Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
  • Beauty Gifts of The Season
  • Top 10 Christmas Picks
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • GATINEAU
  • ELEMIS
  • Nakery Beauty
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.

Yellow

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • New arrivals
  • Top rated
  • £25 - £50
  • Yellow

Category

  • Beauty (46)
  • Home & Kitchen (26)
  • Fashion (16)
  • Jewellery (21)
  • Shoes & Handbags (4)
  • Garden & Leisure (8)

  • New arrivals
  • Top rated
  • Special prices (105)
  • Easy Pay instalments (64)
  • No P&P (59)
  • Clearance (178)
  • Outlet (24)

  • £25 - £50

  • Yellow
  • White (356)
  • Blue (232)
  • Brown (228)
  • Green (194)
  • Black (177)
  • Purple (85)
  • Pink (175)
  • Red (131)
  • Gray (104)

  • OPI (2)
  • Home Stories (6)
  • Joe & Seph's (2)
  • Beech's Fine Chocolates (1)
  • L'Occitane (2)
  • Unity Rollers (1)
  • Seasalt Cornwall (2)
  • Diamonique (11)
  • Dorothy Perkins (1)
  • Flower & White (1)

  • Nailcare Sets (2)
  • Christmas Decorations (8)
  • Hampers & Food Gifts (4)
  • Chocolate, Sweets & Snacks (3)
  • Pies & Pasties (2)
  • Cake, Biscuits & Desserts (2)
  • Decorative Lights (5)
  • Decorative Accessories (3)
  • Christmas Trees (2)
  • Body & Skincare Sets (2)

  • Ageing Skin (5)
  • Dry Skin (2)
  • All Skin Types (7)

  • Floral (10)
  • Citrus (1)
  • Fresh (1)

  • 22cm (1)
  • 12 (9)
  • 8 (8)
  • 10 (8)
  • 14 (8)
  • 16 (8)
  • 18 (8)
  • 20 (6)
  • 22 (2)
  • 24 (2)

  • Stainless steel (6)
  • Silver (5)
  • Gold plated (2)
  • Costume (6)

  • Spring (2)
  • Summer (2)
  • Winter (1)

  • Diamonique (6)
  • Pearl (2)
  • Semi-precious (1)

  • Fish (1)

  • Long Sleeve (3)
  • Short Sleeve (2)
  • Sleeveless (2)

  • Maxi (2)
  • Midi (2)

  • Maxi (1)
  • Fit & Flare (2)
  • Midi (1)
Done
1 - 96 of 122
|
Page 1 of 2
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Your Selections:

  • New arrivals
  • Top rated
  • £25 - £50
  • Yellow
OPI Nail Envy & Lacquer 6 Piece Collection
Top Offer

New arrivals

OPI Nail Envy & Lacquer 6 Piece Collection

£31.80 £110.00 , was, £110.00

+P&P: £3.95

Pay in 5 instalments

Home Stories Indoor Outdoor Rechargeable Winter Scene Lantern

New arrivals

Home Stories Indoor Outdoor Rechargeable Winter Scene Lantern

£34.92

+P&P: £3.95

Joe & Seph's Popcorn Extravaganza Selection Box

New arrivals

Joe & Seph's Popcorn Extravaganza Selection Box

£38.00

£66.67/1 Kg

+P&P: £4.95
5.0 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Beech's 24 Piece Mini Mince Pie Collection

New arrivals

Beech's 24 Piece Mini Mince Pie Collection

£28.00

£66.67/1 Kg

+P&P: £3.95
Joe & Seph's Set of 6 Popcorn Bites

New arrivals

Joe & Seph's Set of 6 Popcorn Bites

£27.00

+P&P: £4.95

Home Stories Pre Lit Present Decor

New arrivals

Home Stories Pre Lit Present Decor

£38.00

+P&P: £4.95

Mr Christmas 30cm Pre Lit Ceramic Tree

New arrivals

Mr Christmas 30cm Pre Lit Ceramic Tree

£29.85 £34.92 , was, £34.92

+P&P: £3.95

L'Occitane 4 Piece Divine Cream Travel Set With Bag

New arrivals

L'Occitane 4 Piece Divine Cream Travel Set With Bag

£39.96 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Unity Rollers by Jack Mead

New arrivals

Unity Rollers by Jack Mead

£30.00

+P&P: £3.95
4.4 of 5 Stars  (7) 7 Reviews

Pay in 5 instalments

Seasalt Cornwall Larissa Shirt

New arrivals

Seasalt Cornwall Larissa Shirt

£34.92 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £2.95
1.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Steel by Diamonique Friendship Bracelet Stainless Steel

New arrivals

Steel by Diamonique Friendship Bracelet Stainless Steel

£26.00

+P&P: £2.95
Diamonique 1.4ct tw Eternity Band Ring Sterling Silver

New arrivals

Diamonique 1.4ct tw Eternity Band Ring Sterling Silver

£34.92 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Dorothy Perkins Square Neck Blouson Sleeve Tiered Maxi Dress

New arrivals

Dorothy Perkins Square Neck Blouson Sleeve Tiered Maxi Dress

£34.95 £39.00 , was, £39.00

+P&P: £3.95
4.3 of 5 Stars  (3) 3 Reviews

Pay in 3 instalments

Flower & White 30 Piece Sweet & Zesty Meringue Bar Bundle

New arrivals

Flower & White 30 Piece Sweet & Zesty Meringue Bar Bundle

£42.00

£70.00/1 Kg

+P&P: £4.95
Diamonique 6.8ct tw Round Bezel Earrings Sterling Silver

New arrivals

Diamonique 6.8ct tw Round Bezel Earrings Sterling Silver

£26.88 £36.00 , was, £36.00

+P&P: £2.95

Finery London Lenisha Printed Jersey Dress

New arrivals

Finery London Lenisha Printed Jersey Dress

£45.00

+P&P: £3.95

L'Occitane 4 Piece Lip Collection

New arrivals

L'Occitane 4 Piece Lip Collection

£28.00

£58.33/1 L

+P&P: £3.95

Pay in 4 instalments

Diamonique 2.4ct tw Oval Solitaire Ring Sterling Silver

New arrivals

Diamonique 2.4ct tw Oval Solitaire Ring Sterling Silver

£34.92 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

Lara Pearl 4-5mm Baby Ming Pearl Necklace

New arrivals

Lara Pearl 4-5mm Baby Ming Pearl Necklace

£39.96 £51.00 , was, £51.00

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Santa Express Pre Lit RGB White Multi Function Shapes

New arrivals

Santa Express Pre Lit RGB White Multi Function Shapes

£29.88 - £44.88 £39.96 - £54.96 , was, £39.96 - £54.96

+P&P: £4.95

Pay in 3 instalments

Diamonique 6ct tw Round Bezel Necklace Sterling Silver

New arrivals

Diamonique 6ct tw Round Bezel Necklace Sterling Silver

£34.92 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

Home Stories Pre-Lit Star Bauble

New arrivals

Home Stories Pre-Lit Star Bauble

£39.96 - £45.96

+P&P: £5.95
Lara Pearl 6.5-7mm Button Pearl Wave Stud Earrings

New arrivals

Lara Pearl 6.5-7mm Button Pearl Wave Stud Earrings

£46.00

+P&P: £3.95

Floral Street Grapefruit Bloom Hand Care 250ml Duo

New arrivals

Floral Street Grapefruit Bloom Hand Care 250ml Duo

£30.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (167) 167 Reviews

Pay in 5 instalments

Finery London Edith Dark Floral Print Jersey Dress

New arrivals

Finery London Edith Dark Floral Print Jersey Dress

£39.00

+P&P: £3.95

Prai 24K Gold Wrinkle Repair Creme Limited Edition 100ml

New arrivals

Prai 24K Gold Wrinkle Repair Creme Limited Edition 100ml

£38.52 £43.50 , was, £43.50

£385.20/1 L

+P&P: £2.95

Pay in 3 instalments

Steel by Diamonique Square Link Necklace

New arrivals

Steel by Diamonique Square Link Necklace

£36.00

+P&P: £2.95

OPI x M&M Limited Edition Infinite Shine & Nail Oil 4 Piece Set

New arrivals

OPI x M&M Limited Edition Infinite Shine & Nail Oil 4 Piece Set

£34.92

+P&P: £2.95

Pay in 4 instalments

Rise Coffee Set of 4 Coffee Christmas Crackers

New arrivals

Rise Coffee Set of 4 Coffee Christmas Crackers

£27.00

£67.50/1 Kg

+P&P: £4.95

Pay in 5 instalments

Chelsea Peers Long Button PJ Set

New arrivals

Chelsea Peers Long Button PJ Set

£39.96 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £3.95

Steel By Diamonique Circle Link Bracelet Staiinless Steel

New arrivals

Steel By Diamonique Circle Link Bracelet Staiinless Steel

£26.00

+P&P: £2.95

Floral Street Eau de Parfum Stocking Filler 10ml Duo

New arrivals

Floral Street Eau de Parfum Stocking Filler 10ml Duo

£31.95 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (419) 419 Reviews
Laura Geller The Bright Stuff Illuminating Under Eye Concealer Duo

New arrivals

Laura Geller The Bright Stuff Illuminating Under Eye Concealer Duo

£33.00

+P&P: £2.95

Steel by Diamonique Bow Necklace & Earring Set in Gift Box

New arrivals

Steel by Diamonique Bow Necklace & Earring Set in Gift Box

£29.88 £50.00 , was, £50.00

+P&P: £2.95

Pay in 4 instalments

Floral Street Eau de Parfum Gifting Duo of Duos 4 Piece Set

New arrivals

Floral Street Eau de Parfum Gifting Duo of Duos 4 Piece Set

£49.95 £95.00 , was, £95.00

+P&P: £3.95
Steel by Diamonique Circle Link Necklace Stainless Steel

New arrivals

Steel by Diamonique Circle Link Necklace Stainless Steel

£36.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Chelsea Peers Long Button PJ Set

New arrivals

Chelsea Peers Long Button PJ Set

£45.00

+P&P: £3.95

Chelsea Peers Round Neck Long PJ Set

New arrivals

Chelsea Peers Round Neck Long PJ Set

£39.00

+P&P: £3.95

White Stuff Terrie Tote Bag

New arrivals

White Stuff Terrie Tote Bag

£34.80

+P&P: £3.95
Steel By Diamonique Star Layered Necklace

New arrivals

Steel By Diamonique Star Layered Necklace

£27.00

+P&P: £2.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews

Solar Centre Dover Solar Double PIR Light

New arrivals

Solar Centre Dover Solar Double PIR Light

£29.88

+P&P: £3.95
Annie Haak Zodiac Birthstone Ring Sterling Silver

New arrivals

Annie Haak Zodiac Birthstone Ring Sterling Silver

£49.50

+P&P: £3.95

Chelsea Peers Angel Sleeve Button PJ Set

New arrivals

Chelsea Peers Angel Sleeve Button PJ Set

£43.20 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95

Solar Centre Lavenham Solar Garden Lights (Set of 4)

New arrivals

Solar Centre Lavenham Solar Garden Lights (Set of 4)

£29.88

+P&P: £3.95
Festive 30cm Pre Lit Animated Wooden Piano Scene

New arrivals

Festive 30cm Pre Lit Animated Wooden Piano Scene

£45.00

+P&P: £3.95
Compania Fantastica Balloon Sleeve Jumper

New arrivals

Compania Fantastica Balloon Sleeve Jumper

£49.92 £63.00 , was, £63.00

+P&P: £3.95

Malika Molton Bead Bracelet

No P&P

Malika Molton Bead Bracelet

£38.00

+P&P: £0.00
4.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews

The Drinks Bureau Mix and Mingle Martini Pack

New arrivals

The Drinks Bureau Mix and Mingle Martini Pack

£37.80

£13.50/1 L

+P&P: £5.95
Toppings Pies 6 Piece Handcrafted Classic Quiche Collection

New arrivals

Toppings Pies 6 Piece Handcrafted Classic Quiche Collection

£31.95

£28.03/1 Kg

+P&P: £5.95
Home Stories Set Of 2 Pre Lit Iridescent Shapes

New arrivals

Home Stories Set Of 2 Pre Lit Iridescent Shapes

£39.00 - £45.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

Butler & Wilson Bewitched Pumpkin Brooch

New arrivals

Butler & Wilson Bewitched Pumpkin Brooch

£39.96 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95
Prai 24k Gold Day & Night Drops

New arrivals

Prai 24k Gold Day & Night Drops

£39.96 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95

Pay in 3 instalments

YouGarden Pair of Drop In Bulb Planter Balcony Beauty Pack

New arrivals

YouGarden Pair of Drop In Bulb Planter Balcony Beauty Pack

£26.40

+P&P: £2.95
Rise Coffee Advent Calendar

New arrivals

Rise Coffee Advent Calendar

£33.96

£84.90/1 Kg

+P&P: £4.95

Cello Set of 2 Highland Cow Electric Melt Burner Plug In with Wax Melts

New arrivals

Cello Set of 2 Highland Cow Electric Melt Burner Plug In with Wax Melts

£35.00

+P&P: £4.95
Skingredients Skin Good Fats Ultra Hydrating Ceramide Moisturiser 45ml

New arrivals

Skingredients Skin Good Fats Ultra Hydrating Ceramide Moisturiser 45ml

£34.95

£776.66/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (1) 1 Reviews
Malika Rondelle Beaded Bracelet

No P&P

Malika Rondelle Beaded Bracelet

£38.00

+P&P: £0.00

Compania Fantastica Pure Cotton Motif Vest

New arrivals

Compania Fantastica Pure Cotton Motif Vest

£48.00

+P&P: £3.95

Hobbs London Julia Printed Jersey Top

New arrivals

Hobbs London Julia Printed Jersey Top

£45.00

+P&P: £3.95
YouGarden Autumn Bulb & Planter Deal of 5

New arrivals

YouGarden Autumn Bulb & Planter Deal of 5

£27.00

+P&P: £2.95
Butler & Wilson Panda Holding Flower Brooch

New arrivals

Butler & Wilson Panda Holding Flower Brooch

£41.88 £48.00 , was, £48.00

+P&P: £3.95

The Drinks Bureau Spicy, Sweet & Chic 12 Piece Canned Cocktail Collection

New arrivals

The Drinks Bureau Spicy, Sweet & Chic 12 Piece Canned Cocktail Collection

£32.00

£13.33/1 L

+P&P: £5.95
3.5 of 5 Stars  (2) 2 Reviews
YouGarden Indoor Tete a Tete Kit

New arrivals

YouGarden Indoor Tete a Tete Kit

£28.80

+P&P: £2.95
ELEMIS Pro-Collagen Day Cream 30ml & Cleansing Balm 20g

Top rated

ELEMIS Pro-Collagen Day Cream 30ml & Cleansing Balm 20g

£42.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (40) 40 Reviews

Pay in 3 instalments

Pieces 3 Piece Essentials Tote Bag Set

Top rated

Pieces 3 Piece Essentials Tote Bag Set

£49.92

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

Home Stories Pre Lit Large Bauble Decor

Top rated

Home Stories Pre Lit Large Bauble Decor

£45.00 £69.96 , was, £69.96

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Home Stories Pre Lit Snow Village in Glass House

Top rated

Home Stories Pre Lit Snow Village in Glass House

£34.92 £49.92 , was, £49.92

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (81) 81 Reviews

ELEMIS Cleansing Balm Home & Away Set

Top rated

ELEMIS Cleansing Balm Home & Away Set

£42.95 £57.00 , was, £57.00

£475.00/1 L

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Pay in 5 instalments

Spice Kitchen Gift Wrapped Spice Tin in Sari

Top rated

Spice Kitchen Gift Wrapped Spice Tin in Sari

£27.90 £34.98 , was, £34.98

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (43) 43 Reviews

Cook's Essentials 2.5L Aluminum Everyday Serving Pan 24cm

Top rated

Cook's Essentials 2.5L Aluminum Everyday Serving Pan 24cm

£39.96 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews

Liz Earle Superskin Concentrate for Night 28ml

Top rated

Liz Earle Superskin Concentrate for Night 28ml

£48.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (13) 13 Reviews
Molton Brown Signature Fine Liquid Hand Wash Duo 300ml

Top rated

Molton Brown Signature Fine Liquid Hand Wash Duo 300ml

£36.00

£60.00/1 L

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (21) 21 Reviews

Pay in 3 instalments

SKINN Divine Elixir Luminous Skin Mask

Top rated

SKINN Divine Elixir Luminous Skin Mask

£30.00

£517.24/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (14) 14 Reviews
Cozee Home Floral Culotte Short PJ Set

Top rated

Cozee Home Floral Culotte Short PJ Set

£27.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (31) 31 Reviews

Molton Brown 2 Piece Milk Musk Body Wash Set

Top rated

Molton Brown 2 Piece Milk Musk Body Wash Set

£45.00

£77.59/1 L

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (18) 18 Reviews
Estee Lauder Futurist Peptide-Power Serum Primer

Top rated

Estee Lauder Futurist Peptide-Power Serum Primer

£34.92

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (337) 337 Reviews
Tili Deluxe Discovery Beauty Edit

Top rated

Tili Deluxe Discovery Beauty Edit

£48.00

+P&P: £1.95
4.8 of 5 Stars  (24) 24 Reviews
Nakery Beauty SkinRenew Face, Body & Hair Wash 1 Litre

Top rated

Nakery Beauty SkinRenew Face, Body & Hair Wash 1 Litre

£36.00

£36.00/1 L

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (40) 40 Reviews

Pay in 3 instalments

Silentnight Night Light and Sound Machine

Top rated

Silentnight Night Light and Sound Machine

£30.00

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (32) 32 Reviews
Silentnight Yours & Mine Electric Blanket

Top rated

Silentnight Yours & Mine Electric Blanket

£42.00 - £48.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (101) 101 Reviews

Invisible Glass 946ml Spray Bottles with 4 Microfibre Cloths

Top rated

Invisible Glass 946ml Spray Bottles with 4 Microfibre Cloths

£33.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (39) 39 Reviews
Denim & Co. Pointelle Jumper

Top rated

Denim & Co. Pointelle Jumper

£33.60

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Molton Brown 4 Piece Luxury Hand Cream 40ml

Top rated

Molton Brown 4 Piece Luxury Hand Cream 40ml

£33.96

£212.26/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (17) 17 Reviews

Pay in 3 instalments

Zooki Beauty & Health Marine Collagen Supplements 4 Week Supply

Top rated

Zooki Beauty & Health Marine Collagen Supplements 4 Week Supply

£47.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (1892) 1892 Reviews

Butler & Wilson Little Lady Cat Brooch

Top rated

Butler & Wilson Little Lady Cat Brooch

£48.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (17) 17 Reviews

Nakery Beauty Pure Refresh Intimate Cleanser 200ml

Top rated

Nakery Beauty Pure Refresh Intimate Cleanser 200ml

£27.00

£135.00/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (107) 107 Reviews

Pay in 3 instalments

Richard Jackson 1.75kg Premium Flower Power Plant Food

Top rated

Richard Jackson 1.75kg Premium Flower Power Plant Food

£29.88

£17.08/1 Kg

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (24) 24 Reviews
My Hair Doctor Keraplex Instant Repair Duo

Top rated

My Hair Doctor Keraplex Instant Repair Duo

£27.00

£135.00/1 L

+P&P: £2.95
5.0 of 5 Stars  (15) 15 Reviews
Nakery Beauty SkinRepair Retinol Deep Wrinkle Serum 60ml

Top rated

Nakery Beauty SkinRepair Retinol Deep Wrinkle Serum 60ml

£36.00

£600.00/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (136) 136 Reviews

Pay in 3 instalments

Philip Kingsley Prep & Protect Travel Trio

Top rated

Philip Kingsley Prep & Protect Travel Trio

£25.80 £33.00 , was, £33.00

+P&P: £2.95
4.7 of 5 Stars  (107) 107 Reviews
Estee Lauder Beautiful EDP 30ml

Top rated

Estee Lauder Beautiful EDP 30ml

£49.92

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (648) 648 Reviews
Steel by Diamonique Heart Friendship Bracelet Stainless Steel

Top rated

Steel by Diamonique Heart Friendship Bracelet Stainless Steel

£31.50

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Liz Earle Superskin Concentrate for Night 28ml

Top rated

Liz Earle Superskin Concentrate for Night 28ml

£48.00

£171.43/100 ml

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (293) 293 Reviews
Floral Street London Poppy 10ml & 8 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street London Poppy 10ml & 8 Piece Discovery Set

£45.00

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (43) 43 Reviews
Floral Street Sunflower Pop 10ml & 5 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Sunflower Pop 10ml & 5 Piece Discovery Set

£42.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (165) 165 Reviews
Set of 3 Peter Rabbit Potty Feet

Top rated

Set of 3 Peter Rabbit Potty Feet

£27.96

+P&P: £4.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
  • 1
  • 2

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy
  • Refer a Friend

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences