEAU Radiant Golden Glow Collection

£39.96 £55.00 , was, £55.00

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Home Stories Set of 2 Mini Lamps

Home Stories Set of 2 Mini Lamps

£39.00

+P&P: £3.95
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 5 instalments

Denim & Co Pull On Textured Trouser Standard

Special price

Denim & Co Pull On Textured Trouser Standard

£28.92 £33.60 , was, £33.60

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Denim & Co. Pull On Knit Corduroy Straight Leg Trousers Standard

Denim & Co. Pull On Knit Corduroy Straight Leg Trousers Standard

£33.00

+P&P: £3.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

Churchill's Set of 2 Luxury Fudge & Honeycomb Chocolate Tins

Churchill's Set of 2 Luxury Fudge & Honeycomb Chocolate Tins

£27.96

£46.60/1 Kg

+P&P: £4.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

Special price

Gale Hayman Supersize Lip-Lift Tint Trio

£43.80 £57.96 , was, £57.96

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Kevyn Aucoin Celestial Lip Gloss Duo

Kevyn Aucoin Celestial Lip Gloss Duo

£42.00

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

Sara by Sara Davies Pre Lit Eucalyptus Light Strand Set of 2

Sara by Sara Davies Pre Lit Eucalyptus Light Strand Set of 2

£31.92

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Floral Street New Season Fragrance Mist Collection with Bag

Special price

Floral Street New Season Fragrance Mist Collection with Bag

£36.90 £51.00 , was, £51.00

£147.60/1 L

+P&P: £2.95
4.4 of 5 Stars  (28) 28 Reviews

Pay in 3 instalments

Dyson Chitosan Pre-Style Cream Curly to Coily Light Conditioning

No P&P

Dyson Chitosan Pre-Style Cream Curly to Coily Light Conditioning

£49.92

£499.20/1 L

+P&P: £0.00
4.8 of 5 Stars  (45) 45 Reviews

Pay in 4 instalments

Ashleigh & Burwood &The Scented Home Set of 3 Diffusers

Ashleigh & Burwood &The Scented Home Set of 3 Diffusers

£30.00

+P&P: £2.95

Pay in 5 instalments

Northern Nights 500TC 100% Egyptian Cotton Fitted Sheet

Northern Nights 500TC 100% Egyptian Cotton Fitted Sheet

£36.00 - £48.00

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Liz Earle Cleanse & Polish Neroli

Liz Earle Cleanse & Polish Neroli

£34.00

£169.99/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 4 instalments

Scottie Canes Adjustable Vibration Dampening Walking Cane

Special price

Scottie Canes Adjustable Vibration Dampening Walking Cane

£49.92 £78.00 , was, £78.00

+P&P: £3.95
3.5 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Pay in 4 instalments

L'Occitane Hair and Body Trio

L'Occitane Hair and Body Trio

£49.92

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Roam Smart GPS Tracker Set of 2

Special price

Roam Smart GPS Tracker Set of 2

£46.96 £54.99 , was, £54.99

+P&P: £2.95
2.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 4 instalments

Tweak'd Rise & Shine Weightless Conditioning Mist Duo 177ml

Tweak'd Rise & Shine Weightless Conditioning Mist Duo 177ml

£39.00

£11.02/100 ml

+P&P: £2.95
4.2 of 5 Stars  (5) 5 Reviews

Pay in 3 instalments

GATINEAU Aromatique Hand Balm 75ml Trio

GATINEAU Aromatique Hand Balm 75ml Trio

£36.00

£160.00/1 L

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Liz Earle Cleanse & Polish Cannister Duo 200ml

Special price

Liz Earle Cleanse & Polish Cannister Duo 200ml

£42.00 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 3 instalments

abode Outdoor Tall Metal Plant Stand Table with Orb Light

Clearance

abode Outdoor Tall Metal Plant Stand Table with Orb Light

£39.96 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £4.95
4.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

abode Outdoor Short Metal Plant Stand Table with Orb Light

Clearance

abode Outdoor Short Metal Plant Stand Table with Orb Light

£39.96 £66.00 , was, £66.00

+P&P: £4.95
3.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Pay in 3 instalments

White Stuff Fiona Fairisle Jumper

Clearance

White Stuff Fiona Fairisle Jumper

£29.40 £64.98 , was, £64.98

+P&P: £3.95
3.8 of 5 Stars  (40) 40 Reviews

Pay in 4 instalments

Sara by Sara Davies Cotton Blend Reversible Floral 3 Piece Duvet Set

Clearance

Sara by Sara Davies Cotton Blend Reversible Floral 3 Piece Duvet Set

£27.00 - £33.00 £39.00 - £45.00 , was, £39.00 - £45.00

+P&P: £3.95
4.2 of 5 Stars  (4) 4 Reviews

Pay in 3 instalments

White Stuff Margot Cardigan

Clearance

White Stuff Margot Cardigan

£39.00 £55.50 , was, £55.50

+P&P: £3.95
3.3 of 5 Stars  (42) 42 Reviews

Pay in 4 instalments

Kim & Co Deluxe Denim Knit Peplum Jacket

Clearance

Kim & Co Deluxe Denim Knit Peplum Jacket

£36.48 £72.96 , was, £72.96

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

  • 1
  • 2
  • 3

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences