Skip to Main Navigation Skip to Main Navigation Skip to Main Content Skip to Footer

Return or exchange gifts until 31st January 2027. Shop for Christmas

Menu

QVC home
Shop

Featured

  • New In
  • Your Picks
  • Autumn Fashion
  • Christmas
  • Sleep Tips and Solutions
  • Live Well
  • Brands

Categories

  • Beauty
  • Fashion
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Home
  • Kitchen
  • Garden
  • Electronics
  • Gifts
  • Only at QVC
  • Sale
Christmas
Browse Christmas
Christmas Shop
  • Our Christmas Shop
  • Shop All Christmas Products
  • Pre-Lit Decor
  • Trees & Home Decor
  • Home Fragrance
  • Hosting Essentials
Christmas Food
  • Shop All Christmas Food
  • Hampers & Food Gifts
Christmas Gifting
  • Shop All Christmas Gifts
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Fashion & Accessories Gifts
  • Beauty Gifts
  • Home & Garden Gifts
  • Wellbeing Gifts
  • Gifts That Sparkle
Highlights
  • Your Personalised Gifting Edit
  • Advent Calendars & Stocking Fillers
  • Product of the Week
  • Christmas Offers
  • Beauty Gifts of The Season
  • Top 10 Christmas Picks
Sleep Tips and Solutions
Browse Sleep Tips and Solutions
Shop by Category
  • Sheets & Pillowcases
  • Duvet Sets
  • Beds & Mattresses
  • Pillows
  • Duvets
  • Throws & Blankets
  • Shop All Bedding
Brands
  • Cozee Home
  • Emma
  • Northern Nights
  • Sealy
  • Silentnight
  • Simba
  • Tempur
Highlights
  • Solutions for Hot Sleepers
  • Summer Bedding
  • Mattress Buying Guide
  • Pillow Buying Guide
  • Bestsellers
  • Free Delivery
  • Clearance
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Mattresses at Special Prices
Live Well
Browse Live Well
New In
  • New Arrivals
Shop All
  • Supplements
  • Health & Fitness
  • Shop All Live Well
Shop by Focus Area
  • Menopause Your Way
  • Sleep & Relaxation
  • Self-Expression & Confidence
  • Energy & Motivation
  • Lifestyle & Spaces
Top Brands
  • NEOM Wellbeing
  • Silentnight
  • Ancient + Brave
  • Zooki
  • Gatineau
  • Margaret Dabbs London
  • Chelsea Peers
  • Sloggi
  • Renpho
  • Homedics
Highlights
  • Offers
  • Tips & Support
  • Feel-Good Favourite
  • Brand Spotlight
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
Browse Brands
Trending Now
  • Ninja
  • Bronx
  • Dyson
  • Monsoon
  • Denim & Co.
  • L'Occitane
  • Diamonique
New This Month
  • Christmas Shop
  • Beauty Gifts of the Season
  • Menopause Awareness Month
Exclusive Brands
  • Tili
  • Cozee Home
  • Sara by Sara Davies
  • Kim & Co
  • Fire Light Diamonds
  • Explore All
Beauty Brands
  • Molton Brown
  • Elemis
  • NEOM Wellbeing
  • Discover All
Fashion Brands
  • White Stuff
  • Helene Berman
  • Monsoon
  • Discover All
Shoes & Handbags Brands
  • Skechers
  • Kipling
  • Emu Australia
  • Discover All
Jewellery Brands
  • Malika
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Discover All
Home & Kitchen Brands
  • KitchenAid
  • Shark
  • Cook's Essentials
  • Discover All
Garden & Leisure Brands
  • Solar Centre
  • YouGarden
  • Willsow
  • Discover All
Electronics Brands
  • Discover All
Beauty
Browse Beauty
New In
  • New Arrivals
  • Bestsellers
  • Trending Now
  • GATINEAU
  • ELEMIS
  • Nakery Beauty
Shop by Category
  • Shop All Beauty
  • Skincare
  • Make-Up
  • Haircare
  • Bath & Body
  • Beauty Tools & Accessories
  • Nailcare
  • Fragrance
  • Suncare
  • Tanning
  • Oral Care
  • Men's Grooming
Shop Brands A–Z
  • See All Brands
  • bareMinerals
  • Bobbi Brown
  • Dyson
  • ELEMIS
  • Estee Lauder
  • GATINEAU
  • Laura Geller
  • Laura Mercier
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Nails Inc
  • NEOM Wellbeing
  • Percy & Reed
  • Perricone
  • Philip Kingsley
  • Shark
  • Tili
  • Ultrasun
Offers
  • Pick of the Month
  • Supersize of the Month
  • Items Recently On Air
  • Beauty Offers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Beauty Gifts
  • Shop All Beauty Gifts
  • Gifts of the Season
  • Skincare Gifts
  • Make-up Gifts
  • Fragrance & Bodycare Gifts
  • Haircare & Beauty Tools Gifts
  • Beauty Advent Calendars
Beauty Guides
  • Beauty Ingredients
  • SPF Guide
Fashion
Browse Fashion
Featured
  • New Arrivals
  • October Top Picks
  • Fashion Offers
Shop by Category
  • Shop All Fashion
  • Dresses
  • Tops & T-Shirts
  • Coats & Jackets
  • Knitwear
  • Trousers
  • Blouses & Shirts
  • Jeans
  • Skirts
  • Jumpsuits
  • Lingerie & Shapewear
  • Nightwear
  • Occasionwear
  • Men's Fashion
Brands
  • See All Brands
  • Apricot
  • Ben de Lisi
  • Chelsea Peers
  • Cozee Home Fashion
  • Dorothy Perkins
  • Denim & Co.
  • Elle
  • Finery
  • Kim & Co
  • Monsoon
  • Oasis
  • Ruth Langsford
  • Seasalt Cornwall
  • White Stuff
  • Wallis
Trends
  • Statement Outerwear
  • Burgundy Hues
  • Animal Prints
  • Autumnal Tones
  • Argyle Edit
  • Heritage Checks
  • Suede Fashion
Collections
  • Top 10 Coats and Jackets
  • Top 10 Cosy Knits
  • The Workwear Edit
  • Jeans and a Nice Top
  • Style with Katy
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Free Delivery
Guides
  • Fabric Care Guide
  • Fit Intent Guide
  • Denim Fit Guide
  • Denim Fit Quiz
Shoes & Handbags
Browse Shoes & Handbags
Featured
  • New Arrivals
  • Shoes & Handbag Offers
Shoes
  • Shop All Shoes
  • Boots
  • Loafers
  • Trainers
  • Ballet Pumps
  • Flat Shoes
  • Heeled Shoes
  • Sandals
Handbags
  • Shop All Bags
  • Cross-Body Bags
  • Tote Bags
  • Luggage
  • Wallets & Purses
  • Clutches
Accessories
  • Shop All Accessories
  • Hats
  • Scarves
  • Sunglasses
Brands
  • See All Brands
  • Aimee Kestenberg
  • American Tourister
  • Bronx
  • Camper
  • Clarks
  • Crocs
  • Dune London
  • Emu
  • FitFlop
  • Genuins
  • Hush Puppies
  • Kipling
  • Osprey London
  • Paul Costelloe
  • Pieces
  • Radley
  • Samsonite
  • Skechers
  • Vionic
Trends
  • Smart Shoes
  • Neutral Tones
  • Animal Print
  • Deep Tones
  • Suede Accessories
Collections
  • Top 10 Shoes & Boots
  • Top 10 Accessories
  • Men's Accessories
  • Occasionwear Accessories
  • Everyday Bags
  • Free Delivery
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Online-Only Footwear
Jewellery
Browse Jewellery
Featured
  • New Arrivals
  • Jewellery Offers
  • Christmas Sparkle
Shop by Category
  • Shop All Jewellery
  • Rings
  • Earrings
  • Necklace & Pendants
  • Bracelets & Bangles
  • Watches
  • Brooches and Pins
Shop By Metal
  • Silver
  • Gold
Shop By Stone
  • Diamond
  • Emerald
  • Pearl
  • Ruby
  • Sapphire
Brands
  • See All Brands
  • Annie Haak
  • Butler & Wilson
  • Clogau
  • Diamonique
  • Diamonds
  • Effy
  • Faith & Brown
  • Fire Light Diamonds
  • GOLD
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Nina B
  • Oisha
  • Posh Totty
  • Steel by Diamonique
  • Swarovski
Trends
  • Two-Tone Jewellery
  • Statement Jewellery
  • Colourful Jewellery
  • Stacking Jewellery
Collections
  • Costume Jewellery
  • Fine Jewellery
  • Birthstone Jewellery
  • Personalised Jewellery
  • Design of the Month
  • Free Delivery
  • Top 10 Jewellery Picks
Guides
  • Diamond Buying Guide
  • Lara Pearl Buying Guide
  • Ring Size Guide
  • Lab-Grown Diamonds Buying Guide
Home
Browse Home
New In
  • New Arrivals
  • Christmas
  • Shop All Home
Bedroom
  • Beds & Mattresses
  • Bedspreads & Throws
  • Duvets & Duvet Sets
  • Pillows
  • Protectors & Toppers
  • Sleep Tips & Solutions
  • Shop All Bedding
Home Decor
  • Candles & Diffusers
  • Home Furnishings
  • Indoor Plants
  • Living Room Furniture
  • Mirrors & Lighting
  • Shop All Home Decor
Home Essentials
  • Air Purifiers & Fans
  • Irons & Steamers
  • Cleaning Supplies
  • Storage & Organisation
  • Outdoor Cleaning
  • Shop All Home Essentials
Floorcare
  • Cordless Cleaners
  • Cylinder Cleaners
  • Carpet Cleaners
  • Hard Floor Cleaners
  • Mops & Steam Cleaners
  • Shop All Floorcare
Brands
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cozee Home
  • Dyson
  • Home Stories
  • Northern Nights
  • Panda
  • Christy
  • Sealy
  • Shark
  • Simba
  • SiMPLi
  • Silentnight
  • See All Brands
Highlights
  • Sleep Tips and Solutions
  • Cold Weather Essentials
  • Bestsellers
  • Items Recently on Air
  • Only at QVC
  • Special Prices
  • Free Delivery
Kitchen
Browse Kitchen
New In
  • New Arrivals
  • Shop All Kitchen
Kitchen Electricals
  • Appliances & Air Fryers
  • Vacuum Cleaners
  • Ice Cream Makers
Cooking & Dining
  • Cookware Sets
  • Food Storage Containers
  • Kitchen Utensils & Gadgets
  • Tableware & Dinnerware
  • Shop All Cooking & Dining
Food
  • Shop All Food
Brands
  • Caso
  • Cook's Essentials
  • EasiYo Yoghurt
  • Hotel Chocolat
  • Joe & Seph's
  • KitchenAid
  • Kuhn Rikon
  • Le Creuset
  • Lock & Lock
  • Our Place
  • Ninja
  • The Original Cake Company
  • See All Brands
Highlights
  • Bestsellers
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently on Air
  • Free Delivery
  • Clearance & Offers
  • Special Prices
Inspiration
  • Air Fryer Buying Guide
  • Top Rated
  • Recipe Origins
Garden
Browse Garden
Garden
  • All Garden
  • New Arrivals
  • Only Available at QVC Garden
  • Garden Decor
  • Garden Lighting
  • Garden Furniture
  • Fountains & Water Features
  • Garden Tools & Accessories
  • DIY Tools & Supplies
  • Home Security
  • Garden Clearance & Deals
  • Pet and Bird Care
Plants
  • Plants
  • New Arrivals
  • Plant Care
  • Pots & Planters
  • Bedding Plants
  • Bulbs
  • Hardy Perennials
  • House Plants
  • Shrubs, Trees & Roses
  • Faux Flowers & Plants
  • Plant Clearance & Deals
Get Inspired
  • Discover our Garden Inspiration
Highlights
  • Plant of the Month
  • This Week's Top Pick
  • Interest-Free Instalment Offers
Brands
  • Abode
  • de Jager
  • Garden Reflections
  • Garden Stories
  • Grumpy Gardener
  • Hayloft Plants
  • Luxform
  • Plants2Gardens
  • Richard Jackson
  • Thompson & Morgan
  • YouGarden
  • See All Brands
Electronics
Browse Electronics
New In
  • New Arrivals
Shop by Product
  • Shop All Electronics
Technology
  • TVs & Soundbars
  • Speakers
  • Headphones
  • Smart Tech
  • Home Security systems
  • Macbooks Laptops & Accessories
  • Ipads & Tablets
  • Phones
Household Electricals
  • Kitchen appliances
  • Fans & Purifiers
  • Vacuums & Cleaning
  • Lighting & Outdoor Electricals
Beauty Tools
  • Hair styling
  • Oral care
  • Skincare tools
  • Hair removal tools
Brands
  • Apple
  • Amazon
  • Epson
  • Hisense
  • TP-Link
  • See All
Highlights
  • Interest-Free Instalment Offers
  • Items Recently On Air
  • Free Delivery
  • Special Prices
Gifts
Browse Gifts
Top Gifting Edits
  • Gifts for Her
  • Gifts for Him
  • Gifts for Home & Garden
  • Gifts on Offer
Popular Gifts
  • Beauty Gift Sets
  • Giftable Food
  • Candles & Home Fragrance
  • Garden Decor Gifts
  • Home Decor Gifts
  • Electronic Gifts
  • Handbags
  • Fragrance
  • Diamond Jewellery
Brands
  • Apple
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Clarks
  • Diamonique
  • Dune
  • Dyson
  • Elemis
  • Hunter
  • Liz Earle
  • L'Occitane
  • Molton Brown
  • Ninja
  • Radley
  • Tarte
Only at QVC
Browse Only at QVC
Featured
  • New Arrivals
  • Only at QVC Offers
  • Shop All
Shop by Category
  • Fashion
  • Jewellery
  • Shoes & Handbags
  • Home & Kitchen
  • Garden & Leisure
  • Beauty
Exclusive QVC Brands
  • abode
  • Ben de Lisi
  • BundleBerry by Amanda Holden
  • Cook's Essentials
  • Cozee Home
  • Denim & Co.
  • Diamonique
  • Fire Light Diamonds
  • Garden Stories
  • GOLD
  • JM by Julien Macdonald
  • K by Kelly Hoppen
  • Kim & Co
  • Lara Pearl
  • Malika
  • Northern Nights
  • Ruth Langsford
  • Sara by Sara Davies
  • SiMPLi
  • Tili
Fashion Highlights
  • The Denim & Co. Jacket
  • Denim & Co. Comfy Knits
  • Cozee Home Fashion
Sale
Browse Sale
Shop by Category
  • Up to 50% Off Fashion Sale
  • Up to 50% Off Shoes & Handbags Sale
  • Up to 40% Off Jewellery Sale
  • Up to 50% Off Home Sale
  • Up to 40% Off Beauty Sale
  • Outlet
Brands on Sale
  • Ben de Lisi
  • Clarks Footwear
  • Cook's Essentials
  • Finery
  • Kim & Co
  • Moda in Pelle
  • Ruth Langsford
  • Skechers
  • Tarte
Sale Highlights
  • Top Sale Picks
  • New to Sale
  • Up to 50% Off Ruth Langsford
  • Up to 40% Off Monsoon
  • Up to 30% Off Moda in Pelle
  • Up to 50% Off Cook’s Essentials
  • Up to 40% Off Tarte
  • Up to 50% Off Radley

Watch

  • Items Recently On Air
  • Watch QVC TV
  • Item On Air
  • TV Guide
  • Live Social Shopping
  • Meet the Presenters
  • Podcasts
When suggestions are available, use the up and down arrow keys or swipe left and right on touch devices to review.
My Account

My Account

My Account Sign in

  • Sign in
  • Create a QVC account
  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Your Picks
  • Contact Us

My Account Welcome

  • My Account
  • Order Status
  • Wish List
  • Contact Us
  • Sign Out
Basket Basket
Cart is Empty Cart contains one item Cart contains 0 items

Basket

  • SALE
  • Offers
  • Offers
  • New In
  • New In
  • Christmas
  • Christmas
  • Your Picks
  • Your Picks
  • Fashion
  • Fashion
  • Beauty
  • Beauty
  • Shoes & Handbags
  • Shoes & Handbags
  • Jewellery
  • Jewellery
  • Home
  • Home
  • Kitchen
  • Kitchen
  • Garden
  • Garden
  • Electronics
  • Electronics
  • Wellbeing
  • Wellbeing
  • Only at QVC
  • Trending
    • Offers
    • Today's Special Value
    • Offer of the Week
    • Today's Online Offers
    • Picks of the Month
    • Sale
  1. QVC Homepage An icon that looks like a house.

Filter By:

Skip to product listings

Clear All Filters Your Selections:

  • Top rated
  • Blue
  • Yellow
  • Gray
  • £25 - £50

Category

  • Home & Kitchen (29)
  • Beauty (77)
  • Fashion (31)
  • Shoes & Handbags (14)
  • Garden & Leisure (7)
  • Jewellery (5)

  • Top rated
  • Special prices (337)
  • New arrivals (222)
  • Easy Pay instalments (222)
  • No P&P (140)
  • Clearance (1003)
  • Outlet (174)

  • Blue
  • Yellow
  • Gray
  • White (156)
  • Green (86)
  • Brown (77)
  • Red (36)
  • Pink (79)
  • Purple (33)
  • Black (49)

  • £25 - £50

  • Joe & Seph's (1)
  • Floral Street (10)
  • Christy (1)
  • Sabatier (1)
  • ELEMIS (3)
  • Denim & Co. (7)
  • Neom (1)
  • Pieces (1)
  • Home Stories (2)
  • Kim & Co (3)

  • Hampers & Food Gifts (2)
  • Chocolate, Sweets & Snacks (1)
  • Fragrance Sets (9)
  • Hand Creams (2)
  • Hand & Footcare Sets (1)
  • Bath Accessories (3)
  • Towels (2)
  • Knives & Sharpeners (2)
  • Skincare Sets (7)
  • Cardigans (1)

  • All Skin Types (17)
  • Ageing Skin (5)
  • Dry Skin (3)
  • Dull & Tired Skin (1)
  • Sensitive Skin (1)

  • 2 HT 2BT (1)
  • XL (16)
  • S (16)
  • L (15)
  • 2XL (13)
  • M (13)
  • 3XL (9)
  • XS (7)
  • Single (11)
  • Double (4)

  • Fitted sheets (3)

  • Temperature regulating (2)
  • Anti-allergy (2)

  • Polyester (3)
  • Denim (2)
  • Costume (2)
  • Stainless steel (1)
  • Fabric (1)
  • Silver (2)

  • All purpose (2)
  • Night cream (1)

  • Synthetic (4)

  • Floral (10)
  • Fresh (1)

  • Plain (12)
  • Patterned (2)
  • Printed (4)
  • Embellished (2)
  • Lace (1)

  • All Seasons (2)
  • Summer (2)
  • Winter (1)
Done
97 - 159 of 159
|
Page 2 of 2
Sort By:
  • Bestselling
  • Recently on Air
  • New Arrivals
  • Top Rated
  • Price - High to Low
  • Price - Low to High
Filter

Your Selections:

  • Top rated
  • Blue
  • Yellow
  • Gray
  • £25 - £50
Sunday Riley Luna Sleeping Night Oil 15ml

Top rated

Sunday Riley Luna Sleeping Night Oil 15ml

£42.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (510) 510 Reviews
Silentnight Airmax 10.5 Tog Duvet

Top rated

Silentnight Airmax 10.5 Tog Duvet

£45.00 - £66.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (26) 26 Reviews

Liz Earle Skin Repair Day & Night Cream Duo 50ml

Top rated

Liz Earle Skin Repair Day & Night Cream Duo 50ml

£45.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (16) 16 Reviews
Floral Street Sunflower Pop 10ml & 5 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Sunflower Pop 10ml & 5 Piece Discovery Set

£42.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (165) 165 Reviews
Panda London Bamboo Fitted Sheet

Top rated

Panda London Bamboo Fitted Sheet

£42.00 - £60.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (60) 60 Reviews

Percy & Reed 2 Piece Scalp Soothing Set

Top rated

Percy & Reed 2 Piece Scalp Soothing Set

£43.92

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (21) 21 Reviews
Vax 4L Platinum Antibacterial Carpet Cleaning Solution

Top rated

Vax 4L Platinum Antibacterial Carpet Cleaning Solution

£45.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (522) 522 Reviews
Silentnight Airmax Superwash 10.5 Tog Duvet

Top rated

Silentnight Airmax Superwash 10.5 Tog Duvet

£45.00 - £60.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (30) 30 Reviews

Set of 3 Peter Rabbit Potty Feet

Top rated

Set of 3 Peter Rabbit Potty Feet

£27.96

+P&P: £4.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Floral Street Wild Vanilla Orchid 10ml & 5 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Wild Vanilla Orchid 10ml & 5 Piece Discovery Set

£42.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (170) 170 Reviews
Nakery Beauty SkinRecovery Universal Clarifying Face, Body + Scalp

Top rated

Nakery Beauty SkinRecovery Universal Clarifying Face, Body + Scalp

£36.00

£152.54/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (34) 34 Reviews
Zooki Turmeric Full Spectrum Curcumin 4 Week Supply

Top rated

Zooki Turmeric Full Spectrum Curcumin 4 Week Supply

£49.50

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (397) 397 Reviews
Skechers Desert Kiss Serendipitous Sandal

Top rated

Skechers Desert Kiss Serendipitous Sandal

£43.92

+P&P: £4.95
4.5 of 5 Stars  (17) 17 Reviews
Zooki Magnesium Liquid Sachets 2 Week Supply

Top rated

Zooki Magnesium Liquid Sachets 2 Week Supply

£30.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (569) 569 Reviews
Grumpy Gardener Set of 2 Integrated Saucer Twist Pots

Top rated

Grumpy Gardener Set of 2 Integrated Saucer Twist Pots

£45.00

+P&P: £5.95
4.9 of 5 Stars  (15) 15 Reviews
Turmeric Zooki 2 Week Supply

Top rated

Turmeric Zooki 2 Week Supply

£26.50

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (395) 395 Reviews
Nakery Beauty SkinRecovery Cool & Energize Body Cream 200ml

Top rated

Nakery Beauty SkinRecovery Cool & Energize Body Cream 200ml

£25.92

£129.60/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (59) 59 Reviews
Zooki Magnesium Sachets 4 Week Supply

Top rated

Zooki Magnesium Sachets 4 Week Supply

£46.50

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (727) 727 Reviews
Floral Street Arizona Bloom & Vanilla Orchid 125ml Mist Duo

Top rated

Floral Street Arizona Bloom & Vanilla Orchid 125ml Mist Duo

£48.00

£192.00/1 L

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (65) 65 Reviews
Floral Street Arizona Bloom 10ml & 8 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Arizona Bloom 10ml & 8 Piece Discovery Set

£45.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (314) 314 Reviews
Ordo Complete Oral Care Kit

Top rated

Ordo Complete Oral Care Kit

£28.92

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (17) 17 Reviews
Floral Street Sunflower Pop & Sweet Almond Blossom Fragrance Mist Duo

Top rated

Floral Street Sunflower Pop & Sweet Almond Blossom Fragrance Mist Duo

£48.00

£192.00/1 L

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (41) 41 Reviews
Floral Street Wild Vanilla Orchid 10ml & 8 Piece Discovery Set

Top rated

Floral Street Wild Vanilla Orchid 10ml & 8 Piece Discovery Set

£45.00

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (169) 169 Reviews
The Fine Bedding Company Spundown 10.5 Tog Duvet

No P&P

The Fine Bedding Company Spundown 10.5 Tog Duvet

£45.00 - £79.80

+P&P: £0.00
4.9 of 5 Stars  (170) 170 Reviews
The Fine Bedding Company Spundown 4.5 Tog Duvet

No P&P

The Fine Bedding Company Spundown 4.5 Tog Duvet

£34.80 - £64.80

+P&P: £0.00
4.9 of 5 Stars  (170) 170 Reviews
Monsoon Vita Velvet Embellished Bow Top

Clearance

Monsoon Vita Velvet Embellished Bow Top

£25.70 £48.96 , was, £48.96

+P&P: £0.00
4.7 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Ben de Lisi Cargo Trousers Petite

Clearance

Ben de Lisi Cargo Trousers Petite

£25.92 £64.92 , was, £64.92

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (24) 24 Reviews

Ruth Langsford Stack Platform Sandal

Clearance

Ruth Langsford Stack Platform Sandal

£39.00 £99.60 , was, £99.60

+P&P: £4.95
4.7 of 5 Stars  (11) 11 Reviews

Rieker Circle Detail Wedge Sandal

Clearance

Rieker Circle Detail Wedge Sandal

£34.80 £57.60 , was, £57.60

+P&P: £4.95
4.5 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Ruth Langsford Heeled Sandal

Clearance

Ruth Langsford Heeled Sandal

£44.40 £93.60 , was, £93.60

+P&P: £4.95
4.5 of 5 Stars  (15) 15 Reviews

K by Kelly Hoppen Quilted Bedspread and Set of 2 Decorative Pillowcases

Clearance

K by Kelly Hoppen Quilted Bedspread and Set of 2 Decorative Pillowcases

£39.00 - £42.00 £78.00 - £81.00 , was, £78.00 - £81.00

+P&P: £5.95
4.6 of 5 Stars  (32) 32 Reviews

Seasalt Cornwall Beach Glass Maxi Dress Standard

Top rated

Seasalt Cornwall Beach Glass Maxi Dress Standard

£31.68 £66.96 , was, £66.96

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (19) 19 Reviews

Centigrade Longline Trench Coat

Clearance

Centigrade Longline Trench Coat

£33.72 £75.00 , was, £75.00

+P&P: £4.95
4.6 of 5 Stars  (33) 33 Reviews
Zooki Gut Biome Zooki 4 Week Supply

Top rated

Zooki Gut Biome Zooki 4 Week Supply

£39.00

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (218) 218 Reviews
Adesso Wallis Lace Up Leather Boot

Clearance

Adesso Wallis Lace Up Leather Boot

£41.96 £90.00 , was, £90.00

+P&P: £4.95
4.8 of 5 Stars  (14) 14 Reviews

Skechers Goflex High Waisted 7/8 Legging

Top rated

Skechers Goflex High Waisted 7/8 Legging

£45.00

+P&P: £4.95
4.8 of 5 Stars  (66) 66 Reviews
Plants2Gardens Yucca Jewel

Top rated

Plants2Gardens Yucca Jewel

£36.00 £51.00 , was, £51.00

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Kim & Co Brazil Jersey Attitude Collar Shirt

Clearance

Kim & Co Brazil Jersey Attitude Collar Shirt

£27.00 £54.00 , was, £54.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (18) 18 Reviews

Diamonique 30th Anniversary 8.04ct tw Emerald Cut Cocktail Ring Sterling Silver

Clearance

Diamonique 30th Anniversary 8.04ct tw Emerald Cut Cocktail Ring Sterling Silver

£39.96 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £2.95
4.9 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Kim & Co Printed Brazil Jersey Blouson Sleeve Tulip Hem Top

Top rated

Kim & Co Printed Brazil Jersey Blouson Sleeve Tulip Hem Top

£39.96

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (10) 10 Reviews
Diamonique 1ct tw 2 Tone 30th Anniversary Solitaire Ring Sterling Silver

Top rated

Diamonique 1ct tw 2 Tone 30th Anniversary Solitaire Ring Sterling Silver

£36.60

+P&P: £2.95
4.8 of 5 Stars  (19) 19 Reviews
Zooki Iron Liquid Sachets 1 Month Supply

Top rated

Zooki Iron Liquid Sachets 1 Month Supply

£36.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (69) 69 Reviews
Ruth Langsford Collarless Denim Jacket

Clearance

Ruth Langsford Collarless Denim Jacket

£33.00 £57.00 , was, £57.00

+P&P: £4.95
4.7 of 5 Stars  (32) 32 Reviews
Ben de Lisi Cargo Trousers Standard

Top rated

Ben de Lisi Cargo Trousers Standard

£31.50 £64.92 , was, £64.92

+P&P: £3.95
4.6 of 5 Stars  (19) 19 Reviews
Spear & Jackson Kew Gardens Secateurs Gift Set

Top rated

Spear & Jackson Kew Gardens Secateurs Gift Set

£31.92

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (18) 18 Reviews
Zooki Hydration+ Skin Radiance 30 x Powder Sticks

Top rated

Zooki Hydration+ Skin Radiance 30 x Powder Sticks

£36.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (113) 113 Reviews
Zooki Hydration+ Energy & Focus 30 x Powder Sticks

Top rated

Zooki Hydration+ Energy & Focus 30 x Powder Sticks

£36.00

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (108) 108 Reviews
Panda London Pair of Bamboo Hand Towels

Top rated

Panda London Pair of Bamboo Hand Towels

£30.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (46) 46 Reviews
Panda London Bamboo Bath Rug

Top rated

Panda London Bamboo Bath Rug

£31.80

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (23) 23 Reviews
Ruth Langsford Denim Look Jogger Petite

Top rated

Ruth Langsford Denim Look Jogger Petite

£48.96

+P&P: £4.95
4.6 of 5 Stars  (16) 16 Reviews
Butler & Wilson Crystal Robin Brooch

Top rated

Butler & Wilson Crystal Robin Brooch

£43.96

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (16) 16 Reviews
Ben de Lisi Studio 70 Woven Shoulder Bag & Pouch

Clearance

Ben de Lisi Studio 70 Woven Shoulder Bag & Pouch

£45.00 £60.00 , was, £60.00

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (11) 11 Reviews
Liz Earle Bourbon Vanilla & Clove Bud Cleanse & Polish 200ml

No P&P

Liz Earle Bourbon Vanilla & Clove Bud Cleanse & Polish 200ml

£33.96

£169.80/1 L

+P&P: £0.00
4.6 of 5 Stars  (73) 73 Reviews
Ruth Langsford Nehru Collar 3/4 Sleeve Blouse

Top rated

Ruth Langsford Nehru Collar 3/4 Sleeve Blouse

£33.00 £49.00 , was, £49.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Nakery Beauty Pure Refresh Intimate Duo

Top rated

Nakery Beauty Pure Refresh Intimate Duo

£33.96

+P&P: £3.95
4.9 of 5 Stars  (109) 109 Reviews
Kipling Jovina Shoulder Grab Bag

Clearance

Kipling Jovina Shoulder Grab Bag

£45.00 £99.96 , was, £99.96

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (17) 17 Reviews

Nakery Beauty SkinInfusion Power-Blend Serum Elixir 150ml
WAITLIST

Top rated

Nakery Beauty SkinInfusion Power-Blend Serum Elixir 150ml

£36.00 £41.00 , was, £41.00

£240.00/1 L

+P&P: £2.95
4.6 of 5 Stars  (105) 105 Reviews
Ben de Lisi Swing Button Through Top

Clearance

Ben de Lisi Swing Button Through Top

£33.00 £48.96 , was, £48.96

+P&P: £3.95
4.8 of 5 Stars  (12) 12 Reviews
Cozee Home 2in1 Supersoft Kimono Robe and Gown

Clearance

Cozee Home 2in1 Supersoft Kimono Robe and Gown

£29.40 £42.00 , was, £42.00

+P&P: £3.95
4.7 of 5 Stars  (10) 10 Reviews

Monsoon Fay Fabric Mix Top

Clearance

Monsoon Fay Fabric Mix Top

£28.20 £45.00 , was, £45.00

+P&P: £0.00
4.5 of 5 Stars  (22) 22 Reviews

White Stuff Talia Crew Neck Nep Jumper

Clearance

White Stuff Talia Crew Neck Nep Jumper

£28.80 £55.00 , was, £55.00

+P&P: £3.95
4.5 of 5 Stars  (31) 31 Reviews

Seasalt Cornwall Streamlet Top

Clearance

Seasalt Cornwall Streamlet Top

£29.40 £47.00 , was, £47.00

+P&P: £2.95
4.5 of 5 Stars  (20) 20 Reviews

Liz Earle Botanical Hand Wash Collection

Top rated

Liz Earle Botanical Hand Wash Collection

£40.92

£51.14/1 L

+P&P: £3.95
5.0 of 5 Stars  (62) 62 Reviews
  • 1
  • 2

You May Also Like

Show More Show Less

Check Out Our Bestsellers

Show More Show Less

Basket items will be held for the next 30 minutes.

You might also like

Select an option

Footer Navigation and Information

Subscribe

Get 10% Off Your First Order

Sign up now for all the latest offers and inspiration, plus 10% off your first order.

Thanks, you're all signed up!

{email-address}

Shop our new arrivals.

By clicking on Sign Up you will receive QVC promotional emails and we will update your marketing preferences. Please see our Privacy Statement

Easypay information

Flexible Easy Payments

Spread the cost of your shopping in monthly interest-free instalments or pay in full - you decide.

Find Out More
You Have 60 Days For Returns

Enjoy a Stress-Free Christmas

We've extended our money back guarantee until 31st January 2027 so you can return gifts with ease.

Visit Returns Portal

Customer Service

  • Contact Us
  • Returns and Refunds
  • Delivery
  • Customer FAQs
  • QOnAir

Shopping With QVC

  • Create an Account
  • QVC Everywhere
  • QVC Apps
  • Competitions
  • Promotion Details
  • Review Policy
  • Refer a Friend

About Us

  • Meet the Presenters
  • The Newsroom
  • Our Steps to Sustainability
  • Gender Pay Gap Report 2026
  • QVC Global Corporate Responsibility
  • Site Feedback

Work With Us

  • QVC Careers
  • Become a Vendor

QVC Everywhere

  • TikTok
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

Download the QVC App

  • App Store
  • Google Play
Trustpilot
QVC Logo

A part of QVC Group

  • HSN
  • Ballard Designs
  • Frontgate
  • Garnet Hill
  • Grandin Road

Privacy StatementCustomer Terms & Conditions


QVC is not responsible for the availability, content, security, policies, or practices of the above referenced third-party linked sites, nor liable for statements, claims, opinions, or representations contained therein. QVC's Privacy Statement does not apply to these third-party websites.


© Licensing for emojis: Emojis by Twitter / Twemoji
Copyright 2020 Twitter, Inc and other contributors
Code licensed under the MIT License
Graphics licensed under CC-BY 4.0


© 1998-2026 QVC UK. All rights reserved

Legal Information

  • Data Protection Centre
  • Cookie Policy
  • General Terms of Use
  • Community Standards
  • Modern Slavery Act Statement
  • Waste Electrical Products

QVC International

  • United States
  • Germany
  • Japan
  • Italy
  • National Association of Jewellers
  • Norton
View Full Footer

Personalised Shopping

QVC uses technical and profiling cookies, including third party cookies, to ensure the correct functioning of the website, improve its functionality, offer you a personalised browsing experience, as well as for statistical, advertising and profiling purposes.  By clicking on "Accept All Cookies" you consent to the use of cookies that are not technically necessary, while by clicking on “Reject All Cookies” you deny consent to their use. This consent is voluntary, not necessary for the use of this website and can be withdrawn at any time in your Privacy Preferences section.  You may manage your preferences by clicking "Manage Your Preferences." For more information on how QVC uses cookies and other similar technologies, please see "Cookie Policy".

Manage Your Preferences